Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тут у нашего ФУПчика Сметаны какие то проблемы :S :(

Мені чогось показалось що тролями воняє… і такий стійкий запас сірки..
С чого би це?
   
а может в горы, на природу, какой-нибудь тяжелый маршрут, чтобы в конце дня падать и вырубаться?
   
а может в горы, на природу, какой-нибудь тяжелый маршрут, чтобы в конце дня падать и вырубаться?
Гарний варіант… але це вміти треба..
   
а может в горы, на природу, какой-нибудь тяжелый маршрут, чтобы в конце дня падать и вырубаться?

Доки вже ви будете вірити, що нервові і психічні хвороби можна вилікувати фізкультурою, здоровим способом життя і купанням в ополонці?

Дикунство якесь (td)
   
Re: Тут у нашего ФУПчика Сметаны какие то проблемы :S  :(

А из реакции прочитай барса , он понимает

А то!
Він - великий поціновувач перпетуум мобілє
кому ж і розуміти як не йому

на хвупі здорових нема (це)
   
Доки вже ви будете вірити, що нервові і психічні хвороби можна вилікувати фізкультурою, здоровим способом життя і купанням в ополонці?

Дикунство якесь (td)
ну таблетки можно взять с собой. Он же не кидается на людей.
   
если сильно уставать, на мысли времени не остается.
   
Я давно не чув назву таку баптистів, кажуть німецьких переселенців релігійних називали Штунда на Рівненщині, але це слово забуте і відоме в основному історикам або релігієзнавцям. Не так часто називають релігійну людину Штунда...
Не знаю, в Черкасской области общеупотребительное слово. Не читал ветку, смотрю, всех забанили - барса за грубый но правильный наезд на диагнозы местных мудаков дохторов, которые видимо и стукнули, а сметану в новой ипостаси за что?

Останнє редагування: 22 березня 2018 22:09:28 від Сотка
   
для себя, только для себя и своих близких нужно это сделать

я уже писал

девочка, красавица нереальная, 32 года, четыре языка, западная компания - клиент сервис экзекьютив - 3 года от первого эпизода до суицида

то спадкове чи може бути набуте?
є якісь причини?
   
ну таблетки можно взять с собой. Он же не кидается на людей.

Люди в такому стані кидаються самі на себе і часто це закінчується для них трагічно.
   
если сильно уставать, на мысли времени не остается.

Маячня повна

Нічого крім того, що до нервового та психічного виснаження, людина отримає і фізичне, не буде.

Нервова система, то такий само орган як печінка чи нога. Ви поламану ногу не лікуєте, а нагружаєте?  Хвору печінку лікуєте бігом трусцой?

А щодо психічних хвороб, то вилікувати глюки не можна ніякими вправами і втомою. То не думки в голові викликають хворобу, а саме збій в тих мізках.
   
кошмар. Ну тогда хай в больницу ложится, если все так серьезно.
   
Re: Тут у нашего ФУПчика Сметаны какие то проблемы :S  :( Нове

цей стан - це не штатний стан і має свою назву, - шизофренія і такі загострення успішно гасять медикаментозно.

Деяким зИббілам з свинячими рилами лікують діамантовими песиками






Останнє редагування: 18 лютого 2021 18:51:19 від medved
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія