Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

А де такі гриби ростуть? я теж хочу такої хуйні наїстися і непросихати хоча б тиждень оцей, щоб не чути і не бачити цієї вашої х-ні.

Вам не надо, Вас и так хорошо прёт
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

ГЕО рано чи пізно залиє сливку і таки с пяну когось  вальне  ...
ну але хороша людина... чо ...
 
якщо в нього "посттравмат-ПТСР" то його лікувати потрібно а не потурати його бредовим ідеям ...

Сышышь, психоаналитик! А когда Финикс пугал писдаресом и "у меня есть ПК", ты не считал это социально-опасными и бредовыми идеями
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

А хіба Гео вживає ? Ну ладно , ми не поділяємо його порохофілї , але не думаю , що варто отак його помиями обливати . він , як не крути , а таки наш .
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Вам не надо, Вас и так хорошо прёт
Ну, мені до вас ще далеко. Хачю бить каг Вдадімід_Днепд.
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Ну так а де поділась команда лєгіонєрів імєнуємая "Фінікс"?
Де той многолікій синтетичний боєць,  який грозився порвати  і мене, і Гео, і Чандоса, і Шора, і Кабса, і взагалі всіх неправильних АТОвців?
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Ну так а де поділась команда лєгіонєрів імєнуємая "Фінікс"?
Де той многолікій синтетичний боєць,  який грозився порвати  і мене, і Гео, і Чандоса, і Шора, і Кабса, і взагалі всіх неправильних АТОвців?

Хренеют от приказа надеть намордники и спрятаться.
Хозяин замечания от закулисные получил
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

і мене, і Гео, і Чандоса, і Шора, і Кабса, і взагалі всіх неправиль них АТОвців?

Та... Ви занадто перебільшуєте значення вашого "атовства" для нас - звичайних мєлкіх людішек. То вам воно надважливо, а нам якось байдуже - "правильне" воно чи якесь інше. Ти ж медик, маєш розуміти термін Idée fixe. Російською - сверхценные идеи.
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

наглотался вафлей рашен на хрещатыке
пэдрохолуи они такие
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Так что у нас по результату? Финикс засцал? Ну, не он первый..
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Так что у нас по результату? Финикс засцал? Ну, не он первый..
По факту видим, что пока  зассал СУП, тема Geo удалена.
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

наглоталс я вафлей рашен на хрещатыке
пэдрохолу и они такие
От після таких ненависників України, ви всі розумієте, хто є присутні тут, що на гівно сходять проти П. Порошенко.
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Так что у нас по результату? Финикс засцал? Ну, не он первый..

Засцал общаться с челом в реактивном состоянии? Так для этого есть специально обученные люди, вот они и приводят пациента к душевному равновесию.
А получить на ровном месте "переключатель на жопу" - зачем?
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

По факту видим, что пока  зассал СУП, тема Geo удалена.

Понятно, засцал таки. Прямо в камуфляж.  :lol:
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Понятно, засцал таки. Прямо в камуфляж.  :lol:
Так это Финикс тему закрыл? 8-:
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

По факту видим, что пока  зассал СУП, тема Geo удалена.
Правильно зробили, що видалили таке.
Жалко АТОвців, які  не контролюють себе.
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Понятно, засцал таки. Прямо в камуфляж.  :lol:
Що за дурне порохоботеня? Хочеться продовження божевілля?
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

По факту видим, что пока  зассал СУП, тема Geo удалена.
на супе люди! А ты говно смердючее
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Жалко АТОвців, які  не контролюю ть себе.

Потрібна система напоумлення, бо понабирали собі дурного в голову... Маршруточників кошмарять, камуфляж не знімають... Уявив себе після арміії на гражданці у своєму солдатському х/б місяцями та роками. Це пістєц, любі мої... На дурку би закрили точно. А ці по містам бігають у камуфляжі. Треба цю хню виводити з моди.

   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

По факту видим, что пока  зассал СУП, тема Geo удалена.

Какая? Вот эта?  :snoozer1:




   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

За 10% прибутку мовчатиму як риба!  :D
  навіть Свєта  брала  20% . Але  навіть  по  демпінгу  це  з  свинарчуками вирішувати .
От не п***а , хуйло йому ворог. Так я і повірив.
твоя  справа  вірити  свинарчукам .  Притягнув  кацапську  простиню  для  себе ? Свинарчуків  закрити -  то хаос ?  Що  в  методичці та   написано ?
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:
van

такої ж думки
Есть провокаторы такие как Барка  тот    кого угодно доведет до бешенства  и  угроз  примеры есть и на форуме , обещали его найти в канаве после высказываний Бартки о национальной принадлежности  и унижения.  В том    случае его забанили  .
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

на супе люди
всі  як  один  за  порошенко  ,  он  навіть  Гео  ща  порошенко  горою  . А  свинарчукі яких  ганяє  Фінікс  під  охороною  супу .
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Финиксу артерию перегрызать собрался

тю, я уж подумал Зе  :lol:
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

А хіба Гео вживає ? Ну ладно , ми не поділяємо його порохофілї , але не думаю , що варто отак його помиями обливати . він , як не крути , а таки наш .

для зеюльків ві не їхній. для них їхні - по той бік барикад.
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Потрібна система напоумлення, бо понабирали собі дурного в голову... Маршруточників кошмарять, камуфляж не знімають... Уявив себе після арміії на гражданці у своєму солдатському х/б місяцями та роками. Це пістєц, любі мої... На дурку би закрили точно. А ці по містам бігають у камуфляжі. Треба цю хню виводити з моди.

Показати зображення...
Та деякі маршруточники того варті, щоб їх кошмарили ( але без криміналу!)
Ну якщо АТОвці почуваються у суспіоьстві незахищео, то це наша спільна вина.
І Гео, і Фінікс мали б бути разом, але через різні політичні погляди не мусять дійти до кривавих розборок.
І ми, форумчани, маємо не підштрикувати когось із них - давай, засцяв!. , а відвести їх від реальних розборок.
Це не гладіаторські бої!

   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

всі ці зеленські тимошенки парашенки не варті такого оскотинюв ання одне до одного
(tu)
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:
van

Наглядный пример что воины АТО остались без  внимания государства без психологической помощи. Нет разницы  кого  поддерживает ГЕО  . Вспомните анекдоты   о партизанах те еще лет 40 воевали после войны искали фашистов , в каждой шутке ест доля правды.. Если у ГЕО есть боевые товарищи они должны ему помочь  по крайней мере не оставлять одного. .
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Стовкнути двох бійців АТО-звичайна тактика путлера

бійці на війні. а ці два поцики - звичайні цивільні люди, як ми з тобою.

Нє, таки треба відловлювати цивільний камуфляж і садити на 7 діб на гауптвахту + штраф по адмінці. Колись у совку пройти містом у формі і не бути перевіреним військовим патрулем було нереально. Патруль пиняв усіх поциентів у формі і перевіряв три речі:

- документи,
- законність перебування в цьому місці
- форму одягу.

Щось одне не в порядку - велкам на губу розбиратися.
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:
LSD

Не суть важно. Но лечить его в любом случае нужно.
Це вас потрібно лікувати,  пославши на передок.
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:
LSD

  Захист країни ти , покидьок, звів до "війну за Свинарчуків"?
 
   Тобто, нам нема за що воювати?  Договорюй
(tu)
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Та деякі маршруточники того варті, щоб їх кошмарили ( але без криміналу!)
Ну якщо АТОвці почуваються у суспіоьстві незахищео, то це наша спільна вина.
І Гео, і Фінікс мали б бути разом, але через різні політичні погляди не мусять дійти до кривавих розборок.
І ми, форумчани, маємо не підштрикувати когось із них - давай, засцяв!. , а відвести їх від реальних розборок.
Це не гладіаторські бої!

В нашому суспільстві, певно, більшість почувається незахищеними. Але вийобуються тільки ці кловани у камуфляжі. От чого цей навіжений приперся до Барона на роботу? Треба було спакувати на місці та завести кримінальну справу. Отримав би (на перший раз) умовний вирок і зрозумів, що є закони і вони однакові для всіх.
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:
LSD

хз хз . це вже компетенція сбу. я не вірю жоднми словам - тільки діям . сбу мовчать - питання може і в сбу)) що стосуєтьяс фінікса - то фінікс український націналіст
А це тоді хто? 
https://youtu.be/RReJyLJkVrE
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

пан ебанько и по совместительству президент фупу еще и сцыкло. тему затерли? :shuffle:
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Гарний "матеріал" у команді підтримки  головного мародера... :weep:
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

(tu)
свинарчуківець  лайкнув  свинарчуківця . Типу  перекрутили -  захистили  країну .
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

пан ебанько и по совместительству президент фупу еще и сцыкло. тему затерли? :shuffle:

 Гео  якраз  не  боягуз  ,  але  алкоголь  зробив  його  дурним ,  власне  як  і  мінстецевські  технології .
Хоча  людина  працює  на  партнера  мудачука ,  все  ж  таки  там  щось є . Я писав  що  він  адекватний  , ясно  коли  тверезий  .  Адекватний  порохобот  в  цьому  сенсі .  Бо  саме  ним він  є  усвідомлено  .
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:
LSD

Какие там нах "геройские поступки"? Максимум синячил где-то в палатке с такими же аватарами.
Ти с у к а  і б а н а ти там була?
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Це вас потрібно лікувати,  пославши на передок.

Для чого там МИ на вашому "передку"? Ми би могли у Хуйловської армії Крим відбивати, якби щури з ним не домовились про здачу без жодного пострілу.

Ти бач, яке кончене, посилання на якийсь там "передок" - це вже покарання.  :facepalm:
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:
LSD

По факту видим, что пока  зассал СУП, тема Geo удалена.
Правильно зробили, що видалили таке.
Жалко АТОвців, які  не контролюють себе.
[/quote]А Вам не шкода цих дебілів які обсирають атовця? Лицеміри...
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

От чого цей навіжений приперся до Барона на роботу? Треба було спакувати на місці та завести кримінальну справу. Отримав би (на перший раз) умовний вирок і зрозумів, що є закони і вони однакові для всіх.

Его не за что было хватать и сажать. Если бы побил кого - другое дело.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія