Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#Подія століття. Вручення томосу Православній Церкві України! (tu)

Даю идею по такому случаю. Кто там из журналистов и блоггеров есть читает и хочет хайпонуть.
Вручите зеленскому Термос.

Показати зображення...
Зеленский с томосом очередной раз подставился. И дал понять, что его насмешки над Украиной в Юрмале вовсе не случайность, а позиция.
   
ви як хочете а я вирішив здійснити паломництво . босоніж. - по маршруту томос-туру петра олексійовича
   
ви як хочете а я вирішив здійснити паломництво . босоніж. - по маршруту томос-туру петра олексійовича
ми пишаємося тобою (tu) . коли вирушаєш в дорогу? не забувай супроводжувати фотками свій тріп.
   
ми пишаємося тобою (tu) . коли вирушаєш в дорогу? не забувай супроводжувати фотками свій тріп.
вже роззуваюсь. стоп. а як же фуп без мене ?
   
вже роззуваюсь. стоп. а як же фуп без мене ?
ми будемо подумки з тобою, друже. а твої фото будуть зігрівати наші серця. :love:
   
ну так . стрімким домрактом))) тільки гряде знову "економіка у нас стрімко зростай грошей завались але якщо мвф нам не дать стран то нам песда (с) - володимир абрамович грйосман "
увас кацапов тільки ік-аноміка и осталась  [KA]
   
вже роззуваюсь. стоп. а як же фуп без мене ?

так не годиться. - мене подумки не влаштовує. ви подумки зі мною коли я буду самотужки звільняти Крим від окупантів, і коли я буду паломствувати томос . так нечесно
   
Як тут справи, бо бігав в футзал, потім баня і святкування томосу! (tu)  :D
Петро нас не підвів?!))

Останнє редагування: 5 січня 2019 22:32:03 від tyv
   
Як тут справи, бо бігів в футзал, потім баня і святкування томосу! (tu)  :D
Петро нас не підвів?!))

не підвів. томоснаш (tu) 

щоправда крим все ще окуппований(
   
не підвів. томоснаш (tu) 

щоправда крим все ще окуппований(
Тут пртрібен час і навіть роки ... повернеться
   
от тільки номінальний подушний ввп українця як був нижче папуаса так і залишається))) головне стабільність))

а ми ржали з кацапів з їх духовності скрєп і 47 хромосоми))))))

в цікаві часи живем) (tu)

Мінімальна заплата в Україні вже вище ніж у накачаній нафто-доларами Московії
   
А мінімальна зарплата війсьовослужбовця ЗСУ від вчора 10167грн
   
Мінімальна заплата в Україні вже вище ніж у накачаній нафто-доларами Московії

номінальний подушний ввп як і раніше стабільно менший ніж у папуа нова гвінея. .
   
А мінімальна зарплата війсьовослужбовця ЗСУ від вчора 10167грн

а результат військовослужбовця.? 5 років імітації і освоєння бюджетів. а територілаьної цілісності як не було так і не має.

   
воїни столовок
   
Тут пртрібен час і навіть роки ... повернеться

тут потрібні воїни і полковдці - а не імітатори що освоюють бюджети
   
Конституція державою не виконується . ні верховенства права ні правозахисту ні правосуддя ні територіальної цілісності. суцільна корупція брехня казнокрадство мародерство і імітація.
   
Борис Кушнірук
Щойно ·

Побачив, як один з дописувач, не усвідомлюючи того, намагався принизити Віктора Ющенка у зв'язку з наданням Томосу Українській автокефальній православній церкві.
Насправді, пан Ющенко останні два роки виконував неймовірно важливу, але непомітну для більшості громадян, місію.
Він за домовленості з Петром Порошенком об'їхав усі православні церкви та вів перемовини з предстоятелями православних церков щодо наданням Томосу. З деякими з них він зустрічався по декілька разів. Він також зустрічався з провідними західними політиками, для того щоби заручитись їх підтримкою у питанні надання Томосу.
Про це майже ніхто не знав. Це була надзвичайно корисна, у чомусь навіть безцінна, дипломатична діяльність.

На відміну від більшості осіб Ющенко має повне моральне право вважати себе одним з головним натхненником цієї перемоги.
У цей же час дехто з українських політиків, очевидно за дорученням від хуйло, їздив по православним церквам з прямопротилежною місією.
Тому цінуйте те, що у зовнішній політиці було зроблено за останні роки справжніми українськими патріотами - Петром Порошенком, Віктором Ющенком, Ростиславом Павленком та багатьма дипломатами та громадськими діячама.
   
иди вешайся

не діждетесь)) з січня я вже не комерс і не плачу податки як комерс утримувтаи цю банду дармоїдів-брехунів-казнокрадів-імітаторів.хоч  все ще плачу податки як споживач (
   
не діждетесь)) з січня я вже не комерс і не плачу податки як комерс утримувтаи цю банду дармоїдів-брехунів-казнокрадів-імітаторів.хоч  все ще плачу податки як споживач (

Нікого не цікавить історії Ваших невдач у бізнесі. Зрештою, як форумний дописувач Ви ще більш недолугі, нід як бізнесмен. Тож не засирайте будь-ласка цю гілку.
Вона про щось дійсно важливе. Вам тут не місце.
Дякую.
   
Нікого не цікавить історії Ваших невдач у бізнесі. Зрештою, як форумний дописувач Ви ще більш недолугі, нід як бізнесмен. Тож не засирайте будь-ласка цю гілку.
Вона про щось дійсно важливе. Вам тут не місце.
Дякую.

))) кумедний ви громадянин корупціонерії. те що я не комерс в бантустані порошенка не значить що я н е комерс))))))) але то дійсно не ваша спправа. скоро перестану платити цим бандидам податки і як споживач))))) бридко.
   
то що там. ви відчуваєте вже томос?)))  (tu)
   
Aelit, будь-ласка, просто зникніть з цієї гілки.
На форумі є достатньо місць, які Ви можете засирати своїм інфопоносом.
Будь-ласка не тут.
   
Нікого не цікавить історії Ваших невдач у бізнесі. Зрештою, як форумний дописувач Ви ще більш недолугі, нід як бізнесмен. Тож не засирайте будь-ласка цю гілку.
Вона про щось дійсно важливе. Вам тут не місце.
Дякую.

 (tu)
   
тепер укрсуддя\прокурор\митник\митарь\ не братиме хабарі. поліцаї не кришуватимуть домушників і самі не домушнічатимуть - а воїни нарешті відновлять територіальну цілісність включно з кримом. і номінальнйи подушний ввп нарешті впперше стане вищим за папуаський (tu)  ;)
   
Aelit, будь-ласка, просто зникніть з цієї гілки.
На форумі є достатньо місць, які Ви можете засирати своїм інфопоносом.
Будь-ласка не тут.
натискаємо доповідь модератору.
Це набагато дієвіше.
А також ставимо пацика в ігнор.
Цей чоловічок не розуміє нормальних слів. Нажаль. Для нього звісно.
   
Aelit, будь-ласка, просто зникніть з цієї гілки.
На форумі є достатньо місць, які Ви можете засирати своїм інфопоносом.
Будь-ласка не тут.

а що таке? це суспільо політичний форум. я чесн поділився як на мене вплинув томос. відразу посадили  дрон на теммному боці місяця з метою колонізації. а у нас томос (tu)  [ua]
   
Кацапстану пукани рвуться? :laugh:
   
натискаємо доповідь модератору.
Це набагато дієвіше.
А також ставимо пацика в ігнор.
Цей чоловічок не розуміє нормальних слів. Нажаль. Для нього звісно.

о. . відомий фупівський погрожувач лисогірець)))) шкода що таких воїнів не було в криму ранньої весни 2014 (
   
лисогірець . я в розачі від того що мене ігнорить такий мешканець корупціонерії як ти :(
   
то що там. ви відчуваєте вже томос?)))  (tu)
Коробить чортів?)
   


дуже болить...
   
лисогірець . я в розачі від того що мене ігнорить такий мешканець корупціонерії як ти :(
Ти що ідіот, він же написав що тебе ігнорує?!
   
а що таке? це суспільо політичний форум. я чесн поділився як на мене вплинув томос. відразу посадили  дрон на теммному боці місяця з метою колонізації. а у нас томос (tu)  [ua]

На тебе конкретно вплинув як хрест животворний на чорта  :-B
   
Ти що ідіот, він же написав що тебе ігнорує?!

ша. чого ти лаєшся в день отримання Томосу. ти ж християнин не те що я атеїст))))

ну возлюби ближнього . і ворогів. і не май гордині. ))))
   
це якась клініка, чесне слово
ну реально прийшло і вщент засрало гілку
   
На тебе конкретно вплинув як хрест животворний на чорта  :-B

ні. я визнаю о це реально мега подія. але на недотримання державою Конституції, тотальної корумпованості брехні і мітації і казнокрадству вона не вплине . так. приємний стразік і тролінг кремля.
   
це якась клініка, чесне слово
ну реально прийшло і вщент засрало гілку

марто, марто! і ти лаєшся в день отримання томосу. не дотримуючись заповідей Христа. ви хоч біблію читаєте ? чи так. як все . імітація християнства. невже?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія