Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

заплатила 223 тисячі гривень штрафу за нелегальних працівників

   

У Вінницькій області підприємницю з міста Шаргород оштрафували на 223 тисячі 380 гривень за те, що на неї працювали два продавці, які не були офіційно оформлені.

Як повідомили в прес-службі обласного управління Держпраці, з моменту вступу в силу норми про подібні штрафні санкції, жінка стала першою, яка визнала свою вину. Вона внесла всю суму у встановлені законом терміни і офіційно працевлаштувала всіх працівників.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року набрав чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України”, яким були внесені зміни до статті 265 Кодексу законів про працю. Зокрема, документ передбачає штраф за виявлення непрацевлаштованих найманих працівників або за недопуск перевіряючих для такої перевірки.

Закон передбачає, що кожен неоформлений працівник обійдеться роботодавцю в 30 мінімальних зарплат, тобто 111 690 гривень. Відповідно, чим більше працівників не оформлені, тим більше доведеться заплатити.

Якщо ж підприємець надає перешкоди інспектору в ході перевірки або ж не допускає його на виробництво, йому загрожує штраф 372 300 гривень, тобто 100 мінімальних зарплат.
   
На підставі позапланової виїзної перевірки фіскалів Хмельниччини, управління Держпраці винесло постанову про накладання штрафу на фізичну особу-підприємця у розмірі 670 тисяч 140 гривень. За висновком контролюючих органів підприємець – власник швейного цеху використовував працю найманих працівників, шестеро з яких не були оформлені на роботу офіційно.
Під час перевірки підприємець надав документи щодо працевлаштування 24-х найманих працівників цеху. Проте з шістьма працівниками були укладені договори підряду, за якими двоє з них мали виконувати лише прасувальні роботи, інші чотири – пакування готової продукції. Натомість під час перевірки зазначені особи виконували роботу з пошиття одягу, отже з ними мали бути укладені трудові угоди.
Відповідно до абзацу 2 частини 2 статті 265 КЗпПУ за таке правопорушення передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати за кожного неоформленого працівника, що в сумі складає 670 тисяч 140 гривень, повідомляє ДФС Хмельниччини.
   
Ну-ну...
   
ми не за такі реформи стояли на майдані  :zrada:
   
Це називається боротьба з бізнесом. Потім дивуються чого економіка не росте.
   
Ну-ну...

Угу. + 3 на Польщу.

продавці + хазяйка.
   
Такими конськими штрафами вони просто порозганяють бізнес, плідурки. Поїдуть у Польщу
   
Было бы просто шикарно, если бы половина от суммы штрафа шла неоформленному работнику, который бы сообщил в Держпрацю о факте работы без оформления.

Естественно не афишируя личность.
   
Такими конськими штрафами вони просто порозганяють бізнес, плідурки. Поїдуть у Польщу

Да

Усраться но не оформлять работников по закону.
   
Це називається боротьба з бізнесом. Потім дивуються чого економіка не росте.
Що, до тебе свинобот, раптом почало доходити? :K
Отжеж пєтрушки-дегенерати
   
черговий провінційний барижний гівнобізнес вилетів в трубу
не домовилася, буває
   
Было бы просто шикарно, если бы половина от суммы штрафа шла неоформленному работнику, который бы сообщил в Держпрацю о факте работы без оформления.

Естественно не афишируя личность.


простенько, эффективно и со вкусом  :)
   
Было бы просто шикарно, если бы половина от суммы штрафа шла неоформленному работнику, который бы сообщил в Держпрацю о факте работы без оформления.

Естественно не афишируя личность.

я не спорю с тем, что за такое нужно штрафовать. Но! Господа, посмотрите на размер штрафа!!! Это ли не пиzdec? Напомню, что штраф алко за рулем 10тыс. Теперь понятно кто враг нашему йобаному постсовковому государству
   
черговий провінційний барижний гівнобізнес вилетів в трубу
не домовилася, буває
----------------------------------
 Де гавно,а де бізнес? Це я про тебе.
   
У Вінницькій області підприємницю з міста Шаргород оштрафували на 223 тисячі 380 гривень за те, що на неї працювали два продавці, які не були офіційно оформлені.
ну там найбільші прихильники шоколадної хунти живуть, на парламентських набільше голосів за глойсю з усіх регіонів віддали

запжили по новому   :love:
   
----------------------------------
 Де гавно,а де бізнес? Це я про тебе.
не боїшся що й до тебе колись ходоки від глойсі придуть?   
   
Мінстець
   
Было бы просто шикарно, если бы половина от суммы штрафа шла неоформленному работнику, который бы сообщил в Держпрацю о факте работы без оформления.

Естественно не афишируя личность.

 (tu)

І п***а нещасним залишкам дрібного  бізнесу за півроку.
Дайош тока алігархав ! Всі інші хай п***а на Польщу.
   
----------------------------------
 Де гавно,а де бізнес? Це я про тебе.
(tu)   :D
   
я не спорю с тем, что за такое нужно штрафовать. Но! Господа, посмотрите на размер штрафа!!! Это ли не пиzdec? Напомню, что штраф алко за рулем 10тыс. Теперь понятно кто враг нашему йобаному постсовковому государству

Розмір штрафу такого порядку нагадує заставу за вбивство, а не адмінпокарання.
І свідчить тільки про те що влада тупо взяла курс на повне знищення дрібного бізнесу.
   
... оштрафували на 223 тисячі 380 гривень за те, що на неї працювали два продавці, які не були офіційно оформлені

херасе ;o
   
(tu)

І п***а нещасним залишкам дрібного  бізнесу за півроку.
Дайош тока алігархав ! Всі інші хай п***а на Польщу.

Господа, мы же в Европу хотим.

А в Европе все кто не может работать по закону как бизнесмен идет работать по закону как наемный работник.

Увы и ах, такая неожиданность.
   
(tu)

І п***а нещасним залишкам дрібного  бізнесу за півроку.
Дайош тока алігархав ! Всі інші хай п***а на Польщу.
в німеччині за неоформлених працівників вона би вже на зоні строк мотала
   
Господа, мы же в Европу хотим.

А в Европе все кто не может работать по закону как бизнесмен идет работать по закону как наемный работник.

Увы и ах, такая неожиданность.
не за таку евроінтеграцію ми майданили   :zrada:  [ua]
   
в німеччині за неоформлених працівників вона би вже на зоні строк мотала

а з суддями-хабарниками як в німеччині вчиняють?
   
(tu)

І п***а нещасним залишкам дрібного  бізнесу за півроку.
Дайош тока алігархав ! Всі інші хай п***а на Польщу.

я тут вже писав, що мій знайомий закрив невеличкий бізнес ще рік тому, коли ці штрафи прийняли. В нього тупо не вистачало оборотки
   
Ці випадки- виключення.

Зазвичай перевиряючі домовляються з порушником на взаємовигідних умовах, в цьому питанні мало що змінилося.
   
я не спорю с тем, что за такое нужно штрафовать. Но! Господа, посмотрите на размер штрафа!!! Это ли не пиzdec? Напомню, что штраф алко за рулем 10тыс. Теперь понятно кто враг нашему йобаному постсовковому государству
плюсую.ну поставьте 15-20 тысяч, как говорится чтобы не повадно было.Но 112 000.это на голову не налазит.И шото мнения Ксении Ляпиной как главы комитета соответствующего по этому поводу не слышно.А нахера? Села  на табуретку, и все по боку...традиционная позиция дрыщей.
   
розмір штрафу за однгого нелегала 50 мінімальний окладів

а не докуя  :S

повинен же бути якийсь баланс  :fool:
   
Усраться но не оформлять работников по закону.

Якщо б працівники ще хотіли по закону.... але то риторично. Податки у нас завеликі для такого стану економіки.

Так, я однозначно за влаштування по закону, але такі драконівські покарання більше шкідливі, аніж корисні.
   
я тут вже писав, що мій знайомий закрив невеличкий бізнес ще рік тому, коли ці штрафи прийняли. В нього тупо не вистачало оборотки

Ясна річ. Тут шито білими нитками для чого це зроблено. Ммінімум хабарі перевіряючим. Максимум повний штраф. 
Уявляєте розміри хабарів при таких штрафах ? Це все дуже позитивно впливає на бізнес. Просто агонь.
   
Якщо б працівники ще хотіли по закону.... але то риторично. Податки у нас завеликі для такого стану економіки.

Так, я однозначно за влаштування по закону, але такі драконівські покарання більше шкідливі, аніж корисні.

Проблема в том что в Украине есть возможность выбирать как жить - по закону или не по закону.

В цивилизованном мире и вопроса такого не стоит.
   
Ясна річ. Тут шито білими нитками для чого це зроблено. Ммінімум хабарі перевіряючим. Максимум повний штраф. 
Уявляєте розміри хабарів при таких штрафах ? Це все дуже позитивно впливає на бізнес. Просто агонь.

Не нарушайте - не будете платить.
   
Ці випадки- виключення.

Зазвичай перевиряючі домовляються з порушником на взаємовигідних умовах, в цьому питанні мало що змінилося.

Домовляються ? Ви уявляєте за скільки ? 
   
розмір штрафу за однгого нелегала 50 мінімальний окладів

а не докуя  :S

повинен же бути якийсь баланс  :fool:
ога такі газди елементарного законодавства не знають, найопують усіх на кожному кроці

а потім коли за дупу узяли та не вдалося відкупитися виють "а мене за що"
   
Не нарушайте - не будете платить.

Кара має бути пропорційна порушенню.

А то виходить в нас людину вбити дешевше .
   
Было бы просто шикарно, если бы половина от суммы штрафа шла неоформленному работнику, который бы сообщил в Держпрацю о факте работы без оформления.

Естественно не афишируя личность.
оформите работников , плодотворно поработайте  с ними и тогда эти галлюцинации больше Вас не посетят :D
   
Естественно не афишируя личность.
Профи, заканчивайте смотреть американские фильмы на ночь  :weep: . Выгодонабувача в 99 случаях сольют , а потом он может еще и исчезнуть.
   
це боротьба не з бізнесом, а з нашими баригами, які називають себе бізнесом
   
Профи, заканчивайте смотреть американские фильмы на ночь  :weep: . Выгодонабувача в 99 случаях сольют , а потом он может еще и исчезнуть.
вместе с курирующим инспектором по труду  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія