Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дети приехали из Луганска в Киев и ошеломили сказанным: "Наш папа защищает "ЛНР" и скоро мы прогоним

Зачем? Ну вот скажи мне зачем я тебе буду это рассказывать? Неа, ну я могу рассказать.

Но твое отношение к ДНР после этого изменится? Нет!

Вам вбили в мозги укро стереотипы и я не собираюсь сражаться с укропогандой. Я и укросми смотрю. У вас там на фоне общего говна, есть очень продвинутые челы.Да ладно.

И время все расставит по своим местам.

Так время уже и таке все давно расставило.Напомнит ь кто сюда с протянутой рукой катается и воет про очереди на пропускных пунктах?
   
Такие темы - элемент информвойны.
Градус неприятия Донбасса повышается.
Когда он достигнет некоего достаточно высокого значения - появится инициативная группа по проведению референдума.
Об изменении территории Украины.
В соответствии с Конституцией, кстати.
---------------------
+++
Кацап из подмосковья косит под донецкого сепара и стебется с вас,

а полезные идиоты ФУПа ему  в этом помогают.

пс. кацап старательный, но туповатый - МN-17(с), потому шо его кацапский

мозг латинскую Н читает как русскую ЭН. [KA]
   
Донецький, а чому ваші колишні хазяїва не з вами?
Я про всіх ригів під якими ви ходили.
Чому не хотять поділяти з вами всі тяготи боротьби з украми, тобто жерти лайно з лопати?

жерти лайно з лопати?

Вам сунули имиджевый и маркетинговый ход! Ты еще не понял?

Но я давно хочу спросить:

Где спиженные унитазы с тех катеров?

Где Шелковый Путь -2?

Где Антонов и Боинг?

Где Южмаш и НАСА?

Про МоторСичь это вообще печаль.

Где хоть один танк? Самолет? Корабль? Вам бля оставили в 1991-г самую мощную экономику в Европе!

Где все??

Просрали?

Вы даже АвтоЗАЗ увалили. А ведь я там на конвеере в свое время гайки крутил к машинам.
   
А где ваш Термос-Томос?

Шоколадный петя вам предложил конфету и вы ее сожрали!!
   
угандошений ти тут хде ? це черга за пенсіями біля Ощаду, прієхалі кармільци із радужного будущего

   
ілі ти дето тут в очєрєді ?

   
ілі ти дето тут в очєрєді ?

Показати зображення...
воно не їздить на вільну територію, тільки баб своїх посилає. Воно тільки сереться на дивані від безсилля.
   

Вы даже АвтоЗАЗ увалили. А ведь я там на конвеере в свое время гайки крутил к машинам.

ну тіпєрь понятно твой уровень  :gigi:
   
воно не їздить на вільну територію, тільки баб своїх посилає. Воно тільки сереться на дивані від безсилля.

ну там в черзі в основному баби і є
   
https://glav.su/blog/27841/1433769/
Иногда ФСБшниые сайты вскрывают свои истинные намерения, которые обычно прячут за потоками лжи.
Вы только вдумайте, что они называют "украинским безумием".
Цитувати
Итак, выдвинуты два крайне важных условия.
Первое – контроль над границей между Россией и Украиной должен отойти либо украинским силовикам, либо международным наблюдателям.
Второе – возвращение на оккупированные территории беженцев и внутренне-перемещенных лиц с обеспечением их права принять участие в голосовании.
Ну, что они не собираются допускать к границе международных наблюдателей, это понятно, но не только препятствовать возвращению людей в свои дома, но и называть это безумием - это уже верх цинизма.
   
жерти лайно з лопати?

Вам сунули имиджевый и маркетинговый ход! Ты еще не понял?

Но я давно хочу спросить:

Где спиженные унитазы с тех катеров?

Где Шелковый Путь -2?

Где Антонов и Боинг?

Где Южмаш и НАСА?

Про МоторСичь это вообще печаль.

Где хоть один танк? Самолет? Корабль? Вам бля оставили в 1991-г самую мощную экономику в Европе!

Где все??

Просрали?

Вы даже АвтоЗАЗ увалили. А ведь я там на конвеере в свое время гайки крутил к машинам.
Та насрать мені на той Автозаз, туди йому й дорога.
В американців он цілий Детройт на цій темі занепав, і ніхто не робить з цього трагедію.
Все тече, все міняється. свято місце пусто не буває.
А ось жерти з лайно з лопати, жити шостий рік з комендантською годиною, під постійними обістралми, бути убитим, кинутим на підвал, закатованим, здохнути на КПП за другою пенсією, оце і є нвтуральне скотство.
І чогось ваші колишні хазяїва не хотять його поділяти разом з вами, мабуть не дурні.
Від'юзали вас дураків. та і віддали на м'ясо хуйлу.
   
Донецкий, а почему ДНР и ЛНР это разные "государства"? Что разъединяет ваши братские народы?
   
Донецкий, а почему ДНР и ЛНР это разные "государства"? Что разъединяет ваши братские народы?
Национальность, хули не ясна ! Там донбасский народ, а там - луганский. Долбоебам сказали показать пример областям, вот они до сих пор и показывают.
   
Молодцы, условный рефлекс работает. Пока кидаетесь какахами, рф уже практически дожевывает откусанный кусок. И нет никаких предпосылок, что на этом остановится. Как только проглотит днрлнр, последует новый. Вопрос только какой. А что это будет нет никаких сомнений. И что скоро ряды "тупых донбасян" пополнят абстрактные "тупые харьковчане" или "ватные адиситы" - абсолютно понятно. Нужно только сделать определенное движение, чтобы у полезных идиотов опять сработал нужный рефлекс и под их одобрительное улюлюканье снова откусить ещё парочку кусочков по-больше. Это ясно. Не ясно одно - улюлюкают на форуме просто полезные идиоты или враги?
   
Молодцы, условный рефлекс работает. Пока кидаетесь какахами, рф уже практически дожевывает откусанный кусок. И нет никаких предпосылок, что на этом остановится. Как только проглотит днрлнр, последует новый. Вопрос только какой. А что это будет нет никаких сомнений. И что скоро ряды "тупых донбасян" пополнят абстрактные "тупые харьковчане" или "ватные адиситы" - абсолютно понятно. Нужно только сделать определенное движение, чтобы у полезных идиотов опять сработал нужный рефлекс и под их одобрительное улюлюканье снова откусить ещё парочку кусочков по-больше. Это ясно. Не ясно одно - улюлюкают на форуме просто полезные идиоты или враги?

ти партизаниш? що зробив щоб тебе не дожували?
   
Молодцы, условный рефлекс работает. Пока кидаетесь какахами, рф уже практически дожевывает откусанный кусок. И нет никаких предпосылок, что на этом остановится. Как только проглотит днрлнр, последует новый. Вопрос только какой. А что это будет нет никаких сомнений. И что скоро ряды "тупых донбасян" пополнят абстрактные "тупые харьковчане" или "ватные адиситы" - абсолютно понятно. Нужно только сделать определенное движение, чтобы у полезных идиотов опять сработал нужный рефлекс и под их одобрительное улюлюканье снова откусить ещё парочку кусочков по-больше. Это ясно. Не ясно одно - улюлюкают на форуме просто полезные идиоты или враги?
цужане підтяглися?
 ти диви.
а що ви будете робити з відкусаними шматками?

те саме що і в приднестров'ї? в абхазії? - занедбані нещасні теріторії.

ви просто зрадники України -от і увесь куй до копійки.

   
Молодцы, условный рефлекс работает. Пока кидаетесь какахами, рф уже практически дожевывает откусанный кусок. И нет никаких предпосылок, что на этом остановится. Как только проглотит днрлнр, последует новый.

Не последует.
   
цужане підтяглися?
 ти диви.
а що ви будете робити з відкусаними шматками?

те саме що і в приднестров'ї? в абхазії? - занедбані нещасні теріторії.

ви просто зрадники України -от і увесь куй до копійки.
-----------
хто ви?
   
Ну и заипцо. Лучше так, чем идти на дно с єтим дерьмом на шее.
Мьі вступим в ЕС, а дебильі пусть киздуют в парашу (tu)
тільки війну це не припинить.
Хто ще не зрозумів що у Даунбаса "велика кацапська місія" - завжди бути "ножем" яким ковиряють бік України?
Донецький та такі як він підтвердження - вони готові бути лайно жерти кожного дня тільки щоб не дати Україні нормально жити та розвиватися, якщо треба вони побіжуть на "мінні поля" тільки б до бандерів дістатися чи Київ зруйнувати.
   
-----------
хто ви?
пчеларь і донецький, сепари і ті, хто захищають оці днр-лнр, хто ходив на псевдореферендум і ставив галочки на користь росії, хто танцював і волав хуйло введі, хто любить росію більше за україну і хоче знову стати її колонією.
ну і конкретно - ті, хто з цуга.

я не розумію - навіщо я це пояснюю? це не очевидні речі?
   
Молодцы, условный рефлекс работает. Пока кидаетесь какахами, рф уже практически дожевывает откусанный кусок. И нет никаких предпосылок, что на этом остановится. Как только проглотит днрлнр, последует новый. Вопрос только какой. А что это будет нет никаких сомнений. И что скоро ряды "тупых донбасян" пополнят абстрактные "тупые харьковчане" или "ватные адиситы" - абсолютно понятно. Нужно только сделать определенное движение, чтобы у полезных идиотов опять сработал нужный рефлекс и под их одобрительное улюлюканье снова откусить ещё парочку кусочков по-больше. Это ясно. Не ясно одно - улюлюкают на форуме просто полезные идиоты или враги?
Кацапчику, не видавай бажане за дійсне. Вам навіть це, що відкусили, вже поперек горла стало, якби не подавилися.
Все своє ми повернемо, йопаним кацапам ми своє не віддамо.
   
Пчеларь, а куда ти з Даунецкім біжать будете кали фашисти прідуть ?  :S
   
хде іменна ? када лугандонци звалі хуйла то оні іменно зазивалі кпцапскій хер сібє на бороду. но хуйловци пока пріслалі ім чічєн, ну как пахнєт там руссю ?
Чєчєн ще треба заслужити.
Поки що їм залюпу абхазців дали понюхати.

Ці овцейоби там зараз в статусі "вища ланка еволюції".
"донецьким" подобається нюхати абхазоїдну залюпу.

Останнє редагування: 20 січня 2020 11:57:42 від Michigan
   
та так - вони і досі "баятся бандеровцев".

я хохотала, коли вперше почула про "бандеровци придут в Донецк" від таксиста.

і це було вже після першого Майдану.

Іх так накручували, що абсурдість їх боязні їм вже не була очевидною.
а вже в 1913 році їх конкретно почали накачувати "бандерівцями".

готували почву.
   
[

Тогда вступайте в ряды ЛГБТ. Бля, провести гей-парад в Киеве? Киевляне, вы охренели?
Більших пітарасів ніж ви, зрадники, які зрадили країну заради "власівської ганчірки" й не знайдеш.
Тим більше в кацапстані ви все рівно вважаєтесь "хохлами-зрадниками", з такими навіть на одній стороні вулиці, навіть кацапи, срати не будуть.
   
Смотрю у донецкой ваты пластинка так и не изменилась:Гей-парады,печеньки,кружевные трусики.Одним словом никогда так хорошо не жил Донецк как при Пушилине.Ну а что?Бедненько зато чистенько
Ольгіно повинно тримати тут свого "чергового" завжди.
Про "кружевні трусики" згадують хіба упороті пропагандони війни рівня Скабєєхі. Вже навіть вату попустило кондову.
Й здається йому подобається нюхати абхазьку залюпу, а також мати "комендантську годину".
Це такий тип рабо-совка, що на людину мало схожий.
   
я пам'ятаю, що забуте слово бандерівець тоді в Україні мало, переважно, відтінок історичний.

але саме в Горлівці на початку 2004+ я почула про бандерівців, як про реальних існуючих людей.
це було дивно і незрозуміло. і смішно -я хохотала.

ага...
і потім дивним чином "бандерівці" з історичної постати перетворилися в реальних людей завдяки накачуванню саме на Донбасі.
Донбас їх і оживив.

Ахмєтку стріляти потрібно було вже тоді. Ця наволоч зробила усе, аби трапилось те, що трапилось.
   
Пчеларь, а куда ти з Даунецкім біжать будете кали фашисти прідуть ?  :S
Навіщо ти його нічні кошмари витягуєш на світ божий  :gigi:
Чувак мокрий прокидається від усвідомлення того, що йому колись доведеться уйопувати на ерефію на іцконну родіну, і приєднатися взад до своїх родичів дегенератів.
   
Пчеларь, це що додатковий кацапський "нострадамус" тут?
Нам одного "данєцкого" зрадника не вистачає?
   
ну там в черзі в основному баби і є

А мусчинам не досуг. Они своих баб защищают. Которые отправились к врагу за деньгами.  :facepalm1:
   
 «Я был руководителем среднего уровня и не понимал, что происходит. Доверия к личному составу не было (такое было время, непонятно – кто свой, а кто чужой).
Никаких команд сверху не поступало. Скажем так, в нашей области, да и по всей Украине, было очень много агентуры из России.
Еще в 90-х я знал людей, которые впоследствии оказались «консервами».
Когда официально из ФСБ переходили на службу в СБУ, или те, кто раньше служил в полиции в РФ, приехали в Украину, приняли наше гражданство.
Это дает основания говорить о том, что все готовилось заранее».

В один из дней Сергей Губанов и еще несколько офицеров милиции поехали на совещание в Сватово. А на обратном пути их взяли в плен боевики.
«Нас привезли в подвал какого-то технического помещения, два на два метра. Судя по запаху и следам крови, мы там были не первые.
Допросы проводили местные, было видно, что они явно не приспособлены для этой работы.
Один из пленных попросил вывести его в туалет. В это время к нему подошел человек и начал бить по затылку лопатой – не сильно, чтобы не убить, но настойчиво.
Были и «допросы» с паяльником, показательные «расстрелы». Мы пробыли там сутки, и если бы нас подержали дольше, вероятно,
боевики получили бы часть информации, которую хотели. Но нам повезло – когда нас задерживали, они думали,
что никто об этом не знает, а это оказалось не так – информация о том, что мы пропали, ушла».

У Губанова боевики выпытывали, где находятся автоматы, выданные сотрудникам луганской милиции, и вещдоки (среди которых – много ценностей).
Все это он успел вывезти из Луганска в райотдел Сватово. Когда офицеров выпустили и вели по помещению, вспоминает комбат,
его внимание привлекло большое количество техники – практически весь город просматривался при помощи камер видеонаблюдения.

А через некоторое время Сергею Губанову сообщили, что в Луганске на него объявили охоту.
В июне 2014-го они с женой выехали из города.
Тогда были уверены, что вернутся через неделю. В результате, она растянулась почти на шесть лет.

После выхода из Луганска полковник продолжил работать в органах, когда началась война – курировал добровольческие батальоны.
Сам участвовал в боях и операциях в Лисичанске, Рубежном, Северодонецке, Счастье.
В 2015-м Сергея Губанова назначили комбатом «Луганск-1».

«В довоенное время гарнизон Луганской области составлял примерно 11-12 тысяч сотрудников.
В данный момент – более 2 тысяч. Конечно, это с учетом того, что крупные органы остались на оккупированной территории.
Например, в Ленинском отделе, где я был начальником, из 340 человек вышло около 50.
Что касается патриотов в Луганске, их там, может, процентов 10.
А в остальном телевизор делает свое дело. В правоохранительной структуре остались те,
кто с удовольствием перекрасится в другой цвет, те, кто предаст, грубо говоря, за косточку».
На вопрос, вернется ли комбат в Луганск, когда его освободят от террористов, он уверенно говорит: «Нет».
«Приехать, посмотреть, даже, может, чем-то помочь в восстановлении – да.
Но жить там я не собираюсь. За эти шесть лет, поверьте, там выросло целое поколение, которое учили ненавидеть Украину».
   
Ахмєтку стріляти потрібно було вже тоді. Ця наволоч зробила усе, аби трапилось те, що трапилось.
Ахметка ничего не сделал, как и Кучма, и Янукович, абы совки донбасские перестали быть совками - только в этом их вина. Все остальное сделали местные совки с помощью кацапни запоребриковой.
   
тільки війну це не припинить.
Хто ще не зрозумів що у Даунбаса "велика кацапська місія" - завжди бути "ножем" яким ковиряють бік України?
Донецький та такі як він підтвердження - вони готові бути лайно жерти кожного дня тільки щоб не дати Україні нормально жити та розвиватися, якщо треба вони побіжуть на "мінні поля" тільки б до бандерів дістатися чи Київ зруйнувати.

Думается, цель Параши бьіла -- иметь буф зону между собой и Украиной на случай вступления в ЕС. Не готова параша граничить со страной ЕС по длинной границе.
Цель достигнута, буф зона имеется, дело за еврогеями -- дожать Парашу в плане отьебаться от Украиньі и принять Украину в полноправное членство.
Мьі со своей стороньі должньі пойти на любьіе условия Европьі, ибо для нас єто вопрос вьіживания.

   
Думается, цель Параши бьіла -- иметь буф зону между собой и Украиной на случай вступления в ЕС. Не готова параша граничить со страной ЕС по длинной границе.
Цель достигнута, буф зона имеется, дело за еврогеями -- дожать Парашу в плане отьебаться от Украиньі и принять Украину в полноправное членство.
Мьі со своей стороньі должньі пойти на любьіе условия Европьі, ибо для нас єто вопрос вьіживания.
Це точно не ціль.
Кордон з парашою не тільки через Лугандон проходить, ще є Чернігівська, Сумська, Харківська області - ну там де "стіна Яйценюха" стоїть рівня "Мажино".
Ціль була саме "створити кровоточиву рану" яка завжди буде кровоточити, що власне й виконує ОРДЛО.
Такі як "донецькі" вони й раді завжди бути "проблемою" для інших, бути "зброєю" в руках ляльководів, хіба не очевидно.
   
Наприкінці минулого року проросійські сепаратисти передали українській стороні 76 осіб, яких утримували в самопроголошених "ДНР" та "ЛНР".
Їх обміняли на 127 осіб, утримуваних в Україні. Серед звільнених українців була й Олена Сорокіна.
В інтерв'ю DW жінка розповіла історію свого ув'язнення.

Deutsche Welle: Олено, Ви провели в полоні в самопроголошеній "ЛНР" майже рік.  За що та як вас затримали?

Олена Сорокіна: Я ніколи не приховувала свою проукраїнську позицію. Тож взяти мене було багато за що.
Але засвітилася я на листівках. А клеїла я їх два роки поспіль. В 2017-му році вони мене не знайшли. А в 2018-му я вже клеїла їх по-світлому і під камеру потрапила.
Тоді вони почали стежити за мною. А потім, коли побачили, що я вже готуюся виїжджати, а я виставила в своєму зоомагазині розпродаж, тоді вже вирішили мене схопити.
Можливо, вони хотіли і з магазином щось "замутити" - забрати собі майно, а мене тишком-нишком кудись діти.
Кинули в соцмережі інформацію, що я ніби повісилася в камері. Але мої друзі, які шукали мене скрізь, не повірили, сказали, що це не моє.
Я така, що як будеш тиснути, то я, як пружина буду протидіяти. Потім вони сказали, що до мене застосували вищу міру покарання.
Але не вийшло в них нічого, бо був великий розголос.
<...>
Deutsche Welle: А які настрої серед дорослого населення?

Я думаю, що нас багато там! (плаче) Але, розумієте, не всі можуть виїхати.

Deutsche Welle: Чому ви не виїхали?

У мене були тварини, яких я не могла кинути.  Мені було лячно одній виїжджати й починати все з нуля.

В 2014-му, 2015-му я вирішила, що чекатиму. Попасну ж за п'ять днів визволили!
А коли зрозуміла, що цього поки що не буде, треба їхати, то мене затримали.

Deutsche Welle:Ви готові оскаржувати в суді вирок суду самопроголошеної "ЛНР"? Ваше ув'язнення?

Так, я з правозахисниками хочу дійти до ЄСПЛ. Я хотіла б притягти до відповідальності і Росію, як країну-агресора, і слідчу так званого "МДБ ЛНР",
і співробітників колонії і людину, яка свідчила проти мене в суді.

Deutsche Welle: Ви були знайомі з цією людиною знайомі?

Молодий хлопчина. До війни до нас приходив у магазин, давав поради, що там з рибками робити.
 А коли він раптом прийшов у магазин після окупації, я так зраділа.
Не думала, що від людей можна такого очікувати, що знайома ніби людина може бути геть інших поглядів.

Deutsche Welle: Уряд України обіцяє допомогу колишнім полоненим. Саме вам що потрібно?

Нам виділять по 100 тисяч гривень. У мене паспорт є, але в багатьох документів немає.
Обіцяють допомогти з пошуком роботи, житла. Ну, й лікування. Багатьом це необхідно.
А що мені потрібно… (плаче) Я хотіла повернути Донбас тим людям, які там залишилися. Там люди гинуть.

Deutsche Welle: Ви вже як півмісяці в Києві. Що збираєтеся робити далі?

У мене немає ніякої спеціальності. Я все життя займалася бізнесом - зоомагазином. Моя робота - це було моє життя…
Я, мабуть, поїду спочатку до друзів. До Харкова, Кривого рогу.
Вони кажуть, щоб я приїхала, подивилася, де можна прилаштуватися,
де можна орендувати приміщення, щоб, можливо, знов відкрити зоомагазин маленький.  Як вийде, не знаю.

Deutsche Welle: В окупованому Первомайську у вас квартира, магазин. Не хочете взагалі повертатися додому?

Я спочатку думала, а тепер вже не хочу жити на тій території.
Жити і постійно вести ось цю війну - сперечатися на тему України, я вже не в змозі.
Може, коли там знов буде Україна. (плаче)
   
Це точно не ціль.
Кордон з парашою не тільки через Лугандон проходить, ще є Чернігівська, Сумська, Харківська області - ну там де "стіна Яйценюха" стоїть рівня "Мажино".
Ціль була саме "створити кровоточиву рану" яка завжди буде кровоточити, що власне й виконує ОРДЛО.
Такі як "донецькі" вони й раді завжди бути "проблемою" для інших, бути "зброєю" в руках ляльководів, хіба не очевидно.
Вы оба неправы. Цель - Крым и вся территория Украины, где совков больше, чем украинцев.
   
Донецкий, а почему ДНР и ЛНР это разные "государства"? Что разъединяет ваши братские народы?
Клята Америка придумала різні національності донбаситів, навіть в республіки проникли кляті капіталісти.
   
Це точно не ціль.
Кордон з парашою не тільки через Лугандон проходить, ще є Чернігівська, Сумська, Харківська області - ну там де "стіна Яйценюха" стоїть рівня "Мажино".
Ціль була саме "створити кровоточиву рану" яка завжди буде кровоточити, що власне й виконує ОРДЛО.
Такі як "донецькі" вони й раді завжди бути "проблемою" для інших, бути "зброєю" в руках ляльководів, хіба не очевидно.

Так, параша хотіла контролювати значно більшу територію -- т.звана Новоросія.
Але ж європ-ри наразі мали б зробити парашу більш договороздатною -- є для цього достатньо важелів.
Кротовочива рана -- так, як бонусний ефект, щоб якомога надовше відтягнути вступ України до ЄС. А на випадок все ж таки вступу -- убезпечитись буферною Новоросією.


Останнє редагування: 20 січня 2020 12:53:41 від vittrym
   
Ахметка ничего не сделал, как и Кучма, и Янукович, абы совки донбасские перестали быть совками - только в этом их вина. Все остальное сделали местные совки с помощью кацапни запоребриковой.
ні, звісно.
ви просто не уявляєте ієрархії донецького клану.

там без подиху Ахмєтова нічого не робиться.

просто я наочно це бачила. можна казати, що я свідок )

Останнє редагування: 20 січня 2020 12:47:07 від эЛКа
   
Вы оба неправы. Цель - Крым и вся территория Украины, где совков больше, чем украинцев.

Так и Крьім нужен как военная база, на случай, если материковая Украина будет в НАТО.
Всю Украину им не переварить, они уже поняли, тож і пістелі на рівні самого хуйло виключно про буф зону -- Новороссію.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія