Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

Антиваксерство - це чітка ознака ідіота.

На даний момент практично всі мають можливість вакцинуватись, всі хто хотіли вакцинуватись, тому нехай далі працює природний відбір.
   
Та ради Бога ... Хто заважає ? Хоч три рази на день. Навіщо інших примушувати ?
   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

Антиваксери нагадують балів із цього відео.

?s=20&t=4x3DGMHMzj34kU1YIARcBQ

Така сама віра в повну маячню і абсолютне ігнорування фактів.
   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

На перельотах, тобто на необхідності мати негативний швидкий тест перед вильотом непогане бабло заробляють
В нашому штаті ціна такого тесту коливається від 50 до 150$, для осіб, які не мають медичної страхівки
Підозрюю, що собівартість цього тесту мізерна
   
Точно теж саме. Маю пару алєнів вакцинутих - після 2-3 'вакцин' по 5 днів лежать з 39 та ледь вигрібають. Зате свято вірують що якби не вакцина, то б здох. 

Це при чому серед моїх всіх антиваксерів не було жодного, хто б мав температуру більше одного дня. Це Омікрон.
Мы когда короноваком вакцинировались, не было никакой температуры, никаких симптомов. Зато через 2 недели после 2-й дозы подловили что-то похожее на Дельту и все прошло за день. Омикроном, наверное, болели в конце февраля, через полгода после того, где-то 3-4 дня была температура, потом проходило, мама, правда, кашляла еще недели 2 потом.
   
А упороті ваксери нагадують мені "асвабадітелєй", які прийшли мене "асвабаждать" від міфічних нацистів, а "асвабаділі" від нормального життя, житла та роботи.
   
А упороті ваксери нагадують мені "асвабадітелєй", які прийшли мене "асвабаждать" від міфічних нацистів, а "асвабаділі" від нормального життя, житла та роботи.
Каким образом вакцина от всего этого освобождает?
   
Каким образом вакцина от всего этого освобождает?
Нагадати скільки людей відсторонили від роботи через їх відмову вакцинуватись ?
Я сам був вимушений звільнитись з роботи через свою відмову позбавляти премій співробітників, які не вакцинувалися.
   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

Коллєга на днях перехворів другий раз вже((
Добре що я на лікарняному був——а то б і я підхопив((
Так——знов почастішали випадки захворювання((
А зараз в Кьольні купа масових заходів проводиться——і всім пофіг на маски((
Я один з небагатьох хто іі майже всюди де потрібно носить))
   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

Коллєга на днях перехворів другий раз вже((
Добре що я на лікарняному був——а то б і я підхопив((
Так——знов почастішали випадки захворювання((
А зараз в Кьольні купа масових заходів проводиться——і всім пофіг на маски((
Я один з небагатьох хто іі майже всюди де потрібно носить))
там у вас в Німеччині цікаво, в поїздах наявність маски на писку обов’язкова, а ось в приміщенні вокзалу чи аеропорту - ні, всі без масок. Якось дивно це сприймалося…
   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

там у вас в Німеччині цікаво, в поїздах наявність маски на писку обов’язкова, а ось в приміщенні вокзалу чи аеропорту - ні, всі без масок. Якось дивно це сприймалося…

Вже забили всі на ковід(((
А він є((
пс. І треба було маякнути насправді))
   
Каким образом вакцина от всего этого освобождает?
[/дайте]
І сама вакцина, як субстанція, ні від чого цього не позбавляє. Позбавляє примус до вакцинації.
   
Я на прикладі лікарні поряд з домом можу стверджувати: смертність минулої осені зросла в рази, саме від асоційованої пневмонії, і 95% померлих були нещеплені. Це слова головного патанатома.
   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

Вже забили всі на ковід(((
А він є((
пс. І треба було маякнути насправді))
ми збирались поїхати в Кельн, на понеділок планували, здається 13.06
Але в дочки у вівторок в універі була презентація її проекта, вона в останній момент відмовилась від поїздки, змушена була готуватись. А ми не захотіли їхати без неї
Нічого, ще побачимся)
   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

Антиваксерство - це чітка ознака ідіота.

На даний момент практично всі мають можливість вакцинуватись, всі хто хотіли вакцинуватись, тому нехай далі працює природний відбір.

На днях слухав по радіо
У нас кількість доз вакцин  в декілька разів більше населення
А омікрон не дуже боїться вакцин
Куди тепер дівати запаси Файзера і Астрозенеки?
Треба, як і в випадку з грипом, другі види вакцин, які будуть спроможні протистояти омікрону і майбутнім штамам ковіду
Тогорічна вакцина проти грипу не ефективна в цьому році
   
На днях слухав по радіо
У нас кількість доз вакцин  в декілька разів більше населення
А омікрон не дуже боїться вакцин
Куди тепер дівати запаси Файзера і Астрозенеки?
Треба, як і в випадку з грипом, другі види вакцин, які будуть спроможні протистояти омікрону і майбутнім штамам ковіду
Тогорічна вакцина проти грипу не ефективна в цьому році
Куди, куди... На смітник, як це було свого часу із запасами "Таміфлю", якого накупили, як дурень мила, бо дуже боялися "пташиного грипу"
   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

На днях слухав по радіо
У нас кількість доз вакцин  в декілька разів більше населення
А омікрон не дуже боїться вакцин
Куди тепер дівати запаси Файзера і Астрозенеки?
Треба, як і в випадку з грипом, другі види вакцин, які будуть спроможні протистояти омікрону і майбутнім штамам ковіду
Тогорічна вакцина проти грипу не ефективна в цьому році

Якщо хтось пропонує тобі вакцину від майбутніх штамів, то можеш бути впевнений, що це чистий розвод, бо ніхто не знає, які мутації будуть в майбутньому.

Вакцина може бути лише від вірусів, які вже існують на даний момент. Якщо вірус мутує настільки, що вакцина більше не діє, то вакцину потрібно змінювати.
Саме так і роблять з грипом. Єдина проблема, що традиційний метод вироблення вакцин потребує вирощування великої кількості вірусу, щоб його вбити чи інактивувати і зробити з нього вакцину.
м-РНК технологія дозволяє це зробити швидше, дешевше і більш безпечно, бо не потребує вирощування вірусу. Плюс не треба везти зразок вірусу на інший кінець світу, щоб розпочати там виробництво вакцини, а можна лише переслати файл з послідовністю нуклеотидів.
   
Нащо все робилося? Дуже просто - для закрути гайок клятим рабам. Подорожувати - зась, економіку в сраку (ще не скоро вигребемо), переляк та психологічне каліцтво дітям назавжди, а головне це нормалізація примусу до екпериментів фармамафії та глобалістів. Виводять вони трансгуманоїдів, бачте. Далі буде ще веселіше. CBDC -  не отримаєш чергову дозу ширєва і нема грошей на акаунті.
   
Вже, мабуть, є новий штам коронавірусу після Омікрону. Але зараз літо - період відпусток і його поки не виявили.
   
Нащо все робилося? Дуже просто - для закрути гайок клятим рабам. Подорожувати - зась, економіку в сраку (ще не скоро вигребемо), переляк та психологічне каліцтво дітям назавжди, а головне це нормалізація примусу до екпериментів фармамафії та глобалістів. Виводять вони трансгуманоїдів, бачте. Далі буде ще веселіше. CBDC -  не отримаєш чергову дозу ширєва і нема грошей на акаунті.
Медицина займається і іншими захворюваннями і вона при цьому не переслідує мету знищити економіку.
   
На початку  лютого чоловік і дитина  - 4 дні 38-39, потім попустило...тест позитивний. Я - темп норм, тільки втома та кашель, тест негативн.  Вважаю - легко відбулися...
   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

Медицина займається і іншими захворюваннями

Петю в свій час пропустили і не вилікували. Тепер він пасеться на сайтах для конспірологів, а це вже не лікується.
   
Точно теж саме. Маю пару алєнів вакцинутих - після 2-3 'вакцин' по 5 днів лежать з 39 та ледь вигрібають. Зате свято вірують що якби не вакцина, то б здох. 

Це при чому серед моїх всіх антиваксерів не було жодного, хто б мав температуру більше одного дня. Це Омікрон.

Ти їб...нутий -  від омікрону лічені люди мають температуру вище 37 С
   
Антиваксерство - це чітка ознака ідіота.

На даний момент практично всі мають можливість вакцинуватись, всі хто хотіли вакцинуватись, тому нехай далі працює природний відбір.

 (tu)  :-B  Як і інші теорії змови і голосування за Трампа.
   
Антиваксерство - це чітка ознака ідіота.

На даний момент практично всі мають можливість вакцинуватись, всі хто хотіли вакцинуватись, тому нехай далі працює природний відбір.
і де твій ковід? де смерті?
   
На початку  лютого чоловік і дитина  - 4 дні 38-39, потім попустило...тест позитивний. Я - темп норм, тільки втома та кашель, тест негативн.  Вважаю - легко відбулися...
грип хтось відмінив?
   
Вже, мабуть, є новий штам коронавірусу після Омікрону. Але зараз літо - період відпусток і його поки не виявили.
не "прорекламували"  . так і піде під лейблом ОРЗ...
   
Говорив з сімейною,каже в порівнянні з жовтнем-листопадом більшість пацієнтів в лютому була з нежиттю і легкою температурою.А от в розпал Дельти було справжнє жахіття.
   
Вже, мабуть, є новий штам коронавірусу після Омікрону. Але зараз літо - період відпусток і його поки не виявили.
Різновид омікрону
   
Говорив з сімейною,каже в порівнянні з жовтнем-листопадом більшість пацієнтів в лютому була з нежиттю і легкою температурою.А от в розпал Дельти було справжнє жахіття.
Тобто можна констатувати, що зараз "ковід" - це нежить і невелика температура. Тобто як при звичайних ГРВІ, до яких всі звикли й паніки ні хто не підімає. Навіть до пневмонії справа доходить дуже рідко, не кажучи вже про смертельні випадки.
   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

:facepalm:
Чювак, чи є щось у світі, де оцет безсилий?

Уксус - фигня по сравнению с мочой и перекисью водорода.
   
Ти їб...нутий

Ти якійсь нервовий. Бережи серце. Вакцина ж працює.
   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

Де поділась стара гілка?
Напишу тут свої новини.
Роботодавець мене відправив у відпустку з 1 лютого.
Я найняв адвокатів, подали на них позов у суд за порушення робочого контракту у якому нічого про ніяку вакцинацію нема (на 220 тис на хвилиночку).
Пройшло небагато часу. Роботодавець тиждень тому написав захист до суду. Ми просунемо справу на розгляд на цьому тиждні.
Обіцяли забрати в мене телефон компаніі та бенефіти десь з місяць тому. Нічого не забрали. Що мене дещо здивувало. Сьогодні зрозумів чому. Прийшов лист - звуть назад на роботу з 11 липня.
От сиджу, думаю, чи повертатися до цих йолопів, чи ні. За час своєї відпустки мав гарний час, три рази їздив до котеджу, їздив тут біля міста по усяких усюдах, поробив кучу справ, що на них ніколи не було часу, допомагав родичці біженці перебратися у Монреаль (вона знайшла дуже непогану роботу на кіно компанію), розважався як тільки міг, декілька великих свят відвідав з дітьми (геть усі без масок).
Пошукав іншу роботу. За останні два тиждні десь 5-6 інтерв’ю мав на роботи на 40-50 тис більше платня та й ще більш цікаві посади.
От сиджу, пику чухаю, чому мені до тих йолопів повертатися? Чому? Як я був не вакцинований так і зараз, а вони покололися там усі задурно. У чому логіка? Я ж стримуватися не буду, буду з тих насміхатися. Може вони на це розраховують? Треба придумати як тонко з них насміхаттся, типу «дякую за оплачувану відпустку на 5 місяців», «дуже сподобалося ходити на протести водіїв траків, зустрів багато розумних людей, чого мені не вистачало у попередні роки на роботі», «збираюсь не вакцинуватись вже четвертий раз, цей раз буду не вакцинуватися бустером», «чи я вам казав, що 800 мільйонів вакцинованих помруть до 2028 року», «а скажіть мені чому я не вакцинований не хворів ковідом, а ви вже на третє коло пішли», «коли в мене поганий настрій, я завжди нагадую собі що я не мав вакцину і відразу робиться весело», «ніхто не може мені до цих пір сказати що вони намішали у ті вакцини, може ви допоможете з составом?», «хто сказав що вакцина обов’язкова? Можна було і не колотися.», «я дивився кіно поки був у відпустці про вакцини. От раніше були вакцини, скажу я вам», «я навіть збирався вже було вакцинуватись, а потім подумав навіщо мені та сеча?», «не думав, що знову вас побачу, мені так сподобалось відпочивати», «мені казали когось найняли на короткий контракт щоб мене підміняти, скажіть їм що вони звільнені, доктор повернувся з відпустки».
Як отримаю добру пропозицію, то мабуть навіть повертатися не буду. Завтра інтерв‘ю ще з одним великим банком.
А з тих йолопів ще й по суду отримаю гроші. Я оцінюю шанси десь 80-20 на мою користь. Подивимось.
   
Класно бути антивакцінатором десь в Канаді, Швейцарії та Нідерландах. 99%, що тебе та твоїх рідних врятують навіть при важкому перебігу.
   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

Класно бути антивакцінатором десь в Канаді, Швейцарії та Нідерландах. 99%, що тебе та твоїх рідних врятують навіть при важкому перебігу.

Чи можна просто купити івермектин та масло куміна, що практично гарантовано не допустить до стадії коли навіть знадобиться телефонувати сімейному лікарю. І я б так вже не сподівався на лікарів що на повному серйозі використовують ремдесивір, бо то допомога тільки скоріше потрапити на цвинтар і не більше.
   
На збільшення ризиків для груп ризику можна начхати. Не ти ж особисто будеш їх хоронити.
   
Чи можна просто купити івермектин та масло куміна, що практично гарантовано не допустить до стадії коли навіть знадобиться телефонувати сімейному лікарю. І я б так вже не сподівався на лікарів що на повному серйозі використовують ремдесивір, бо то допомога тільки скоріше потрапити на цвинтар і не більше.
а можна більш детальніше про + івермектина та масла куміна  та   мінуси  ремдесивіра.   У минулому жовтні я, вже потрапивши до реанімації (ускладнення з серцем та запалення легень), витратив 24 тис. на  6 флаконів. Через тиждень був переведений до терапії в значно кращому стані.
   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

а можна більш детальніше про + івермектина та масла куміна  та   мінуси  ремдесивіра.

Івермектин - це така байка для ідіотів антиваксерів та конспірологів. Вже неодноразово було доведено, що ніякого позитивного ефекту івермектин для лікування ковіду не дає.

Останнє редагування: 5 липня 2022 16:05:34 від Tatus
   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

На збільшення ризиків для груп ризику можна начхати. Не ти ж особисто будеш їх хоронити.

Раджу почитати про безпечні вакцини.
https://www.cbc.ca/amp/1.6472636
Коротко. Чувак був льотчиком з шести значною зарплатою та насиченим життям, став інвалідом прикованим до дому з пенсією як зарплата клерка середньої руки.
І льотчики то одні з найздоровіших людей у світі. Нічого іншого просто не змогли знайти «лікарі». А будь кому іншому знайшли б захворювання що воно призвело до інвалідності і заплатили би кукіш у кармані.
«Не треба нас агітувати, ми самі кого завгодно загітуємо» (с)
Піди цьому льотчику та його родині розкажи про групи ризику та збільшення ризику. Чи втечеш живим?

   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

Івермектин - це така байка для ідіотів антиваксерів та конспірологів. Вже неодноразово було доведено, що ніякого позитивного ефекту івермектин для лікування ковіду не дає.

Так. Байка. І саме тому уряди у Бразилії та Чілі надсилали геть усім громадянам ці пігулки. І у Індії тільки з початком його використання вдалося збити гігантську хвилю дельти.
Пиши іще.
Ефект є у превентивній медицині, ранніх стадіях захворювання та при правильному реджименті використання. Якщо робити дослідження з метою дискредитувати препарат, то саме те то дослідження і «доведе неодноразово».
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія