Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#Подія століття. Вручення томосу Православній Церкві України! (tu)

ша. чого ти лаєшся в день отримання Томосу. ти ж християнин не те що я атеїст))))

ну возлюби ближнього . і ворогів. і не май гордині. ))))
Я агностик
А чому атеїсти цитує біблію?
   
Я агностик
А чому атеїсти цитує біблію?

ну я ретельно прочитав ,і не одноразово і біблію, і коран. і Конституцію. зи. той хто прочитав біблію віруючим бути не може. більш людиноненависницько ї книги я не читав. майн кампф порівняно з біблією - історії махатми ганді
   
агностик це той же віруючий -  щоправда який має сумнів )))

по сабжу. томос реально подія і заслуга порошенка . яка залищиться за ним в історії. але як бути з тим що очолювана ним держава , як і попередники - сруть на Кнституцію, порошенківці - найнахабніше
   
ну я ретельно прочитав ,і не одноразово і біблію, і коран. і Конституцію. зи. той хто прочитав біблію віруючим бути не може. більш людиноненависницько ї книги я не читав. майн кампф порівняно з біблією - історії махатми ганді
Ти не спроможний відповісти на питання?
   
ти запроданець агент кремля. применшуєш благодять Томосу нашого, Петром нам дарованого.
маєш бубу - пий зеленку

Ну реально вагома подія, ну навіщо тут клоунаду влаштовувати, остряки такі, чи що?

Останнє редагування: 5 січня 2019 23:17:56 від Pipa
   
Ти не спроможний відповісти на питання?

Він в принципі ні на що не спроможний окрім засирання форуму.
На жаль модератори не спроможні навіть його забанити.
   
я тобі відовів. цитую бо знаю - звичайна реакція на недотримання віруючим заповідей в які він - декларує - вірить)))


ще кумедний такий момент- загально відомо що всі кацапські попи в Україні аенти фсб - і вони ж ппочинають переходити-інфільтруватись - в новообєднану українську канонічну церкву - вони що ерестають бути агентами фсб. ?
   
от тільки номінальний подушний ввп українця як був нижче папуаса так і залишається))) головне стабільність))

а ми ржали з кацапів з їх духовності скрєп і 47 хромосоми))))))

в цікаві часи живем) (tu)
Живеш в халупі з бамбуку?
Ходиш до лісу з луком, а не в Ашан?

Дурне ти, аж світишся
   
маєш бубу - пий зеленку

Ну реального вагома подія, ну навіщо тут клоунаду влаштовувати, остряки такі, чи що?

ні. я хіба заперечую що це вагома подія.? ні.  це реальний здобуток петра олексійовича який гарантує йому почесне місце в історії - на віміну від решти імітаторів президентів.

але не томосом єдиним. мене більше цікавить Конституція  і те що порошенківці демонстративно об неї витирають ноги - продовжуючи нестаранно імітувати державу заради мародерства бюджету
   
я тобі відовів. цитую бо знаю - звичайна реакція на недотримання віруючим заповідей в які він - декларує - вірить)))


ще кумедний такий момент- загально відомо що всі кацапські попи в Україні аенти фсб - і вони ж ппочинають переходити-інфільтруватись - в новообєднану українську канонічну церкву - вони що ерестають бути агентами фсб. ?
Ти читаєш біблію і водночас пишеш що атеїст! Протирічь не бачиш?!
   
Ти читаєш біблію і водночас пишеш що атеїст! Протирічь не бачиш?!

ні. якби всі ті хто кажуть що вони віруючі прочитали біблію - вони б не вірили))
   
усунулісь, усунулісь  :D  *ото істерика в ольгінців і українських підкацапників*
До попереднього схвильованого
Начгенштабу, секретар рнбо, премєр лишилися

Що тобі не так?

   
маєш бубу - пий зеленку

Ну реального вагома подія, ну навіщо тут клоунаду влаштовувати, остряки такі, чи що?
воно незабаром... скоріш за все ... врешті решт допроситься...
Бо бикування в інеті є таким же небезпечним як і в реалі...
 :nea:
   
тотальної корумпованості брехні і мітації і казнокрадству вона не вплине .

Вплине. Але не сьогодні. Але - вплине. Розгляньте, наприклад, вплив Унії на суспільно-політичне життя західних теренів України.
   
воно незабаром... скоріш за все ... врешті решт допроситься...
Бо бикування в інеті є таким же небезпечним як і в реалі...
 :nea:

- козаченкьо - якщо хочеш можем зустрітись - тільки попередньо напишеш розписку що не  матимешдо мене претензій коли відгребеш люлей. а то всі ви хоробрі до)))) а потім заяви в мусарку)))) чи ти як то заведено у героїв - хочеш гуртом на одного))))?
   
Вплине. Але не сьогодні. Але - вплине. Розгляньте, наприклад, вплив Унії на суспільно-політичне життя західних теренів України.

західні терени України такі ж корумповані як і східні. наше супсільство сповідує агресивне невігластво і свідому відмову від сусппільної і особистісної еволюції - і поки ці тренди яким вже сотні років тривають - мін не буде .а вже як ці тренди змінити - то питання. бо агресивне невігластво блокує будь який поступ.
   
ні. я хіба заперечую що це вагома подія.? ні.  це реальний здобуток петра олексійовича який гарантує йому почесне місце в історії - на віміну від решти імітаторів президентів.

але не томосом єдиним. мене більше цікавить Конституція  і те що порошенківці демонстративно об неї витирають ноги - продовжуючи нестаранно імітувати державу заради мародерства бюджету
А це шо - єдина гілка на форумі? саме тут треба випорожнитися? ну дістав ти реально. Якщо думаєш, що великий остряк, то помиляєшся - більше на папуаса схожий. Люди кількастолітню помилку виправили, а ти...

підхід хуйла - клеїти дурня = саме цим ти займаєшся

Останнє редагування: 5 січня 2019 23:32:32 від Pipa
   
номінальний подушний ввп як і раніше стабільно менший ніж у папуа нова гвінея. .

Україна  98 3,046

ПН Гвинея 178 546

Навіть піздити треба з мінімальним розумом. До речі, вам доводилося відвідувати порт Морсбі (мені доводилося, 1 раз, 30 годин - ну його нафіг)

   
А це шо - єдина гілка на форумі? саие тут треба випорожнитися? ну дістав ти реально. Якщо думаєш, що великий остряк, то помиляєшся - більше на папуаса схожий. Люди кількастолітню помилку виправили, а ти...

звичайно то добре. я ж кажу що проти? я просто наводжу проекцію на реальність фактичної дії Конституції і Біблію в Україні.
віруючі держслужбовці силовики  і обранці почнуть дотримувтаись Конституції і заповідей боих? як що ні то що . чергова імітація?
   
Україна  98 3,046

ПН Гвинея 178 546

Навіть піздити треба з мінімальним розумом. До речі, вам доводилося відвідувати порт Морсбі (мені доводилося, 1 раз, 30 годин - ну його нафіг)

Показати зображення...

сергію номінальнйи одушний ввп це доларовий ввп поділений на кількість населення))))

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_GDP_(nominal)_per_capita

128    Papua New Guinea   2,861

128    Papua New Guinea   2,861
в брехні мене ще ніхто не ловив)))

і мое картинку українського медіанного села містечка запостиш?))
   
130    Ukraine   2,583
   
Aelit, ще раз, всі розуміють, що у Вас зараз складні часи і полоса суцільних провалів у всьому.
Але це не те місце де Вам потрібно самостверджуватися.
Не поможе.
   

дуже болить...

В тебе дуже символічна адреса у провайдера :lol:
юзер оно, запхало голову в бетон (зробило ігнор, всралось) і дуже цим хизується :lol:
Дивні ви люди-ігнорщики :facepalm1:
Дурепа, він не припинив існувати від твого ігнорування, а іншим взагалі начхати
куди ти запхав свою голову, чи за штиком в полі сидиш :lol:

   
Aelit, ще раз, всі розуміють, що у Вас зараз складні часи і полоса суцільних провалів у всьому.
Але це не те місце де Вам потрібно самостверджуватися.
Не поможе.

кумедна ви людина, але не діждетесь (tu)  [ua]
   
нарешті взимку під час відпочинку від миття польських унітазів можна в щирій порошенківський український церкві свічку поставити, а не в злачинній москальсько-ефесбешній    [ua]
   
сергій св.  як чесна людина ти визнаєш що був неправий чи чесна людина це не про тебе?))))

гидко і бридко
   
Десь у 2700 році в підручниках буде згадуватись ця подія. (Надання Томосу Україні). Воно якось в історії відкладається. І 1054 рік, і Унія, та що там, і іконоборці із несторіанами відклались... Хоч ті щиро віруючи насправді завжди були у меншості...

Ось питання, хто просрався на ФУП напередодні свята Різдва Христового - точно згадуватись не буде(tu)
   
кумедна ви людина, але не діждетесь (tu)  [ua]

Ви виглядаєте як побите щеня, яке з горя засирає все навколо себе. Хоч так комусь щось зробить.
Але Вам яка користь?
   
сергію св.  від вас не сподівався нерозуміння номінально подушного ввпства( мав вас за розумну  і чесну людину (

   
Ви виглядаєте як побите щеня, яке з горя засирає все навколо себе. Хоч так комусь щось зробить.
Але Вам яка користь?

я безкорисливий . не суди всіх по собі.
   
І на додачу барси, ескобари.
Але справжня причина інша - модератори форуму. Це їх робота.
   
Десь у 2700 році в підручниках буде згадуватись ця подія. (Надання Томосу Україні). Воно якось в історії відкладається. І 1054 рік, і Унія, та що там, і іконоборці із несторіанами відклались... Хоч ті щиро віруючи насправді завжди були у меншості...

Ось питання, хто просрався на ФУП напередодні свята Різдва Христового - точно згадуватись не буде(tu)

так так.
сергію то як там з визнанням своєї неправоти по папуасам? від вас реально не чекав демонстрації такого невігластва( щиро засмутився
   
І на додачу барси, ескобари.
Але справжня причина інша - модератори форуму. Це їх робота.

тебе ж не цікавить ні Біблія ні Конституція. ти просто чудова демонстрація стадної поведінки. кумедна і щира.  (tu)
   
надіюсь знімуть анафему  з Мазепи. реально єдиний нормальний гетьман був .
   
сергію номінальнйи одушний ввп це доларовий ввп поділений на кількість населення))))

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_GDP_(nominal)_per_capita
128    Papua New Guinea   2,861

128    Papua New Guinea   2,861
в брехні мене ще ніхто не ловив)))

і мое картинку українського медіанного села містечка запостиш?))

Та ні, сонечко. Я краще подискутую з твоєю таблицею, бо по іншим версіям не так, а я дав 15 рік, коли було гірше 17 го.

Навіщо тут медіанне селище, коли порт Морсбі - столиця. То й порівнюй із Києвом.

На тобі маленький райцентр Тернопілля

 
   
надіюсь знімуть анафему  з Мазепи. реально єдиний нормальний гетьман був .
тіки після гетьмана пітра порошенка    (tu)
   
ну я ретельно прочитав ,і не одноразово і біблію, і коран. і Конституцію. зи. той хто прочитав біблію віруючим бути не може. більш людиноненависницько ї книги я не читав. майн кампф порівняно з біблією - історії махатми ганді

Ти трохи не правий. Той, хто прочитав біблію навпаки повинен вірувати в Бога, а не в попів і ці їх казочки.
Богу треба молитись, а не вештатись по хатинах самозванців з куполами, немов дурне стадо.
Та ще й попів поділяти на своїх та чужих. Дурепи картонні. На них гроші заробляють всі від попів до
президентів-крадіїв, а вони ще й хенесі неканонічний за них відкорковують. :-G
   
)))))ага.. чудово. але я вірю цифрам. та й твій тур по козятину теж ще тримається в памяті. )))))
   
Ти трохи не правий. Той, хто прочитав біблію навпаки повинен вірувати в Бога, а не в попів і ці їх казочки.
Богу треба молитись, а не вештатись по хатинах самозванців з куполами, немов дурне стадо.
Та ще й попів поділяти на своїх та чужих. Дурепи картонні. На них гроші заробляють всі від попів до
президентів-крадіїв, а вони ще й хенесі неканонічний за них відкорковують. :-G

. ні. вірити після прочитання біблії ен можливо. та й вірити - якщо логічно - це обманюватись. але я був би радий якби більшість тих хто декрарує що вони хритсияни - дійсно б жили по заповідям божим - супсільство було б гармонічніше . але вони ж і християнство імітують - .
томос добре. але ч  матиме то хоч якийсь позитивний вплив на наше суспільство. а то на паперах у нас все гано написано - і в конституці  і в законах і в статутах - а рреальність така як реальність
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія