Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

+ напишите пжл
читайте, це просто та смачно.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

читайте, це просто та смачно.
ну, сьогодні утку собі спік. Це й на обід стало, й на  вечерю, й на ранок буде. Вийшло не погано. Утка не дика, домашня, може трохі й жирнувата. Із специй:  сіль, мед, перцив суміш, мускатний горіх, трохі смазував перед запіканням товченим часником.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Зробив домашній майонез. Не такий смачний вийшов, як в дружини, в неі гірчиця своя, та утка дуже смакує из цим майонезом. Мені тут кажуть, що то ожиріння, гастріт та холецистіт, та смачно, зараза. Обожрусь й помру.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D
Пшениця

яблоко выделяет метан, поэтому всё, шо рядом, бегом созревает.

Ацетилен

Метан - то виділяють корови   :laugh:
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Ацетилен

Метан - то виділяють корови   :laugh:
етілен. Ви трохі не праві. Та, ацетілен насправді, і більш ефектівний для дозрівання. Та то із карбіду кальцію, а він ніколи не чістий. Тож, фосфін та арсін. Ну йго таке нафіг
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D
Пшениця

етілен. Ви трохі не праві. Та, ацетілен насправді, і більш ефектівний для дозрівання. Та то із карбіду кальцію, а він ніколи не чістий. Тож, фосфін та арсін. Ну йго таке нафіг

Та так.
Мав на увазі інше, що написалося. Якось із словом "виділяють", в голові одразу намалювався булькаючий карбід Са , і рука автоматично надрукувала.

Я і не знав, що ацетилен також прискорює, оце аж після Вашого зауваження зайшов в інтернет і прочитав.

До речі, чому груші та банани так гарно достигають зірвані, а яблука практично ні ?

Останнє редагування: 4 липня 2021 18:55:47 від Пшениця
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Та так.
Мав на увазі інше, що написалося. Якось із словом "виділяють", в голові одразу намалювався булькаючий карбід Са , і рука автоматично надрукувала.

Я і не знав, що ацетилен також прискорює, оце аж після Вашого зауваження зайшов в інтернет і прочитав.

До речі, чому груші та банани так гарно достигають зірвані, а яблука практично ні ?
я не знаю. Не пріскорював дозрівання жодного разу. Просто знаю, що процес можливй і існує. Ви на теренах мережи пізнаете більше, ніж я можу розповісти.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D
Пшениця

Обід-вечеря




   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Шмат вареного м'яса та шмат хліба. Зелена цібуля. Якась херова порода цібулі, грубовата. Порей, чі як то звуть.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

А. Гірчіця.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D
Пшениця

Поставив тісто підходити/дозрівати
Піцу зроблю.
Викладу фотки за пару годин
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D
Пшениця

У темі "як смачно готувати" є з чого я її зробив

   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D
Пшениця

Це ще місяці 2 таке саме буде, нема навіть сенсу щодня постити
Це - наркотик. Ніякі суші та піци навіть в порівняння не йдуть з шматком домашнього хліба і цією кількістю та якістю свіжої зелені

Ось ще помідори підійдуть...  (tu)

   
у мене сніданок та ланч

Сніданок, кава з молоком і вівсянка з медом

Ланч: Творіг з йогуртом і фруктом і 1 яєчко вкруту;

тіпа, низькокалорійне низьковуглеводне... .

Бо після 50-ти років жерти все підряд - небезпечно для здоров'я)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія