Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трансформатор

Re: Трансформатор

ну високий вольтаж служить ефективній передачі ее

але якщо таке рішення вразливе у воєнний час, то по факту воно неефективне

нижчий вольтаж буде мати більше втрат ее, але його можна захистити, тобто кінцева ефективність буде більша

 :-)o
   
Re: Трансформатор

так, все, ну його нах, розмовляєш як із стіною.

в обід загляну
   
Re: Трансформатор

ну високий вольтаж служить ефективній передачі ее

але якщо таке рішення вразливе у воєнний час, то по факту воно неефективне

нижчий вольтаж буде мати більше втрат ее, але його можна захистити, тобто кінцева ефективність буде більша

 :-)o

 (tu)

геніально! і це правда! це і є одним із рішень проблеми, яке зроблено із зими. Переведення ЛЕП на нижчий клас напруги.

але у нас тут є гуманітарії, у яких інші, фантастичні рішення
   
Re: Трансформатор

так, все, ну його нах, розмовляєш як із стіною.

в обід загляну
гадаєш, щось зміниться?
навпаки, геніальні до піздєца ідеї будуть фонтанувати
   
Re: Трансформатор

(tu)

геніально! і це правда! це і є одним із рішень проблеми, яке зроблено із зими. Переведення ЛЕП на нижчий клас напруги.

але у нас тут є гуманітарії, у яких інші, фантастичні рішення
ну... ще розосереджена генерація, всякі мікрореактори.... але це також фуйня
   
Re: Трансформатор

яке це має відношення до підстанцій та автотрансфорів ? ти один такий вумний, чтого тоді за 1,5 роки війни не натягують рабіцу навколо автотрансформатів? ну включи мозок, подумай  :facepalm1:

Так ви і габіони не ставили. Габіони можна було поставити а не чекати поки розїбуть все куди влучили? Про сітку над трансами я не писав, не передергуй, некрасиво це
   
Re: Трансформатор

геніальні до піздєца ідеї будуть фонтанувати
у вас, електриків, заскорузле мислення
треба розширювати свідомість, шукати нестандартні рішення  :-)o
   
Re: Трансформатор

ну... ще розосереджена генерація, всякі мікрореактори.... але це також фуйня

ні, там прикол в іншому.

якщо наприклад пошкоджено АТ 750, то лінію 750 можна перезавести на РУ 330, і забезпечувати транзит електроенергій вже на цьому рівні. Тобто основна мета - забезпечити роботу мережі. але звісно, лінію 110 не підключиш на напругу 330 (ізоляція). Але переведення ліній на нижчий клас напруги - мабуть врятувало нас цієї зими.
   
Re: Трансформатор

гадаєш, щось зміниться?
навпаки, геніальні до піздєца ідеї будуть фонтанувати

Багато ідей врятували солдатів, таж рабиця , тіж екрани. А спочатку такі як ти ржали.
 
   
Re: Трансформатор

Так ви і габіони не ставили. Габіони можна було поставити а не чекати поки розїбуть все куди влучили? Про сітку над трансами я не писав, не передергуй, некрасиво це

Дурню, бігбеги ще з минулого жоатня стоять. Де можна
   
Re: Трансформатор

у вас, електриків, заскорузле мислення
треба розширювати свідомість, шукати нестандартні рішення  :-)o
плану курнути, чи шо?  :idea:
   
Re: Трансформатор

Дурню, бігбеги ще з минулого жоатня стоять. Де можна

А війна коли почалась? У якому місяці?
   
Re: Трансформатор

А війна коли почалась? У якому місяці?

А фупівські гуманітарії коли про існування трансформаторів взнали?
   
Re: Трансформатор

А фупівські гуманітарії коли про існування трансформаторів взнали?

Якщо тобі треба півроку щоб зрозуміти необхідність габіонів то хто з нас тормоз і дурень?
Я знаю відповідь.
   
Re: Трансформатор

Ну жуй.. кацапи знову будуть їбашити по трансам взимку, а ти будешь сидіти без електрики і пізділінькати який ти розумний а всі тупі.
 
Так не будуть бо система ПРО набагато сильніша.
   
Re: Трансформатор

Якщо тобі треба півроку щоб зрозуміти необхідність габіонів то хто з нас тормоз і дурень?
Я знаю відповідь.

Давай адресу, надішлю тобі вузькоспеціалізован у лопату для закопуаання трансформаторів
   
Re: Трансформатор

Давай адресу, надішлю тобі вузькоспеціалізован у лопату для закопуаання трансформаторів

да у нього енергетики ту лопату заберуть і вьїпуть нею по спині. щоб зрозумів  :gigi:
   
Re: Трансформатор

да у нього енергетики ту лопату заберуть і вьїпуть нею по спині. щоб зрозумів  :gigi:
а я сонсорну вузькоспеціалізован е кайло, шоб гарантовано... B-)
   
Re: Трансформатор

Давай адресу, надішлю тобі вузькоспеціалізован у лопату для закопуаання трансформаторів

Я впевнений що пройде час і ти будеш писати про військові укриття для енергетичного обладнання те саме що зараз пишешь про габіони. Ти думаешь я не знаю цей ваш тіпаж бундючних совків всєзнаєк, а амєрікоси ну тупиє.
   
Re: Трансформатор

Я впевнений що пройде час і ти будеш писати про військові укриття для енергетичного обладнання те саме що зараз пишешь про габіони. Ти думаешь я не знаю цей ваш тіпаж бундючних совків всєзнаєк, а амєрікоси ну тупиє.
блажен, хто вірує. вартість тих укриттів перевищить весь воєнний бюджет.
   
Re: Трансформатор

блажен, хто вірує. вартість тих укриттів перевищить весь воєнний бюджет.

Тре йому ще калькулятора докинути до лопати. Най рахує кошториси
   
Re: Трансформатор

блажен, хто вірує. вартість тих укриттів перевищить весь воєнний бюджет.

+ таке ще не будувалось ніколи, об'єкт 750 кВ під землею.
   
Re: Трансформатор

Тре йому ще калькулятора докинути до лопати. Най рахує кошториси

та накуя кошториси, головне - ідея!
   
Re: Трансформатор

Тре йому ще калькулятора докинути до лопати. Най рахує кошториси
не знущайся!  :weep:
   
Re: Трансформатор

(tu)

геніально! і це правда! це і є одним із рішень проблеми, яке зроблено із зими. Переведення ЛЕП на нижчий клас напруги.

але у нас тут є гуманітарії, у яких інші, фантастичні рішення
Не вигадуйте.При зменшення напруги в ЛЕП при тій же потужності збільшується сила струму.Збільшилась сила струму треба збільшувати діаметр проводів.Тільки ефективна система ПРО, більше нічого.
   
Re: Трансформатор

блажен, хто вірує. вартість тих укриттів перевищить весь воєнний бюджет.


вони вже збудовані ще за часів ссср, ти шо зовсім альтернативний?
   
Re: Трансформатор

вони вже збудовані ще за часів ссср, ти шо зовсім альтернативний?

Блет  :lol:
   
Re: Трансформатор

а взагалі гілка дуже показова, чому здох совок і чому в Україні все таке гальмівне.
В америці будь на яку ідею кажуть, ОК, давай покрутимо, помізкуємо що з цьго може вийти
Совкі одразу кажуть , не, неможливо, нас вчили інакше, гагага, гигиги, всі дурні, ми розумні
   
Re: Трансформатор

ні, там прикол в іншому.

якщо наприклад пошкоджено АТ 750, то лінію 750 можна перезавести на РУ 330, і забезпечувати транзит електроенергій вже на цьому рівні. Тобто основна мета - забезпечити роботу мережі. але звісно, лінію 110 не підключиш на напругу 330 (ізоляція). Але переведення ліній на нижчий клас напруги - мабуть врятувало нас цієї зими.

От тільки зі зменшенням напруги падає і потужність лінії...
Перевели 750->330 і у вас у у 2.27 рази менше потужності.
Краще ніж нічого, звісно, але таки вдвічі менше.
   
Re: Трансформатор

От тільки зі зменшенням напруги падає і потужність лінії...
Перевели 750->330 і у вас у у 2.27 рази менше потужності.
Краще ніж нічого, звісно, але таки вдвічі менше.
4....
   
Re: Трансформатор

От тільки зі зменшенням напруги падає і потужність лінії...
Перевели 750->330 і у вас у у 2.27 рази менше потужності.
Краще ніж нічого, звісно, але таки вдвічі менше.

Для критичних випадків таке  робилось
   
Re: Трансформатор

Не вигадуйте.При зменшення напруги в ЛЕП при тій же потужності збільшується сила струму.Збільшилась сила струму треба збільшувати діаметр проводів.Тільки ефективна система ПРО, більше нічого.


сама єфективна ППО це 90%, якщо з десяти ракет одна влучіть це все одно результат неприйнятний
   
Re: Трансформатор

Блет  :lol:
угу... все це було б смішно, якби не було так сумно :(
   
Re: Трансформатор

Блет  :lol:

чого матюкаешься, яж казав ти просто не знаешь які укриття і де в Україні побудовані
буде як з габіонамі, через піврокy дійде, почне щось ворушіться
   
Re: Трансформатор

Не вигадуйте.При зменшення напруги в ЛЕП при тій же потужності збільшується сила струму.Збільшилась сила струму треба збільшувати діаметр проводів.Тільки ефективна система ПРО, більше нічого.

це краще ніж нічого. у нас таке було зроблено. що значить "не вигадуйте" ?
   
Re: Трансформатор

з приводу лопат, калькуляторів етс...
   
Re: Трансформатор

ви хлопці гумористи паоло магістр і ще хтось там якось між собою домовтеся про захист габіонами, бо один каже що поставили, іншій каже що все рознесло к фуям собачім.
а то у вас якійсь дісонанс , хтось з вас бреше , я ваші нікі не дуже розрізняю, ви якось там у приваті домовтеся і дотримуйтесь однієї версіі
а то якось невдобно за вас
   
Re: Трансформатор

ви хлопці гумористи паоло магістр і ще хтось там якось між собою домовтеся про захист габіонами, бо один каже що поставили, іншій каже що все рознесло к фуям собачім.
а то у вас якійсь дісонанс , хтось з вас бреше , я ваші нікі не дуже розрізняю, ви якось там у приваті домовтеся і дотримуйтесь однієї версіі
а то якось невдобно за вас


 :facepalm1:

рознесло. але підстанцію не закопаєш, як ст.м. Позняки.

якщо говорити правду - підстанцію, яка поза зоною захисту ППО ніяк не захистиш. це просто сувора правда.

   
Re: Трансформатор

4....

Ніт, саме вдвічі.
Бо потужність лінії рахується як I×U, і обмежується струмом І, виходячи з струмопровідної спроможності ЛЕП, запобіжників та комутаційних приладів.
А перетворення формули потужності P=I×U=U^2 / R  тут не годиться, бо навантаження тут не фіксована величина опору R: потужність підключеного навантаження будуть обмежувати, щоб отой струм І не вийшов за допустимі значення.
   
Re: Трансформатор

Ніт, саме вдвічі.
Бо потужність лінії рахується як I×U, і обмежується струмом І, виходячи з струмопровідної спроможності ЛЕП, запобіжників та комутаційних приладів.
А перетворення формули потужності P=I×U=U^2 / R  тут не годиться, бо навантаження тут не фіксована величина опору R: потужність підключеного навантаження будуть обмежувати, щоб отой струм І не вийшов за допустимі значення.
А ще три фази...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія