Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як це назвати? На кого працюємо?

Re: Як це назвати? На кого працюємо?

Але зараз тобі нічого не заважає зради таскати.
учитывая что Гео на нуле а мы на диване ...
   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?

учитывая что Гео на нуле а мы на диване ...
Сейчас тебе рсскажут, что он не на правильном нуле, и не правильно вюет и вообще это ничего не значит.
   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?

учитывая что Гео на нуле а мы на диване ...
Мічигану, котрий на нулі, бан на місяць за згадування потужного солнцелікого, але ж тут інше.
   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?
Geo

Мічигану, котрий на нулі, бан на місяць за згадування потужного солнцелікого, але ж тут інше.

Можете мене назавжди тут забанити. Мені глибоко по*уй.
   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?

Сейчас тебе рсскажут, что он не на правильном нуле, и не правильно вюет и вообще это ничего не значит.
Якщо ця історія, не є черговою провокацією потужного штабу, і все виявиться як описано тс, без де-яких "неважливих дрібниць", я вибачусь перед тс,  та за те, що одразу не почав волати "зрада" . Але щось досвід мені підказує, що вибачатись не прийдеться.
   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?

Можете мене назавжди тут забанити. Мені глибоко по*уй.
Спокойно, не обращай внимания.
   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?

Якщо ця історія, не є черговою провокацією потужного штабу, і все виявиться як описано тс, без де-яких "неважливих дрібниць", я вибачусь перед тс,  та за те, що одразу не почав волати "зрада"

Карпунцов в політиці з Кличком з'явився
   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?
Geo

Тартосетто, можете не вибачатись. Мені Ваші вибачення, як зайцю стоп-сигнал. І на брудершафт, я ніхєра не пам'ятаю, щоб ми з Вами пили, що Ви мені тут "тикаєте".

"Тихіше будь"(с), як казали в АТО.
   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?

Мічигану, котрий на нулі, бан на місяць за згадування потужного солнцелікого, але ж тут інше.
Ага, на дансько-шведському нулі  :lol:
   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?

треба було хабаря дать
незнає громадянин Британії украiнських "законiв" ..
   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?
Geo

Мічигану, котрий на нулі, бан на місяць за згадування потужного солнцелікого, але ж тут інше.

Я тут когось згадував?
   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?

https://m.facebook.com/photo?fbid=2938219249810331&set=a.1517991328499804
Валерій Карпунцов

"Друзі, хтось може дати логічне пояснення на цю ситуацію? Етнічний українець, громадянин Британії, спецпризначинець. Позивний "Сафрон". Тренував британський спецназ. Має гарний військовий досвід. У 2014-2015 роках приїхав відстоювати Україну у боях з рашистами на сході. Коли почалось широкомасштабне вторгнення - приїхав захищати Україну. Приймав участь у боях під Гостомелем. На минулому тижні отримав поранення. 12 годин їх не могли евакуювати. Пораненою рукою ще витягував із собою 200-х. Їхав на лікування в Англію. Його пораненого з температурою протримали 5 годин на кордоні у Шегинях. Він пропустив літак з Польщі. Більш того, його змусили сплатити 5000 грн. штрафу за порушення перебування строку у 90 днів і поставили заборону на в’їзд до України до кінця року!
Це як назвати?!!! Що за бл….ство? Друзі, розшарьте, може все ж хтось таки прояснить ситуацію із таким заохоченням іноземців воювати за Україну !!" (С)

Я попробовал визуализировать то что написано выше.
К пограничнику в Шегинях подходит человек с британским паспортом, в котором просрочен 90то дневный период пребывания.
Возможно был задан вопрос о причине превышения, скорее всего был дан ответ о том что воевал.
Скорее всего пограничник сказал что вынужден выписать штраф в 140 фунтов, мелочь на фоне общих затрат героя в этой поездке.
Из-за задержки с оформлением опоздал на самолет, улетел следующим, они там каждые полчаса.

Остальное - эмоциональная накрутка, сорри Geo.
Какое отношение пограничник или чиновники имеют к тому что раненого не могли эвакуировать 12 часов?
Почему к иностранцам в наших войсках должно быть другое отношение, чем к своим гражданам?
Не совсем понятно, на что ушло пять часов в Шегинях: так долго выписывали штраф, или бОльшую часть времени стоял в очереди? Во втором варианте тоже не к пограничникам вопрос.
   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?
Geo

Але зараз тобі нічого не заважає висмоктані в штабі потужні зради таскати.

Не заважає. Трошки є вільного часу в медзакладі. Ви сцяли кров'ю колись? Дуже захопливе і яскраве видовище. Не гірше, ніж читати ватні висєри упячки. :)
   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?

на Западных границах не то творится. Необходима ротация на три месяца на восточные рубежи
Прикордоники на західному міцно вбудовані в захист неньки від клятого ляха. І навпаки  в зворотній бік з боку неньки колючий дріт і 50баксів в сигаретну пачку від зубожилого що поспішає.
Ну як сука буде проти того щоб хто дав прикордоннику покурити. А чи курево там чи бакси ніхто не знає..

Також
Ротація не лікує
....

Пропозиця ВСІМ  іноземцям збільшити термін перебування чи зробити його безтерміновим то наівна дурня.
Миздобульска

На одного волонтера в зсу приіде десяток уєпанів що від поліціі  в своіх краінах переховуються. І то будуть не лише аліментщики. Кримінал збоченці.
Нахіба неньці то треба.
   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?

Не заважає. Трошки є вільного часу в медзакладі. Ви сцяли кров'ю колись? Дуже захопливе і яскраве видовище. Не гірше, ніж читати ватні висєри упячки. :)
Гео, я нічого особистого не маю проти Вас, а, навпаки, дуже поважаю! . Мені єдине дивно, як такі люди як Ви, стали жертвами циганського гіпнозу.
Щиро бажаю скорішого одуження та повернення в стрій!  :-B

Останнє редагування: 3 липня 2022 12:21:48 від tartosetto
   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?
Geo

Гео, я нічого особистого не маю проти Вас, а, навпаки, дуже поважаю! . Мені єдине дивно, як такі люди як Ви, стали жертвами циганського гіпнозу.
Щиро бажаю скорішого одуження та повернення в стрій!

Вашому цинізму нема ніяких людських меж.Чесно, я в захваті від таких людей.
   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?

На одного волонтера в зсу приіде десяток уєпанів що від поліціі  в своіх краінах переховуються. І то будуть не лише аліментщики. Кримінал збоченці.

Зовсім з пальця зраду висосав.
І як вони пройдуть паспортний контроль на виїзді з ЄС ?
   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?

Вашому цинізму нема ніяких людських меж.Чесно, я в захваті від таких людей.
Хуцпаті банкують
   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?

Вашому цинізму нема ніяких людських меж.Чесно, я в захваті від таких людей.
Навіть не знаю що відповісти. 
Ще раз бажаю одуження.
Більше не писатиму в цій гілці.
   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?

треба було хабаря дать
незнає громадянин Британії украiнських "законiв" ..
Задлячого дпсу британець.
Поруч на іноземця 100"бляхарів"
Не уявляйте когось за ідіотів
   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?

Зовсім з пальця зраду висосав.
І як вони пройдуть паспортний контроль на виїзді з ЄС ?

не всі уєбани є відомими поліції, грабанув чи вбив когось, поки поліція встановлює особу чувак вже в україні, в британії взагалі немає контролю на виїзд з країни...
   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?

не всі уєбани є відомими поліції, грабанув чи вбив когось, поки поліція встановлює особу чувак вже в україні, в британії взагалі немає контролю на виїзд з країни...

Чим нинішня ситуація не дозволяє так робити?
Штраф в 120 фунтів стримує ?
Ну так, чим платити такий велетенський штраф краще сісти за пограбування
   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?

Зовсім з пальця зраду висосав.
І як вони пройдуть паспортний контроль на виїзді з ЄС ?
А яким боком страж гранічний польщі до збоченця з італійським паспортом або бразильця з італійським внж?
Тим паче на етапі розслідування та і вже після винесення підозри.
І не кидайся  йопт словаами бо панство зауважить що ти сосеш явно не палець
   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?

Не здивований.
   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?

Это продолжение сериала наши уебищные чинуши которому уже сотни лет

1. Чинуши роблять те, що їм дозволяють робити.
2. А як що їм ще й наказали це робити, то вони ще й роблять це з особливим цинізмом.

В цьому випадку цинізм особливий.

 :X
   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?

Швец уже эту историю про раненного у себя на канале опубликовал.
   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?
ATF

Швец уже эту историю про раненного у себя на канале опубликовал.

Думаєте дописувач "тартосетто" вибачиться?
   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?

Думаєте дописувач "тартосетто" вибачиться?
За що вибачатись? Ти вже наколупав зраду?
   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?
ATF

За що вибачатись? Ти вже наколупав зраду?


Що ви. Що ви. Пащекуйте. Не відволікайтесь.
   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?

   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?
Geo

Тобто затримання таки було і штраф, хоч в в інших обсягах, але був. Я правильно зрозумів прикордонника?

Чи нічого не було і Карпунцов тупо спи*дів? Тоді чекаємо судового позова на Карпунцова від "погранцов" за наклеп в підрив ділової репутації.

Логічно?
   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?

кожна інстанція маж свої правила і інструкції.
прикордонники,
митники. з початком війни, митні правила не помінялися, чи помінялися з затримкою. І це призводило до проблем з ввезення гум.допомоги і допомоги ЗСУ.
але в людини на посту є свої інструкції які вона якщо "вигне" то буде, ймовірно, покарана.
   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?

теоритично британець порушив закон, прикордонник який би його пропустив порушив би свої посадові інструкції.
бюрократія? так. але ми ж живем в правовій державі і поранення не звільняє від порушення законів. все що треба було зробити іноземцю, це отримати відповідну візу яка забезпечує
тривале офіційне перебування на території україни
є ще крім закону мозок,якщо він є
якщо пропускають контрабас на мільйони доларів,а тут людина воювала за твою країну і порушила термін перебування?
пдрастизм чистої води
 Україна
   
Re: Як це назвати? На кого працюємо?

є ще крім закону мозок,якщо він є
якщо пропускають контрабас на мільйони доларів,а тут людина воювала за твою країну і порушила термін перебування?
пдрастизм чистої води
 Україна
Ну йому зробили поблажку, заборону на в'їзд не ввели, штраф невідомо чи виписували.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія