Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський - ватне гівно (td)

Re: Зеленський - ватне гівно (td)

влада не повинна бути чесною
влада повинна бути НАШОЮ
а там хоч педофіли з людожерами...
педофіли з людожерами не мають бути нашою владою
рівно як і бариги з україножерами
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

педофіли з людожерами не мають бути нашою владою
рівно як і бариги з україножерами

це ФАНТАЗІЇ
нашим може бути ХТО ЗАВГОДНО
головне аби - НАШ
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

та шо ж такоє?!  ;o
Мішіген, як можна?!!!

Ніколи не вір йобаним підарасам. Підарас завжди підарас

Тим більше таким як жулькоскот. Цих унтерменшів вилікує тільки могила
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Знаєте, в чому полягає ваша головна проблема?
Ви - як істинні сектанти - уявити собі не можете можливості визнати хиби в діяльності того, за кого ще вчора голосував.
Достатньо згадати, як ви (маю на увазі не конкретизовано, а педрюків взагалі) оголошували перемогами і падіння гривні, і Іловайськи, як скажено захищали педрині оффшори, як облизували кожну Гонтарєву, якими палкими ложкінцями (згодом - райнінцями) став кожен педрюк, як ви аплодували "цинічним бандерам" і навіть синочці у футболці RUSSIA.
Вся хибність вашої  логіки в тому, що мені однаково, хто  веде Україну від Кремля, Хуйла .
 Так сталося, що основні зміни в країні, яких прагнула я, особисто, відбулися при Порошенкові.
 А розворот від тієї мети, яка була  близькою мені, стався при Зєлі.
І сьогодні, я просто дивуюся вашій зашореності. Син в футболці Раша - це погано, лайки дружини в ФБ на пости сєпарів і повідомдення про рух українських військ - це нормально
                                                                          Мальдіви - це погано, Оман - харашо.
                                                                          Іловайськ - це погано, заборона стріляти нашій артилерії у відповідь - нормально.
                                                                          Свинарчукаи - погано, Коломойський - нормально
                                                                          Мінськ - погано, спільний Комісія з сєпарами - харашо
                                                                          Ліпецька фабрика - погано, Грін-філмз в Росії нормально.
                                                                          Ну і врешті-решт Сівоха, Портнов і єрмак - порівняння їм в попередній владі немає взагалі.
                                                                                  :pooh_on_b:
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Вся хибність вашої  логіки в тому, що мені однаково, хто  веде Україну від Кремля, Хуйла .
 Так сталося, що основні зміни в країні, яких прагнула я, особисто, відбулися при Порошенкові.
 А розворот від тієї мети, яка була  близькою мені, стався при Зєлі.
І сьогодні, я просто дивуюся вашій зашореності. Син в футболці Раша - це погано, лайки дружини в ФБ на пости сєпарів і повідомдення про рух українських військ - це нормально
                                                                          Мальдіви - це погано, Оман - харашо.
                                                                          Іловайськ - це погано, заборона стріляти нашій артилерії у відповідь - нормально.
                                                                          Свинарчукаи - погано, Коломойський - нормально
                                                                          Мінськ - погано, спільний Комісія з сєпарами - харашо
                                                                          Ліпецька фабрика - погано, Грін-філмз в Росії нормально.
                                                                          Ну і врешті-решт Сівоха, Портнов і єрмак - порівняння їм в попередній владі немає взагалі.
                                                                                  :pooh_on_b:
(tu)
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Знаєте, в чому полягає ваша головна проблема?
Ви - як істинні сектанти - уявити собі не можете можливості визнати хиби в діяльності того, за кого ще вчора голосував.
Достатньо згадати, як ви (маю на увазі не конкретизовано, а педрюків взагалі) оголошували перемогами і падіння гривні, і Іловайськи, як скажено захищали педрині оффшори, як облизували кожну Гонтарєву, якими палкими ложкінцями (згодом - райнінцями) став кожен педрюк, як ви аплодували "цинічним бандерам" і навіть синочці у футболці RUSSIA.
мирося- останній оплот!  :lol:
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Сівохою намагається "прощупати суспільство" - чи готові вже капітулювати перед Кремлем :X
ви, ватани, зробили це разом.
їжте!
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

ви, ватани, зробили це разом.
їжте!
вопрос только в том что жрать будут все...
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

вопрос только в том что жрать будут все...
Ти вже хаваєш, кримсюк.
Тільки не розказуй нам тут "басні" що ти в окопи за Україну полізеш, так чисто "авто-подпьоздиватєль" включиш на ФУПі.
А що це ми "сховалися" за "Євро-проксі", га?
Як там паспорт з двоголовою куркою поживає, га?
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Веточка коллективного «признания» мЫшигана  :-G

Утирается, но все равно своей вины не видит  (P)
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Ти вже хаваєш, кримсюк.
А що це ми "сховалися" за "Євро-проксі", га?
Як там паспорт з двоголовою куркою поживає, га?
замечательно поживает, как и паспорт с трызубом. Да, адептов Юлии Владимировны - твари попытавшейся продать Крым и устроившей п***а на Донбассе - попрошу ко мне не обращаться.
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

автору респект за визнання (tu)  [ua]
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

вопрос только в том что жрать будут все...
на жаль.  :(
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

автору респект за визнання (tu)  [ua]
рано радієш. не бачу відмітки в профільній гілочці
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

рано радієш. не бачу відмітки в профільній гілочці
то гілка виключно для таких як ти та твого "butt buddy" Зеленого Какадріла.
До речі, а де гілка де "синячки" як один "вибачалися" що за Фьодоровича проголосували у 2010? Чи вони від сорому як деГенераль та Алежка залізли в ряди "педрючків" щоб не відсвічувати?
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

замечательно поживает, как и паспорт с трызубом. Да, адептов Юлии Владимировны - твари попытавшейся продать Крым и устроившей п***а на Донбассе - попрошу ко мне не обращаться.
А, тобто ти вирішив "однією жопою на двох стільцях"?
Мабуть й біопаспорт закордонний український є оформленний в Херсоні? :K
Хаха, кримсюки такі кримсюкі, найбільш "хитрожопі" з усіх "хахлів", як полюбляє русня виражатися.
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Пока такие как мЫшиган не будут отвечать за свои действия и нести ответственность за свой выбор, Украина и дальше будет буксовать на пути в Европу.

Покажите мне хоть один пост мЫшигана,  где он признает свою вину за ЗЕ и Сивоху?
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

то гілка виключно для таких як ти та твого "butt buddy" Зеленого Какадріла.
До речі, а де гілка де "синячки" як один "вибачалися" що за Фьодоровича проголосували у 2010? Чи вони від сорому як деГенераль та Алежка залізли в ряди "педрючків" щоб не відсвічувати?
тобто, я маю каятись, шо ти вибрав  Оманського Віслюка?
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

педофіли з людожерами не мають бути нашою владою
рівно як і бариги з україножерами
а нащо ти їх наділила абсолютною владою?
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

А, тобто ти вирішив "однією жопою на двох стільцях"?
Мабуть й біопаспорт закордонний український є оформленний в Херсоні? :K
Хаха, кримсюки такі кримсюкі, найбільш "хитрожопі" з усіх "хахлів", як полюбляє русня виражатися.
В Николаеве. Я нарушил какой-то закон? Ни одна тварь не может меня лишить Украинского гражданства!
Все претензии о хитрожопости: срочную службу я прошёл (добровольно кстати - были способы "откосить"), в начале интервенции пришел в военкомат и подтвердил личные данные (номер телефона, место проживания и т.д.), получил ответ: "понадобитесь - мы вас вызовем". Не понадобился - какие ко мне претензии?
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

тобто, я маю каятись, шо ти вибрав  Оманського Віслюка?
Конечно! Ну не виноватые они - это лично ты заставил их из 30 кандидатов выбрать это говно! :D порохобот клятый! :-G
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Конечно! Ну не виноватые они - это лично ты заставил их из 30 кандидатов выбрать это говно! :D порохобот клятый! :-G
ага, силоміць тягнув на виборчу дільницю  :lol:
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Можно простить голосование за ЗЕ (все таки таких оказалось 73%)
Можно простить голосование за СН (хотя тут уже на "свинарчуков" не списать)
Можно простить даже агитацию за ЗЕ и СН (ну работа такая)

Но нельзя простить те потоки грязи,  которые лил мЫшиган в Украину. По всем вопросам. Вплоть до цитат куйла типа "failed state" по отношению к Украине. И все это было не в 2006-2010 году,  а в 2018-2019.

И нельзя простить того, кто так и не признал свою ответственность за текущее положение дел.
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

ага, силоміць тягнув на виборчу дільницю  :lol:
а ещё угрожал ведровой клизьмой с патифонными иголками!
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Можно простить голосование за ЗЕ (все таки таких оказалось 73%)
Можно простить голосование за СН (хотя тут уже на "свинарчуков" не списать)
Можно простить даже агитацию за ЗЕ и СН (ну работа такая)

Но нельзя простить те потоки грязи,  которые лил мЫшиган в Украину. По всем вопросам. Вплоть до цитат куйла типа "failed state" по отношению к Украине. И все это было не в 2006-2010 году,  а в 2018-2019.

И нельзя простить того, кто так и не признал свою ответственность за текущее положение дел.
Макушев, уймісь вже. :fuck:
Твоє місце в ахметівському маркитанському обозі.
Будеш себе погано поводити, по твою жопу прийде "лисий з Браззерс"


Останнє редагування: 12 березня 2020 22:41:57 від Michigan
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

у мЫшигана полезло его  [KA]  нутро
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Пока такие как мЫшиган не будут отвечать за свои действия и нести ответственность за свой выбор, Украина и дальше будет буксовать на пути в Европу.

Покажите мне хоть один пост мЫшигана,  где он признает свою вину за ЗЕ и Сивоху?
А ти вже поніс свою відповідальність коли п‘ять разів голосував за овоча?
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

А ти вже поніс свою відповідальність коли п‘ять разів голосував за овоча?

За Овоща я голосовал 3 раза. 2 раза в 2004 и один раз в 2010.

При этом еще в конце 2010 я признал как ошибочность своего голосования,  так и свою ответственность за то, что стало происходить в стране
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

За Овоща я голосовал 3 раза. 2 раза в 2004 и один раз в 2010.

При этом еще в конце 2010 я признал как ошибочность своего голосования,  так и свою ответственность за то, что стало происходить в стране
В 2004 було три тури, такшо ти голосував тоді три рази, а в сумі чотири.
Визнав свою помилковість, кров‘ю треба свої помилки спокутувати.
Такшо хто б ото триндів та учив життю.  (td)
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

а були люди які прозріли ще відпочатку:  :gigi:

в чому - прозріла?
я відпочатку була переконана : Зе - це далеко не те, чого наразі потребує Україна

у тому що невдовзі президентом країни стане комік-комедіант, винна одна-єдина людина - П.О.Порошенко

повторюся для прозрівших:

ну та не важно кого Ви звинуватите у своїй перемозі.

все одно ж краще ніж за Петра, хіба ні? ;)
це ж було ваше заповітне бажання, получітє і распішітєсь.

а якщо не получилось, то щось робіть. або сидіть 4 роки і бухтіть на ФУПі. тому що 4 роки цю владу немає як законно погнати, ви це зробили разом , може й з найкращих міркувань, але вийшло що вийшло.
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

В 2004 було три тури, такшо ти голосував тоді три рази, а в сумі чотири.
Визнав свою помилковість, кров‘ю треба свої помилки спокутувати.
Такшо хто б ото триндів та учив життю.  (td)

А кто тебе сказал, что я ходил на 3-ий тур?

А свои ошибки кровью это таким как ты надо смывать. Это вы на 5-ый год войны вату на табуретку усадили. Но для начала жду твоего покаяния перед ФУПом.
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Вся хибність вашої  логіки в тому, що мені однаково, хто  веде Україну від Кремля, Хуйла .
 Так сталося, що основні зміни в країні, яких прагнула я, особисто, відбулися при Порошенкові.
 А розворот від тієї мети, яка була  близькою мені, стався при Зєлі.
І сьогодні, я просто дивуюся вашій зашореності. Син в футболці Раша - це погано, лайки дружини в ФБ на пости сєпарів і повідомдення про рух українських військ - це нормально
                                                                          Мальдіви - це погано, Оман - харашо.
                                                                          Іловайськ - це погано, заборона стріляти нашій артилерії у відповідь - нормально.
                                                                          Свинарчукаи - погано, Коломойський - нормально
                                                                          Мінськ - погано, спільний Комісія з сєпарами - харашо
                                                                          Ліпецька фабрика - погано, Грін-філмз в Росії нормально.
                                                                          Ну і врешті-решт Сівоха, Портнов і єрмак - порівняння їм в попередній владі немає взагалі.
                                                                                  :pooh_on_b:



лицимерие в угоду егоізму який не вважає за потрібно визнавати свої помилки...
"мені можна, им тоже можна, но так щеб "Я" по другому никак "
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Син в футболці Раша - це погано, лайки дружини в ФБ на пости сєпарів і повідомдення про рух українських військ - це нормально
Прокоментую лише перший і останній пункти
Синок в футболці Раша - це реальність, рівно як і його підтримка  СОБОЮ тези про русскіх в Лондоні
Лайки дружини постів сепарів - міф, так само як і повідомлення про рух українських військ - особливо на фоні матеріальної допомоги армії з боку кварталу.
Перепост повідомлення про пересування військ був закликом до обережності, нагадуванням про те, що не всі навкруги - друзі.
Іншої логіки у тому перепості немає.
Ну і врешті-решт Сівоха, Портнов і єрмак - порівняння їм в попередній владі немає взагалі.
Ложкін, Райнін, Клімкін, Рожкова, і це ще без врахування "армійських друзів", головним покликанням введення яких до влади було пограбування країни.
+ Ведмедчук як представник України у Мінську

ПС  :gigi: а товарки про педроцеху, бачу, вже люто заплюсували пункти, що безперечно доводять : Педро так само як і Зе працював не на Україну

Останнє редагування: 13 березня 2020 00:13:13 від Myroslava
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

а були люди які прозріли ще відпочатку:  :gigi:

повторюся для прозрівших:


Гілка каяття прихильники певної політсили.
Myroslava [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
   18 травня 2019 12:05:18
IP/Host: 46.98.150.---
magistr, 18 травня 2019 11:58:51

    Розгорнути попередні цитати...
    аха, зливаєтесь, Фантамаси!

з чого я "зливаюся"?
я ніколи не була прихильницею президентства Зеленського
я голосувала за нього виключно через те, що по інший бік стояла надто зловісна для України постать свинарчуківського пахана
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Гілка каяття прихильники певної політсили.
Myroslava [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
18 травня 2019 12:05:18
IP/Host: 46.98.150.---
magistr, 18 травня 2019 11:58:51

    Розгорнути попередні цитати...
    аха, зливаєтесь, Фантамаси!

з чого я "зливаюся"?
я ніколи не була прихильницею президентства Зеленського
я голосувала за нього виключно через те, що по інший бік стояла надто зловісна для України постать свинарчуківського пахана
"аби не Петро"
ну то й гаразд, мрії збулися.
не розумію чому електорат Зе тепер верещить.
"ви зробили це разом", ай-ай-ай не получилось, ну буває. тепер думайте як це розгрібати, а не лише жалітися ФУПові про своє розчарування в ЗеВладі.

Останнє редагування: 13 березня 2020 00:29:30 від T.Blair.
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

"аби не Петро"
за елементарною логікою вас мало би цікавити психічне здоров"я тих, хто сповідував (і продовжує сповідувати!) принцип "тільки Петро, і ніхто інший" - саме завдяки їхній незрозумілій впертості Україна змушена була голосувати за мутного коміка.
Хіба це не приниження гідності Українців? Невже ми не здатні знайти проміж себе достойного і поважного?...Адже цей сраний україножер - чи не найгірше, що можна було знайти в Україні переможного Майдану.

Останнє редагування: 13 березня 2020 00:32:27 від Myroslava
   
Закат голого короля

Розпочну тему закату, панове

Вже, мабуть, недовго
   
Re: Закат голого короля

знов свинячий галас  :facepalm1:
   
Re: Закат голого короля

Балалайкін, ти макінтош дерев*яний сподіваюсь вже замовив?
   
Re: Закат голого короля

Розпочну тему закату, панове

Вже, мабуть, недовго

+1
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія