Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Батько наш Бандера

Re: Батько наш Бандера

Лозунги  у них были такие, да.
Но интересно, что к востоку от Збруча они не имели поддержки
+==========================================================================+
Не пі3ди! В селі, звідки моя мати та моя жінки, був осередок УПА, що партизанили навколо.
А це Звенигородщина - Черкащина - центр України! Родичі по матері там були.
   
Re: Батько наш Бандера

ощутите движ - лопнувший кацапский куколдволд, Велесов то понятно, и Олдйоб, мрачное жЫвотное. как вам ряд?
   
Re: Батько наш Бандера

нєє, це не помилка,
це просто я тебе піймав на брехні і маніпуляції, а ти не знаєш як вискочить


я ж не можу тобі заборонити так думати  :laugh:
не було 100 років тому демократичних виборів, значить не було і підтримки  :lol:
   
Re: Батько наш Бандера

А тим часом на Київщині (Вишневе):



Звісно що вже зловили й примусили вибачитись, але хфакт  [KA]
   
Re: Батько наш Бандера

я ж не можу тобі заборонити так думати  :laugh:
не було 100 років тому демократичних виборів, значить не було і підтримки  :lol:

ватный пидар норм обосновал
   
Re: Батько наш Бандера

я ж не можу тобі заборонити так думати  :laugh:
не було 100 років тому демократичних виборів, значить не було і підтримки  :lol:

вибори проводили? проводили
в Україні більшвики перемогли? просрали
після того як просрали що зробили? послали війська із Росії
   
Re: Батько наш Бандера

вибори проводили? проводили
в Україні більшвики перемогли? просрали
після того як просрали що зробили? послали війська із Росії



в армії Муравйова близько третини особового складу були українцями. в армії Будьоного іще більше.
а от поляків там серед рядових солдат майже не було.
коли Будьоний пішов на Польщу, то поляки зібрали армію в 600 тисяч і маючи кратну перевагу розбили армію Будьоного.
а коли Муравйов ішов на Київ, то в кожному місті на його шляху робітники піднімали комуністичні повстання в тилу. Ну і сбсн спротиву як такого він не зустрів. Історія про Крути, хоч і є переважно брехливою, але символізує безпомічність і відірваність від народу.

тому якби Польща стала радянською, це була би окупація. Про окупацію ж України це сучасний міф. Не було ніякої окупації.
   
Re: Батько наш Бандера

в армії Муравйова близько третини особового складу були українцями. в армії Будьоного іще більше.
а от поляків там серед рядових солдат не було.
коли Будьоний пішов на Польщу, то поляки зібрали армію в 600 тисяч і маючи кратну перевагу розбили армію Будьоного.
а коли Муравйов ішов на Київ, то в кожному місті на його шляху робітники піднімали комуністичні повстання в тилу. Ну і сбсн спротиву як такого він не зустрів. Історія про Крути, хоч і є переважно брехливою, але символізує безпомічність і відірваність від народу.

пидар)
   
Re: Батько наш Бандера

є факти
є чисельність військових формувань і орієнтовна інформація про їх національний склад

і говорити що Петлюра або Скоропадський мали шалену підтримку, але воювати на їх боці українці чомусь не хотіли, це дурити самого себе

так само як і пояснювати чисельність більшовистських структур терором.
+=================================================================================+
Так звана "перемога" більшовиків на теренах України суцільна брехня. Коли в Пітері брали зимовий,
тут обрані депутати вирішували якою має бути Україна. У більшовиків була лише чверть всіх депутатів,
тобто, встановити свою владу вони не могли. Тому ця чверть депутатів втекла в Харків де й
"провозгласила" радянську владу, назвала себе урядом і запросила кацапських окупантів в Україну.
Інформація з першоджерела - наш викладач історії кпрс був наймолодшим членом того комуняцького
збіговиська в Харкові. А далі була окупація України комуняками... 
   
Re: Батько наш Бандера

+=================================================================================+
Так звана "перемога" більшовиків на теренах України суцільна брехня. Коли в Пітері брали зимовий,
тут обрані депутати вирішували якою має бути Україна. У більшовиків була лише чверть всіх депутатів,
тобто, встановити свою владу вони не могли. Тому ця чверть депутатів втекла в Харків де й
"провозгласила" радянську владу, назвала себе урядом і запросила кацапських окупантів в Україну.
Інформація з першоджерела - наш викладач історії кпрс був наймолодшим членом того комуняцького
збіговиська в Харкові. А далі була окупація України комуняками... 

вы оба за Зе.
   
Re: Батько наш Бандера

в армії Муравйова близько третини особового складу були українцями. в армії Будьоного іще більше.
а от поляків там серед рядових солдат майже не було.
коли Будьоний пішов на Польщу, то поляки зібрали армію в 600 тисяч і маючи кратну перевагу розбили армію Будьоного.
а коли Муравйов ішов на Київ, то в кожному місті на його шляху робітники піднімали комуністичні повстання в тилу. Ну і сбсн спротиву як такого він не зустрів. Історія про Крути, хоч і є переважно брехливою, але символізує безпомічність і відірваність від народу.

тому якби Польща стала радянською, це була би окупація. Про окупацію ж України це сучасний міф. Не було ніякої окупації.

ага, ок :weep:
   
Re: Батько наш Бандера

шо значить нічого? звичайно досяг
скалічив мільйони по всьому світу заради унікальної культури + похерив по ітогу і унікальну культуру і передовий спорт
в сухому залишку - просто скалічив мільйони

про інфраструктуру яку збудували - то якимось дивом в інших країнах теж збудували інфраструктуру і зробили це без коцапів і їх ідіотських гранд-прожектів
+==========================================================+
За совка, особливо при його агонії, Україна ледь себе прогодовувала.
Зараз, при всіх бардаках врожай збирають щонайменше вдвічі
більший ніж за совка.  Зараз Україна вже перевишує за експортом
зернових парашську педерацію...
   
Re: Батько наш Бандера

Зараз Україна вже перевишує за експортом
зернових парашську педерацію...

https://latifundist.com/rating/top-10-stran-proizvoditelej-pshenitsy-v-202021-mg

Цитувати
ТОП-5 стран экспортеров пшеницы в 2020/21 МГ:

Россия — 39,5 млн т;
ЕС — 27,5 млн т;
Канада — 27,0 млн т;
США — 27,0 млн т;
Австралия — 19,5 млн т.

Звичайно, якшо збити докупи всі-всі-всі зернові, що йдуть з України, то може й перевищить, але понту з того.
Головне, шо Рашу фуй наздогнати по експорту нафти та газу.
   
Re: Батько наш Бандера

https://latifundist.com/rating/top-10-stran-proizvoditelej-pshenitsy-v-202021-mg

Звичайно, якшо збити докупи всі-всі-всі зернові, що йдуть з України, то може й перевищить, але понту з того.
Головне, шо Рашу фуй наздогнати по експорту нафти та газу.
+===========================================+
Ти можеш жерти нафту-гас, а люди - хліб та до хліба!
   
Re: Батько наш Бандера

https://latifundist.com/rating/top-10-stran-proizvoditelej-pshenitsy-v-202021-mg

Звичайно, якшо збити докупи всі-всі-всі зернові, що йдуть з України, то може й перевищить, але понту з того.
Головне, шо Рашу фуй наздогнати по експорту нафти та газу.

ты типа выебнуться решил рашинским нафтогазом из Винницы? ебанулся?
   
Re: Батько наш Бандера

ага, ок :weep:


саме так
до речі, навіть армією насправді командував Антонов-Овсієнко. Муравйов був начштабу.

а загалом у більшовиків тоді червоною армією командува Криленко. а командувачем червоного флоту був Дибенко.

 :laugh:

як на підбір русаки
   
Re: Батько наш Бандера

Ти можеш жерти нафту-гас, а люди - хліб та до хліба!
Якщо є нафтогаз, то хліб  з м'ясом придбати не проблема )))

ты типа выебнуться решил рашинским нафтогазом из Винницы? ебанулся?
Ніт. Просто  ці дурні мантри про те, шо Україна неїпаццо рве Рашу по агроекспорту вже неактуальні кілька років, про що тут казалось регулярно.
Але дід несе свою зелену фуйню й надалі.
   
Re: Батько наш Бандера

москалі, до речі, на тлі "експортозаміщення" не тільки справились сбсн із заміщенням але і дуже стрімко наростили експорт.

а фуп так весело сміявся над бульдозерами
як завжди
   
Re: Батько наш Бандера

саме так
до речі, навіть армією насправді командував Антонов-Овсієнко. Муравйов був начштабу.

а загалом у більшовиків тоді червоною армією командува Криленко. а командувачем червоного флоту був Дибенко.

 :laugh:

як на підбір русаки

ну да, українці, типу Азарова
   
Re: Батько наш Бандера

москалі, до речі, на тлі "експортозаміщення" не тільки справились сбсн із заміщенням але і дуже стрімко наростили експорт.

а фуп так весело сміявся над бульдозерами
як завжди

как всегда разработали тебе щеку. обе.
   
Re: Батько наш Бандера

ну да, українці, типу Азарова
Азаров кондовий кацап, народився в Калузі.
   
Re: Батько наш Бандера

Навіщо ви з цим гамном самарканським  до 1ї ночі дискутуєте?
та ще й про Бандеру
 :facepalm1:
 :weep:
   
Re: Батько наш Бандера

Навіщо ви з цим гамном самарканським  до 1ї ночі дискутуєте?
та ще й про Бандеру
 :facepalm1:
 :weep:

+1.то саме подумав.але щось останнім часом таких побільшало.і у Львові в тому числі
   
Re: Батько наш Бандера

+1.то саме подумав.але щось останнім часом таких побільшало.і у Львові в тому числі

Не більше
Просто пукани рвутся все більш голосніше тому складається враження що їх більше
   
Re: Батько наш Бандера

Повний текст був у гілці?


Батько наш - Бандера, Україна - мати,
Ми за Україну будем воювати!            | (2)

Ой, у лісі, лісі, під дубом зеленим,
Там лежить повстанець тяженько ранений. | (2)

Ой, лежить він, лежить, терпить тяжкі муки,
Без лівої ноги, без правої руки.        | (2)

Як прийшла до нього рідна мати його,
Плаче і ридає, жалує його.              | (2)

Ой, сину ж мій, сину, вже навоювався,
Без правої ручки, без ніжки зостався.   | (2)

Мами ж наші, мами, не плачте за нами,
Не плачте за нами гіркими сльозами.     | (2)

Батько наш - Бандера, Україна - мати,
Ми за Україну будем воювати!            | (2)

А ми з москалями та й не в згоді жили,
На самого Петра у бій ми вступили.      | (2)

Москалі тікали, аж лапті губили,
А наші за ними постріли били.           | (2)

Батько наш - Бандера, Україна - мати,
Ми за Україну будем воювати!            | (2)

Ой, як мати сина свого поховала
На його могилі слова написала.          | (2)

На його могилі слова написала:
Слава Україні! Всім героям слава!
   
Re: Батько наш Бандера

Ну то из класса на камеру очень комфортно за Украину воюваты. Это ж не на передовой и не в окопах.

а вы бываете в украинском метро?
там эти дети - ну чуть постарше - курсанты - едут группами в форме.
чуть-чуть постарше этих.
я так понимаю, у них пары в разных корпусах, в разных местах по городу.
у меня тут бывший ХВАКУС недалеко, как он сейчас называется? - так девчонки курят в гаражах,
связистки они или кто там еще в этих пов1тряних силах.

короче капец как страшно за малых своих.
 :(
   
Re: Батько наш Бандера
LSD

+=================================================================+
Лише з Незалежної України я зміг вільно взаємодіяти з науковцями за кордоном.
40 років в совку я не мав такої можливості. Я вперше виїхав за кордон у 40 років,
а мої сини - вже і 19. Тому і пішли далі...
Але розуму не набув... :D
   
Re: Батько наш Бандера
LSD

и вот врывается в беседу антиукраинская мразь номер два. ебало завали, получитель п***а.
(tu)
   
Re: Батько наш Бандера

в армії Муравйова близько третини особового складу були українцями. в армії Будьоного іще більше.
Якби хуйло напало на Україну на початку 90х, то було б те саме, але зараз інші часи
   
Re: Батько наш Бандера

в армії Муравйова близько третини особового складу були українцями
Ага, то були такі українці як Захарченко або Велесов, тобто антиукраїнці. Далі не читав. Батька наш Бандера.
   
Re: Батько наш Бандера

Доборолись...
Вже дехто заперечує російську окупацію Української народної республіки.
Крути  - дійсно трагічна подія, бо іноді за прорахунки політиків розплачуються життям героїв.
Але,, попри деяку художність тексту, є  цікава стаття про те, що саме тоді відбувалося в Києві, з "Історичної правди", датована ще лютим 2011 року:
"Гайдамаки з Донбасу. Як "донецькі" придушили повстання на "Арсеналі".
У війську УНР 1917-1920 років однією з найкращих частин вважали створений Симоном Петлюрою 3-й Гайдамацький полк, значну частину особового складу якого становили донецькі шахтарі. https://www.istpravda.com.ua/articles/2011/02/4/21857/
А це писав Володимир Сосюра, який народився в Дебальцевому:
"...І пішов я тоді до Петлюри,
бо у мене штанів не було.
Скільки нас, отаких, попід мури
од червоної кулі лягло.
Ми пройшли золотими ланами,
крізь огонь і синяву пройшли,
та навіки, навіки за нами
оселедець, погони та шлик.
Може, серце порвали — не знаю;
може, серце порвали в бою...
Як заграють "Ви жертвою палі...",
головою об мури я б'юсь...
І підходе товариш до мене,
мов дитину, під руки бере...
О моя Революція, нене,
може, син твій од болю умре!.."
https://www.ukrlib.com.ua/books/printit.php?tid=13281
   
Re: Батько наш Бандера
LSD

Доречі, більш природньо було б "він зі Львова". Ну то таке.
Черговий львівський освободітель...
   
Re: Батько наш Бандера

в армії Муравйова близько третини особового складу були українцями. в армії Будьоного іще більше

та ви хоть почитали що небуть,
чукча ..


   
Re: Батько наш Бандера
LSD

А тим часом на Київщині (Вишневе):

https://www.youtube.com/watch?v=-c3ppA16kNM&t=4s
Звісно що вже зловили й примусили вибачитись, але хфакт  [KA]
Як мінімум, 30 відсотків таких...
   
Re: Батько наш Бандера

У таких випадках часто згадують Бісмарка: "Війни виграють не генерали, війни виграють шкільні вчителі та парафіяльні священики".
   
Re: Батько наш Бандера

У таких випадках часто згадують Бісмарка: "Війни виграють не генерали, війни виграють шкільні вчителі та парафіяльні священики".

але узбєк впевнений, що війни виграють ослойоби  :laugh:
   
Re: Батько наш Бандера

але узбєк впевнений, що війни виграють ослойоби  :laugh:
Головне - мотивація. З власного досвіду: якщо воюєш за праведне діло, то "до пори, до часу" навіть нецікаво, що робиться в столиці. Потім виникає багато питань, адже ти мусиш виконати клятви, які давав над домовинами із загиблими побратимами.
   
Re: Батько наш Бандера

в армії Муравйова близько третини особового складу були українцями. в армії Будьоного іще більше


доктор медицини  частенько буває  не дуже точним, оскільки не звертається до першоджерел.
Насправді: серпень 1920 року, перепис 2 596 415 військовослужбовців (83.9% загальної чисельності армії і флоту):

«…великороси 79.5%.... українці – 5.9%, білоруси – 2.2%, татари – 3.4%, євреї – 1.4%, поляки – 0.8%, німці – 0.7% ….»

джерело: Л.Гриневич «Динаміка національного складу частин і з’єднань української військової округи у міжвоєнний період»
http://dspace.nbuv.gov.ua/bitstream/handle/123456789/51790/17-Hrynevych.pdf?sequence=1
   
Re: Батько наш Бандера

в армії Муравйова близько третини особового складу були українцями. в армії Будьоного іще більше
доктор медицини  частенько буває  не дуже точним, оскільки не звертається до першоджерел.
Насправді: серпень 1920 року, перепис 2 596 415 військовослужбовців (83.9% загальної чисельності армії і флоту):

«…великороси 79.5%.... українці – 5.9%, білоруси – 2.2%, татари – 3.4%, євреї – 1.4%, поляки – 0.8%, німці – 0.7% ….»

джерело: Л.Гриневич «Динаміка національного складу частин і з’єднань української військової округи у міжвоєнний період»
http://dspace.nbuv.gov.ua/bitstream/handle/123456789/51790/17-Hrynevych.pdf?sequence=1
(tu)
   
Re: Батько наш Бандера

серпень 1920 року, перепис 2 596 415 військовослужбовців (83.9% загальної чисельності армії і флоту):

«…великороси 79.5%.... українці – 5.9%,

5,9% от 2 596 415 в/сл - это что-то около 130 тысяч. Численность армии Муравьева около 7 тысяч.
Третья часть - около 2,33 тысяч.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія