Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Екопарк "Осокорки" знову у небезпеці

Меня нелегкая занесла на Позняки утром в пик еще в 2011-м. После того, как я пропустил восьмой поезд по причине невозможности влезть в него - понял что в эту часть Киева я больше не ездок

я всегда приходил на ст. метро примерно в 9:30, в это время уже разъезжалась волна, которым на работу на 9:00 — 9:30, а таких большинство.
   
Re: Екопарк "Осокорки" знову у небезпеці

Да вот так и формируют, что 3 сорта хлеба и два сорта творога, а вся мясная нарезка в убогом ассортименте говнокачества и завонявшаяся, так как ее почти не берут, и т.д.

И что плять значит подсказать где купить качественные товары? Мне что, в Гудвайн ездить специально, а Биллу с Новусом на Позняках/осокорках пусть переориентруют под понаехавших заробитчан, считающих копейки?

Или ты не понимаешь, что нельзя в такой концентрации и в таком количестве заселять территории социальными низами? Они же потянут вниз на дно все вокруг! Соцжилье должно быть разбавлено комфорт и бизнес-классом, чтоб район не пришел в упадок. Но Аркада строит целенаправлено жилье для самых бедных, причем без никакой инфраструктуры и ценой уничтожения природы.

ты в каких ебенях живешь?
   
ты в каких ебенях живешь?

на позняках, так что вижу все в развитии и тренд хорошо чувствую

ЗЫ. да, а кстати, детство и юность прошли на Борщаге, так что я там про все тоже в курсе
   
Re: Екопарк "Осокорки" знову у небезпеці

на позняках, так что вижу все в развитии и тренд хорошо чувствую

ну ты бы переехал к киевлянам на правый, че с быдлом жить.
   
ну ты бы переехал к киевлянам на правый, че с быдлом жить.

а может это ты уебешь к себе в мухосранск?

Я вот не понимаю: тебе непонятны мои доводы? Ты с ними не согласен? Так обоснуй! Всем киевлянам мои доводы например понятны и они их поддерживают. Какие у тебя аргументы в пользу такой застройки?
   
Re: Екопарк "Осокорки" знову у небезпеці

а может это ты уебешь к себе в мухосранск?

Я вот не понимаю: тебе непонятны мои доводы? Ты с ними не согласен? Так обоснуй! Всем киевлянам мои доводы например понятны и они их поддерживают. Какие у тебя аргументы в пользу такой застройки?

не, я на правом живу, в ваши ебеня только в случае крайней необходимости. а аргументы мои вообще совсем другого вопроса касаются. был вполне законный землеотвод, который Кличко на ровном месте решил отменить, потому что земельку нужно отдать своим дружочкам. подключили сначала нацжен, замусолили каким-то экопарком. но если ты не совсем в терминальной стадии дебил, то должен понимать, что когда дружочки Витали отожмут у Аркады эти участки, там все равно будут дома. твоей выгоды рвать очко вообще нет от слова совсем, там в любом случае будет застройка, просто от других людей. и Аркада строит социалку, а те ребятки нарежут по домику и будет куча домов без школ и садиков.
   
Re: Екопарк "Осокорки" знову у небезпеці

Эти муравейники скорее айтишники и офисный планктон заселят, но вот что делать с транспортом в Киеве в ближайшее время не понятно, метро на троещину уже не поможет.
   
не, я на правом живу, в ваши ебеня только в случае крайней необходимости. а аргументы мои вообще совсем другого вопроса касаются. был вполне законный землеотвод, который Кличко на ровном месте решил отменить, потому что земельку нужно отдать своим дружочкам. подключили сначала нацжен, замусолили каким-то экопарком. но если ты не совсем в терминальной стадии дебил, то должен понимать, что когда дружочки Витали отожмут у Аркады эти участки, там все равно будут дома. твоей выгоды рвать очко вообще нет от слова совсем, там в любом случае будет застройка, просто от других людей. и Аркада строит социалку, а те ребятки нарежут по домику и будет куча домов без школ и садиков.

я уверен, что такой кучи, как планируется сейчас (43 дома) не будет, и если среди них появятся дома комфорт-класса, то уже будет плюс. Я против социального жилья в такой концентрации. То, чо планируется сейчас — это лютый пистец. Хуже точно не будет. И есть надежда, что будет лучше. Аркада в принципе не способна строить дома другого класса. Пусть уебывает накуй.
   
Re: Екопарк "Осокорки" знову у небезпеці

   
Re: Екопарк "Осокорки" знову у небезпеці

Masha Nazarova


Обіцяла вам сценарій для дуже напруженого фільму про корупцію. Погнали.
В одній корумпованій наскрізь установі дивом лишились кілька чесних людей.
Корумпована установа стає стороною в суді у справі, яку може вирішити першокурсник юрфаку:
   
Re: Екопарк "Осокорки" знову у небезпеці

Ось що пообіцяли Віталій Кличко та секретар Київради Володимир Бондаренко:
✅ знищити 176 гектарів унікальної екосистеми з десятками червонокнижних птахів та рослин
✅ створити нову соціальну проблему: десятки 25-поверхівок, що навантажать ті ж старі труби, електромережі, дороги, які й так уже тріщать по швах
✅ відмовитись від сплати боргів за оренду землі попереднім забудовником - йой най буде, 230 млн
✅ за кошти киян, з міського бюджету, без участі нового забудовника добудувати школи, садочки, вулиці, дороги, котельні і т.д. для нового району розміром з Троєщину
І вони думають, що ми це схаваємо.
А фільм може мати й інший фінал. І для цього потрібно всього-навсього не відкликати касаційні скарги Київради з Верховного Суду та не видавати дозволів новому забудовнику - це, до речі, «Stolitsa Group», головний спонсор фракції «Батьківщини» у Київраді.
Кажуть, навіть широкої коаліції УДАР + ЄС не завжди вистачає для ухвалення шкурних рішень - не всі депутати ходять на засідання, а ще є навіть декілька чесних, то доводиться заручатись підтримкою «Батьківщини». А найчеснішій партії найчеснішої політикині України треба штото кушать.
Уже завтра «ошукані інвестори» вийдуть під Київраду вимагати від депутатів відкликати касаційну скаргу, пробачити попередньому забудовнику мільйонні борги та віддати землю екопарку скандальному забудовнику - щоб знищити 170 гектарів ландшафтного заказника.
Наразі широкою коаліцією громадських організацій, ЗМІ, кількох нардепів та депутатів Київради нам вдалося «виграти» ще тиждень для Екопарк Осокорки - завтра, найімовірніше, питання відмови Київради від касаційної скарги не розглядатиметься. Але його винесуть знов 16 грудня. І знов, і знов, поки громадськість не «втомиться». А ми не маємо втомитись, поки не повернемо в комунальну власність землю і не розпочнемо розвиток справжнього дива природи у місті - екопарку Осокорки.
Будь ласка, закликайте свого депутата НЕ голосувати за це рішення та НЕ віддавати «легені» Дарницького району під бездумне знищення.
Як вирішити проблеми інвесторів, не забудовуючи екопарк Осокорки, розписано тут:
?d=n
Депутати, які вже висловились на підтримку екопарку Осокорки
   
Re: Екопарк "Осокорки" знову у небезпеці

   
Re: Екопарк "Осокорки" знову у небезпеці

   
Re: Екопарк "Осокорки" знову у небезпеці
AI

Забийте. Скільки таких історій тягнуться роками й десятиліттями. Завершується все однаково - бетонними джунглями. Переїздіть туди, де мала щільність населення - матимете природу. Це не залежить від держави, так скрізь.
   
Забийте. Скільки таких історій тягнуться роками й десятиліттями. Завершується все однаково - бетонними джунглями. Переїздіть туди, де мала щільність населення - матимете природу. Це не залежить від держави, так скрізь.

Так скризь? А что ж Центральный Парк не застроили еще?
   
Re: Екопарк "Осокорки" знову у небезпеці

Забийте. Скільки таких історій тягнуться роками й десятиліттями. Завершується все однаково - бетонними джунглями. Переїздіть туди, де мала щільність населення - матимете природу. Це не залежить від держави, так скрізь.

згоден, що так скрізь. але маю дещо сказати

1) лише у корумпованих країнах забудовник звільнений від побудови інфраструктури

2) влада вільна від будь якої відповідальності за порушення містобудівних норм

3) мені дуже шкода оленів, які купуватимуть квартири біля Енергії та Бортничів. пряма дорога до онкології. лівий берег-це місце, де нема чим дихати, найотруйніший район Київа.
то ж нехай купують.

сподіваюсь жителі ПОХу зроблять свій висновок на наступних виборах  B-) та й протесні акції ніхто не відміняв. битва за Київ триватиме, і віталік це добре розуміє. йти у прямий клінч з соціально активною молоддю -це самогубство. вангую значних акцій протесту, як це було декілька місяців тому
   
Re: Екопарк "Осокорки" знову у небезпеці

Від Південного до залізничного мосту ще в 1960-х роках було збудовано гранітну набережну, довжиною з кілометр. Про неї майже ніхто й не знає. Зараз виглядає як артефакт іншої цивілізації. Там спочатку планувався житловий масив, але тоді чомусь віддали під промзону.

Живу в 15 хв. звідти. Місця там абсолютно розкішні. Шкода якщо забудують хмародерами.

Розкішна ПРОМЗОНА?  Буває ж таке...
   
Re: Екопарк "Осокорки" знову у небезпеці

Дивина та й годі - дачники Осокорків, що засирають і нищать все навколо, серуть в ями і туди ж лиють всю побутову хімію, борються за "екопарк" між їх дачним масивом та  очисними спорудами і сміттєспалювальним заводом.

Там в цьому кутку Києва ТАКА екологія, що боротись треба за повну реконструкцію Бортницьких очисних споруд і заводу "Енергія", а не рятувати "природу" щільно загажену відходами Києва ще з часів совка.
   
Re: Екопарк "Осокорки" знову у небезпеці

Раніше в Екопарку був Макс Стравінський. Та, помер. Я в тамтешне кубло не вхожий, та підозрюю, знаючі Макса, що замінити його немає кім. Мені шкода тих, хто майже воював за ті Осокорки.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія