Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вчора звонила Оксана з Лас Вегаса і розповіла що вляпалася в халепу

я не знаю діталей але коли йде про кріменальний рекорд
то без адвоката не такій рекорд не відбити бо кримінальний рекорд ти ніже працювати не будешь не візьмуть

На малого хай перекладуть.. пійде по амністії..  :-)o
   
Легко відбувся то Оксанич. Всього штукою баксів. І можливо кримінал рекордом. За таке взагалі то потрібно садити.

Там кожного року десятки разів справжнє пекло, в тому числі через таких довбодятлів, яким обов‘язково потрібно спалити пару дрючків, і попутно на десятки мільярдів всього навколо. Включно із чиїмось життями. Про спалених звірів я і не згадую. 








   
Костьор херня рибу не ту поймаєшь. тожє кріменальний рекорд і штраф по 500
   
Господи, шо це за корм  :facepalm:

еслі на шару то чого би ні
   
А хіба американці не катаються на пікніки з мангалом, чи грилем на ніжках, колесах, триногах? Чи там і мангали також неможна розпалювати?
   
:lol:



розумію, що кацапи ніяк не вгомоняться, хочуть стрілки зі свого хуйла перевести. тобі це нащо?
   
Ось що буває коли не робишь все не по закону
але все з спочатку  поїхали сімьєю на пікнік в інший штат
і чоловік захотів розпалити багаття на озері. Оксана його просила непотрібно цє робити
він запалив два дрючкі і тут тихенько підкрався......  лісник і виписав штраф 1000 доларів
як вам жорстокість законів 
і тепер. штраф 1000 дол
адвокат 400 дол
і не знаю на рахунок рекорду крімінального будє чі ні

Я би ще прозондував, чи цей чувак не пов'язаний з прокацапськими організаціями в США.  Щось здається, це командна робота та навмисний підпал...  :buba:
   
А хіба американці не катаються на пікніки з мангалом, чи грилем на ніжках, колесах, триногах? Чи там і мангали також неможна розпалювати?

В різних місцях все по різному. Десь не можна розпалювати ніколи і нічого, десь можна що завгодно і будь коли, а десь обмеження в часі на різні види вогню. Зимою можна відкритий вогонь (дрова), в міжсезоння лише газові які потрібно привозити, а в пік небезпеки не можна нічого.

Бувають періоди спеки і засухи, коли забороняється навіть користуватись газовими барбекюшницями в себе на бекярді.
   
ось так повиний працювати закон
а люди Лас Вегаса всі працюють на казінно і зараз без роботи
з двома "н" пишеться слово "охуєнно", а "казіно" з одним
   
непонятно зачем адвакат
если он поможет отлинять от штрафа в 1000
и возьмет 400 то тогда да

иначе нафиг надо
   
Я би ще прозондував, чи цей чувак не пов'язаний з прокацапськими організаціями в США.  Щось здається, це командна робота та навмисний підпал...  :buba:

Угу.

А на випадок коли візьмуть за сраку - нєвінаватая я, це вітер повіяв, а я хотів лише два дрючки спалити. ДЛЯ РОЗВАГИ.
   
непонятно зачем адвакат
если он поможет отлинять от штрафа в 1000
и возьмет 400 то тогда да

иначе нафиг надо

Там можуть бути місцеві заморочки і запросто можуть впаяти кримінал рекорд. Тому мабуть потрібен лояр щоб відмазатись.

Це як на кшталт, коли якийсь шопліфтер попалається із дрібною крадіжкою в супермаркеті, всього на якихось $10. Дрібниця. Але за таке може отримати кримінал рекорд. А це вже не дрібниця, це серйозно. Можна цим споганити все життя.

А цей Оксанич НЕ МІГ НЕ ЗНАТИ, що в тих краях зараз просто епік баттл з вогнем, весь час горять тисячі геектарів. І він таки розвів вогонь. От і думай - НАВМИСНЕ, чи ПО ВЕЛИКІЙ ДУРІ.

Останнє редагування: 2 вересня 2020 19:14:44 від Маковій
   
то что америкосы на столько тупые что не знают как бороться с лесными пожарами мы уже в курсе
разделительные полосы, хотя бы то же опахивание  и все остальное для них темный лес
   
олдвуд завязывай с непонятной хавкой
давай лучше пляжные попки  :gigi:  (tu) совсем другое дело
   
1000 долларов. Пороть Скотт!

А це Херсонщина

Показати зображення...

Більш схоже на Миколаївщину...
   
короч в тих омериках  нічого не можна - ні рибку спіймати, ні засмажити її гарно на кастрику як тобі подобається...
пистуй до ригаловки і їж шо дають!
   
баби виглядають як  повії з окружної, чуваки- як миколаївські/херсонські бандюки...



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія