Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Астанавітєсь: киянин виступив проти безконтактних карток в метро


На сайті Київради з'явилася електронна петиція із закликом "перестати знущатися над жителями столиці, примушуючи їх переходити на пластикові картки для проїзду в підземці".

Автор петиції Володимир Падун закликає столичну владу відмовитися від практики продажу одного жетона в одні руки і нав'язування пластикових карт. Пластикові карти не влаштовують чоловіка тим, що в його гаманці їх вже накопичилося досить багато і стежити ще за однією, а також за балансом на ній, у нього немає бажання.

"Картки, на які хоче пересадити пасажирів влада, мають ряд незручеостей. Передусім, у гаманці і так вже півтора десятка карток, і маємо халепу слідкувати ще за одною, а також постійно контролювати залишок на ній", - пише він.

Також Володимир перераховує ще ряд недоліків безконтактних пластикових карт: за них потрібно платити заставу, і не факт, що гроші повернуть; вони мають обмежений термін дії; по закінченню терміну дії картки залишок коштів не повертається.

У своїй петиції він вимагає продавати жетони в необмежених кількостях, налаштувати автомати так, щоб можна було купити жетони на суму в 5, 10, 20, 50, 100 гривень, а також "припинити знущатися над жителями столиці за їхній рахунок".

Раніше повідомлялося, що на станції метро "Кловська" встановили нові турнікети і автомати з продажу одноразових квитків з QR-кодом.

https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=6604


   
До речі: а як бути не-киянам?
   
он просто ипанат :facepalm:
пусть лучше создаст питицыю против банковских карт... и будет ходить с одной картой метро и налом...
а чё не?
   
До речі: а як бути не-киянам?

покупать жытоны... и сейчас переходят на одноразовые билеты через автоматы...
   
До речі: а як бути не-киянам?

а їм похуй..все одно купуй картку
   
До речі: а як бути не-киянам?

люди 2-го сорта. должны покупать QR-билеты. и платить максималку.
   
идиотизм в том что эту картку каждые полгода надо менять, а деньги за купленные поездки сгорают, если не успел выкатать.
   
киянин довбойоб
   
идиотизм в том что эту картку каждые полгода надо менять, а деньги за купленные поездки сгорают, если не успел выкатать.

вот за это их действительно нужно трахать.
   
а чё не? ну нравятся людям жетоны, оставьте.
   
идиотизм в том что эту картку каждые полгода надо менять, а деньги за купленные поездки сгорают, если не успел выкатать.
Неправда. Одною карткою користуюсь більше року. Нічого не міняв.
   
не користуюся метро,але чув -можна сплатити пластиком безконтактним
   
Неправда. Одною карткою користуюсь більше року. Нічого не міняв.
Звідки люди таку дурню беруть,  також користуюся більше року - все ок!
   
в принципе, я не могу понять вопли и сопли тех, кто редко ездит в метро... платите банковской картой и будет вам щястье...
   
картка зручна штука
єдине що ти даєш кредит метро, але це плата за зручність
   
В мене картка безконтактна з травня 2013 року. Не міняла. Користуюсь постійно.
Зручно.
Щодо не-киян - мають бути якісь разові жетони чи білети.
Той білет, о тут демонстрували - дійсний двадцять хвилин і лише з однієї  станції - незручний.
Продаж лише одного жетона в руки - маячня. Хлопець дівчину на метро провезти не може, зовсім подуріли...
   
картка зручна штука
єдине що ти даєш кредит метро, але це плата за зручність
жетони наперед це теж кредит метро)
   
Раніше всякі ідіотські пропозиції відразу відправляли у сміття, а тепер ідіоти з інтернетом можуть писати що завгодно.
   
картка зручна штука
єдине що ти даєш кредит метро, але це плата за зручність
они дают скидку 50 коп на поездку

неудобство карточки - закинул 50 поездок и потерял карту. обидно. жетончик потерял - не жалко
   
они дают скидку 50 коп на поездку

неудобство карточки - закинул 50 поездок и потерял карту. обидно. жетончик потерял - не жалко

мені страшно що загублю смартфон, картка то йухня
   
Неправда. Одною карткою користуюсь більше року. Нічого не міняв.
Не, если карточку не используешь 6 месяцев, то она аннулируется и средства на ней тю-тю. Если иногородний купил карточку и уехал, а потом снова приехал через полгода+, тогда деньги пропали.
   
Не, если карточку не используешь 6 месяцев, то она аннулируется и средства на ней тю-тю. Если иногородний купил карточку и уехал, а потом снова приехал через полгода+, тогда деньги пропали.

Так наче ж є одноразові квитки.
   
Зашоренность и категоричность высказываний просто удивляет. Каждый считает, что может быть только одно единственно правильное решение, но ведь это совершенно не так. До сих пор множество людей пользовалось жетонами и им это было удобно. С какого перепугу нужно считать, что ВСЕМ им станет вдруг удобнее с карточками. Гораздо логичнее, на мой взгляд предположить, что в этом прежде всего заинтересован сам метрополитен, но простите их интересы мне неинтересны. Понимаю, сколь много голосов набросятся с комментариями уверяя, что карты это наше все, но это не есть объективный факт, а только Ваше о нем представление. Я бы оставил жетоны, до тех пор пока люди не откажутся от них сами. Зачем насиловать людей в угоду монополисту.
   
лисапед решили изобрести. чем были плохи карточки и жетоны до сих пор непонятно, лично мне
   
лисапед решили изобрести. чем были плохи карточки и жетоны до сих пор непонятно, лично мне

тим що з жетонами мождиві махінації 
   
лисапед решили изобрести. чем были плохи карточки и жетоны до сих пор непонятно, лично мне

Жетони дорогі в обслуговуванні:
1) їх треба продати, а це автомати по продажу, які постійно треба ремонтувати і заправляти, і касири, яким треба платити зарплату,
2) треба ставити автомати по прийому, які треба обслуговувати,
3) використані жетони треба вийняти з автоматів, а це інкасація, відповідно потрібен інкасатор і охорона, їм всім потрібно платити гроші.

З картками непотрібна інкасація на входах, автомати простіші в обслуговуванні і прослужать довше.
   
идиотизм в том что эту картку каждые полгода надо менять, а деньги за купленные поездки сгорают, если не успел выкатать.

Карта действительна полгода после любого пополнения
   
Допіру, cьогодні в 15:00
До речі: а як бути не-киянам?

- покупать жытоны... и сейчас переходят на одноразовые билеты через автоматы...

а если у гостя столицы нет мелких денег на автомат?

   
а если у гостя столицы нет мелких денег на автомат?

Так наче ж можна було заплатити Візою чи Мастеркард.
   
Жетони дорогі в обслуговуванні:
1) їх треба продати, а це автомати по продажу, які постійно треба ремонтувати і заправляти, і касири, яким треба платити зарплату,
2) треба ставити автомати по прийому, які треба обслуговувати,
3) використані жетони треба вийняти з автоматів, а це інкасація, відповідно потрібен інкасатор і охорона, їм всім потрібно платити гроші.

З картками непотрібна інкасація на входах, автомати простіші в обслуговуванні і прослужать довше.

Ну так пусть поездка по жетону стоит дороже.
Но убирать такую возможность - охренение монлполиста
   
Жетони дорогі в обслуговуванні:
1) їх треба продати, а це автомати по продажу, які постійно треба ремонтувати і заправляти, і касири, яким треба платити зарплату,
2) треба ставити автомати по прийому, які треба обслуговувати,
3) використані жетони треба вийняти з автоматів, а це інкасація, відповідно потрібен інкасатор і охорона, їм всім потрібно платити гроші.

З картками непотрібна інкасація на входах, автомати простіші в обслуговуванні і прослужать довше.
Снова повторюсь, это Ваши проблемы, а существует еще главное, определяющее понятие - интересы и удобство потребителя. Хочет карточку - ради бога, плати картой, хочет жетоном - плати жетоном. За Вашим постом видна заинтересованность именно в однобоком решении, следовательно Вы необъективны.
   
diletant(ka), cьогодні в 23:17
Розгорнути попередні цитати...
а если у гостя столицы нет мелких денег на автомат?

- Так наче ж можна було заплатити Візою чи Мастеркард.

ну все у нас живут в той реальности, где у каждого есть виза или мастеркард, и не замечают приехавшую из села бабушку (внучка навестить, гостинцев привезти)
бабушка не знает, где живет этот самый мистеркард, и у нее в узелке пенсия сотенными
но ведь нехрен бабке по столицам шастать, нехай в своем селе сидит, не?
   
Зашоренность и категоричность высказываний просто удивляет. Каждый считает, что может быть только одно единственно правильное решение, но ведь это совершенно не так. До сих пор множество людей пользовалось жетонами и им это было удобно. С какого перепугу нужно считать, что ВСЕМ им станет вдруг удобнее с карточками. Гораздо логичнее, на мой взгляд предположить, что в этом прежде всего заинтересован сам метрополитен, но простите их интересы мне неинтересны. Понимаю, сколь много голосов набросятся с комментариями уверяя, что карты это наше все, но это не есть объективный факт, а только Ваше о нем представление. Я бы оставил жетоны, до тех пор пока люди не откажутся от них сами. Зачем насиловать людей в угоду монополисту.

+1
   
Ну так пусть поездка по жетону стоит дороже.
Но убирать такую возможность - охренение монлполиста

А чим для тебе принципово відрізняється жетон від паперового одноразового квитка з штихкодом?
   
Міні якось відмовили продати два жетона. Тоді я дав спочатку 5 грн а потім ще пять. Курка в касі сказала що два не продасть. Я сказав що нікуди не піду поки не отримаю другий жетон. Вона спочатку спробувала нагрубити а потім коли зрозуміла що зараз приїдуть поліцаі тупо обісралась. Моя порада, беріть купюри по 5 гривень і одну а одною тикайте їй у касу.  :D вони скаженіють і скрежуть зубами 
   
ну все у нас живут в той реальности, где у каждого есть виза или мастеркард, и не замечают приехавшую из села бабушку (внучка навестить, гостинцев привезти)
бабушка не знает, где живет этот самый мистеркард, и у нее в узелке пенсия сотенными
но ведь нехрен бабке по столицам шастать, нехай в своем селе сидит, не?

Дивна якась бабка, у якої абсолютно відсутні дрібні купюри?
Крім того, наскільки я знаю, пенсію зараз платять саме на картку, а не видають готівкою.
Тобто у кожного пенсіонера є банківська картка.
   
Жетони дорогі в обслуговуванні:
1) їх треба продати, а це автомати по продажу, які постійно треба ремонтувати і заправляти, і касири, яким треба платити зарплату,
2) треба ставити автомати по прийому, які треба обслуговувати,
3) використані жетони треба вийняти з автоматів, а це інкасація, відповідно потрібен інкасатор і охорона, їм всім потрібно платити гроші.

З картками непотрібна інкасація на входах, автомати простіші в обслуговуванні і прослужать довше.

а еще сигареты удобнее продавать блоками, а сахар мешками
и продавали бы, если был бы один монополист с "не хотите - не берите" ("не хотите - не езжайте")
   
Дивна якась бабка, у якої абсолютно відсутні дрібні купюри?
Крім того, наскільки я знаю, пенсію зараз платять саме на картку, а не видають готівкою.
Тобто у кожного пенсіонера є банківська картка.
Брехня. Багато людей отримує пенсію на пошті без картки
   
Тобто у кожного пенсіонера є банківська картка.

Да, млять, в селі де до найближчого банкомата в райцентрі 20 кілометрів  :weep:
   
Дивна якась бабка, у якої абсолютно відсутні дрібні купюри?
Крім того, наскільки я знаю, пенсію зараз платять саме на картку, а не видають готівкою.
Тобто у кожного пенсіонера є банківська картка.

понятно, в вашей реальности нет у нас в стране никаких бабок с деньгами в узелочке, в худшем случае пожилые дамы с мистеркардами
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія