Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

жад умер..

Re: жад умер..

Я не закликаю, просто нагадала Десантнику про амбіції поляків, які хочуть до Чорного моря.

Амбиции нескольких десятков тісяч польских клоунов - єто не есть амбиции всех поляков.

Точно так же, как амбиции нескольких десятков тісяч украинских клоунов - не есть амбиции всех украинцев
   
Re: жад умер..

Амбиции нескольких десятков тісяч польских клоунов - єто не есть амбиции всех поляков.

Точно так же, как амбиции нескольких десятков тісяч украинских клоунов - не есть амбиции всех украинцев

 (tu) дякую
   
Re: жад умер..

Я не погоджуюсь. Жад був із сомнєвающіхся. А це вде незле
Да не был он сомневающемся.
Не был.
На доверии рвботал всегда.

Останнє редагування: 26 січня 2019 18:23:38 від Громадянка даунбасу
   
Re: жад умер..

Валентин Хара умер. Закончился целый этап в жизни форумов.

чогось аж серце зтискається. :(

ми так емоційно прив'язані один до одного з тим "життям на форумах"

помню, коли пума померла -а я з нею завжди сперечалася, вона була мій антагонист -я плакала.
бо якось не чужа.
жад нам не чужий.

шкода -люди уходять
   
Re: жад умер..

чогось аж серце зтискається. :(

ми так емоційно прив'язані один до одного з тим "життям на форумах"

помню, коли пума померла -а я з нею завжди сперечалася, вона була мій антагонист -я плакала.
бо якось не чужа.
жад нам не чужий.

шкода -люди уходять

о! то треба ще при житті думати, шо нас об'єднує всіх, як людей! бо це ж мить - і нас більше нема. і на шо пішло життя?
   
Re: жад умер..

Как бы не было, но ФУП, это семья, со всеми з..онами, мы тут давно знакомы...и эмоционально мы все связаны.
   
Re: жад умер..

жив грішно ,помер смішно :(
шкода ,афєріст був знатний ,з огоньком
   
Re: жад умер..

Та не вірю я у царство небесне. Мені його по людські жаль, бо спілкувалися десятиріччями, він був одним з нас.
так, одним з нас.

він для мене існує як жад з Дурдома.
Таким я його і запам'ятаю.

яка доля у людини...хай бог милує :(
   
Re: жад умер..
Via

Как бы не было, но ФУП, это семья, со всеми з..онами, мы тут давно знакомы...и эмоционально мы все связаны.
Саме так. Мені так само було жалко свого часу Любаню з Донецька, яка померла від рака. Вона була ідеологічною опоненткою, але це не привід танцювати на її кістках.
   
Re: жад умер..

Люди остановитесь.
В поисковике гугла уже не осталось даже имени погибшего на Майдане фуп чека.
А вы теперь крокодиловые слезы  за жадом (td)  (td)  (td)
   
Re: жад умер..

помню, коли пума померла -а я з нею завжди сперечалася, вона була мій антагонист -я плакала.
бо якось не чужа.
За пумою - ні, вона аж надто злобна затята антиукраїнка була..Це ж та, що зі Львова, я не сплутала?..
А цей жад...якийсь він беззлобний..беззахи сний був...
Які були баталії з Дієм, а як повідомили про його смерть, то декілька днів як пришиблена ходила...Страшно шкода,..дуже рано пішов..
і parus32 теж.. :(
   
Re: жад умер..

Люди остановитесь.
вот ви і зупиніться.

   
Re: жад умер..
Via

Люди остановитесь.
В поисковике гугла уже не осталось даже имени погибшего на Майдане фуп чека.
А вы теперь крокодиловые слезы  за жадом (td)  (td)  (td)
Все там є:
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Кемський_Сергій_Оле ксандрович
   
Re: жад умер..

Все там є:
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Кемський_Сергій_Оле ксандрович
А про луганского сепара Жада там також є?
   
Re: жад умер..

Бог тепер йому суддя.
   
Re: жад умер..

по дурдому помню трохи ....прикольным был тогда....после как то не пересекались.....тя желая судьба у чела хай бог милуе....пусть покоится с богом
   
Re: жад умер..

За пумою - ні, вона аж надто злобна затята антиукраїнка була..Це ж та, що зі Львова, я не сплутала?..
А цей жад...якийсь він беззлобний..беззахи сний був...
Які були баталії з Дієм, а як повідомили про його смерть, то декілька днів як пришиблена ходила...Страшно шкода,..дуже рано пішов..
і parus32 теж.. :(
боже, Мирослава, а про паруса32 я і не знала.
але я мало з ним контактувала.
а пума так -зі львова.
я тоді дуже часто з нею баталіла* політично.
але я не знаю, коли повідомили про її смерть - я аж разрєвєлась.

все-таки існує емоційна залежність від своїх опонентів. не знаю. я не знаю чому так.

Дія пам'ятаю -невимовно шкода було, але я не була з ним настільки емоційно близька.

щодо жада. так -з твоєю оцінкою повністю погоджуюсь -він був абсолютно не злобний, відкритий.

п.с. я собі дала слово колись -після того, як попала під бомбьожки в Горлівці, коли відсиділи там тиждень дуже страшний для міста, що ніколи і словом не попрекну жодного з наших, хто лишився в окупації чи був на фронті.
ну тобто, що б вони не казали, якіб ватні чи порохоботські погляди не тулили, яку б політичну ахінею не несли -я нічого їм не скажу.
і я не чипаю ані дончанина, ані колібрі, ані решти під оккупацією. їм ТАК ТЯЖКО там, що все решта - суєта суєт.
бо жити там і воювати там -то ад. то так змінює людину, то таке випробування -що їх можна тільки жаліти.

може я і не права -але я на своїй шкурі знаю як важко коли міна летить в твій бік.
   
Re: жад умер..

Пишуть, Жаду було всього 57 років. А я чогось вважала його набагато старшим...
   
Re: жад умер..

Це національна доктрина "Від Сяну до Дону". Вперше чуєш?

не вперше. І навіть 'вільна й міцна від Сяну по Кавказ' знаю. Просто я в це не вірю.
А ватна Кубань нам взагалі нафік на всралася своїх придурків не знаєш куди дівати
   
Re: жад умер..

Амбиции нескольких десятков тісяч польских клоунов - єто не есть амбиции всех поляков.

Точно так же, как амбиции нескольких десятков тісяч украинских клоунов - не есть амбиции всех украинцев

з поляками треба обережним бути
Це я вам як людина що потрапила у середовище кажу.
Коли ми навіть тут думали що вони від віруса імперства вилікувалися, дуже сильно помилялися
   
Re: жад умер..

Пишуть, Жаду було всього 57 років. А я чогось вважала його набагато старшим...

куда еще старше. Пару лет до средней не дотянул
   
Re: жад умер..

боже, Мирослава, а про паруса32 я і не знала.
але я мало з ним контактувала.
а пума так -зі львова.
я тоді дуже часто з нею баталіла* політично.
але я не знаю, коли повідомили про її смерть - я аж разрєвєлась.

все-таки існує емоційна залежність від своїх опонентів. не знаю. я не знаю чому так.

Дія пам'ятаю -невимовно шкода було, але я не була з ним настільки емоційно близька.

щодо жада. так -з твоєю оцінкою повністю погоджуюсь -він був абсолютно не злобний, відкритий.

п.с. я собі дала слово колись -після того, як попала під бомбьожки в Горлівці, коли відсиділи там тиждень дуже страшний для міста, що ніколи і словом не попрекну жодного з наших, хто лишився в окупації чи був на фронті.
ну тобто, що б вони не казали, якіб ватні чи порохоботські погляди не тулили, яку б політичну ахінею не несли -я нічого їм не скажу.
і я не чипаю ані дончанина, ані колібрі, ані решти під оккупацією. їм ТАК ТЯЖКО там, що все решта - суєта суєт.
бо жити там і воювати там -то ад. то так змінює людину, то таке випробування -що їх можна тільки жаліти.

може я і не права -але я на своїй шкурі знаю як важко коли міна летить в твій бік.
что бы не говорили, а есть люди и среди юльков. Да та же Мирослава, помните тему, "самое страшное в вашей жизни" там одна мама искала потерявшегося ребенка. Вот где и Мирослава как человек выступила. Я рад, что вы ещё люди, спасибо. Жаду - покой. Не лейте грязь, коллеги, поздно.
   
Re: жад умер..

Бог тепер йому суддя.
А кто судить оставшихся на Донбассе  и Луганске сепаров будет теперь  судить?
Наверное рИформирмипованные с 25 числа судьи.
Как же вы уже достали заебали своими "перемогами"
   
Re: жад умер..


Він був мрійникиком на нейтральній полосі, де ростуть ромашки і незабудки. Але так сталося, що саме через його дім пройшла лінія фронту.

Вия, Вия... неожиданны эти слова от тебя.
Знаешь, если бы не было женщин, живое на Земле давно бы сдохло. Сдохла бы жизнь без вас. От злости.
   
Re: жад умер..

Что лично Вы предлагаете делать с могилами оброченцев на освобожденном Донбассе?
та нічого не робити
вони вже мертві
   
Re: жад умер..

Я з Жадом пам'ятаю, на Цугундері про ламповий звук говорив. Такий собі алкоголік-меломан, любитель старих рок груп. Так і запам'ятався, ще до хвороби сина, потім з ним жодного разу не спілкувалися. І його сепаратизм зовсім не здивував, після того, як десятки ніби адекватних людей виявилися ворогами навесні 2014, ще один Жад... якось нічого дивного
   
Re: жад умер..

что бы не говорили, а есть люди и среди юльков. Да та же Мирослава, помните тему, "самое страшное в вашей жизни" там одна мама искала потерявшегося ребенка. Вот где и Мирослава как человек выступила. Я рад, что вы ещё люди, спасибо. Жаду - покой. Не лейте грязь, коллеги, поздно.

от гадосна ти людина
наче і добрєнькій, а яду напустив аж шкварчить  :bueee:
   
Re: жад умер..

на цугундере пишут, сорокоуст нельзя заказывать, так что не вздумайте
он самоубийством?!
   
Re: жад умер..

та нічого не робити
вони вже мертві

на могилі моторила чи бородая можна влаштувати безкоштовний громадський туалет
   
Re: жад умер..

Штабс же якось писав, що був у Жада, коли воював проти нас. Мовляв, разом пили за погибель України.
Така мразота як шнапс-капітан не повинна померти своєю смертю. Він же з Криму? Залюбки б потримався за його горло, яке воно тут чмо було бойове, а подумки всіх ненавиділо :X

Останнє редагування: 26 січня 2019 20:07:35 від Michigan
   
Re: жад умер..

он самоубийством?!
Нет, очередное кровотечение не смогли остановить в больнице.

Но пишут, что Жад вроде так и умер некрещёным, поэтому без сорокоуста.

Хотя есть молитвы для усопших людей, которые так и не пришли к Богу, для облегчения их пути к Нему. Например, к мученику Уару.

Останнє редагування: 26 січня 2019 19:14:36 від шуша
   
Re: жад умер..

Покойся с миром,Жад. И да простит тебе Господь (или кто там тебя судить будет) прегрешения, вольные и невольные. Бог теперь тебе судья.

Останнє редагування: 26 січня 2019 19:32:20 від nativi
   
Re: жад умер..

он самоубийством?!

нехрещений он и томосом не освячений
   
Re: жад умер..

на могилі моторила чи бородая можна влаштувати безкоштовний громадський туалет
могила є могила
тут коло мене є недалеко село ,половина села була в вермахті ,друга в польській армії
років десять тому поставили памятник односельчанам які загинули на війні ,і тим в німецькій армії і тим що в польській
потім якісь дебіли той памятник молотком потовкли
   
Re: жад умер..

давайте 100 сторінок
   
Re: жад умер..
Via

Вия, Вия... неожиданны эти слова от тебя.
Знаешь, если бы не было женщин, живое на Земле давно бы сдохло. Сдохла бы жизнь без вас. От злости.
Знаю. А тому закликаю залишатися людьми.
Вищесказане не стосується ворогів, на руках яких є кров українців.
   
Re: жад умер..

от гадосна ти людина
наче і добрєнькій, а яду напустив аж шкварчить  :bueee:
от гадостна вы людына. Я двум дамам спасибо сказал, что они, в отличии от вас люди. Они люди, вы - нет. На том и завершим. Им спасибо, что не добивают веру в людей. Вас мне благодарить не за что.
   
Re: жад умер..

мне жаль жада
но помню о тех, кто погиб в результате тупоголовости таких как жад
поэтому не буду радоваться его смерти - но царствия небесного ему не пожелаю
   
Re: жад умер..

Молли П, cьогодні в 15:55
Розгорнути попередні цитати...
его жизнь и так наказала, пережил сына и похоронил жену.

все, не буду я в этой ветке писать. пусть покоится с миром

да и всем кто тут пускает слюни радости советую этого не делать, в смерти нет ничего прикольного
----------------------
а кто б***ь вернёт моего хоть и дальнего родственника родившегося украинцем и которого призвали по мобилизации и который погиб...я должен тут этих тварей ...за землю пухом думать...да здохните все (x) ...и в один день и боя шоб ваши родственники все СПИДом и раком заболели твари.

лучше бы вам заменить "ваши" на "их"
иначе сказанное вами можно отнести к молли - а вы ведь не это имели в виду, правда?

   
Re: жад умер..

Пожелаем ему покоя. Это не ад и не рай мифические, это просто покой.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія