Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Учимся и учим готовить вкусно

Re: Учимся и учим готовить вкусно

   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

   
Re: Учимся и учим готовить вкусно
Пшениця

ценительница алей
Ви самі щось самі робили з тих ютубських роликів?
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

ценительница алей
Ви самі щось самі робили з тих ютубських роликів?

Так, багато що робила і планую робити далі. Мені просто зручно сюди скидати цікаві рецепти, які зацікавили і при нагоді зможу швидко знайти. Ну можливо і комусь буде цікаво

   
Re: Учимся и учим готовить вкусно
Пшениця

Так, багато що робила і планую робити далі. Мені просто зручно сюди скидати цікаві рецепти, які зацікавили і при нагоді зможу швидко знайти. Ну можливо і комусь буде цікаво

https://youtu.be/gBxOqmC7blY

"Тесту надо дать отдохнуть".
"Отдохуть", Карл! Тесту !  :lol:

А я готую лише таке, що їси на сніданки, обіди та вечері
Варіації супів, борщів, каш, рагу, випічку

Десерти з десятками складників - не зміг би себе примусити

Ото малій ще медово-шоколадно-сметано-молочне желе-зебру роблю (воно надзвичайно поживне, смачне і калорійне - якраз для дитини замість сніданку-обіду-вечері ), а на більше не вистачило б.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

Сподобався салат
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно
Пшениця

Борщ
Тушена Картопля
Фарширований рис
Холодець
та
суперрозсипчаста Гречка з Рисом -

- мої улюблені страви

Можна годинами розповідати хирощі їх приготування

А якщо коротко, то:
Гречку/рис з сосиками приварюю хвилин 4-5, потім закутую в рушник хвилин на 10
Потім додаю м"ясо з зажаркою (м"ясо можна раніше - разом з сосиками, просто консервоване тоді розповзеться в кашу. А от зажарка точно розповзеться, якщо дати раніше)
і ще закутую хвилин на 20-пара годин (ролі не грає) А можна в духовку при 90С. Хоч до ранку наступного дня.

Але, якщо дати отак і остигнути, - злипнеться в комок.
Тому, поки ще тепленька - обережно розворушити-розпушити один раз. Цього досить, потім вже не злипнеться

Я це перед подачею ще поливаю запашною олійкою. Сьогодні зробив олію на смаженому насінні соняшника. Просто гарно присмажив та розтовк жменю лущеного насіння і висипав в пляшку до олії.

   
Re: Учимся и учим готовить вкусно
Пшениця

В попередньому посту фарширований перець мав на увазі
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

Цім можна й капустного листка фаршувати, здаеться. Я спробую в понеділок. Дотушувати, мабуть, треба в томатному соусі, має бути смачно. Такі собі голубци незвичні.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно
Пшениця

Цім можна й капустного листка фаршувати, здаеться. Я спробую в понеділок. Дотушувати, мабуть, треба в томатному соусі, має бути смачно. Такі собі голубци незвичні.

Та і перець також можна таким нафарширувати, чому б і ні?
Гречка дууууже сильно смаку додає. Приємного і важкого-багородного. Головне - підсамжити її, щоб вона "дух пустила"
100% буде смачно
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

Мабуть, глех, або не смачно підсмажив позавчора. Великоі різници не відчув, з несмаженою. Перепрошую.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

Я тут просту, народну страву готую, майже кожен вечор. Смажений бекон з яешнею. Все дуже просто, собаку з кухні вигнати неможливо.  Просто, десь з вісім міліметрів шматочкі бекону, солене, перчені, сипані мускатним горішком, постоявши годинку,  на розпечену пательню. П'ять хвилин з двох боків, більше не треба. А потім на це яйця бити.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно
Пшениця

Тісто: сіль, цукор, дріжджі, борошно, вода, олія горіхова, перць пекучий, чорний, м"ята і тумерік для кольору.
Сосиски гарні, смачні.
Будь-який найдешевший соус для макаронів, він облагородиться порізаною зеленню.
Сир. Не люблю моцареллу. Люблю дитячий - той, що тягнеться нитками. + пармезаном потім зверху "побризкати" перед тим як в пічку ставити

Решта - все видно.

З печі витягнув чистісінький кокаїн !  :gigi:

ПС. Це на мій смак. Хтось схоче розмарину чи часнику - зате без кропу. Тут смак у кожного свій.




Останнє редагування: 9 липня 2021 02:13:37 від Пшениця
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно
Пшениця

Як маєте доступ до непоганого виноградного соку - навіть крамничного - чудове вино буде готове вже через півтора місяці  (tu)



Останнє редагування: 11 липня 2021 06:00:12 від Пшениця
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно
Пшениця

А сьогодні зробив піцу (типу) на грибному соусі, дуже багато зелені, пекучих сосисках, менше сиру.
Тримав в пічці довже, аби сосиски гарно прирум"янилися

   
Re: Учимся и учим готовить вкусно
Пшениця

Шось гілка померла
Всє ушлі на фронт.

Зимою відживе ))
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

Вона живе, я весь час читаю. Та, щось, пане, ваша небувала креативність, щось ви готували, правда смачно та надзвичайно, пішла на спад. Оті піци- то не ваш рівень. Це як пану Гонті запропонувати підкоптити зефірку.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

А давайте, пан Пшениця, купимо по невеличкому, грам на 700, шматочку якоісь сьомгі або, навіть, може то і краще, лососю, та позмагаемося. В мене стане часу до осені.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно
Пшениця

Та в чім змагатися?

Зовнішнім виглядом приготовленої страви ? - так він у кожного свій
Смаком? - Знову-таки, він у кожного свій. Я гупну тону кропу, бо без нього взагалі нічого не їм - а Ви тону петрушки чи базіліка, бо вона вам смачніша - то в кого вийде смачніше?

Метод приготування?
Ну от мені сьогодні хочеться юшечки з лососю, а Вам - копченої рибки. В кого вийде смачніше і хто буде суддя ?

Нє, це не 100-метровку бігти, тут "результати" не порівняєш  :D
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

Та в чім змагатися?

Зовнішнім виглядом приготовленої страви ? - так він у кожного свій
Смаком? - Знову-таки, він у кожного свій. Я гупну тону кропу, бо без нього взагалі нічого не їм - а Ви тону петрушки чи базіліка, бо вона вам смачніша - то в кого вийде смачніше?

Метод приготування?
Ну от мені сьогодні хочеться юшечки з лососю, а Вам - копченої рибки. В кого вийде смачніше і хто буде суддя ?

Нє, це не 100-метровку бігти, тут "результати" не порівняєш  :D
а можна запросити по, наприклад, 5 друзів і нехай оцинять. Ясно що живе повноцинне змагання неможливо. Тож, опоресередковано. Ми з вами не шулери і резалт не підробимо. Мені легше визнати що програв, ніж честь втратити.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

В мене друзі чесні, плювали мені в рожу гречкою, що зварена на глині води іх Мзимти.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

А де це Пшениця??
Коли нік чорний - це бан чи самозабан?
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

А скажите, Алиса, какая птица самая вкусная? Мне кажется, что индюк.
утка
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

А давате, шановний пане Пшениця, в другу недлю серпня зготуємо щось к курки. Сфотографуємо процес. Люди смаку не відчують, та відчують дух приготування. Я вам кидаю виклик!
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

А давате, шановний пане Пшениця, в другу недлю серпня зготуємо щось к курки. Сфотографуємо процес. Люди смаку не відчують, та відчують дух приготування. Я вам кидаю виклик!

пан Беггі не курсі, що пан Пшениця згорів на ФУПі ?
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

пан Беггі не курсі, що пан Пшениця згорів на ФУПі ?
ні, пане, я не в курсі. як згорів? Як умого розлогіше, як ваша ласка.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

Полудень тимчасового холостяка. Сациві

Як захочете, розповім, як то робиться, та попереджаю, мененгіт на весь день.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

зараз,смачно не зна але мені до вподоби

братванка -тихий вогонь цибуля ,
 кабачок -=половина,+ одна  перцюга рубается та їде в мікроволновку на 5 хвилин
додаемо  в братванку  ,через пару хвилин починаемо сипати помидорами і бринзою+ МЯСО(не обовязково) + .....
Я якось так кушаю
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

В доме - летняя еда,
А на улице - среда.
Переходит в понедельник
Безо всякого труда.
Голова моя пуста,
как пустьінньіе места.
Я кудато улетаю,
Словно дерево с листа.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

Пусто тут і сумно без Пшеници.  Гарна людина завжди готує смачно. Ну, от таке життя. Лайно завжди на поверхні, а люди і  втонути можуть.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

Тут сумно та самотньо, без пана Пшеници.
Карасі.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

Тут сумно та самотньо, без пана Пшеници.
Карасі.

просто, але апетитно
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

просто, але апетитно
воно дуже просто. Едине, в моеі родині вбивця - я. Я маю оглушити та почістити карасів живих. Навіть мені це не надає наснагі. А як смажені, дійсно, проста іжа, нічого зайвого.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

А, помідор не зайвий, як карась в вашої таци.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

https://www.monali.me/rezepte/muttis-slowenischer-apfelbitter-aus-prekmurje

https://www.marions-kochbuch.de/rezept/6265.htm

В кого  є схожий рецепт, поділіться будь ласка

Останнє редагування: 29 вересня 2021 06:41:30 від ценительница алей
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

--
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

воно дуже просто. Едине, в моеі родині вбивця - я. Я маю оглушити та почістити карасів живих. Навіть мені це не надає наснагі. А як смажені, дійсно, проста іжа, нічого зайвого.
а яка ситуація на Київщині з золотими карасями? Зникли повністю, чи ще зустрічаються?
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

Зi всього кулiнарного страхiття та ютюбiвщини в гiлцi, найкраще - карасi на останнiй та крiп пшеницi десь усерединi.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

а яка ситуація на Київщині з золотими карасями? Зникли повністю, чи ще зустрічаються?
живих продають, та не питав, де вони вирощені були
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія