Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

44 розмір штанів?

44 розмір штанів?

Є тут такі люди? Видали гарні штанци, я худий, та не настількі. Гарна тканина, хімічно стійка, навіть дві стрічкі світловідбиваючи. Хто маленькій та худенькій - відправлю просто так. Мені та тим, хто вдома вони нідочого. Гарні штанци, города сапати підійдуть.
   
Re: 44 розмір штанів?

це скіки 44 розмір?))) Мені це нічого не каже))))
   
Re: 44 розмір штанів?

як може сапати города чоловік який носить 44 розмір штанів...
   
Re: 44 розмір штанів?

в 88 году когда учился в военном училище размер был 46...
сейчас 52...
не подойдут, та и огорода нет
   
Re: 44 розмір штанів?

це скіки 44 розмір?))) Мені це нічого не каже))))

28 як для джинсів
   
Re: 44 розмір штанів?

як може сапати города чоловік який носить 44 розмір штанів...

Замисть сапи
   
Re: 44 розмір штанів?

це скіки 44 розмір?))) Мені це нічого не каже))))
це вмерший сушений задохлик, або худюща дитина.
   
Re: 44 розмір штанів?

Уявіть, яке я маю тут реноме, що мені видають штані 44 розміру...
   
Re: 44 розмір штанів?

   
Re: 44 розмір штанів?

44 розмір штанів
В інчах?
   
Re: 44 розмір штанів?

це хіба не дитячий розмір?
   
Re: 44 розмір штанів?

В інчах?
в світлових наносекундах
   
Re: 44 розмір штанів?

це хіба не дитячий розмір?
так мене порахували.
   
Re: 44 розмір штанів?

В когось є жопа, на яку це налізе, повторюю? Дуже гарна та недешева реально річ. Віддаеться просто так, щоб не пропала. За вами лише пересилка.
   
Re: 44 розмір штанів?
a49

Шо за идиоты! Один про халат этот про штаны! Какого хера вы здесь делаете!?
По заданию банды ЗЕ-убийц отводите внимание от мерзавцев???
   
Re: 44 розмір штанів?

ДА БЛЄД..88 В ТАЛИИ
   
Re: 44 розмір штанів?

Шо за идиоты! Один про халат этот про штаны! Какого хера вы здесь делаете!?
По заданию банды ЗЕ-убийц отводите внимание от мерзавцев???
ви ебанулися? Тут просто люди. Істеріків тут немає. То зе, ясно, що лайно. Що вам не так?

Останнє редагування: 12 жовтня 2021 16:25:53 від beggy
   
Re: 44 розмір штанів?

Видали гарні штанци, я худий, та не настількі.

Якась "побрехенька" або "качечка" у цитованому , бо з подальшого тексту стартового , винакає уявлення , що видали , якогось - або спецодяга або одностроя , котрого тра обов'язково десь користати , під час виконання )) , і котрого , з життєвого досвіду - або - розмір у розмір , попередньо з'ясований та захвіксований ув облікових документах , видають або більшого можливо узяти , як потрібного не лишилось та вшитись .

А що би меншого ніж тра , видали - "нє вєрю" (с) . ))
   
Re: 44 розмір штанів?

це вмерший сушений задохлик, або худюща дитина.
або жинка
   
Re: 44 розмір штанів?

Якась "побрехенька" або "качечка" у цитованому , бо з подальшого тексту стартового , винакає уявлення , що видали , якогось - або спецодяга або одностроя , котрого тра обов'язково десь користати , під час виконання )) , і котрого , з життєвого досвіду - або - розмір у розмір , попередньо з'ясований та захвіксований ув облікових документах , видають або більшого можливо узяти , як потрібного не лишилось та вшитись .

А що би меншого ніж тра , видали - "нє вєрю" (с) . ))
спецодяг. Можу користуватися ним, можу - ні. Гарна тканина, в такій саме зараз вдягнутий. Гарна річ. Візьміть дитині, як ви сам жирний боров. Просто кинути іі в шафу - рука не повертаеться.
   
Re: 44 розмір штанів?

Можу користуватися ним, можу - ні.

Ну то тра би повернути до комори і мо , бо колись так було - написати заяву на матеріальну компенсацію за невикористаний спецодяг .

Ото й усе вирішення "проблєми" , котра назагал , але лише - НМД )) - не варта і шкаралупи від крашанки , якшо не враховувати ймовірність якоїсь прихованої , явно не оголошеної мети , започатковування такої теми . ) 
   
Re: 44 розмір штанів?

Ну то тра би повернути до комори і мо , бо колись так було - написати заяву на матеріальну компенсацію за невикористаний спецодяг .

Ото й усе вирішення "проблєми" , котра назагал , але лише - НМД )) - не варта і шкаралупи від крашанки , якшо не враховувати ймовірність якоїсь прихованої , явно не оголошеної мети , започатковування такої теми . ) 
ви мні розповідаете про тутешні правила? Це вже моя річ. Все.  Вам не треба- проходьте мимо.
   
Re: 44 розмір штанів?

Якщо Ви ці штани не повернете , то Вам хіба нові видадуть?
   
Re: 44 розмір штанів?

Тема закриваеться. Довбойоби всюди бачать таемні сенси.
   
Re: 44 розмір штанів?

Якщо Ви ці штани не повернете , то Вам хіба нові видадуть?
як я маю повернути щось комусь, як воно моє?
   
Re: 44 розмір штанів?

Якщо Ви ці штани не повернете , то Вам хіба нові видадуть?

Та воно усе робицця елємєнтарно у звичайному житті (ймовірне виключення - в'язниця) у фізичному світі - повернувсь до комори і здав отримане визнавши , що сам прошляпив і недогледів того розміру .

Якшо спеодяг не був у вжитку то навіть якшо якась комірниця заартачицця , чомусь , то здійснивши невеличку бучу та залучивши начальство , цілком можливо повернути , а далі отримати з часом , бо дійсно може і не бути потрібного розміру саме тієї миті .

Аксіома НМД - ніхто і ніколи , примусово , у звичайному житті не видає працівникові меншого за необхідний розмір одягу або взуття .

Тхне тємка , якимось потенційним розводнячком , а яким - нецікаво .
   
Re: 44 розмір штанів?

Ви гондони до аптекі повертаете використані?
   
Re: 44 розмір штанів?

Ви, стасе 9155, параноік більший, ніж я. Я такій підхід поважаю.
   
Re: 44 розмір штанів?

Заберіть штанци, стасе, з вас грівен з 20 за пересилку візьмуть. Віддасте комусь, кому потрібні. самі нарешті повірите, що беггі xyйні не робе.
   
Re: 44 розмір штанів?

Насправді, це лише підтвердження правіла: хочешь зробити добро - іж лайно.
   
Re: 44 розмір штанів?

Сестра сказала, что заберёт

   
Re: 44 розмір штанів?

Сестра сказала, что заберёт
в лічку.
   
Re: 44 розмір штанів?

Насправді, це лише підтвердження правіла: хочешь зробити добро - іж лайно.

разверни их и зафотай сюда. может, пристроим твои штани
   
Re: 44 розмір штанів?

З добрими побажаннями, пан Палермо, до вашоі сестри. Щоб ій було в ціх штанішках зрочно пересуватися.
   
Re: 44 розмір штанів?

Гарна тканина, хімічно стійка, навіть дві стрічкі світловідбиваючи.
Гарні штанци, города сапати підійдуть.

Цитоване вище , несумісне із запитанням -
Ви гондони до аптекі повертаете використані?

А тому , ще раз -

адекватна НМД поведінка людини у реалі - вивісти тії штанці біля воріт або під'їзду на найближчого паркана або деревину і стовідсотково , НМД - хтось та й забере , за якусь годину .

Навіть у в'язниці цілком можливо знайти когось , кому підійдуть і віддати , як зі стартового зрозуміло
відправлю просто так.
  - не вимагаючи нічого взамін . Окрім - адреси та/або номеру телехвону тобто - контактних даних!!!

І ото лише як хтось , перебуває ув абсолютній ізоляції або у відповідній камері , навіть без прогулянок і без контакту із охороною або живе не безлюдному осторі , що неможливо , бо у стартовому згадуєцця , що - видали , ото лише у такому випадку , друк оголошення за штанці мабуть адекватний вичнок , але ж - яке воно хтось ізольоване !? то і забрати ніяк і тому знов - натяк - дай контактні дані ..,
 з цілком зрозумілою відповіддю - індіанський курінь , ото комусь , а не контактні дані . ))

А штанців і по секондах вистачає , як і інших копійчаних ганчірок . ))


   
Re: 44 розмір штанів?

Є і такі розміри на армєйскіх складах :)
Наприклад, для конної кавалерії є такі штани покороя галіфе ше з лампасами :)

У авіації тож є такі розміри, шоб залазити у воздухозаборнік самольота :)
   
Re: 44 розмір штанів?

разверни их и зафотай сюда. может, пристроим твои штани
не буду розгортати, щоб були нові. Нерозпечатані, я міряв такі самі. Про вас подумав, та візуально, ваша попа не до 44 розміру. Все нормально, штані пристроів, може людина добрим словом згадає.
   
Re: 44 розмір штанів?

Прохання до пана Палермо, по ітогу, відписатися, що все було чесно, без обману, без злого умислу.
   
Re: 44 розмір штанів?

Я відправив злощасні штани пану Палермо, його сестрі, точніше. Будуть в суботу- неділю, ми обирали найдешевший варіант.
З'істе своі шкарпеткі, Стасе, бо  тут не було жодноі  лажі?
   
Re: 44 розмір штанів?

або жинка

у мене обхват гомілки9голєні)  45 см.
а джинси 32 розмір.

я воопще нестандарт. тому то таке про розміри :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія