Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пишуть - Рінат з ОП все порішали. Шустеру скажуть СТОП.

Зрадник, гарно я тицьнув твою морду у твою брехню.  Іди оботрись :punish:

‚Оботрись‘ навіть в Київській області на суржику не кажуть.
Обітрися - так правильно.
Вчи українську
   
Хз про домовленості
Але виглядає так що зелені на шару гівна наїлись
   
У зелених шия не зламається по тричі на рік різко обертатись та гавкати в інший бік "Остазія ніколи не воювала з Океанією"?  B-)

ТРК Україна ... цілком проукраїнські канали
   
Хз про домовленості
Але виглядає так що зелені на шару гівна наїлись

+1
а тепер вигадують казки, щоб це не всі помітили
   
Наказ №317

Цікаво, чи цей та подібні класифікатори будуть приводитися у відповідність до натівських
якщо там відповідні взагалі існують
   
Цікаво, чи цей та подібні класифікатори будуть приводитися у відповідність до натівських
якщо там відповідні взагалі існують

Звичайно будуть. Я ж зв'язківець, ми повинні були "країни НАТО" слухати згідно "оборонної доктрини януковоча".
А зараз це просто такий "релікт від совка" залишився. Ті всі ВОСи треба переглядати та приводити у відповідність з класифікаціями НАТО-країн.
   
Посмотрим по пятнице:если у Шустера будет умственно недоразвитый Арахамия тогда правда
   
це тобі таке бот з Рязані розказав?
Відчувається, що ви два два "дебіла-ето сіла" дуже далеко від армії.
Наказ №317
Читай, ідіота шматок, й може якось перестанеш бути сцикливим сепарком.
А те що пастор68 ще в радянській армії служив й там же свої кальсони відстирував - це відчувається. Скільки тут ольгінських ботів - це капець :facepalm:

П.С. так що ти вже добрався додому та згадав свій ВОС, сєпарок ахметівський?
Чи десь під кровать закатився? :lol:

мИшіган-рязанській, це перелік всіх можливих ВОС.  У тому числі і тих які були у СРСР.  Ти за віком не підходиш під того, хто отримував ВОС у СРСР.  Тому просто дай відповідь, в якому ВНЗ ти її отримав.  Я подивився своє приписне, ВОС там немає.  У HR сказали, що за інформацією з ВОС треба звернутися до військкомату
   
Посмотрим по пятнице:если у Шустера будет умственно недоразвитый Арахамия тогда правда
Не буде, просто перестануть "мочити", хоча Ахметов поки що ніяк не мочить Зеленського.
   
+1
а тепер вигадують казки, щоб це не всі помітили

Так і є. Ахметов хотів, щоб йому заплатили гроші за ЗТ.  ЗЕкоманда заблокувала оплату.  Почалася війна у ЗМІ.  У підсумку гроші у Ахметова, а у ЗЕ падіння рейтингу
   
Є таке


она уже в США телепортировалась
действует на опережение
   
она уже в США телепортировалась
действует на опережение

Судячи з її FB, вона там вже кілька тижнів.  з сім'єю подорожує
   
Найвірніша ознака того, що таки порішали  :pooh_lol: Юлька знову допущена до боротьби з алєгархамє. :butcher:

   
Є обмовка по Фрейду, а є по Менедль :weep:

   
рінатліонідич не тоне при жодному сонцесяйному достойнику - юному, сивому чи двічі несудимому вкупі з бджолярем та обидвома леонідами
вічно живий, як сорос або дєдушко хо ші мін
зараз лайномети повернуть в інший бік, а за півроку подивимось на рейтинги :laugh:
   
пишут. ..на заборе слово с трех букв :D
   
пишут. ..на заборе слово с трех букв :D

Мендельша щезла з екранів Україна-24 саме в той час як Зьє посрався з Рінатом, а тепер знову як штик лопоче там на русскаааам уркинскааааам. 8-)
   
Украина24 как было мочилово Зе , так и осталось .
   
мне кажется это слишком мелко для примирения .Да и сильно палевно сейчас будет резко менять риторику канала.Я думаю что основная причина это закон об олигархах,а деньги за ЗТ по любому  бы заплатили
   
Мендельша щезла з екранів Україна-24 саме в той час як Зьє посрався з Рінатом, а тепер знову як штик лопоче там на русскаааам уркинскааааам. 8-)

ні, кожної неділі виступала в передачі Кисельова
   
мне кажется это слишком мелко для примирения .Да и сильно палевно сейчас будет резко менять риторику канала.Я думаю что основная причина это закон об олигархах,а деньги за ЗТ по любому  бы заплатили

У цьому є раціональне зерно
   
Москаль аж челюстью подавился, когда Гладких сказал, что Москаль , как и его босс, политический труп, который нельзя оживить  .
   
О, зелена колабораційна блядва вже повернулась на ТРК Україна, канал знов проукраїнський!
   
Яке гівно розносять боти Подоляка, що це Зеля нагнув, а мільярди з зеленими тарифом - ну прічьом тут зєлєнскій? B-)
   
Ну що у нас тут?
Алєжка продовжує втирати "свідомим уродам" що у нього воєннік з ВОСом десь під ліжком заховався? :lol:  :K

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія