Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

UkrPravdaRoot :super:

Re: UkrPravdaRoot  :super:

Еще раз повторяю - я ничего модерировать не собираюсь.
Человек оскорбил меня публично. Я ответил доступными мне средствами соблюдая если не букву, то дух правил и местный обычай.

Ок. А то в 13-14 порубали направо і наліво юзерів, а потім - то руські хакери, хз шо було.
Тепер зрозуміло.
Обкорбльония, мля.

   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

тебе напомнить, шо на передке всем похYй на то, на каком языке говорит боец во время боя?
це неправда
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

Зайшов ботву нахер послати і тим лічна абідеть, а тут вже всі самі між собою пересралися. Гімно, а не люди. (С)  :gigi:
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

то шо всю грязь из одной кремлевской бочки наливают , можете убедится откройте фотки московских шествий с картонками на палках и откройте фотки шествий поклонников дивизиии галичина.
Теже палки, такие же картонки. Им даже лень шото другое придумать
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

це неправда

правда. во время боя важно бить врага. украинский не всем дается просто.
а от дикого суржика у меня лично уши сворачиваются.
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

вот люблю я гуманитариев читать..
трындят хорошо. а в технических вопросах НИ В ЗУБ НОГОЙ  :gigi:
он же ЯСНО написал, шо банил по IP на входящем файрволле..
ПРИ ЧЕМ ТУТ КНОПКА БАНА НА ФОРУМЕ? ГА?  :facepalm1:
:facepalm:
та кому нафіг нада технічна сторона самого процесу банування. Для юзерів важливо що одного з них обмежили в праві написання постів на форумі, а вже в який спосіб це зробили не має значення, буквоєд зубоножний.
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

язик врага, мова врага это кацапский вброс , списаный со сталинской инструкции 1942 года о выявлении немецкоговорящих , особенно учителей немецкого языка, имеющих немецкие корни как возможных предателей и пособников врага.
Как же вами легко манипулирует  Кремль, достали замшелую инструкцию времен деды воевали, а вы как дети .
Напоминаю еще один мем оттуда же : псы рыцари , не ничего не клац клац в мемори?
не тупи. забанований юзер лише хотів нагадати, що йде війна, і АДМІНУ головного політичного форуму країни, де йде війна, не варто зловживати навязуванням будь-чого, що нагадує агресора. ТАК тобі зрозуміло, шановний захисник всього російського в Україні??
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

правда. во время боя важно бить врага
так, але це не означає, що всім всім пoxyй, якою мовою
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

   
Re: UkrPravdaRoot  :super:
abg

+1

власник має бути повідомлений про цю фуєту шо у сабжі і шось вирішити.
Іпав я такі форуми, де якесь рагулетто може влізти в розмову і забанити, якшо співрозмовник йому не подобається.
Самі тоді тут хай і сидять всьою редакцією


А так і буде, навіть ще гірше. Бо власник має політику „нікакова такова украінскава язика нєбило, нєт і бить нє может“.
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

фотки шествий поклонников дивизиии галичина

Героям слава!
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:
LSD

дякую за цей почесний статус :drinks:

цікаво у вашій дурдомівській групі розприділені обов"язки -
Мирося черепа юзерам вимірює, а тобі дістались жопи :zrada:
(tu)  :D
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

так, але це не означає, що всім всім пoxyй, якою мовою

нам не похYй, какой флаг над нашей землей
нам не похYй, яка влада
і взагалі, питання мови не визначає нажаль, патріот ти держави, чи вата йопана. так зрозуміло я доповів?
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

волати

можливо він шматочок біля хати оре  :gigi:
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

не тупи. забанований юзер лише хотів нагадати, що йде війна, і АДМІНУ головного політичного форуму країни, де йде війна, не варто зловживати навязуванням будь-чого, що нагадує агресора. ТАК тобі зрозуміло, шановний захисник всього російського в Україні??


ты всего лишь тряпка марионетка в руках политтехнологов.
А они даже не заморачиваются новыми технологиями, всё из ящика времен деды воевали. А зачем новое ? ты всё равно ведешься .
Если следовать твоей дебильной логике , то на языке врага говорит половина армии , это шо пол армии врагов?


   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

то шо всю грязь из одной кремлевской бочки наливают , можете убедится откройте фотки московских шествий с картонками на палках и откройте фотки шествий поклонников дивизиии галичина.
Теже палки, такие же картонки. Им даже лень шото другое придумать
це ти маєш на увазі отого в зелених ризах і корогвою наперевєс? Та ти шо? ;o
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

:facepalm:
та кому нафіг нада технічна сторона самого процесу банування. Для юзерів важливо що одного з них обмежили в праві написання постів на форумі, а вже в який спосіб це зробили не має значення, буквоєд зубоножний.

экстракт ЗЕ!люкизма  :weep:  :lol:

мы ни в чем не разбираемся, но потрындеть завсегда рады  B-)
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

нам не похYй, какой флаг над нашей землей
нам не похYй, яка влада
і взагалі, питання мови не визначає нажаль, патріот ти держави, чи вата йопана
визначає. Українці спілкуються українською
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

Показати зображення...
Героям слава!
не. він мав на увазі ось цю картинку:
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

визначає. Українці спілкуються українською

а як відрізнити патріота України від зрадника, що працює на ворога? однаково спілкуються мовою..
але, хтось з них піде у бій.. а хтось встромить йому ножа у спину..
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

Бачу тут багато фанатів Авакова, Мендель, Азірова...
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:
LSD

тобі нагадати, що русскіє на русском язьікє анексували Крим і ведуть війну на Донбасі?
І аргументом був, захист рускоговорящих...
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

ты всего лишь тряпка марионетка в руках политтехнологов.
А они даже не заморачиваются новыми технологиями, всё из ящика времен деды воевали. А зачем новое ? ты всё равно ведешься .
Если следовать твоей дебильной логике , то на языке врага говорит половина армии , это шо пол армии врагов?
ти всєго ліш ідіот, що не уміє достойно відстоювати власну точку зору. Перечитай уважно Закон про забезпечення функціонування державної мови, і заткнися, поки тобі нічого не напхали у твій чорнющий злий рот.
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

а як відрізнити патріота України від зрадника, що працює на ворога? однаково спілкуються мовою..
але, хтось з них піде у бій.. а хтось встромить йому ножа у спину..
ти відповів
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

экстракт ЗЕ!люкизма  :weep:  :lol:

мы ни в чем не разбираемся, но потрындеть завсегда рады  B-)
ти хотів просто тупо виїбнутися своїми знаннями технічної сторони банування? А навіщо це пересічному юзеру? Для нього по факту: юзера забанено неналежною посадовою особою. Крапка. А в який спосіб це відбулося - це всім пофіг.

А тобі аби папі здєть.
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

ти всєго ліш ідіот, що не уміє достойно відстоювати власну точку зору. Перечитай уважно Закон про забезпечення функціонування державної мови, і заткнися, поки тобі нічого не напхали у твій чорнющий злий рот.

вот  твой уровень это куча грязных оскорблений , ты обычная подхуйлятница .
Ты меня ничем не удивила , ты обычная черноротая кацапка
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

І аргументом був, захист рускоговорящих...

ок, тебе к примеру сколько лет? можешь точно не говорить. примерно так скажи.. если больше 30 - то наверняка в СССР родился, да?
а ШО МЕШАЕТ ХYЙЛУ ЗАВТРА НАЧАТЬ ЗАЩИЩАТЬ ТЕХ, КТО РОДИЛСЯ В СССР?
и шо будешь тогда делать?
повторяю - русский язык неважен для оккупантов. будет нужно - доипутся до чего-то иного..
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

І аргументом був, захист рускоговорящих...
ІМЕННО!

Але уксіляким А.І.шкам, проходящим мимо цього не зрозуміти.
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

ти хотів просто тупо виїбнутися своїми знаннями технічної сторони банування? А навіщо це пересічному юзеру? Для нього по факту: юзера забанено неналежною посадовою особою. Крапка. А в який спосіб це відбулося - це всім пофіг.

А тобі аби папі здєть.

Карова: я не всралась.. Це не я..  :gigi:
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

вот  твой уровень это куча грязных оскорблений , ты обычная подхуйлятница .
Ты меня ничем не удивила , ты обычная черноротая кацапка
покажи, де я тебе ПЕРШОЮ, в цій гілці образила, і я вибачуся. А ні, то вибачайся ти, якщо ти першим до цього вдався. Ти ж мужик, а не хе собачий, еге ж?
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

повторяю - русский язык неважен для оккупантов
це неправда
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

ок, тебе к примеру сколько лет? можешь точно не говорить. примерно так скажи.. если больше 30 - то наверняка в СССР родился, да?
а ШО МЕШАЕТ ХYЙЛУ ЗАВТРА НАЧАТЬ ЗАЩИЩАТЬ ТЕХ, КТО РОДИЛСЯ В СССР?
и шо будешь тогда делать?
повторяю - русский язык неважен для оккупантов. будет нужно - доипутся до чего-то иного..
історія нє знаєт сослагатєльного склонєнія - я тобі даходчіво абісніла на твайом русскам нарєчії хибність твоєї думки? Оперуй фактами, а не аби да каби.
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

Карова: я не всралась.. Це не я..  :gigi:
ні, це таки ти. Краще заткнися - зійдеш за розумного.
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

ІМЕННО!

Але уксіляким А.І.шкам, проходящим мимо цього не зрозуміти.

а в Грузии он кого полез защищать? В Абхазии, в Осетии?  А в Сирии скоко было рускоговорящих?
неужели вы настолько деградировали и не понимаете , что абсолютно похрен какой повод придумать
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:
abg

+1

мене лічьно ця вся фуєта починає бісити.
спочатку один офуєває і починає в предбанники людей пхати, тепер інший по айпішникам блокує.
Пздцнах


це ще дрібниці, ексцеси поодинокі,

а ось деякі пісатєлі тут списки „розстрільні“ складають в очікуванні на ЙОГО, що прийде і по тому списку й піде.
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

а в Грузии он кого полез защищать? В Абхазии, в Осетии?  А в Сирии скоко было рускоговорящих?
неужели вы настолько деградировали и не понимаете , что абсолютно похрен какой повод придумать
Ти б хоч для початку розібрався в проблемах України з агресором, а не ти лізеш до сусідів.

Так що там з Україною? Під яким предлогом сюди поліз Хуйло?
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

ІМЕННО!

Але уксіляким А.І.шкам, проходящим мимо цього не зрозуміти.

   
Re: UkrPravdaRoot  :super:
LSD

ти всєго ліш ідіот, що не уміє достойно відстоювати власну точку зору. Перечитай уважно Закон про забезпечення функціонування державної мови, і заткнися, поки тобі нічого не напхали у твій чорнющий злий рот.
(tu)
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

https://www.youtube.com/watch?v=RHxx8faOt68
слабенько злився з дискусії, але ладно, зараховую.
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

Ти б хоч для початку розібрався в проблемах України з агресором, а не ти лізеш до сусідів.

Так що там з Україною? Під яким предлогом сюди поліз Хуйло?

то шо ты веришь хуйлу и его словам это не моя проблема, это твоя проблема .
я считаю, что хуйло брехун, а ты считаешь, шо хуйло говорит правду. Так кто тут подхуйловка?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія