Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

Схоже в нас ще один "важкий" поціэнт на форумі.
Аеліт, Редіс, Сметана.. тепер Фборис
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами
PAL

Схоже в нас ще один "важкий" поціэнт на форумі.
Аеліт, Редіс, Сметана.. тепер Фборис

його зажравшієся айтішнегі мабуть дуже абідєлі, як свого часу Мішаню Бродського  :gigi:
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

Айтишники фопы это как мастера в салоне,которые якобы арендуют в нем место.Тоже мутка чтобы не ставить кассовый аппарат и не платить налоги за наемных и прочее.Опять же в деньгах айтишник платит налогов 5% с 3-5к у.е. ,а кто то платит 20% с 500.В деньгах айтишник вроде бы платит больше ,но и остается у него тоже гораздо больше чем у пересичного.Может лучше ввести прогрессивную шкалу налогов?Больше зарабатываешь больше платишь.Это по европейски,но и плодит дармоедов

Типичное левацтво. И ТС тоже левак.

-------------------------->
   
Схоже в нас ще один "важкий" поціэнт на форумі.
Аеліт, Редіс, Сметана.. тепер Фборис
та лана...то просто жаба дусит.
Зелена :)
   
У нас сучасний стек, лайно мамонта зі старих часів є для окремих API, але поступово його випилюють. Проблема виключно в тому, що в нас простих задачок "написати КРУД" немає  :gigi:
Проблема в тому, що всі це розказують, та люблять дуже прикрасити, але далеко не у всіх слова відповідають дійсності, і мають адекватний менеджмент.
Всі ті сіньйори до того як осісти на проекті та конторі, добряче поневірялись по всяких шарагах, натерпілися від ідіотизму замовників і керівництва, добряче помотали собі нервів.
І заново повтирити цей негативний досвід бажаючих мало, занадто великі ризики за зайву штуку баксів.
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

У нас сучасний стек, лайно мамонта зі старих часів є для окремих API, але поступово його випилюють. Проблема виключно в тому, що в нас простих задачок "написати КРУД" немає  :gigi:

Саме так і в нас. Лайно мамонта на Коболі. Якісь вумники ще до мене надряпали якусь приблуду, яка сурци з цього лайна автоматично перекладає на джяву.
   
Последнее
всем глубоко пох..й на твое мнение. или на мое. и слава богу ) 

   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

Єдине, що треба взяти з цієї теми: можна бути в повному неадекваті, але все одно знайти непогану роботу в США.
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

.
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

.
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

Проблема в тому, що всі це розказують, та люблять дуже прикрасити, але далеко не у всіх слова відповідають дійсності, і мають адекватний менеджмент.
Всі ті сіньйори до того як осісти на проекті та конторі, добряче поневірялись по всяких шарагах, натерпілися від ідіотизму замовників і керівництва, добряче помотали собі нервів.
І заново повтирити цей негативний досвід бажаючих мало, занадто великі ризики за зайву штуку баксів.

У мене продукт, досить відома в Україні установа, пишемо для себе. Багато взаємодії з різними сервісами: від внутрішніх до зовнішніх, і людина, яка хоче тут працювати, має швидко розібратися в тому, як працювати на новому, розуміючи одночасно, як працювало (і працює) старе. І менеджмент адекватний, немає на що скаржитися.
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

всем глубоко пох..й на твое мнение. или на мое. и слава богу ) 

Никому я не завидую
Никому не желаю зла.
Это правда, а на правду не обижаются, господа очкарики.

Посмотрите на себя?
Вам не противно заказывать «частное такси» и суши ежедневно?
И соревноваться в понтах в винных домах?
Может пора подумать о том что будет здесь дальше?
Пора подумать что западная цивилизация гибнет, Европа с леваками идет в халифат и бежать вам некуда по большому счёту. Хотите создать здравое комфортное государство - здесь все есть. Даже дикарей фуповских можно образовать. С быдлом можно и нужно работать.
Останетесь здесь - кто будут ваши дети?
А если их боженька в лобик не поцелует и станут медсёстрами - учителями? В каком говне они будут жить?
Но то такэ. Тем вы очкарики интроверты и славны что некоторые из вас хорошие тактики. Стратегов нет.

То от человека работавшего в европах и америках.
Не поймёте - вы на другой фазе.
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

Якщо чесно, скільки в мене було проектів, ще не зустрічав жодної поганої тімки та менеджменту. Завжди все адекватно було, і шкодували, що я йду. Але я особисто не бачу причин триматися на одному проекті більше ніж 1,5-2 роки.
   
Не был день на фупе и тут уже настрочили.
Повторюсь.
Ребята, облагайтесь налогами этих хитрожопых.
Это дерьмо земли.

С одной стороны эти люди пользуются хаосом, созданным бандюками для обворовываемы Украины.
А именно, дешевизной жизни, созданной от отсутствия законов и иностранного капитала.
Фопами, созданными для неуплаты налогов.
Пиратским софтом и отсутствием наказания.

С другой стороны воны волають про то что Украина не Европа и гомосяцкие БЛМ ценности не те. И смузи невкусный.

Все очкарики генетические выродки (за шо их пытались убить в деццтве).  Как выродки, каждый очкарик - левак, любитель рассказать про минимальный доход и БЛМ.

Но когда их прижимают с налогами, идет мировой вопль про «западные ценности» и то что коммунисты пытаются все поделить.

Пусть платят или едут в Германию жить в коммуналке и кормить беженцев налогами.

не все такие... не надо урпвнивать всех айтишников
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

не все такие... не надо урпвнивать всех айтишников
Да он вообще малохольный какой-то. Там ведёт себя любая молодеж, если хватает средств. Причём тут ИТ шники. У меня в компании я почти никого не узнал в этом, а там пару сотен людей. Большей частью довольно скромные. Ибо интроверты.
Вообщем, пьяный матрос Железняк какой-то этот Борис. Та и пёс с ним, плевать если честно. Собак много, не спорить же с каждой.
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

Корені сьогоднішньої брехливої теми ватного хуїла.
   
Та ну… Прям «на раз».

А можна хоч з елементарними викладками?

Середній айтішніг має скільки в місяць? 2-3 тищі? Поправте. А скільки коштує будинок в субурбані Києва? 200 тисяч? 300 тисяч? Поправте.

А ще за щось треба жити.

І скільки років мусить ховатись від податків той айтішнєг щоб НА РАЗ купити той будинок? Тим більше за кеш, як ви стверджуєте. За все життя наскирдує? Тим більше що ціна також не стоять на місці.

За розбитий хрущ згоден - може.
Середній айтівець має 5-6 тисяч. Ушлі зайчикують на 2-3 замовників і мають 12-18 тисяч. Доларів
Ну що, тепер жаба борюсика остаточно задушить )))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія