Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський- зрадник! Тимошенко

Зеленський- зрадник! Тимошенко

Голова партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає, що команда президента України Володимира Зеленського в переговорах з Росією підписує документи, які суперечать українським національним інтересам.

"Моя позиція була і залишається чіткою і однозначною. В Україні немає внутрішнього конфлікту. Є війна Росії проти України на Донбасі. Є окупація Росією Криму. Підписані ж документи знову декларують наявність неіснуючої "громадянської війни". Досягнення миру не може містити навіть натяку на капітуляцію!", - заявила Тимошенко, передає прес-служба політсили.

Тимошенко підкреслила, що свого часу "ми попросили президента не перетинати "червоні лінії", які загрожують нашим національним інтересам, самій нашій незалежності і суверенітету".

"Однак, протоколи, які були завізовані посланцями Володимира Зеленського в Мінську, викликають цілком обґрунтоване обурення, змушують засумніватися в усвідомленні президентом усіх небезпек таких таємних домовленостей. Підтримавши ці документи, президент укотре перетнув "червоні лінії", - вважає глава партії "Батьківщина".

Тимошенко висловила впевненість у тому, що Україні не потрібен Мінськ-3.

За її словами, "Україні потрібен справжній мир, а не щоденна повзуча капітуляція. Але саме ця повзуча капітуляція і є політикою Зеленського".

"Ми стежимо за кожним кроком у переговорах з РФ і не дозволимо президенту ввести в дію жодного рішення, яке б суперечило нашим національним інтересам. Ставило б під загрозу наш суверенітет і геополітичний вибір. Зраджувало пам'ять солдатів, які віддали свої життя за Батьківщину. Ці документи повинні бути денонсовані", - підсумувала лідер партії "Батьківщина".

 
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко
tyv

 (tu)  давай Юлька, мочі його
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

вже навіть до бабці дійшло, але у зельмінтів мозку немає
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

понеслось..если уже бабця, затаившаяся как тигр в кущах, идет в наступ, то ой
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

Цікаво, як скоро Вовці дійде, що чим далі він затягуватиме з оголошенням про відставку, тим ганебніше місце посяде в історії?
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

 :lol:
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

Цікаво, як скоро Вовці дійде,
:lol:
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

вже навіть до бабці дійшло, але у зельмінтів мозку немає
тюююю...Оно до Свина ще коли дійшло - як хутко дременув з України!
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

що чим далі він затягуватиме з оголошенням про відставку

Авакова ?

это было бы правильнее.
и все "движи" бы вщухли, як и не було
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

и все "движи" бы вщухли, як и не було
:facepalm1:
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

Цікаво, як скоро Вовці дійде, що чим далі він затягуватиме з оголошенням про відставку, тим ганебніше місце посяде в історії?
перевзуваєшся?
а як швидко до вас,прихильники певної політсили, дійде,  що затягувати з каяттям  не варто?
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

понеслось..если уже бабця, затаившаяся как тигр в кущах, идет в наступ, то ой
  :laugh:  поясни це форумним прихильники певної політсили
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

Авакова ?

это было бы правильнее.
и все "движи" бы вщухли, як и не було
думаєте, сивохи там випадково опинилися і навіть отримали певні повноваження? А тепер Вовка тримається за голову : Як я міг вчасно не побачити ватяну суть сивохи?!
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

перевзуваєшся?
а як швидко до вас,прихильники певної політсили, дійде,  що затягувати з каяттям  не варто?
котику, йди до біса
на відміну від тебе - педрюка-сектанта з закіснілим сприйняттям - я завжди тверезо оцінювала ситуацію
каються нехай ті, хто своїми голосами у першому турі створив саме таку безальтернативну пару для другого туру
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

  :laugh:  поясни це форумним прихильники певної політсили
не могу. у них план и оплата за посты.  это не предполагает мыслительной деятельности. достаточно просто быть сволочью.
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

трудно сейчас местным юлькам  :weep:  такой шпагат не каждому дидусю под силу.
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

котику, йди до біса
на відміну від тебе - педрюка-сектанта з закіснілим сприйняттям - я завжди тверезо оцінювала ситуацію
каються нехай ті, хто своїми голосами у першому турі створив саме таку безальтернативну пару для другого туру
От жыж  :D
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

котику, йди до біса
на відміну від тебе - педрюка-сектанта з закіснілим сприйняттям - я завжди тверезо оцінювала ситуацію
каються нехай ті, хто своїми голосами у першому турі створив саме таку безальтернативну пару для другого туру
Тяжко тобі шпагат дається  :lol:
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

трудно сейчас местным юлькам  :weep:  такой шпагат не каждому дидусю под силу.
Прикалуесся,чи шо? И глазом не моргнут, начнут обсырать Зе :gigi:
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

Люблю наблюдать, как Мирослава переобувается в воздухе.
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

думаєте, сивохи там випадково опинилися і навіть отримали певні повноваження? А тепер Вовка тримається за голову : Як я міг вчасно не побачити ватяну суть сивохи?!

в чем я уверен, так это в том, что "движеватели" там не случайно оказались, а всьо было спланировано заранее. чтобы там этот Сивохо ни ляпнул (или не ляпнул) итог был бы один
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

Ююююююлю нам поверніть
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

не могу. у них план и оплата за посты.
:laugh:  (tu)
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

И шо теперь юлькам разорваться чтоли
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

И шо теперь юлькам разорваться чтоли
у мене усі юльки уже в ігнорі. :). нема сенсу ботів читати.
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

котику, йди до біса
на відміну від тебе - педрюка-сектанта з закіснілим сприйняттям - я завжди тверезо оцінювала ситуацію
каються нехай ті, хто своїми голосами у першому турі створив саме таку безальтернативну пару для другого туру
"я за ноього не голосувала, я проти петра"... жери,сонечко!
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

Цікаво, як скоро Вовці дійде, що чим далі він затягуватиме з оголошенням про відставку, тим ганебніше місце посяде в історії?
ви розумієте, що Тимошенко не оберуть?
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

Мне нравится,когда всем старым,замшелым,обосравшимся  и проворовавшимся укр. элитам ЗЕлёный стал поперёк горла
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

ви розумієте, що Тимошенко не оберуть?
:lol:
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

Цікаво, як скоро Вовці дійде, що чим далі він затягуватиме з оголошенням про відставку, тим ганебніше місце посяде в історії?

Думаєш, Бубочка щось вирішує? Він зараз тупо грає роль Президента України, повністю покладаючись на думку Єрмака.
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

Мне нравится,когда всем старым,замшелым,обосравшимся  и проворовавшимся укр. элитам ЗЕлёный стал поперёк горла

О любитель молодых лиц (от Захарченко и Мотороллі до Зюзика и Сивохи) подтянулся.

Отползай, болезный.
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

було би кому голос піднімати
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

(tu)  давай Юлька, мочі його
Макаке все равно кого мочить, если она не президент.

Уверен, будь она, такое же дерьмо как с ослом расхлебывали бы. Только под другим соусом
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

Люблю наблюдать, как Мирослава переобувается в воздухе.
А мені здається, що якраз Мирослава має свою думку і мала мужність чесно розповісти про свої дії на виборах. Але колишні прихильники ПР, а нині полум'яні Порохові грають на Мирославиній щірості, перекрутивши все в своєму стилі. Негарно виглядає.
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

Здравствуй жопа, новый год! Проснулась йопт
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

А мені здається, що якраз Мирослава має свою думку і мала мужність чесно розповісти про свої дії на виборах. Але колишні прихильники ПР, а нині полум'яні Порохові грають на Мирославиній щірості, перекрутивши все в своєму стилі. Негарно виглядає.
А ви що, з Миросею обоє рябоє? :tongue:
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

ви розумієте, що Тимошенко не оберуть?
Якщо не Юля, то хто?!. (с)  :weep:
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

Не вистачає Ельфа з його картинками "Зрада!"  :)
   
Re: Зеленський- зрадник! Тимошенко

Люблю наблюдать, как Мирослава переобувается в воздухе.
Так підхуйлятині один хєр в шо перебуватись, сутність залишається.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія