Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Батько наш Бандера

Re: Батько наш Бандера

5,9% от 2 596 415 в/сл - это что-то около 130 тысяч. Численность армии Муравьева около 7 тысяч.
Третья часть - около 2,33 тысяч.
саме тому муравйовці розстрілювали за українську мову?
   
Re: Батько наш Бандера

саме так
до речі, навіть армією насправді командував Антонов-Овсієнко. Муравйов був начштабу.

а загалом у більшовиків тоді червоною армією командува Криленко. а командувачем червоного флоту був Дибенко.

 :laugh:

як на підбір русаки
Такі як Захарченко. Маємо на форумі підара лднр.
   
Re: Батько наш Бандера

Слава Україні, всім героям слава
Олдбой
   
Re: Батько наш Бандера

Але розуму не набув... :D
+==============================+
"Надрозумний" вилупок триндить...
   
Re: Батько наш Бандера

в армії Муравйова близько третини особового складу були українцями. в армії Будьоного іще більше
доктор медицини  частенько буває  не дуже точним, оскільки не звертається до першоджерел.
Насправді: серпень 1920 року, перепис 2 596 415 військовослужбовців (83.9% загальної чисельності армії і флоту):

«…великороси 79.5%.... українці – 5.9%, білоруси – 2.2%, татари – 3.4%, євреї – 1.4%, поляки – 0.8%, німці – 0.7% ….»

джерело: Л.Гриневич «Динаміка національного складу частин і з’єднань української військової округи у міжвоєнний період»
http://dspace.nbuv.gov.ua/bitstream/handle/123456789/51790/17-Hrynevych.pdf?sequence=1


1. 20 рік а не 18
2. вся армія а не армія Антонова-Овсієнка (Муравйова)
3. під українцями я мав на увазі вихідців із України а не етнічно українців.
   
Re: Батько наш Бандера

1. 20 рік а не 18
2. вся армія а не армія Антонова-Овсієнка (Муравйова)
3. під українцями я мав на увазі вихідців із України а не етнічно українців.

я не спиз.де.л, я не спи.з.д.ел, я не спиз.д.ел.
   
Re: Батько наш Бандера

+==========================================================================+
Не пі3ди! В селі, звідки моя мати та моя жінки, був осередок УПА, що партизанили навколо.
А це Звенигородщина - Черкащина - центр України! Родичі по матері там були.
точно УПА ?  Чи може то був продукт самоорганізації мудрого народу на предмет здобуття матеріальних благ?
   
Re: Батько наш Бандера

точно УПА ?  Чи може то був продукт самоорганізації мудрого народу на предмет здобуття матеріальних благ?

знову нариваєшся? B-)
   
Re: Батько наш Бандера

https://latifundist.com/rating/top-10-stran-proizvoditelej-pshenitsy-v-202021-mg

Звичайно, якшо збити докупи всі-всі-всі зернові, що йдуть з України, то може й перевищить, але понту з того.
Головне, шо Рашу фуй наздогнати по експорту нафти та газу.

Завдання для зе на найближчі три роки.
   
Re: Батько наш Бандера

точно УПА ?  Чи може то був продукт самоорганізації мудрого народу на предмет здобуття матеріальних благ?
знову нариваєшся? B-)

Куди?
   
Re: Батько наш Бандера

1. 20 рік а не 18
2. вся армія а не армія Антонова-Овсієнка (Муравйова)
3. під українцями я мав на увазі вихідців із України а не етнічно українців.
ватна мразота визнала, що брехала
   
Re: Батько наш Бандера

точно УПА ?  Чи може то був продукт самоорганізації мудрого народу на предмет здобуття матеріальних благ?
+==========================================================+
Це був мій двоюрідний дід. А про нього мені розповідав мій рідний дід.
І показував його хату. Тому не пі3ди!
А народ в нашому селі ще у березні 1917-го самоорганізувався в
Українське Вільне Козацтво, яке ганяло з нашої землі білих, червоних,
зелених та німців у 1918-му.
   
Re: Батько наш Бандера

саме тому муравйовці розстрілювали за українську мову?

Про Муравйова:

"...Начиная с 27 января (2018 року)  из Дарницы, с левого берега Днепра, красные несколько дней обстреливали город. По его кварталам они выпустили более 15 тыс. снарядов. К такому расстрелу мирного населения в Киеве никто не был готов.
Муравьев позже хвастался своими подвигами: “Мы идем огнем и мечом устанавливать советскую власть. Я занял город, бил по дворцам и церквям. 28 января Дума (Киева) просила перемирия. В ответ я приказал душить их газами. Сотни генералов, а может, и тысячи, были безжалостно убиты… Так мы мстили. Мы могли остановить гнев мести, однако мы не сделали этого, потому что наш лозунг — быть беспощадными!”
Красный командир тогда действительно применил отравляющие газы, запрещенные к тому времени международными соглашениями. Это позволило ему беспрепятственно войти в Киев по мосту через Днепр.
Захватив столицу УНР, Муравьев на три дня отдал ее на разграбление своим солдатам. По разным подсчетам, только за неделю они уничтожили от двух до трех тысяч киевлян, из них — около тысячи офицеров и генералов.
“Кроме офицеров, казнили всякого, кто наивно показывал красный билетик — удостоверение принадлежности к украинскому гражданству”,— вспоминал о киевских событиях этнограф Николай Могилянский, который бежал из Петрограда от большевиков, но был настигнут ими в Украине..."

https://nv.ua/publications/krasnaya-gvardiya-kak-bolsheviki-vpervye-zahvatili-kiev-i-tri-nedeli-grabili-i-ubivali-mestnyh-zhiteley-35255.html
   
Re: Батько наш Бандера

Куди?
+===============================+
На звання видатного підараса ФУПа!
   
Re: Батько наш Бандера

+===============================+
На звання видатного підараса ФУПа!

тут вже номынують?
   
Re: Батько наш Бандера

тут вже номынують?

ты пидар вне номинаций
   
Re: Батько наш Бандера

ты пидар вне номинаций
че такой дерзкий?
   
Re: Батько наш Бандера

до речі, демонстративно, спеціально розстріляли (спалили) приватний шестиповерховий
фамільний дім Грушевського з бронепоїзда з привокзальних колій.
Шкода, звісно, дому.
Але найгірше - згорів архів Грушевського, його бібліотека, його колекція старовини.
А на мансарді - згоріло житло Кричевського і його приватна колекція картин і старожитностей.
   
Re: Батько наш Бандера

Можно увидеть у БУндеры
Призывы сделать пересичного украинца манюпаса предпринимателем или зажиточным фермером?
Или отсылы к адаму смиту?
Или пламенные речи как надо брать пример с республик тех лет (типа США тех лет) где права и свободы граждан привыше всего?

Нет?
Обожатели БЫ идут нахуй вместе с пламенными леволюционерами дедушки ленина и пол пота.
   
Re: Батько наш Бандера

Можно увидеть у БУндеры
Хто це
   
Re: Батько наш Бандера

че такой дерзкий?

сорян, не взял обращение в запятые. ты че, пидар ватный, хотел спросить?
   
Re: Батько наш Бандера

Про Муравйова:

"...Начиная с 27 января (2018 року)  из Дарницы, с левого берега Днепра, красные несколько дней обстреливали город. По его кварталам они выпустили более 15 тыс. снарядов. К такому расстрелу мирного населения в Киеве никто не был готов.
Муравьев позже хвастался своими подвигами: “Мы идем огнем и мечом устанавливать советскую власть. Я занял город, бил по дворцам и церквям. 28 января Дума (Киева) просила перемирия. В ответ я приказал душить их газами. Сотни генералов, а может, и тысячи, были безжалостно убиты… Так мы мстили. Мы могли остановить гнев мести, однако мы не сделали этого, потому что наш лозунг — быть беспощадными!”
Красный командир тогда действительно применил отравляющие газы, запрещенные к тому времени международными соглашениями. Это позволило ему беспрепятственно войти в Киев по мосту через Днепр.
Захватив столицу УНР, Муравьев на три дня отдал ее на разграбление своим солдатам. По разным подсчетам, только за неделю они уничтожили от двух до трех тысяч киевлян, из них — около тысячи офицеров и генералов.
“Кроме офицеров, казнили всякого, кто наивно показывал красный билетик — удостоверение принадлежности к украинскому гражданству”,— вспоминал о киевских событиях этнограф Николай Могилянский, который бежал из Петрограда от большевиков, но был настигнут ими в Украине..."

https://НВ/publications/krasnaya-gvardiya-kak-bolsheviki-vpervye-zahvatili-kiev-i-tri-nedeli-grabili-i-ubivali-mestnyh-zhiteley-35255.html



теж міфи
ось дослідження реальної кількості жертв

https://www.istpravda.com.ua/articles/2019/03/12/153809/
   
Re: Батько наш Бандера

тут вже номынують?
+===================================+
І давно. І в цій гілці ти вже отримав. Радій!
   
Re: Батько наш Бандера

Да с какой стати? Это моя земля. Не нравится - ну то сам иди в пиzду.

Да и ФУП не твой тоже. Ну а на фуй послать - дело нехитрое, особенно для рагулей, не имеющих аргументов.
=====================================
Счезни путтинское подхвостье!
   
Re: Батько наш Бандера

точно УПА ?  Чи може то був продукт самоорганізації мудрого народу на предмет здобуття матеріальних благ?
================================
О ще одно Хуйловське підхвісття!
   
Re: Батько наш Бандера
N88

Ну то из класса на камеру очень комфортно за Украину воюваты. Это ж не на передовой и не в окопах.

Передова зараз в головах у людей.
І ти кацапчику це прекрасно знаєш, тому сцишся і тому тебе бомбить.
І це добре.
   
Re: Батько наш Бандера

не всі вчителі марні

   
Re: Батько наш Бандера

Передова зараз в головах у людей.
І ти кацапчику це прекрасно знаєш, тому сцишся і тому тебе бомбить.
І це добре.

ти не уявляєш, як людям зараз серуть в мозок...
пересічний посполитий не може зрозуміти де добре а де погано..де правда а де брехня...
тому що мистецтво медіа маніпуляцій досягнуло свого апофігею......далі тільки як оруел писав

короче...журналізм треба заборонити..і блогерів
   
Re: Батько наш Бандера

короче...журналізм треба заборонити..і блогерів


і юристів-формалістів)
   
Re: Батько наш Бандера

ти не уявляєш, як людям зараз серуть в мозок...
пересічний посполитий не може зрозуміти де добре а де погано..де правда а де брехня...
тому що мистецтво медіа маніпуляцій досягнуло свого апофігею......далі тільки як оруел писав

короче...журналізм треба заборонити..і блогерів
+==============================================+
То чого ти сереш людям у мізки свою сепарську хєрню?
Україна з кожним днем залишає малоросію взаду!
   
Re: Батько наш Бандера

теж міфи
ось дослідження реальної кількості жертв
https://www.istpravda.com.ua/articles/2019/03/12/153809/

Цитувати
Розстріли киян більшовиками в січні–лютому 1918 року досі розглядалися як приклад більшовицького терору. При цьому увага дослідників зосереджувалася на фіксуванні місця вбивств – Маріїнському парку, кількості – декілька тисяч, найвідоміших іменах жертв.

Однак, як показав аналіз метричних книг, ми можемо встановити поіменно значну кількість упізнаних жертв січневих подій. Також джерела дозволяють нам аналізувати конкретнішу кількість загиблих – 1286 чоловік.

Однак вважаю за необхідне підкреслити, що залучаючи в обговорення цю цифру, я не маю наміру вступати у дискусії щодо "менш" чи "більш" жорстокого більшовицького режиму, базованої на цифрах. Натомість я пропоную замислитися над природою вчинених вбивств.

Співставлені з іншими джерелами, проаналізовані вище дані змушують ще раз повернутися до питання визначення злочинів більшовиків.

Адже у київських подіях цілком чітко простежується мета на знищення представників "старого порядку" і "старого Києва", а також представників нової української влади.

Розстріляними були літні генерали (на той час навіть 50-річних уже називали дідами) при зачистці Печерська (який більшовики зайняли першим).

За метриками та адресними книгами простір насилля маркується, зокрема, вулицями Різницькою, Левашівською, Катеринінською, Левандовською, Микільською. Їхні мешканці були розстріляні переважно 26 січня.

З тих, хто загинув у наступні два дні, – це мешканці уже центральних вулиць. Частина з них була затримана на вулицях і згодом або й одразу застрелені.


Вчинений більшовиками у Києві злочин – розстріл беззахисних жертв не за те, що вони скоїли, а за те, ким вони були, – відповідає тому, що в літературі називається геноцидною стратегією: наміром знищити конкретну групу людей.

У нашому випадку йшлося про дві такі групи: представників "старого порядку" – аристократії, чиновників, генералітету, офіцерів – та прибічників УНР – політиків та військовиків.

За січень розстріляли більше тисячі, причому не в бою, а за класовою приналежністю.

   
Re: Батько наш Бандера

За січень розстріляли більше тисячі, причому не в бою, а за класовою приналежністю.


ну от як ставитись до телепня, який не в змозі прочитати елементарний текст?

там же по поличкам розкладено хто і від чого загинув. 1200 то загинуло всього.  Там і загинули у вуличних боях, і навіть померли своєю смертю.
Розстріляних декілька сотень.
   
Re: Батько наш Бандера

Це сталося :)

Батько наш Бандера ше до нас прийде і за Україну всіх нас поведе (с)
Не пройшло і 80 років.

А Бандера и не уходил из Украины.

В 1970 году мы, русскоязычные школьники Киева, распевали на мотив Черемщини следующую песню

Знов Бандери голос чути в лісі

Автомати заховали в стрісі

Є у нас гармата, будем з неї куляти

Гей, Бандера, гей!

Конечно, мы не были украинскими националистами.

Но противостоять совковой коммуняцкой системе чертовски хотелось.

   
Re: Батько наш Бандера

ну от як ставитись до телепня, який не в змозі прочитати елементарний текст?
Я їпу, як до тебе, тупої узбецької, чурки ставитись. В тексті ж написано:
Цитувати
Цифра "вбитих, похованих у звичайному порядку та в 3 братських могилах у Маріїнському парку, на Байковому цвинтарі та у Видубецькому монастирі" сягала 1286 осіб.
Тих, хто своєю смертю помер, точно не в братських могилах ховали.

Цитувати
Загалом же вбивство як причина смерті вказувалася для 459 осіб у січні та для 595 осіб у лютому.
   
Re: Батько наш Бандера

Недавно вспомнил полувековую историю с песней и с удовлетворением нашел, что эта песня существовала в многих вариантах все время

Знов Бандери голос чути в лісі,
І кулемет заховано у стрісі, -
Комуніст іде селом, співає, -
Грянув постріл, і його немає!

Приспів:
Холєра ясная, зараза красная, -
Нехай багряна кров тебе заллє!
А ми - бандерівці, ми хлопці дружнії,
Ми - України вірнії сини!

Знов Бандери голос чути в лісі,
І автомат заховано у стрісі, -
Комсомол іде селом співає -
Грянув постріл, і його немає!

Но самый прикольный вариант этот

Чего то его москали боятся показыватб по зомбиящику

   
Re: Батько наш Бандера

знов зозулі голос чути в лісі
поховали автомати в стрісі
комуніст іде селом співає
гримнув постріл і його немає


 :laugh:

це був народний гумор без всякого політичного навантаження
80-і, коли анекдоти розказувати уже ніхто не боявся
співали у тому числі комуністи
   
Re: Батько наш Бандера

Я їпу, як до тебе, тупої узбецької, чурки ставитись. В тексті ж написано:
Тих, хто своєю смертю помер, точно не в братських могилах ховали.


іще раз прочитав і все одно не зрозумів що таке кома і слово "та"?

іди їж йодовану сіль, дебіл  :facepalm1:

тобі уже не допоможе, може хоч діти нормальні виростуть, та і то якщо жінка погуляє із Гройсманом а не смоктатиме і далі :laugh:
   
Re: Батько наш Бандера

В скабеєєвой станеться серцевий напад :D
   
Re: Батько наш Бандера

знов зозулі голос чути в лісі
поховали автомати в стрісі
комуніст іде селом співає
гримнув постріл і його немає

:laugh:

це був народний гумор без всякого політичного навантаження
80-і, коли анекдоти розказувати уже ніхто не боявся
співали у тому числі комуністи

Внимательно читайте

Мы пели эту распевали эту песню не конце 80-х, а в 1970 году

   
Re: Батько наш Бандера

іди їж йодовану сіль, дебіл
Йди, чурбан, ішака в'їби, може буде хоч тваринці користь.  :lol:
А то, бач, пече йому класова боротьба українських націоналістів з більшовиками та іншими комуняками.
Твоє предки в ті часи  мабуть й читати не вміли в тих узбецьких їпенях. :K

Мы пели эту распевали эту песню не конце 80-х, а в 1970 году
Не виключаю того факту, шо той, хто голосніше за всіх співав, мав відповідну підписочку та індульгенцію від кдбшників )))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія