Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Віталій Портников: Зеленський боїться реальності

Віталій Портников: Зеленський боїться реальності

Поява у інформаційному просторі прес-секретаря українського президента Юлії Мендель демонструє, що офіс Зеленського вирішив використовувати у комунікації із суспільством досвід адміністрації хуйло.

У Кремлі теж намагаються покласти на прес-секретаря президента тягар відповіді на непрості питання у ситуації, коли сам очільник держави не хоче розмовляти на ті чи інші теми і очікує більш вигідної для себе ситуації. Це відоме політичне боягузтво хуйло. І це відома політичне боягузтво Зеленського. Два чоботи - пара.

Президент країни, який обожнює записувати безглузді відеоролики на безглузді теми, зберігає мовчання, коли потрібно висловитися про найбільш резонансну тему останніх тижнів - вирок Стерненку, за нього відбріхуються чиновники його офісу. Президент України зберігає мовчання, коли потрібно висловитися про найбільш резонансну тему останніх днів - санкції проти олігарха Ігоря Коломойського. За нього говорить не менш недосвідчена, ніж сам президент, прессекретарка. Юлія Мендель робить багатозначні натяки замість того, щоб відповісти на дуже просте запитання - чи збираються в Україні проводити розслідування тієї самої корупційної діяльності Коломойського, про яку говорить державний секретар США? Саме Коломойського, а не «стрілочників» - менеджерів "Привату"? Або Зеленський боїться, що у розслідуванні цієї діяльності - перш за все руйнівної для Української держави діяльності Коломойського у останні роки, про яку говорять американські дипломати - він вийде на самого себе і представників власного найближчого оточення? Тоді не потрібно боятися. Потрібно чесно сказати - я не допущу такого розслідування, щоб не опинитися звинуваченим у причетності до корупції. Мені плювати на американців, коли мова йде про мою власну безпеку. Ми будемо будувати тут Білорусь, тому що, як і у Лукашенка, для мене єдина можливість вижити - залишатися президентом до нескінченності. І Коломойський мені в цьому допоможе, тому у нього іншої можливості вижити теж немає.
Але замість цього краще послати закривати амбразуру Юлію Мендель і порадити їй підняти мою улюблену тему про Порошенка і про те, що він і Медведчук - одне і те ж. Тому що мені страшно. Тому що я боюся власної тіні, не те що тіні державного секретаря США. Тому що Байден не телефонує - і я вже починаю думати, що це навіть добре, тому що не уявляю собі, що він мені може сказати, якщо раптом зателефонує. Авжеж, дуже добре уявляю. І від цього просто моторошно.

Ну що ж поробиш! Той, кого обирають главою держави, повинен брати всю відповідальність за наслідки цього вибору громадян на себе. І відповідальність за свій успіх. І відповідальність за свій крах. І відповідальність за крах країни, до речі, теж.

І ніяка Юлія Мендель не допоможе уникнути відповідальності - навіть якщо буде давати інтерв'ю кожен день.
https://espr eso.tv/article/2021/03/09/vitaliy_portnykov_zelenskyy_boyitsya_realnosti
   
Хм, чесно кажучи в нього виступи ще гірші ніж мовчання. Так навіть здається що не безнадійно. Так що краще хай мовчить :)
   
73% не забажали взяти на себе відповідальність - розвісили вуха, роззявили пащеки до солодких обіцянок які виявились зеленою сцяниною.
   
Він усього боїться. Володимир Ссанич.
   
а кто не боится реальности?
покажи сейчас пересичному фуповцу зеркало - и он сойдет с ума
   
73% не забажали взяти на себе відповідальність - розвісили вуха, роззявили пащеки до солодких обіцянок які виявились зеленою сцяниною.
98%
   
Re: Віталій Портников: Зеленський боїться реальності

73% не забажали взяти на себе відповідальність - розвісили вуха, роззявили пащеки до солодких обіцянок які виявились зеленою сцяниною.
А кто еще так слюни пускал по молочным рекам с кисельными берегами, до которых вот только рукой дотянуться? А!? Верно...жители территорий крым и домбабве. Им росия тоже картинку показала и развела как лохов.
   
98%
поясни
   
Re: Віталій Портников: Зеленський боїться реальності

Віталій Портников
геев и свиноботов читать не стоит.
чи збираються в Україні проводити розслідування тієї самої корупційної діяльності Коломойського
На данный момент расследуется воровоство и сдача украинский интересом Свином.
підняти мою улюблену тему про Порошенка і про те, що він і Медведчук - одне і те ж.
Ну да, они оба агенты кремля и кумовья.
   
поясни
73+25
   
73% не забажали взяти на себе відповідальність - розвісили вуха, роззявили пащеки до солодких обіцянок які виявились зеленою сцяниною.
Ну от ви у 2014 брали на себе відповідальність за петро.
То чому відмовилися відповідати за свій вибір, коли час настав і причому дуже швидко?
   
геев и свиноботов читать не стоит.
На данный момент расследуется воровоство и сдача украинский интересом Свином.
Ну да, они оба агенты кремля и кумовья.
https://www.facebook.com/230952897633020/posts/606821036712869/

Сенсаційну інформацію про статеві зв’язки Підера Пена і Медведчука повідомив співрозмовник з оточення п'ятої точки Підера Пена, тобто інсайдер!
   
Re: Віталій Портников: Зеленський боїться реальності

Сенсаційну інформацію про статеві зв’язки Підера Пена і Медведчука повідомив співрозмовник з оточення п'ятої точки Підера Пена, тобто інсайдер!
Спросите у Свина прямо, он кум мудачука или нет. Посмотрим что он там хрюкать будет.
   
73+25
73+2!  :gigi:
   
Спросите у Свина прямо, он кум мудачука или нет. Посмотрим что он там хрюкать будет.

Давай лучше у тебя спросим прямо: ты пидер Пен или нет?
   
Re: Віталій Портников: Зеленський боїться реальності

Спросите у Свина прямо, он кум мудачука или нет. Посмотрим что он там хрюкать будет.

Цікаво, що ти хрюкав 20 років тому.
Пригадаєш?
   
Re: Віталій Портников: Зеленський боїться реальності

Пригадаєш?
Да, как Свин в дьяконы кацапской церкви подался. Тоже прастить и памиловать?
https://storage1.censor.net/images/0/3/d/b/03dbae5a62b812e428095ce9e6ba9a43/original.jpg
   
Re: Віталій Портников: Зеленський боїться реальності

   
Re: Віталій Портников: Зеленський боїться реальності

У мирослави на хвупі з'явився брат-блізнєц. :lol:
   
Хм, чесно кажучи в нього виступи ще гірші ніж мовчання. Так навіть здається що не безнадійно. Так що краще хай мовчить :)

+1  :(
Але Америка мовчання не зрозуміє....
   
У мирослави на хвупі з'явився брат-блізнєц. :lol:

тада....начальство напустила "свіжого" упоротого - у старої вже словниковий запас замулявся  :laugh:
   
Віталій Портников: Зеленський боїться реальності

а Портніков боїться жінок!
   
а Портніков боїться жінок!

Це ви на власному досвіді чи кацапи розповіли ?  :laugh:
   
Це ви на власному досвіді чи кацапи розповіли ?  :laugh:

це я на досвіді пана Портнікова :)

він колись був мій сусід  :laugh: у сусідньому домі...

Господи прости і сохрани...
   
це я на досвіді пана Портнікова :)

він колись був мій сусід  :laugh: у сусідньому домі...

Господи прости і сохрани...

Киздить як кацап  :weep:
p.s. і нінада завідовать.  Кстаті, кацапе: а чого у вас все і завжди зводиться до гомосексуалізму ? Важкий спадок лагерного минулого ?
   
Re: Віталій Портников: Зеленський боїться реальності

він колись був мій сусід   у сусідньому домі...
В якому то році було?
   
Показати зображення...

м'я користувача:
    PiterPen
Дата реєстрації:
    29-04-2019, 13:01:29
Повідомлень:
    3 582 (~5 в день)
Вік:
    не зазначений

свежак
   
Re: Віталій Портников: Зеленський боїться реальності
tyv

м'я користувача:
    PiterPen
Дата реєстрації:
    29-04-2019, 13:01:29
Повідомлень:
    3 582 (~5 в день)
Вік:
    не зазначений

свежак
Та кому він тут нафіг потрібен, я на таких взагалі не зважаю
   
звичайно зелепень обосцявся вiд тих санкцiй на беню
i треба щось робити, якось дiяти i отморозитись не вийде
тому як не буде вiдповiдноi реакцii, то сдiд очикувати наступних cанкцiй на зелене оточення
також можна забути про спiвпрацю з МВФ i заходом
зостанеться одне - велком ту кацапiя i смоктати у фуйла нон-стоп

   
 З точки зору звичайного читача ХвУП-у , а також глядача ТБ і зокрема телеканалу "Еспресо" , посилання на котрий у стартовому повідомленні "чомусь" пошкоджене , деяка частка Реальності , виглядає такою , що згаданий прізвищем та на ім'я , у назві тєми промовець , і досі має можливість виголошувати якусь точку зору , а , НМД , цікавіша програмка "ЧБ шоу" чомусь зникла , з трансляцій на згаданому ТБ каналові , нажаль . 
   
Re: Віталій Портников: Зеленський боїться реальності

Ну от ви у 2014 брали на себе відповідальність за петро.
То чому відмовилися відповідати за свій вибір, коли час настав і причому дуже швидко?


А що тобі відповісти, клушо? Країну збережено, армію укріплено, безвіз отримано, українську канонічну церкву створено, Хуйло зупинено, економічне зростання відновлено - що тобі ще відповісти? Ніколи не пожалкую про свій вибір!
   
Шо туд? зелена цвіль знов перевела все на особистість Портныкова та притягла сюди трохи Пороха?

А де ж відосик сміливого бубочки про дядю Бєню, зелена паства? Звісно, це ж не шаурму на камеру жерти та не пригати в гєйських трусіках з лічним трєнєром, стріляючи оком, чи встигають зниматитаку красу для манюпаса...

Чого ж так так лякається нєрвний бубочка, що знов виставляє поперед себе недолугу Мєндєль для "зв'язку з абчєствєнностью"?  :lol:
   
Да, как Свин в дьяконы кацапской церкви подался. Тоже прастить и памиловать?
https://storage1.censor.net/images/0/3/d/b/03dbae5a62b812e428095ce9e6ba9a43/original.jpg


Ви впевнені що знаєте про що кажете?
   
А що тобі відповісти, клушо? Країну збережено, армію укріплено, безвіз отримано, українську канонічну церкву створено, Хуйло зупинено, економічне зростання відновлено - що тобі ще відповісти? Ніколи не пожалкую про свій вибір!

Ти забув додати: щоденний схід сонця - здійснено!
   
Re: Віталій Портников: Зеленський боїться реальності

Ви впевнені що знаєте про що кажете?
А мне и говорить ничего не надо, все на фото.
На еще

   
Re: Віталій Портников: Зеленський боїться реальності

YL
ДУрень, ЗЕ веселый человек, и как он развлекается его лично дело. Тем более до президенства. Лучше так, чем агентом кремля быть, как Свин.
   
Re: Віталій Портников: Зеленський боїться реальності

він колись був мій сусід   у сусідньому домі...
Расскажи подробнее, очень интересно должно быть было.
   
То тут щось по темі, про Зеленського, буде?

Чи тут знову з'їзд порохофілів та обмін фотками кумира?  :gigi:
   
Re: Віталій Портников: Зеленський боїться реальності

То тут щось по темі, про Зеленського, буде?

Чи тут знову з'їзд порохофілів та обмін фотками кумира?  :gigi:  :gigi:
тут бенефіс пітерпена
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія