Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: КПИ прикладная математика

Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

легко же проверяются баллы самого последнего поступившего на бюджет в прошлом году
 Все в открытом доступе
[/quote] Я был невнимателен. Не заметил, что Вас интересует исключительно бюджет. Имел ввиду общий бал. На бюджете будет тяжко. Каждая сессия как рубикон, после которого могут предложить продолжить учебу только на контракте. Но это в КПИ, как в других не знаю. Один плюс- бюджетника тяжелее отчислить. Почему не знаю, но наши препады высказывались так, что в плане денег университету выгоднее держать бюджетников стало, чем контрактников. Раньше было наоборот. Из рассылок деканата уже видно, что поднимают стоимость для контрактников. В доп. соглашениях к контракту каждый год пересчитывают цену, в прошлом году поднимали незначительно, в новом наборе существенно дороже.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
Ice9192

Ну добре, що вчили, але паскаль, фортран, С, і т.д. НЕ викладають у вузах на ІТ спеціальностях.
Вважається, що опанування мов програмування, IDE,  платформ, фреймворків - це позапрограмна самостійна задача студента.
викладають, аж дим іде. бачив власними очима TU мюнхен, дрезден, Uni хамбург, росток. UPENN.
як ти построїш курс компіляторів на (ну приклад сі). не розказавши спочатку що це таке?:(
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

3х асеблер, фортран, сі.
Я асм реально вчив півтора роки, найдовше.  Але ніколи в житті не юзав. 

як ти построїш курс компіляторів на (ну приклад сі). не розказавши спочатку що це таке?
Компілятори - рік  :facepalm:
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

красиво излагаете.
Брат мой сказал с богом. Только пугают приматы. Они говорят фразами из трех слов и если их не понимают то морщатся недовольно
[/quote]
Это из-за особенностей языка. Что русского, что украинского. Мне пришлось напрячься, чтобы по-человечески сформировать мысль. Сын если поступит, практически сразу столкнётся с такой проблемой. То, что можно выразить несколькими словами используя IT-сленг, на принятом в общении языке уйдет несколько предложений. В английском проще. Поэтому на стандартный вопрос: Какой язык учить первым программисту для быстрого входа в специальность, обычно отвечают- английский.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

легко же проверяются баллы самого последнего поступившего на бюджет в прошлом году
 Все в открытом доступе
Я был невнимателен. Не заметил, что Вас интересует исключительно бюджет. Имел ввиду общий бал. На бюджете будет тяжко. Каждая сессия как рубикон, после которого могут предложить продолжить учебу только на контракте. Но это в КПИ, как в других не знаю. Один плюс- бюджетника тяжелее отчислить. Почему не знаю, но наши препады высказывались так, что в плане денег университету выгоднее держать бюджетников стало, чем контрактников. Раньше было наоборот. Из рассылок деканата уже видно, что поднимают стоимость для контрактников. В доп. соглашениях к контракту каждый год пересчитывают цену, в прошлом году поднимали незначительно, в новом наборе существенно дороже.
[/quote]никаких других вузов нет . Кну кпи и хирэ. Остальные я даже не рассматривала
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

викладають, аж дим іде. бачив власними очима TU мюнхен, дрезден, Uni хамбург, росток. UPENN.
як ти построїш курс компіляторів на (ну приклад сі). не розказавши спочатку що це таке?:(
Проблеми індіанців шерифа не гребуть  (c)
Ну як виконується процес, що таке компілятор, як проходить компіляція, що таке інтерпретатор, які різновиди мов програмування існують, їхні особливості та види типізації, процедур, параметрів і т.д. і т.п. - тобто усю теорію - розкажуть.
Але програмувати (для практичних, чи курсових) тією, чи іншою мовою програмування сам будеш вчитися. При чому перші роки можуть сказати, що рекомендується робити на Паскалі, чи С, чи Смолток, тощо. Чи воно само випливає з завдання (наприклад, якщо практичне завдання у Лінуксі без графічної оболонки писати аналог Е-mule, то ясно, що там С буде). А потім взагалі, сам обирай фреймворк, мову, мотор БД і т.д. для поставленої задачі.

Якщо хтось хоче бути "програмістом у мові С", чи "програмістом ASP.NET", то йому не у вуз потрібно на інженерну спеціальність, йому на курси у технікумі якомусь, чи центрі освітньому.

Останнє редагування: 4 червня 2021 14:21:36 від MartinFierro
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

никаких других вузов нет . Кну кпи и хирэ. Остальные я даже не рассматривала
Ну всяк кулик собственное болото хвалит. Я второй раз заканчиваю КПИ. Перерыв 19 лет. Этой мой путь и у меня свои цели. За КПИ скажу только, как когда-то сказали мне:
 1. "В КПИ есть традиция- не отчислять студентов, которые хотят и пробуют учиться". Может не получаться, но если видно стремление и прогресс, то учиться будет. Если забьет, вылетит.
2. "КПИ не контора для выдачи дипломов. Оплата за учебу — это оплата за выдвигаемые требования, и проверку соответствия этим требованиям" Учат бесплатно, правда в соответствии с количеством часов- молодые, от души- старые преподаватели.
3. В плане перспектив позволю себе совет, которого Вы не просили. Внимательно присмотритесь к специальности 125.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
Ice9192

ІТ і світові тенденції....

На минулих  вихідних зустрічалися з родиною подруги, чоловік якої працює в ІТ- відділі  мерседесу, так він розповів новину: компанія Mercedes-Benz  ПРОДАЛА весь свій ІТ- вiдділ в Індію. Йому і його колегам пообіцяли збереження робочого місця і суми заробітної плати ( ставки ).   Але 90% німецьктх співробітників  відмовляються і шукають нове місце роботи.

свята правда. це тренд сьогодення. сам пережив схожу реструктирізацію в своїй конторі.

Заскочив на початку заснування, "сотруднік N20", ги. Після мене ще набрали близько 1000 із різних спеціальностей. Відділ інформаційних техноглогі десь 50 гребців +-. Спочатк все фантастично, ти ганяєш по світу і їздиш на шеві камаро. Клієнти посміхаються тобі, а потім ...


2012. Коливання на ринку, прийнятт рішень про реструктуризацію.

Спочатку обьвляють corporate services і core services. Пацанів починають рахувать і сортувать у ці групи, хто що робить, освіта, доктор, не доктор, у кого є діти у кого нема, розписаний/не розписаний.

Потім corporate services (It) виділяють в окримий підрозділ і виводять в ООО. Потім це ООО продають польській фірмі і покупають сервіс у цієї фірми. Це вже винахід менеджменту щоб самим не звільнять людей. Польска фірма за 2 роки звільняє всіх. Тепер до нас їздить повахтово 2 хлопичики із Познані типу обслуговують на місті - все решта робиться на удаленке.

В Core services залишився тільки контролер, та і набір хлопів кардинально помінявся. Немає жодного із класичною ІТ освітою навіть в її німецькому варіанті. Два програмера - хлопи під 60 - механіки - ну це понятно, треба відчувати те що ти програмуєш. До них приставлено 4 молоденькі підмастерья - спеціалістів по автоматичному управлінню - їх найняли вже потім після чистки.

Далі будь які групи компонентів що доросли до стандартизації - дигіталізації - виділяються і продаються сабконтракторам і покупається їх як сервіс. Цей процес я наприклад спостерігав із приводом крил (випускаємо вітро генероатори). Колись у нас була група що займалась окремим контролером і мотором для крила. Тепере це покупається.

Із відділу в 5о гребців, у фірмі залишилось четверо. 2контролера , +1 для звязку із польсокою фірмою, і автор. Мені пощастило що у мене освіта заточена була не тільки на інформатику і коли у фірми в 2010 році був запит на відділ теледіагностики агрегатів, перейшов туди по внутрійшній вакансії після 5 років в контролерах. (чесно випадковість, у 2010 фірма почувала себе ще добре, чисто максималізм - давай попробую ще це.)

Микола Карр видав в HBR черговий Opus Magnum “IT does not Matter”. IT із ексклюзиву стало в промислових конторах щось як бухгалтерія: нудно, нецікаво і знецінено – кандидати в аутсорс і другі ролі.

   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
Ice9192

Проблеми індіанців шерифа не гребуть  (c)
Ну як виконується процес, що таке компілятор, як проходить компіляція, що таке інтерпретатор, які різновиди мов програмування існують, їхні особливості та види типізації, процедур, параметрів і т.д. і т.п. - тобто усю теорію - розкажуть.
Але програмувати (для практичних, чи курсових) тією, чи іншою мовою програмування сам будеш вчитися. При чому перші роки можуть сказати, що рекомендується робити на Паскалі, чи С, чи Смолток, тощо. Чи воно само випливає з завдання (наприклад, якщо практичне завдання у Лінуксі без графічної оболонки писати аналог Е-mule, то ясно, що там С буде). А потім взагалі, сам обирай фреймворк, мову, мотор БД і т.д. для поставленої задачі.

Якщо хтось хоче бути "програмістом у мові С", чи "програмістом ASP.NET", то йому не у вуз потрібно на інженерну спеціальність, йому на курси у технікумі якомусь, чи центрі освітньому.
ну ось бачив у вас так. а в німеччині інакше. на факультетах інформатик є викладання із базових мов із допуском до екзамену.
хай щастить.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

ну ось бачив у вас так. а в німеччині інакше. на факультетах інформатик є викладання із базових мов із допуском до екзамену.
хай щастить.
Мені вже "пощастило", пройшов через цей Адъ та Ізраїль
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
Ice9192

Я вчера посмотрела еще раз прошлогодний вступ.
По настоящему все хотят затолкнуть детей на системный анализ. Это тот случай который высокомерно описывал шрек. Готовиться за 5 лет. Там все дети после курсов со средним баллом после их окончания 200
А детям из задрыщенска нехер переть в столицу. Чай не резиновая

а чого б тобі не скинуть трошки планку?

після системного аналізу теж нема гарантій "трудоустройства".

Історія 2008 року створення вііділу систем (дизайн, аналіз, аналітика) в нашій конторі. коли ще були гроші.
Взяли по внутрішньому набору із вже наявних на борту механіків.електрикі в.хіміків кожної тварі по парі.
Купили для них в унівеситеті курс на 3 місяці без отрива на проїзводства. Приїхав доцент - сидів тут.
А ще забув - перекупили у конкурента начальника відділа. Він і запропонував цю схему.

Тобо щоб заскочити на борт чогось хорошого і на довго чистого "системный анализ" може і не вистачить.

   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Я вчера посмотрела еще раз прошлогодний вступ.
По настоящему все хотят затолкнуть детей на системный анализ. Это тот случай который высокомерно описывал шрек. Готовиться за 5 лет. Там все дети после курсов со средним баллом после их окончания 200
А детям из задрыщенска нехер переть в столицу. Чай не резиновая

Когда-то ОЧЕНЬ давно, я, задрищенский чемпион (а мой задрищенск был еще более задрищенским, чем областной центр Николаев), приехал в Киев за месяц до поступления, и пошел на подготовительные курсы.
Как сейчас помню, я НИХРЕНА ничего не понимал. ВООБЩЕ.
А рядом со мной сидели ребята после МАНа и 145й школы, им было скучно.

И то что ты приняла за высокомерие была просто попытка немного приземлить.
Но мы же простых путей не ищем, нам все грабли нужно собрать, верно? ;)
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

ну ось бачив у вас так. а в німеччині інакше. на факультетах інформатик є викладання із базових мов із допуском до екзамену.
хай щастить.
А що за університети, до речі? Нормальне щось, чи таке, приватне, щоб за вуха тягнули до диплому?
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
Ice9192

викладають, аж дим іде. бачив власними очима TU мюнхен, дрезден, Uni хамбург, росток. UPENN.
як ти построїш курс компіляторів на (ну приклад сі). не розказавши спочатку що це таке?:(
ніби вже ж писали.

Останнє редагування: 4 червня 2021 15:23:40 від Ice9192
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Щодо індусів. Канторам набагато дешевше віддати проект умовній vipro. Тому що місцеві хочуть багато бабла, або бабло + відпустки і пенсія. Можуть лінуватись і їх важко вигнати.

Vipro миттєво дає Раджа Кумара який готовий працювати 12 годин і знає англійську. Якщо він не тягне то дають Чардрабабу Гупташакара. І все.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Когда-то ОЧЕНЬ давно, я, задрищенский чемпион (а мой задрищенск был еще более задрищенским, чем областной центр Николаев), приехал в Киев за месяц до поступления, и пошел на подготовительные курсы.
Как сейчас помню, я НИХРЕНА ничего не понимал. ВООБЩЕ.
А рядом со мной сидели ребята после МАНа и 145й школы, им было скучно.

И то что ты приняла за высокомерие была просто попытка немного приземлить.
Но мы же простых путей не ищем, нам все грабли нужно собрать, верно? ;)
а что не так? У меня умный пацан. Что ты ему советуешь?
Я в москву приехала. И ниче отучилась
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

никаких других вузов нет . Кну кпи и хирэ. Остальные я даже не рассматривала
Ну всяк кулик собственное болото хвалит. Я второй раз заканчиваю КПИ. Перерыв 19 лет. Этой мой путь и у меня свои цели. За КПИ скажу только, как когда-то сказали мне:
 1. "В КПИ есть традиция- не отчислять студентов, которые хотят и пробуют учиться". Может не получаться, но если видно стремление и прогресс, то учиться будет. Если забьет, вылетит.
2. "КПИ не контора для выдачи дипломов. Оплата за учебу — это оплата за выдвигаемые требования, и проверку соответствия этим требованиям" Учат бесплатно, правда в соответствии с количеством часов- молодые, от души- старые преподаватели.
3. В плане перспектив позволю себе совет, которого Вы не просили. Внимательно присмотритесь к специальности 125.
два последних бюджетника в прошлом году и их баллы. Если будет как в прошлом то мой ребенок уже поступил
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

IT? - IT! Будет 5 лет разобраться со своими желаниями. И если внимательно поищите по сайту КПИ- есть факультет с тем же направлением и специализацией, но на полном гос обеспечении. Но это на любителя круть па на брусьях.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

свята правда. це тренд сьогодення. сам пережив схожу реструктирізацію в своїй конторі.

Заскочив на початку заснування, "сотруднік N20", ги. Після мене ще набрали близько 1000 із різних спеціальностей. Відділ інформаційних техноглогі десь 50 гребців +-. Спочатк все фантастично, ти ганяєш по світу і їздиш на шеві камаро. Клієнти посміхаються тобі, а потім ...


2012. Коливання на ринку, прийнятт рішень про реструктуризацію.

Спочатку обьвляють corporate services і core services. Пацанів починають рахувать і сортувать у ці групи, хто що робить, освіта, доктор, не доктор, у кого є діти у кого нема, розписаний/не розписаний.

Потім corporate services (It) виділяють в окримий підрозділ і виводять в ООО. Потім це ООО продають польській фірмі і покупають сервіс у цієї фірми. Це вже винахід менеджменту щоб самим не звільнять людей. Польска фірма за 2 роки звільняє всіх. Тепер до нас їздить повахтово 2 хлопичики із Познані типу обслуговують на місті - все решта робиться на удаленке.

В Core services залишився тільки контролер, та і набір хлопів кардинально помінявся. Немає жодного із класичною ІТ освітою навіть в її німецькому варіанті. Два програмера - хлопи під 60 - механіки - ну це понятно, треба відчувати те що ти програмуєш. До них приставлено 4 молоденькі підмастерья - спеціалістів по автоматичному управлінню - їх найняли вже потім після чистки.

Далі будь які групи компонентів що доросли до стандартизації - дигіталізації - виділяються і продаються сабконтракторам і покупається їх як сервіс. Цей процес я наприклад спостерігав із приводом крил (випускаємо вітро генероатори). Колись у нас була група що займалась окремим контролером і мотором для крила. Тепере це покупається.

Із відділу в 5о гребців, у фірмі залишилось четверо. 2контролера , +1 для звязку із польсокою фірмою, і автор. Мені пощастило що у мене освіта заточена була не тільки на інформатику і коли у фірми в 2010 році був запит на відділ теледіагностики агрегатів, перейшов туди по внутрійшній вакансії після 5 років в контролерах. (чесно випадковість, у 2010 фірма почувала себе ще добре, чисто максималізм - давай попробую ще це.)

Микола Карр видав в HBR черговий Opus Magnum “IT does not Matter”. IT із ексклюзиву стало в промислових конторах щось як бухгалтерія: нудно, нецікаво і знецінено – кандидати в аутсорс і другі ролі.
это больно(
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

а чого б тобі не скинуть трошки планку?

після системного аналізу теж нема гарантій "трудоустройства".

Історія 2008 року створення вііділу систем (дизайн, аналіз, аналітика) в нашій конторі. коли ще були гроші.
Взяли по внутрішньому набору із вже наявних на борту механіків.електрикі в.хіміків кожної тварі по парі.
Купили для них в унівеситеті курс на 3 місяці без отрива на проїзводства. Приїхав доцент - сидів тут.
А ще забув - перекупили у конкурента начальника відділа. Він і запропонував цю схему.

Тобо щоб заскочити на борт чогось хорошого і на довго чистого "системный анализ" може і не вистачить.
я услышала
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

а что не так? У меня умный пацан. Что ты ему советуешь?
Я в москву приехала. И ниче отучилась

Конечно умный.
Но мы живем в конкурентной среде, и остальные могут быть немного умней, с лучшими связями и финансовыми возможностями.
Также важно что он еще маленький, и вряд ли способен самостоятельно принимать судьбоносные решения.

Поэтому тут необходима тактичная помощь старших, базирующаяся на жизненном опыте и долгосрочных целях.
Возможные варианты этих целей я описал в своем стартовом посте, после которого ты меня обматерила.

Как-то так.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
Ice9192

два последних бюджетника в прошлом году и их баллы. Если будет как в прошлом то мой ребенок уже поступил


а можеш ввести трошки в курс справ?
Типу кібербезпека бал що ти показала із списку має найменший бал із спеціальностей що тобі цікаві?
І при таких розкладах ви проходите якщо не на це, то на щось краще?
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Конечно умный.
Но мы живем в конкурентной среде, и остальные могут быть немного умней, с лучшими связями и финансовыми возможностями.
Также важно что он еще маленький, и вряд ли способен самостоятельно принимать судьбоносные решения.

Поэтому тут необходима тактичная помощь старших, базирующаяся на жизненном опыте и долгосрочных целях.
Возможные варианты этих целей я описал в своем стартовом посте, после которого ты меня обматерила.

Как-то так.
так а что делать?
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

а можеш ввести трошки в курс справ?
Типу кібербезпека бал що ти показала із списку має найменший бал із спеціальностей що тобі цікаві?
І при таких розкладах ви проходите якщо не на це, то на щось краще?
для меня нет лучше и хуже. Я просто не шарю. Но как инженер по образованию я понимаю что пм это хорошо.
Вообще.... Если честно то у нашей аэс есть такая хрень как трехсторонний договор. Он может поступить на какую нибудь специальность из этого договора  ( тэф) и  спокойно быть первым на курсе и потом вернуться на аэс и сразу пойти работать.
Ну или можно помечтать о чем то другом
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

а можеш ввести трошки в курс справ?
Типу кібербезпека бал що ти показала із списку має найменший бал із спеціальностей що тобі цікаві?
І при таких розкладах ви проходите якщо не на це, то на щось краще?
можно выбирать кибербезопасность как последний пятый приоритет. Вот последний бюджетник выбрал его как четвёртый. А пятый? Наверное одесская пищевая академия куда все пройдут
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

так а что делать?

Я не готов давать советы, но могу написать как поступил бы при таких вводных, учитывая что:
- пацана как можно раньше нужно достать из под юбки;
- решить вопрос с военной кафедрой;
- не лишать его самых лучших в жизни студенческих лет;
- дать возможность обрасти нужными связями.

Поэтому поступать нужно в этом году, в Киев, на нормальную специальность, очное обучение.

Идите в КПИ на ФИВТ, но выбирайте специальность с низким конкурсом.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

два последних бюджетника в прошлом году и их баллы. Если будет как в прошлом то мой ребенок уже поступил


ну і добре.
ПМ це супер.
ти розумніа. пацан в тебе вдався.
най вчиться на ПМ.
з 3 курсу вже можна підробляти кодером.
так усі роблять.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Я не готов давать советы, но могу написать как поступил бы при таких вводных, учитывая что:
- пацана как можно раньше нужно достать из под юбки;
- решить вопрос с военной кафедрой;
- не лишать его самых лучших в жизни студенческих лет;
- дать возможность обрасти нужными связями.

Поэтому поступать нужно в этом году, в Киев, на нормальную специальность, очное обучение.

Идите в КПИ на ФИВТ, но выбирайте специальность с низким конкурсом.

це шоб наверняка поступив ? и чому ?
якшо пройде там де високий то і добре.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

це шоб наверняка поступив ? и чому ?
якшо пройде там де високий то і добре.

Ага.
Я скептичен что он пройдет на ПМ.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Я вчера посмотрела еще раз прошлогодний вступ.
По настоящему все хотят затолкнуть детей на системный анализ. Это тот случай который высокомерно описывал шрек. Готовиться за 5 лет. Там все дети после курсов со средним баллом после их окончания 200
А детям из задрыщенска нехер переть в столицу. Чай не резиновая
Да не парьтесь вы. Вариант, что вы выбрали вполне нормальный. Мы на собеседованииях вообще не смотрим на специальность, ну разве, что если что-то уж совсем левое вроде инженера механика и то... знаю одного механика который перепрофилировался в програмеры, достаточно успешно работал, сейчас свалил куда-то в Европу. )
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

IT? - IT! Будет 5 лет разобраться со своими желаниями. И если внимательно поищите по сайту КПИ- есть факультет с тем же направлением и специализацией, но на полном гос обеспечении. Но это на любителя круть па на брусьях.
Та нету там брусьев, ну так, пробежаться пару раз. Набор там большой вполне. Потенциальному абиьуриенту из ЮУкраинска так и было от деканата сказано, выдай физику и математику, а про.спорт забудь  .
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Советую. Дают хорошую основу. У нас народ по всему миру разъехался - сев Америка, Англия, Швейцария. И девчонки симпатичные и умные.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
Ice9192

Як просто було в наш час. Прийшов здав екзамени. Пішов учиться.
Все просто, математика, фізика, мова. цак, цак,цка.

зараз же. просто .... назви спеціальностей і що "треба" зрозумілі, але схеми заходу на посадку не вдупляю жодної :(

Фівт - Автоматика. Це в принципі по спогодах хорошо. Але це зараз із низьким конкурсом чи ні?
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Фівт - Автоматика. Це в принципі по спогодах хорошо. Але це зараз із низьким конкурсом чи ні?

Ты имеешь в виду Автоматика Телемеханика, 0608?
Как по-мне, хорошо: SCADA, IoT и т.п.
Про конкурс не знаю.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Як просто було в наш час. Прийшов здав екзамени.
Аякже. Там Павлуші були і інша мразота яка знала задачі.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
Ice9192

Аякже. Там Павлуші були і інша мразота яка знала задачі.
хома, клянусь не знав задач заздалегідь. готувався але не знав. сканаві і римкевича за 2 роки вивчив на память.
з мовою була проблема: бог з нею з орфографією, вона мене ніколи не цікавила.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
Ice9192

Ты имеешь в виду Автоматика Телемеханика, 0608?
Как по-мне, хорошо: SCADA, IoT и т.п.
Про конкурс не знаю.
так Автоматика Телемеханика, 0608,
там ще була робототехніка. як з нею?
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
Ice9192

Я асм реально вчив півтора роки, найдовше.  Але ніколи в житті не юзав. 

я як вивчив перший ассемблер, см євм, десь третій курс, зрозумів що білше мені вже нічого не зможуть розказати,
зібрав торби, поїхав на базар в польшу. :)
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

сканаві
Сканаві то цирк на дроті. Навіть найскладніші. При вступі завжди остання була з параметром якимсь, там або знаєш як або ні. І Павлуші її знали.

Я сам вліз з найнижчим балом, а закінчив, мабуть, з другим по потоку.

я як вивчив перший ассемблер, см євм, десь третій курс, зрозумів що білше мені вже нічого не зможуть розказати,
зібрав торби, поїхав на базар в польшу.
:laugh:
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
Ice9192

Сканаві то цирк на дроті. Навіть найскладніші. При вступі завжди остання була з параметром якимсь, там або знаєш як або ні. І Павлуші її знали.

Я сам вліз з найнижчим балом, а закінчив, мабуть, з другим по потоку.

:laugh:
так, остання задача і по математиці і по фізиці це був фарт повний. по фізиці то вообще, якби не читав заради приколу ще бібліотеку "Квант" у юні роки навряд би чи її тоді із тими методами що я знав вирішив би.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія