Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Звідки в Україні в автосалонах

Звідки в Україні в автосалонах
RSP

Автомобілі ВАЗ? Майже всіх моделей, які намагаються впарити навіть в кредит.
Це "заслуга" Зеленського чи ще до нього який заслужений автомобіліст України натягнув їх сюда.
Коли дивишся на цю десятитисячодоларов у х...то думаєш яку ж лялю би купив за ці гроші в ЄС при адекватній розтаможці.
Да.
Якесь як би це сказати помягше....б....дст во.
З Росією війна тому купляйте автовази.
З ЄС дружба то хер вам а не бу авто звідти
   
Re: Звідки в Україні в автосалонах

Туд покупателей ВАЗов не на одно десятилетие припасено.  :facepalm1:
   
Re: Звідки в Україні в автосалонах

власник укравто - зеленоросець
   
Re: Звідки в Україні в автосалонах

власник укравто - зеленоросець

3,14деть не треба
https://ru.тсн/auto/news/ukrayina/ne-tolko-zhiguli-kakie-avto-zapretili-vvozit-iz-rossii-1372407.html

при пьєті завозили свинарчуки
   
Re: Звідки в Україні в автосалонах

власник укравто - зеленоросець
Хуйосець. Петрушкам абы спистеть шо...
   
Re: Звідки в Україні в автосалонах

Хуйосець. Петрушкам абы спистеть шо...
Есть подозрение, шо этот аффтар - одна из собак, шо обнималась с таксистами в Умани. B-)
   
Re: Звідки в Україні в автосалонах

Есть подозрение, шо этот аффтар - одна из собак, шо обнималась с таксистами в Умани. B-)
:weep:  :lol:
   
Re: Звідки в Україні в автосалонах

дайие сылку на автосалон искал ненашел вазов нигде нет ни в кредит ни так
   
Re: Звідки в Україні в автосалонах

Заборонили. Але, здається, з відтермінуванням. Щоби поспродували завезене
   
Re: Звідки в Україні в автосалонах

Автомобілі ВАЗ? Майже всіх моделей, які намагаються впарити навіть в кредит.
Це "заслуга" Зеленського чи ще до нього який заслужений автомобіліст України натягнув їх сюда.
Коли дивишся на цю десятитисячодоларов у х...то думаєш яку ж лялю би купив за ці гроші в ЄС при адекватній розтаможці.
Да.
Якесь як би це сказати помягше....б....дст во.
З Росією війна тому купляйте автовази.
З ЄС дружба то хер вам а не бу авто звідти

Якщо провести референдум, то все буде навпаки, звичайно. В Україні немає демократії.
   
Re: Звідки в Україні в автосалонах
RSP

Заборонили. Але, здається, з відтермінуванням. Щоби поспродували завезене
Ясно, от в чому справа.
Я то думаю то звідти то звідти вереск -  ваз в кредит. Я в принципі навіть не думав купити яку ладу нову. Краще бу німця, навіть Опель. Але коли почав шукати через  тирнет бушку, Гугл швидко зрозумів що мене цікавить автомобіль і засипав мене рекламою Ваз в кредит.  Але ж Гуглу не поясниш що я це тільки прикидаю, на той рік, і що я купляти буду бу в ЄС десь.
От тому якийсь час я буду бачити рекламу салонів ваз в кредит які, правильно,  потрібно розпродати лохам і забути про них. Як і про джилі з черами і різні васядзєвські видуми.
   
Re: Звідки в Україні в автосалонах
van

 Из Вазов можно иметь второй авто Нива для редких  зимних поездок  или  чтобы перевезти стройматериалы  на каждый день такую машины даже   не рассматриваю . В Германии Нивы работают в  горах  сам видел  возят дрова  на прицепе  .
   
Re: Звідки в Україні в автосалонах

Туд покупателей ВАЗов не на одно десятилетие припасено.  :facepalm1:
:gigi:
   
Re: Звідки в Україні в автосалонах

Ясно, от в чому справа.
Я то думаю то звідти то звідти вереск -  ваз в кредит. Я в принципі навіть не думав купити яку ладу нову. Краще бу німця, навіть Опель. Але коли почав шукати через  тирнет бушку, Гугл швидко зрозумів що мене цікавить автомобіль і засипав мене рекламою Ваз в кредит.  Але ж Гуглу не поясниш що я це тільки прикидаю, на той рік, і що я купляти буду бу в ЄС десь.
От тому якийсь час я буду бачити рекламу салонів ваз в кредит які, правильно,  потрібно розпродати лохам і забути про них. Як і про джилі з черами і різні васядзєвські видуми.
я недавно автовоз нив видел, наверно старые запасы перевозили со склада на склад. :facepalm:
 
   
Re: Звідки в Україні в автосалонах
van

 Бензин российский и газ покупают  а почему машины нельзя ? Если не покупать то все  а не выборочно .
   
Re: Звідки в Україні в автосалонах
van

Кстати бытовая техника в Эльдорадо тоже  не украинская продается   все лжи   самсунги стиралки сделаны в РФ  на ТВ  , я как  патриот заказал несколько лет назад   ТВ  4 К  в Польше  а не у них..
   
Re: Звідки в Україні в автосалонах

та тут на форуме были с десяток тем про это
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія