Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

скільки відсотків набере єдиний кандидат від націоналістів

Опитування
скільки відсотків набере Кошулинський
Всього проголосувало: 89
0  3 
 
 3% 
1  11 
 
 12% 
2  19 
 
 21% 
3  15 
 
 17% 
4  13 
 
 15% 
5  7 
 
 8% 
6  0 
 
 0% 
7  3 
 
 3% 
8  2 
 
 2% 
9  2 
 
 2% 
10  1 
 
 1% 
більше 10  13 
 
 15% 




Руслан Кошулинський
   
Скільки б не набрав.
   
7 (приблизно).
Я оптиміст, але й реаліст.
   
Тому Кошулинський повинен добре зважити все. Він порядна людина, думаю розуму йому вистачить не здати країну хуйло. Ані Бєні.
   
петя у нас зайняв нішу націоналістів,
там нема що ловити
   
петя у нас зайняв нішу націоналістів,
там нема що ловити

Націоналісти гєпа і труханов аплодують...
   
Націоналісти гєпа і труханов аплодують...

ну, у націоналістів нема грошей
зубажілики, а нам треба буржуазних націоналістів
даже львів здали мусорному злодію садовому  :facepalm:
   
ну, у націоналістів нема грошей
даже львів здали мусорному злодію садовому  :facepalm:

Дядя ти дурак....
   
в межах статистичної похибки
   
Зніметься з виборів на користь педри.
   
трошки більше ніж тут "вангують"... При умові що результати не будуть "корегуватись" цвк. Не тільки Кошулинського... Всіх решту також...
мій прогноз - більше 5% у тому випадку, коли перезидентська кампанія (в цілому) буде така ж вялотекуча як на нинішній день. У разі несподіваних кульбітів і форсмажорів - 8% і більше
   
Зніметься з виборів на користь педри.

 :lol:
   
трошки більше ніж тут "вангують"... При умові що результати не будуть "корегуватись" цвк. Не тільки Кошулинського... Всіх решту також...
мій прогноз - більше 5% у тому випадку, коли перезидентська кампанія (в цілому) буде така ж вялотекуча як на нинішній день. У разі несподіваних кульбітів і форсмажорів - 8% і більше

тобто, ви хочете щоб ватнік зеленський прийшов до влади?
 
   
тобто, ви хочете щоб ватнік зеленський прийшов до влади?

Яка цікава упорота логіка...
   
  С начало  националистам нужно почистить   свои ряды от барыг  и агентов КГБ- ФСБ  а потом мечтать о своем президенте  мало что может   проскочить .. :D .
   
тобто, ви хочете щоб ватнік зеленський прийшов до влади?

зєля і пєтя нині працюють одною кАмандою...
завдання пєті - протягнути клоуна в другий тур і там без проблем "виграти" вибори
   
Зніметься з виборів на користь педри.

скорше пєтя зніметься на користь Руслана...  :gigi:
   
Шість...сім відсотків... Нажаль. Як на моє імхо Кошулинський...сами й порядний зі всієї шобли кандидатів...Але погано розкручений...та сам по собі він скромна людина...Як на мну..якщо його постійно містити на протязі декількох років...то він матиме добрий шанс на наступних виборах.
   
Націоналісти гєпа і труханов аплодують...
а от тут до вас э питання.. Чи зміг би Кошулинський тримати країну купи, чи розмовляли  би з Кошулинським Гепа і Той чорт одеський, чи робили б йому Майдан?
Порох робив те ще мав робити президент і те що він виконав обіцянки так званих "націоналістів" це не його вина, просто до нього,  ніяких націоналістів не було, як виявилося.. Були клоуни які танцювали з бубно і смолоскипами на замовлення під камери російських телеканалів. Якось так.
   
максимум 1%
брехня ..  буде більше 1,5-1,7%
   
Кажуть, що тепер модно цупити слогани... Ну, будемо в тренді!  :D
Але ми запозичимо КРАЩІ зразки в друзів, а не гірші у ворогів!


   
Кажуть, що тепер модно цупити слогани... Ну, будемо в тренді!  :D
Але ми запозичимо КРАЩІ зразки в друзів, а не гірші у ворогів!

Показати зображення...

ну кому і хуйло хвойда трамп в друзі підходить
   
Увы националисты одурманены рошеном.
   
Від 1 до 2. Менше за Смєшка
   
А шо в Украине есть националисты?
   
7 (приблизно).
Я оптиміст, але й реаліст.
отак націоналісти/патріоти просирають Україну, розпорошуючи голоси
   
Націоналістам варто вдосконалюватися.
У теперішньому вигляді вони не конкуренти Петру у вишиванці та з кислим обличчям.
   
какие мовныки тупые. Какой кошулинский. Идет фактическое повторение сценария юсченки. Вот посмотрите Пэтя сейчас вверху таблицы. А вот сзади...не..не Мадуровна. Про кошулинского повизгивает около одного процента совков в вышиванке. Там в засаде уверено идет вверх Бойко. Да, он на 4 месте. Вроде  далеко в тылу. Но что будет когда его подельники дети красных директоров-Вилкул и Мураев в последний момент снимут себя с выборов? А. Мы видим неожиданно 2 тур - Порошенко-Бойко. Какой будет результат будет если 80 процентов населения крайне негативно относится к кидале шоколаду? Опять грабли юсченко с мальдивским отдыхом в конце? Ведь большинсво будет голосовать за кого угодно только не за  Порошенко.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія