Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

молодість vs старість

молодість vs старість

Як був молодий, теща мене повчала: та ти молодий, дурний, нічого не знаєш, слухай, що я тобі кажу. А я їй, як терпець кінчався, відповідав: старість це не ознака розуму, що дуже її злило :). Я тоді ще не знав, що то є бути старим, але мав усю рацію. Старі це як правило занудні люди, яким заздрісно, що молодих радує життя, а в них все пройшло. Справа не у знанні, а в бажанні.

Це один кут зору, мабуть :)
   
Re: молодість vs старість

Не бачив гілки турчинова, просто так співпало.
   
Re: молодість vs старість

 Молоді роблять певний движняк до прогресу. Старі більш консервативні. Але молоді роблять помилки ( я не про ЗЕлених дебілів,ті взагалі тварюки та ідіоти), в житті це не приємно,а при владі коштують помилки дорого. С другого боку,хочь більш досвідчені старі і роблять помилок меньше, але й движняка особливого не буде.

Тобто,чуваки та чувіхі, гарні і дружина і коханка, тю... і старі і молоді при владі. :D  В певній пропорції. У молодого Преза повинні бути радники та помічники з досвідом,а у старого преза,навпаки, повинні бути поряд молоді. Тоді якось воно буде ще нічого.
   
Re: молодість vs старість

Як був молодий, теща мене повчала: та ти молодий, дурний, нічого не знаєш, слухай, що я тобі кажу. А я їй, як терпець кінчався, відповідав: старість це не ознака розуму, що дуже її злило :). Я тоді ще не знав, що то є бути старим, але мав усю рацію. Старі це як правило занудні люди, яким заздрісно, що молодих радує життя, а в них все пройшло. Справа не у знанні, а в бажанні.

Це один кут зору, мабуть :)

Прошло или не прошло зависит от человека...

Те, кто активно занимаются интеллектуальной деятельностью, физическими упражнениями, или просто активно занимаются тем, что им интересно, до преклонных лет сохраняют здравый ум и физическую активность, по сравнению с пассивными сидельцами на пенсии...

Старость - это не возраст, а состояние...
Можно быть стариком в 40 и молодым в 80...
   
Re: молодість vs старість

Прошло или не прошло зависит от человека...

Те, кто активно занимаются интеллектуальной деятельностью, физическими упражнениями, или просто активно занимаются тем, что им интересно, до преклонных лет сохраняют здравый ум и физическую активность, по сравнению с пассивными сидельцами на пенсии...

Та ясно, що можна бути здоровим до смерті при бажанні ;) Але не кажи мені, що світосприйняття в молодості і старості однакове. От тобі пісня, ключова фраза "The sky was the limit". В старості ліміт це могила.


   
Re: молодість vs старість

Не треба скігліті

Було?

’Молодые строптивы, без послушания и уважения к старшим. Истину отбросили, обычаев не признают. Никто их не понимает, и они не хотят, чтобы их понимали. Несут погибель миру и станут последним его пределом’.

Надпись на гробнице фараона (Ок. 35 века до н.э.)

’Эта молодежь растленна до глубины души. Молодые люди злокозненны и нерадивы. Никогда они не будут походить на молодежь былых времен. Молодое поколение сегодняшнего дня не сумеет сохранить нашу культуру’.

Древняя Вавилония. Надпись на глиняном сосуде. (30 век до н.э.)

’Наш мир достиг критической стадии. Дети больше не слушаются своих родителей. Видимо, конец мира уже не очень далек’.

Древний Египет. Высказывание жреца. (20 век до н.э.)

’Я утратил всякие надежды относительно будущего нашей страны, если сегодняшняя молодежь завтра возьмет в свои руки бразды правления, ибо молодежь невыносима, невыдержанна, просто ужасна’

Гесиод. Древняя Греция (720 год до н.э.)
   
Re: молодість vs старість

Не треба скігліті

Було?

’Молодые строптивы, без послушания и уважения к старшим. Истину отбросили, обычаев не признают. Никто их не понимает, и они не хотят, чтобы их понимали. Несут погибель миру и станут последним его пределом’.

Надпись на гробнице фараона (Ок. 35 века до н.э.)

’Эта молодежь растленна до глубины души. Молодые люди злокозненны и нерадивы. Никогда они не будут походить на молодежь былых времен. Молодое поколение сегодняшнего дня не сумеет сохранить нашу культуру’.

Древняя Вавилония. Надпись на глиняном сосуде. (30 век до н.э.)

’Наш мир достиг критической стадии. Дети больше не слушаются своих родителей. Видимо, конец мира уже не очень далек’.

Древний Египет. Высказывание жреца. (20 век до н.э.)

’Я утратил всякие надежды относительно будущего нашей страны, если сегодняшняя молодежь завтра возьмет в свои руки бразды правления, ибо молодежь невыносима, невыдержанна, просто ужасна’

Гесиод. Древняя Греция (720 год до н.э.)

Ну от абат навів приклади, заощадив мені зусилля (tu)

Я не скиглю , а констатую фак ... факт.
   
Re: молодість vs старість


Я не скиглю , а констатую фак ... факт.

Факт чего?
   
Re: молодість vs старість

Факт чего?

Читай перший допис. Вже забув за що суперечка? :laugh:
   
Re: молодість vs старість

Читай перший допис. Вже забув за що суперечка? :laugh:

Ты, если хочешь предметного разговора, то отвечай прямо на вопросы...
А если от скуки провести время за срачем, то отсылай по ссылкам, рекомендуй литературу и занимайся прочей демагогией...

Ты там много чего намешал в  стартовом сообщении...
Давай разбираться или уточнять тему...
   
Re: молодість vs старість

Молодість: ми рухаємо прогрес!
Старість:
   
Re: молодість vs старість

Колись їхали в херсонську обл на помідори на першому курсі на поїзді. У вагоні вночі шум і крик, прийшов провідник, чи вагонний, і на всіх накричав що треба спати. Всі притихли, діти по 17 років, в нерозумінні. А Мар'ян наш старший від факультету каже: не сприймайте близько до серця, йому просто заздрісно, що ви молоді. Чомусь згадалось.
   
Re: молодість vs старість

А якщо серйозно, то ейджингові суперечки і спроба знайти якусь універсальну правду у цьому питанні - то повна дурня, бо кожен кейс є унікальним.

Старий може бути саксаулом чи аксакалом, він може осмилити свій життєвий досвід і здобути із нього корисні уроки, а може залишитись тупим пнем аж до смерті.

Молодий може бути консерватором і ретроградом, а не енергійним креаклом.

Втім, в силу фізіологічних причин різниця між молодим і старим організмом звісно є і це вивчає, наприклад, вікова психологія.

Однак, повторю, попри існування певних вікових загальних закономірностей, кожна людина індивідуальна.

   
Re: молодість vs старість
MAG

Як був молодий, теща мене повчала: та ти молодий, дурний, нічого не знаєш, слухай, що я тобі кажу. А я їй, як терпець кінчався, відповідав: старість це не ознака розуму, що дуже її злило :). Я тоді ще не знав, що то є бути старим, але мав усю рацію. Старі це як правило занудні люди, яким заздрісно, що молодих радує життя, а в них все пройшло. Справа не у знанні, а в бажанні.

Це один кут зору, мабуть :)
Один кут і дуже тупий!
Заміни на точку зору...
B-)
   
Re: молодість vs старість

Молодість: ми рухаємо прогрес!
Старість:
https://www.youtube.com/watch?v=tOzCoDvRqyk

Video unavailable
The uploader has not made this video available in your country.


Що за відео? Дай назву, знайду деінде.
   
Re: молодість vs старість

Колись їхали в херсонську обл на помідори на першому курсі на поїзді. У вагоні вночі шум і крик, прийшов провідник, чи вагонний, і на всіх накричав що треба спати. Всі притихли, діти по 17 років, в нерозумінні. А Мар'ян наш старший від факультету каже: не сприймайте близько до серця, йому просто заздрісно, що ви молоді. Чомусь згадалось.

Хочешь сейчас проехаться в таком вагончике, в компании малолетних гонористых укурков?
   
Re: молодість vs старість

Один кут і дуже тупий!
Заміни на точку зору...
B-)

Зміни на крапку, кацап :)
   
Re: молодість vs старість
MAG

А якщо серйозно, то ейджингові суперечки і спроба знайти якусь універсальну правду у цьому питанні - то повна дурня, бо кожен кейс є унікальним.

Старий може бути саксаулом чи аксакалом, він може осмилити свій життєвий досвід і здобути із нього корисні уроки, а може залишитись тупим пнем аж до смерті.

Молодий може бути консерватором і ретроградом, а не енергійним креаклом.

Втім, в силу фізіологічних причин різниця між молодим і старим організмом звісно є і це вивчає, наприклад, вікова психологія.

Однак, повторю, попри існування певних вікових загальних закономірностей, кожна людина індивідуальна.
+++
 :-B
   
Re: молодість vs старість

Хочешь сейчас проехаться в таком вагончике, в компании малолетних гонористых укурков?

Yep, з задоволенням. Половина моїх снів про якусь школу чи універ, екзамени (блін шок на все життя:))
   
Re: молодість vs старість

Не треба скігліті

Було?

’Молодые строптивы, без послушания и уважения к старшим. Истину отбросили, обычаев не признают. Никто их не понимает, и они не хотят, чтобы их понимали. Несут погибель миру и станут последним его пределом’.

Надпись на гробнице фараона (Ок. 35 века до н.э.)

’Эта молодежь растленна до глубины души. Молодые люди злокозненны и нерадивы. Никогда они не будут походить на молодежь былых времен. Молодое поколение сегодняшнего дня не сумеет сохранить нашу культуру’.

Древняя Вавилония. Надпись на глиняном сосуде. (30 век до н.э.)

’Наш мир достиг критической стадии. Дети больше не слушаются своих родителей. Видимо, конец мира уже не очень далек’.

Древний Египет. Высказывание жреца. (20 век до н.э.)

’Я утратил всякие надежды относительно будущего нашей страны, если сегодняшняя молодежь завтра возьмет в свои руки бразды правления, ибо молодежь невыносима, невыдержанна, просто ужасна’

Гесиод. Древняя Греция (720 год до н.э.)

І всі вони писали російською  :K
   
Re: молодість vs старість
MAG

Зміни на крапку, кацап :)
На крапку зору?  :D
Пан малорос?  Чи брак освіти? B-)
   
Re: молодість vs старість

А якщо серйозно, то ейджингові суперечки і спроба знайти якусь універсальну правду у цьому питанні - то повна дурня, бо кожен кейс є унікальним.

Старий може бути саксаулом чи аксакалом, він може осмилити свій життєвий досвід і здобути із нього корисні уроки, а може залишитись тупим пнем аж до смерті.

Молодий може бути консерватором і ретроградом, а не енергійним креаклом.

Втім, в силу фізіологічних причин різниця між молодим і старим організмом звісно є і це вивчає, наприклад, вікова психологія.

Однак, повторю, попри існування певних вікових загальних закономірностей, кожна людина індивідуальна.

Тебе статистики не вчили? Ти не антиваксер часом? Та ж логіка. Чому люди, які не можуть узагальнити, завжди тягнуть індівідуалістський агрумент???
   
Re: молодість vs старість

І всі вони писали російською  :K

Як відомо,  кацапстан - родіна слонов, а етруски - то просто "эті русскіє"...

Десь в інеті ходять навіть фото єгипетських скульптур з балалайками, влом шукати...


Так шта авжеж нінада нам ля-ля
   
Re: молодість vs старість

На крапку зору?  :D
Пан малорос?  Чи брак освіти? B-)

:gigi:
   
Re: молодість vs старість

Старость - это не возраст, а состояние...
Можно быть стариком в 40 и молодым в 80...
Оце - вірно. Глупа та людина, котра гребує чиїмсь досвідом і знаннями.  Молодь рушії - але можна рухатися лобом до стіни, замість того, щоб потрапити у двері. Але комусь треба спочатку набити гулі на чолі, але  час при тому упущений. В теперішньому світі, де час на вагу золота, це катастрофа.

Останнє редагування: 22 жовтня 2021 10:45:09 від ЛАРТА
   
Re: молодість vs старість

Не треба скігліті

Було?

’Молодые строптивы, без послушания и уважения к старшим. Истину отбросили, обычаев не признают. Никто их не понимает, и они не хотят, чтобы их понимали. Несут погибель миру и станут последним его пределом’.

Надпись на гробнице фараона (Ок. 35 века до н.э.)

’Эта молодежь растленна до глубины души. Молодые люди злокозненны и нерадивы. Никогда они не будут походить на молодежь былых времен. Молодое поколение сегодняшнего дня не сумеет сохранить нашу культуру’.

Древняя Вавилония. Надпись на глиняном сосуде. (30 век до н.э.)

’Наш мир достиг критической стадии. Дети больше не слушаются своих родителей. Видимо, конец мира уже не очень далек’.

Древний Египет. Высказывание жреца. (20 век до н.э.)

’Я утратил всякие надежды относительно будущего нашей страны, если сегодняшняя молодежь завтра возьмет в свои руки бразды правления, ибо молодежь невыносима, невыдержанна, просто ужасна’

Гесиод. Древняя Греция (720 год до н.э.)
Було! Так висловлювались можновладці, керуючи народами, допоки люди не скидали їх дупи з пропуканого трону.
Стоїть вічне питання: хто кого? Молодість випре старих чи старість молодих)
   
Re: молодість vs старість

Як був молодий, теща мене повчала: та ти молодий, дурний, нічого не знаєш, слухай, що я тобі кажу. А я їй, як терпець кінчався, відповідав: старість це не ознака розуму, що дуже її злило :). Я тоді ще не знав, що то є бути старим, але мав усю рацію. Старі це як правило занудні люди, яким заздрісно, що молодих радує життя, а в них все пройшло. Справа не у знанні, а в бажанні.

Це один кут зору, мабуть :)
Традиція.
Ще не так давно, щоб дожити до старості ще потрібно було мати, крім певної вдачі, ще й певну кмітливість.
Тепер більшість доживає, це вже суттєво рідше ознака кмітливості, але кліше залишилось.
   
Re: молодість vs старість

Молодість: ми рухаємо прогрес!
Старість:

https://hu-hu.facebook.com/zealstep/videos/584376181936011/
   
Re: молодість vs старість

А якщо серйозно, то ейджингові суперечки і спроба знайти якусь універсальну правду у цьому питанні - то повна дурня, бо кожен кейс є унікальним.

Старий може бути саксаулом чи аксакалом, він може осмилити свій життєвий досвід і здобути із нього корисні уроки, а може залишитись тупим пнем аж до смерті.

Молодий може бути консерватором і ретроградом, а не енергійним креаклом.

Втім, в силу фізіологічних причин різниця між молодим і старим організмом звісно є і це вивчає, наприклад, вікова психологія.

Однак, повторю, попри існування певних вікових загальних закономірностей, кожна людина індивідуальна.

Думаєш, зо завдяки англіцизмам виглядаєш розумнішим?
   
Re: молодість vs старість

Традиція.
Ще не так давно, щоб дожити до старості ще потрібно було мати, крім певної вдачі, ще й певну кмітливість.
Тепер більшість доживає, це вже суттєво рідше ознака кмітливості, але кліше залишилось.

Ні. Більше того - молодіжна смертність це справжня проблема.
   
Re: молодість vs старість

Старі це як правило занудні люди, яким заздрісно, що молодих радує життя, а в них все пройшло

 Нувоно шож , як не слухають порад , що не тра голіруч за провід , що під напругою знаходицця , хапатись , то вже тАк - старі = занудні , а молоді воно ж теж - най собі радіють тому життю , хто виживе , як до порад не дослухатимуцця . ))

Це один кут зору, мабуть

Та хоч і десять , кутів тобто , однаково - усі тАм будем і навіть без мабуть . ))
   
Re: молодість vs старість

Yep, з задоволенням. Половина моїх снів про якусь школу чи універ, екзамени (блін шок на все життя:))

Значит у тебя больше не было ярких моментов и событий в жизни...
Твоя жизнь закончилась на первом курсе универа...
Я тебе сочувствую, но ты же знаешь: каждый сам кузнец...
 B-)
   
Re: молодість vs старість

Ні. Більше того - молодіжна смертність це справжня проблема.
Так. Ця смертність на порядок менша, ніж раніше.
   
Re: молодість vs старість

Тебе статистики не вчили? Ти не антиваксер часом? Та ж логіка. Чому люди, які не можуть узагальнити, завжди тягнуть індівідуалістський агрумент???

Бурлі, не шмигаль:)

Я певно просто не второпав, чи ти віщаєш про статистику, чи про тещу

Якщо про статистику, то у віці за 80 абсолютна більшість людей сильно втрачає когнітивні спроможності.

Тобто дурнішають.

Але не усі.

Тому згідно статистики твоя теща має бути дурою.

Але в реальному житті вона може бути і схоже насправді є значно мудрішою від тебе :)

Слухай тещу, чувак, і буде тобі шчастячко :)
   
Re: молодість vs старість

Думаєш, зо завдяки англіцизмам виглядаєш розумнішим?

Умный человек - это человек, который простыми словами может объяснить сложные вещи...
А если ума нема, но сильно хочется нарисоваться умным, то выдумывают такое, шо на голову не налазит...
Я не представляю шо надо иметь в голове, какие комплексы и тараканы, шоб так изголяться в выражениях...
 :(
   
Re: молодість vs старість

на старість час минає швидко, можна брати кредит в банку - не оглянешся, а уже й сплатив  :pleasantr:
   
Re: молодість vs старість

Значит у тебя больше не было ярких моментов и событий в жизни...
Твоя жизнь закончилась на первом курсе универа...
Я тебе сочувствую, но ты же знаешь: каждый сам кузнец...
 B-)

В тому суть загадки, в мене в 27 лише пригоди в житті почалися. А що сниться то хрін його знає :)
   
Re: молодість vs старість

Але не кажи мені, що світосприйняття в молодості і старості однакове.
Есть теория, что люди взрослеют не линейно
А иначе -  до какого-то возраста меняются, а потом стоп и дальше качественно ни тпру ни ну
Так и помирают
что-то в этом есть
смотришь на человека - возраст предпенсионный, а мозги как у малолетнего
иногда и собственному умищу поражаешься :laugh:
   
Re: молодість vs старість

Слухай тещу, чувак, і буде тобі шчастячко :)

Якби слухав тещу, сидів би у львові бідний як ... (яке тут слово підходить?)

Не шкодую за жодним моїм рішенням замолоду. Помилки вели до наступного успіху. Зробив би те саме, якби довелося пройти цей шлях знову. Брешу, дещо зробив би по-інакшому, але то дрібниці :)
   
Re: молодість vs старість

На крапку зору?
:laugh: В математиці теж крапка? А слово точковий дядько чув? А про Словник чи Гугл?
Не дивно, що його теща повчала.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія