Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Війна на дорогах :(

Війна на дорогах :(

сьогодні у Львові просто жах
купа аварій
прочитав на Варті1 про ситуації в яких 4 трупа...одна з них жінка 3-х дітей...
це не рахуючи покалічених...
народ ганяє при херовій видимості і слизькій дорозі..
ну і пішоходи поспішають туди...
о щойно біля мого будинку збили знову..перебігав через 4 полоси...в темну пору доби і дощ..
   
Re: Війна на дорогах :(

ПРи мені сьогодні двє пішоходів через широчезні вулиці перелазили, де не положено, і один чувак гнав по науковій явно мінімум на максимумі дозволеного.
   
Re: Війна на дорогах :(

наслідок низької культури водіння, що є наслідком високих мит
   
Re: Війна на дорогах :(

велосипедиста на смерть збили ввечері..
   
Re: Війна на дорогах :(

Біля мене з вчорашнього вечора  три ДТП, четверо людей насмерть. В одному ДТП пянота збила двох пішоходів що йшли по тротуарі, в другому в лобову зіткнулись два авто, ну і пару годин тому збили велосипедиста з смертельним фіналом (((((
   
Re: Війна на дорогах :(

Я би преміювала тих водіїв, хто задавив пішохода, який пре не по переходу через чотири смуги, ще й перелазить через паркан\відбійник. Стадо, бля.
Зробити місячник - задави порушника. Зразу дисципліни б більше стало...
   
Re: Війна на дорогах :(

коротше, той що перебігав на любінській - труп
і поруч освітлений відреставрований підземний перехід...
в рясне на одному місці 3 трупи за день..
це жах..
   
Re: Війна на дорогах :(

Біля мене з вчорашнього вечора  три ДТП, четверо людей насмерть. В одному ДТП пянота збила двох пішоходів що йшли по тротуарі, в другому в лобову зіткнулись два авто, ну і пару годин тому збили велосипедиста з смертельним фіналом (((((

рясне?
   
Re: Війна на дорогах :(

Я би преміювала тих водіїв, хто задавив пішохода, який пре не по переходу через чотири смуги, ще й перелазить через паркан\відбійник. Стадо, бля.
Зробити місячник - задави порушника. Зразу дисципліни б більше стало...
а преміювати пішоходів, які будуть кидати цеглину водіям? які так поспішають, що тільки газу дають на червоне світло. або по тротуару об"їжджають тянучку
   
Re: Війна на дорогах :(

а преміювати пішоходів, які будуть кидати цеглину водіям? які так поспішають, що тільки газу дають на червоне світло. або по тротуару об"їжджають тянучку

Нє. Бо одержавши цеглину, водій може смикнути кермом і піти в лоб комусь не винному, або взагалі на тротуар чи зупинку вилетіти...

Я безмашинний пішохід, якщо шо....
   
Re: Війна на дорогах :(

рясне?
Рясне, ті що в обід там шансів вижити при такому ударі мало, а велосипедист -при спуску з моста на виїзд з міста темнота, дощ і той велосипедист весь в чорному дорогу переїзжав.
   
Re: Війна на дорогах :(
U2

Короткоствол хотите?.. вот такая картина была бы повсюду..
Лимонадный Джо

Естественный отбор...
   
Re: Війна на дорогах :(

Рясне, ті що в обід там шансів вижити при такому ударі мало, а велосипедист -при спуску з моста на виїзд з міста темнота, дощ і той велосипедист весь в чорному дорогу переїзжав.

лобовуху бачив з пежо...там швидкість була висока, бо половини авто нема...
а велосипедист...блях а..невже не можна купити жилет і їздити?
тепер водій винуватий...
декілька років на трасі..темнота..сні гу нема..перед нами авто на чеських номерах і раптом він різко вліво..
але пізно..велосипедист п"яний виїхав на трасу..перелетів через авто..труп...
ми зупинилися..чех з жінкою в шоці..ми визвали ментів..швидку..чек али годину..
дали свої координати як свідки
потім свідчили, що чех ні в чому не винуватий..ну не міг він уникнути, хоч і намагався...
слідчий сказав, що завдяки нашим показам йому нічого не буде..максимум якесь умовне
   
Re: Війна на дорогах :(

Нє. Бо одержавши цеглину, водій може смикнути кермом і піти в лоб комусь не винному, або взагалі на тротуар чи зупинку вилетіти...

Я безмашинний пішохід, якщо шо....
а даремно. бо в медалі дві сторони.
   
Re: Війна на дорогах :(
U2

а даремно. бо в медалі дві сторони.

Во! Оно! Вот когда водители и пешеходы станут ВЗАИМНО уважать друг друга, тогда этот бардак прекратится. А пока - работает естественный отбор, дабы освободить территорию для ГРАЖДАН, а не быдлюков.
   
Re: Війна на дорогах :(

наслідок низької культури водіння, що є наслідком високих мит

 :facepalm1:
   
Re: Війна на дорогах :(

Во! Оно! Вот когда водители и пешеходы станут ВЗАИМНО уважать друг друга, тогда этот бардак прекратится. А пока - работает естественный отбор, дабы освободить территорию для ГРАЖДАН, а не быдлюков.
должен быть контроль. на самоограничении ничего не получится
   
Re: Війна на дорогах :(


Роман Тузяк
21 хв · Lviv
Інформація про постійні про ДТП на Львівщині, особливо з трагічними наслідками, просто вражає. Люди гинуть через неуважність і необережність: водії, велосипедисти, пішоходи. Лише за добу на дорогах загинуло 6 осіб. Зведення інформації по ДТП:
11.06 близько 22.00: ДТП на вул.Шевченка 253 (район Камянка): 1 загиблий, 1 в лікарні
Позашляховик на великій швидкості збив двох перехожих - один помер раптово, інший госпіталізований. Автомобіль після наїзду опинився на городі особняку. За свідченнями очевидців водій в стані алкогольного сп'яніння
12.10.2016 о 15:40 Аварія, Жовківський р-н на переїзді с.Липник. 1 загиблий
Водій на автомобілі "Ауді" їхав зі сторони державного кордону м.Рава-Руська їхав (по інформації свідків на дуже великій швидкості (180?)), Жінка повертала на с. Равське, позаду неї була ще одна машина який є свідком ДТП. Водій на "Ауді" на швидкості хотів обїхати жінку на іншій "Ауді" і зіткнувся на великій швидкості. Жінка водій загинула. В неї, за інформацією, залишилось троє дітей, менша дочка має два рочки
12.10.2016 близько 17.00 Аварія на обїзній дорозі біля комплексу "Мала Швейцарія"
Зіштовхнулась фура та легковий автомобіль. Обидві машини опинились в кюветі. На щастя, минулося без жертв.
12.10.2016 близько 18.00 Страшна ДТП на мосту в Рясне. 2 загиблих.
На ряснянському мості зіткнувся Фольксваген Пасат і пиріжок типу Пежо Партнер. Двоє людей загинуло.
12.10.2016 о 19:55 Знову Рясне, виїзд з міста. Загинув велосипедист.
У Рясне за мостом водій на автомобілі автомобілі "Шкода Фабія" збила насмерть велосипедиста. Працює поліція.
12.10.2016 о 20:05 ДТП на вул Любінська 98 (біля колишнього кінотеатру "Галичина"). Збили людину.
Незважаючи на те, що у цьому місці є підземний пішохідний перехід, люди продовжують бігати через чотири смуги руху. Часто це закінчується трагічним фіналом.
12.10.2016 близько 21.30. ДТП з постраждалими на перехресті вул.Наукова-Симоненка.
В ДТП зіштовхнулись "Фольксваген Транспортер" і "Опель Вектра, після чого мікроавтобус зіштовхнувся з електроопорою. На місці працюють лікарі швидкої допомоги.
А тепер запитання до всіх учасників дорожнього руху, невже так складно дотримуватись правил дорожнього руху? Бути обережним під час несприятливих погодніх умов і обмеженої видимості. Позначити себе на дорозі. Чи краще довести все до трагічного фіналу?
   
Re: Війна на дорогах :(

лобовуху бачив з пежо...там швидкість була висока, бо половини авто нема...
а велосипедист...блях а..невже не можна купити жилет і їздити?
тепер водій винуватий...
декілька років на трасі..темнота..сні гу нема..перед нами авто на чеських номерах і раптом він різко вліво..
але пізно..велосипедист п"яний виїхав на трасу..перелетів через авто..труп...
ми зупинилися..чех з жінкою в шоці..ми визвали ментів..швидку..чек али годину..
дали свої координати як свідки
потім свідчили, що чех ні в чому не винуватий..ну не міг він уникнути, хоч і намагався...
слідчий сказав, що завдяки нашим показам йому нічого не буде..максимум якесь умовне
прикинь,якби ти не засвідчив, чуваку вязниця...
   
Re: Війна на дорогах :(

прикинь,якби ти не засвідчив, чуваку вязниця...
от так сьогоднішній водій що велосипедиста збив, якщо не мав реєстратора-сяде. А вина скоріш за все велосипедиста (((((
   
Re: Війна на дорогах :(

одні з причин:

легковажність і загальний темп доріг
- навіть коли хочеш їхати нормально за правилами, відчуваєш позаду тиск дебілів, які невідомо куди поспішають
- неспонцентрованість: вона є на роботі, в побуті і на дорогах.
- постійне відполікання на телефони - повідомлення, дзвінки, notifications. навіть 15 років тому такого було менше
- це досить другорядна причина, але існує: початковий вік старту водіння, коли починаєш звикати до непрофесійних темпів і маневрів при вседозволеності на дорогах.
далі звикаєш і в 40-50 не розумієш, чому водиш як 20річний придурок
- принципи водіння. нас в школах водіння презумпція: всі знають правила. тому ти їдеш по головній і навколо не дивишся.
в британії, напр, презумпція, що сусідні водії правила не дуже знають. тому не маєш 100% впевненості, що з другорядної ніхто не висточить. їдеш повільніше, обережніше
- стан доріг, розмітки, освітлення.
- вседозволеність, привита останніми 2ма десятиріччами: нема штрафів. вирішеня порушення не місці. втікти.
- нетверезість. тут все зрозуміло
   
Re: Війна на дорогах :(

- вседозволеність, привита останніми 2ма десятиріччами: нема штрафів. вирішеня порушення не місці. втікти.
- нетверезість. тут все зрозуміло
п"яні за кермом - наслідок вседовзволеності
   
Re: Війна на дорогах :(

п"яні за кермом - наслідок вседовзволеності


Та які пяні?
Тут дебілів 90% залишилось...всі адекватні повтікали з цієі зони...
   
Re: Війна на дорогах :(

прикинь,якби ти не засвідчив, чуваку вязниця...

там його вини не було
тому ми обоє свідчили, що він не винен і описали ситуацію аналогічно з його поясненням
   
Re: Війна на дорогах :(

Наверное день такой. Сам сегодня пару раз на дороге тупанул. Даже сам удивился что со мной
   
Re: Війна на дорогах :(

пам"ятаю купив свою першу машину в автосалоні на городоцькій і поїхав...якраз на любінській біля тої галичини дідок вийшов з маршрутки і під колеса...ледь розминулись...
а так взагалі обережно їжджу. але от коли приїжджаю в Україну, то реально страшно їздити. звідки стільки придурків на дорогах?
   
Re: Війна на дорогах :(

коротше, той що перебігав на любінській - труп
і поруч освітлений відреставрований підземний перехід...
в рясне на одному місці 3 трупи за день..
це жах..
   
Re: Війна на дорогах :(

Рясне, ті що в обід там шансів вижити при такому ударі мало, а велосипедист -при спуску з моста на виїзд з міста темнота, дощ і той велосипедист весь в чорному дорогу переїзжав.

Мені біля Маку на Липинського по пішохідному виіхав скутерист з пасажиром. Я хз, що в тих даунів в головах.
   
Re: Війна на дорогах :(

Мені біля Маку на Липинського по пішохідному виіхав скутерист з пасажиром. Я хз, що в тих даунів в головах.

їх просто тіко дауни і купують
   
Re: Війна на дорогах :(

їх просто тіко дауни і купують

В мене стажу вже добре за 20 років, і ще такоі муйні не бачив ніколи.
   
Re: Війна на дорогах :(

Нам ще влада міста помагає.  Перехрестя Стрийська В. Великого замість того щоб відремонтувати підземний перехід,  зробили два наземних.  Ідіоти!!!
   
Re: Війна на дорогах :(

Мені вчора  біля дому якесь чмо в дверку вїхало і сїбало.
Другий раз під будинком, рік тому така сама фуйня.

Курва. :X
   
Re: Війна на дорогах :(

Нам ще влада міста помагає.  Перехрестя Стрийська В. Великого замість того щоб відремонтувати підземний перехід,  зробили два наземних.  Ідіоти!!!

Я на фейсбуку читав обговорення цього покращення, то там автор навіть був присутній і рвав собі дупу на німецький хрест, доказуючи, що так ліпше, і місто взагалі має бути без машин. Все для пішохода.
Так що подібні безглузді речі, що приведуть до збільшення сметності серед пєшиків,  будуть продовжувати з"являтись.

Зі впевнений, що тим смертинкам на любінській вкорячять світлофор і пп. Точнісінько над підземним,
замість паркану. Отакі кадри в ЛМР і рулять -  один сре сміттям, другий пєшиків вбиває. Елєкторат в екстазі!
   
Re: Війна на дорогах :(

Я на фейсбуку читав обговорення цього покращення, то там автор навіть був присутній і рвав собі дупу на німецький хрест, доказуючи, що так ліпше, і місто взагалі має бути без машин. Все для пішохода.
Так що подібні безглузді речі, що приведуть до збільшення сметності серед пєшиків,  будуть продовжувати з"являтись.

Зі впевнений, що тим смертинкам на любінській вкорячять світлофор і пп. Точнісінько над підземним,
замість паркану. Отакі кадри в ЛМР і рулять -  один сре сміттям, другий пєшиків вбиває. Елєкторат в екстазі!
Так як зробили на Пасічній,  на 150 метрів 3 переходи, два з них з світлофором.
   
Re: Війна на дорогах :(

Так як зробили на Пасічній,  на 150 метрів 3 переходи, два з них з світлофором.

Угу. Або мега- розв"язка на виізді зі Львова по Хмельницького.
   
Re: Війна на дорогах :(

на Любінській писали на Варті1, що накрили...
але щойно почитав, що то накрили курткою і потім забрала швидка
сподіваюсь, живий
   
Re: Війна на дорогах :(

на Любінській писали на Варті1, що накрили...
але щойно почитав, що то накрили курткою і потім забрала швидка
сподіваюсь, живий

За рясне  писали що роверист був залитий і тулив верхи на лісапєті через дорогу.
   
Re: Війна на дорогах :(

якось їхав по незнайомому селі в мряку - і тут з якогось чи то двору чи то провулка вилітає емте з коляскою без світла на якому штук 5 п,яних
   
Re: Війна на дорогах :(

За рясне  писали що роверист був залитий і тулив верхи на лісапєті через дорогу.

через того бухого вуйка тепер водій винен...ще й жити з тим..
   
Re: Війна на дорогах :(

через того бухого вуйка тепер водій винен...ще й жити з тим..

Угу. Там в камєнтах написали, щось типу "він там завжди переіздив дорогу. Доля така." Ну не піздєц?
Доля!!! Я тут, курва, буду іздив!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія