Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#Подія століття. Вручення томосу Православній Церкві України! (tu)

так ти не знаєшь?
Нам дадуть тільки копію, орігінал буде у архіві Варфаломія.

ПС. До речі - я нехрещений. Це не для випендрьожа, це для справки.  Так шо мені воно якось як вболівання у спорті, якого я геть не розумію.
батьки комуністи? :(
   
батьки комуністи?
Це не критерій.  Комуняки потайки хрестили дітей аж бігом.)))
   
Це не критерій.  Комуняки потайки хрестили дітей аж бігом.)))
значить ідейні комухи
   
значить ідейні комухи
Ідейні закінчилися  на початку 70-х років.
   
значить ідейні комухи

там якісь чи військові чи таки якісь парт-работніки
бо на Зах Україні шоб не хрестити дитину? та навіть перші секретарі обкомів КПРС  то робили - вночі, привозили батюшку і хрестили  :D
але були і упороті - типу Галана якогось чи ще шось в тому роді - то видно з тих
   
там якісь чи військові чи таки якісь парт-работніки
бо на Зах Україні шоб не хрестити дитину? та навіто перші секретарі обкомів то робили - вночі, привозили батюшку і хрестили
але були і упороті - типу Галана якогось чи ще шось в тому роді - то видно з тих
було багато підпільних ксьондзів угкц
   
Це не критерій.  Комуняки потайки хрестили дітей аж бігом.)))

О! Хтось недавно прикол розказував.

Комуніст потайки хрестив дитя. Нікого не було, навіть хрещених не брали. Тільки батько, мати і піп. На другий день викликають батька в партком. "Тебя только в партию приняли неделю назад. И ты посмел крестить ребёнка???".

Питаннячко - Хто здав?  :laugh:
   
Питаннячко - Хто здав?  :laugh:

піп
   
передайте нашим дипломатам щоб почали кампанію за включення Української церкви до переліку церков в інших країнах

бо для прикладу в Австрії, коли дитина йде в школу то її записують якої вона віри - чи християнин-католик чи православний, чи мусульман, іудей і т.д.
теж і при прийому на роботу - питають про церкву і потім 10% з зарплати вираховують
до сих пір православних українців записували в російську церкву - багато хто писав бо навіть не розумів що то пишеться саме як московська церква і відповідно податки туди йдуть і вважається для статистики прихожанином московської церкви
греко-катиликів записують до Риму
можна записатися атеїстом правда і типу нікому нічого і не платити і не рахуватися, але тепер так не має бути
   
теж і при прийому на роботу - питають про церкву і потім 10% з зарплати вираховують
:lol:
   
було багато підпільних ксьондзів угкц

та які підпільні?
на Волині то було нормальна практика коли хтось з батьків комуніст і типу для кар"єри не треба було то світити
то батюшку привезили і хрестили вночі в хаті і все як треба
то 70ті і початок 80х до Горбачова
   
:lol:

смішно?
а мені було ні, коли дізнався що така муйня є і мої гроші можуть піти московським попам
довелося маскуватис під атеїста  :facepalm1:
добре що вони то не перевіряють - вірять на слово - типу самоідентифікація
   
та які підпільні?
на Волині то було нормальна практика коли хтось з батьків комуніст і типу для кар"єри не треба було то світити
то батюшку привезили і хрестили вночі в хаті і все як треба
то 70ті і початок 80х до Горбачова
на волині православні
в нас в основному католики
   
та які підпільні?
на Волині то було нормальна практика коли хтось з батьків комуніст і типу для кар"єри не треба було то світити
то батюшку привезили і хрестили вночі в хаті і все як треба
то 70ті і початок 80х до Горбачова

Були. Мого колегу, на рік молодшого від мене, хрестив священник УГКЦ в той час, як більшість священників була або зіслані до Сибіру, або померли від старого віку.
   
ну все. святий томос зійшов на всіх нас, українці (tu)  [ua]

ну що - українці - ви відчули як кубики пресу прорізаються на ваших животах і у вас прокинувся воїн - що не кидає зброю без бою? а жінки - гарантую - відвисання зникло.)))) (tu)

ну не втримавсь))
   
браття! ттомос з нами. ходімте проженемо окупантів з криму. хто зі мною?
   
ну все. святий томос зійшов на всіх нас, українці (tu)  [ua]
ну що - українці - ви відчули як кубики пресу прорізаються на ваших животах і у вас прокинувся воїн - що не кидає зброю без бою? а жінки - гарантую - відвисання зникло.)))) (tu)

ну не втримавсь))
хаха,очень смешно  (tu) смеятся после слова лопата
   
не знаю як ви - а у мене від томосу реально кубики пресу (tu)
   

отойдите от забора
   
не знаю як ви - а у мене від томосу реально кубики пресу (tu)
вава в голові у тебе
   
Показати зображення...
отойдите от забора

злий ти. памятаймо проповіді Христа.
   
злий ти. памятаймо проповіді Христа.

ти запроданець агент кремля. применшуєш благодять Томосу нашого, Петром нам дарованого.
   
   
ти запроданець агент кремля. применшуєш благодять Томосу нашого, Петром нам дарованого.
даже кацапо3.14дара аелитку ольгино подключило  :D
Шкварчит у подхуйлятников!
   
от тільки номінальний подушний ввп українця як був нижче папуаса так і залишається))) головне стабільність))

а ми ржали з кацапів з їх духовності скрєп і 47 хромосоми))))))

в цікаві часи живем) (tu)
   
от тільки номінальний подушний ввп українця як був нижче папуаса так і залишається))) головне стабільність))

а ми ржали з кацапів з їх духовності скрєп і 47 хромосоми))))))

в цікаві часи живем) (tu)
с вас ослое_бов кацапских  и щас весь мир ржет  :D  [KA]
   
от тільки номінальний подушний ввп українця як був нижче папуаса так і залишається))) головне стабільність))

а ми ржали з кацапів з їх духовності скрєп і 47 хромосоми))))))

Ви - це як? Самі з себе?
   
Ви - це як? Самі з себе?

не дивуюсь тим хто рівнем розвитку нижче папуасів. (tu)

це так кумедно. )
   
:lol:
АТ Лемберг тільки на днях про це писав. сама при..їла.
   
б***ь знов приповзло це чувирло і засирає тему
   
Показати зображення...

 :lol:  ору
   
А вот интересно, когда галавнокомандующий вместе с министром обороны и председателем вс во время войны уписдили на какой то сектантский сходняк - это они уже самоусунулись, или еще нет?  :laugh:
   
б***ь знов приповзло це чувирло і засирає тему
це ольгинске говнєцо гоніт полєзний контент, тому він тут почувається вільно B-)
   
Даю идею по такому случаю. Кто там из журналистов и блоггеров есть читает и хочет хайпонуть.
Вручите зеленскому Термос.

   
от тільки номінальний подушний ввп українця як був нижче папуаса так і залишається))) головне стабільність))

а ми ржали з кацапів з їх духовності скрєп і 47 хромосоми))))))

в цікаві часи живем) (tu)
Номинальный в долларах растёт 20%/год, так что идём в верном направлении
   
А вот интересно, когда галавнокомандующий вместе с министром обороны и председателем вс во время войны уписдили на какой то сектантский сходняк - это они уже самоусунулись, или еще нет?  :laugh:

Мне кажется этот вопрос сторонника "на коленях договариваться с вовой" не должен волновать вообще.
   
А вот интересно, когда галавнокомандующий вместе с министром обороны и председателем вс во время войны уписдили на какой то сектантский сходняк - это они уже самоусунулись, или еще нет?  :laugh:
усунулісь, усунулісь  :D  *ото істерика в ольгінців і українських підкацапників*
   
б***ь знов приповзло це чувирло і засирає тему

- ти зла і темна. і грішиш. возлюби ж близнього свого.

я радію разом з усіма)!
відразщу після підписанн ятомосу у мене

1. прорізались кубики пресу і взагалі вся мускулатура - весь жир перетворився на м.язи
2. відразу моментом зник гіморой
3.відразу виросла пишна шевелюра. чомусь кучерява . але я не скаржусь
4. мій айфон 4 відразу став айфоном 10

і на довершення всього цього щастя - моя кицька впіймала і принесла мені оттакееенну свиню - вже приготовану .

   
А вот интересно, когда галавнокомандующий вместе с министром обороны и председателем вс во время войны уписдили на какой то сектантский сходняк - это они уже самоусунулись, или еще нет?  :laugh:
а ті проверь, может боярі скрєпной заработаєшь  :D  [KA]
   
Номинальный в долларах растёт 20%/год, так что идём в верном направлении
ну так . стрімким домрактом))) тільки гряде знову "економіка у нас стрімко зростай грошей завались але якщо мвф нам не дать стран то нам песда (с) - володимир абрамович грйосман "
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія