Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Потратився ... (tu)

Re: Потратився ...  (tu)

хюавей зараз більш менш нормальний по якості після еппла, самсунга і лджі і можливо соні
ще є китаєць леново але якість кажуть впала, правда вони свій більш якісний продукт продають під назвою моторола з солідною ціною
нью китайці, типу ксайомі і інших, це для економі коншенс споживачів що хочуть купити красивий дольче габбана за 50 грн, типу індійців і нас
даний китаєць на папері і в цілому хороший, я навіть на нього подивися уважно- є потреба в недорогому мідрейнджері, але пишуть що юсб розетка в даному апараті вилітає через  кілька місяців і як наслідок пропадає зарядка- або дешево зроблена або невдало розміщена, а сервіса в них немає в україні
тому зараз хороша пропозиція для дешевого мідрейнджера це самсунг j7 2016- з довгограючою батареєю, надійний як молоток, з залізною гарантією, але, так, трохи нуднуватий, ціна на нього зараз 6шт

Останнє редагування: 10 листопада 2017 16:00:54 від R.Perl
   
Re: Потратився ...  (tu)

Так-то воно так, тільки айфони працюють аж поки батарея не здохне від часу, і ту можна замінити і він ще стільки ж відпрацю без нарікань.
А ось телефони інших виробників здихабють значно раніше, особливо дешеві, та і вигляд після року використання мають як із сраки, особливо екран, бо зроблені із дешевих матеріалів.

То в чому сенс порівнювати дешеві андрофони з дорогими тиблукофонами?!

У мене досі живі Lenovo P780 і навіть дідусь LG P500 Optimus One
А вони не були топовими ніколи
   
Re: Потратився ...  (tu)

Во-во... я олдфаг. Со смартфонов начал одним из первых, когда еще близко не было 3Г, еж - наше фсе ;) Первые были какой то Глофиш на вин-мобайл, была Тошиба с обычным (не сенсорным экраном) раскладушка - кстати, очень прикольный аппарат. У жены какой то АСУС был первым, потом жене купил Ацер ферари эдишн, потом еще какой-то Гигабит...
Все это плямпкало, глючило, и работало в основном не более года.
Первый айфон мне подарил мой партнер из США. Свой 4-й, когда себе купил 5-й. Году этак в 2010м. Попользовавшись им неделю, я понял - это таки б***ь ТЕЛЕФОН. И есть айфон, а есть остальные смарты. В этом 4-м я разбил экран - поменял, потом менял аккум. До сих пор уже со вторым замененным аккумом он живет у моей племянницы.
Жене купил 5s, тоже была масса восторгов, и.т.д., потом 6-й, а пятерка перекочевала к племяннице. Потом 7плюс в Болгарии, а 6-ка осталась под Украину. Сейчас куплю ей Х-а, а 6-ка уйдет племяннице на очередной подарок  ;)
И все это работает ГОДАМИ и БЕЗ ГЛЮКОВ.

У нас а семье айфоны тоже уходят бабушкам/дедушкам/детям.  И все работает. Даже iPhone 4. С android так не получается, так как через 3-4 года после выпуска они уже безбожно глючат.  И нет поддержки.

PS: у младшей сейчас первый iPad.  Который прошел меня, двух старших, десятки падений, ночевку в снегу в Альпах.  Игры уже конечно не тянет, но работает нормально для мультиков и всяких развивалок.  Так ему уже 7 лет
   
Re: Потратився ...  (tu)

То в чому сенс порівнювати дешеві андрофони з дорогими тиблукофонами?!

У мене досі живі Lenovo P780 і навіть дідусь LG P500 Optimus One
А вони не були топовими ніколи
у кожного свої пріорітети, мав досвід користування багатьма телефонами і смартфонами.
наразі мене повністю задовільняють тільки айфони, бо надійний, неглючний, тримає заряд дві доби при доволі активному викорстанні, якісно зроблений, приємно тримати в руках і користуватися, не втрачає своїх споживчих характеристик з роками.
це все що мені треба від телефона, ніяких альтернатив за дешевшу ціну не бачив.
топові самсунги коштують дорожче айфонів, нахєр вони мені впали.
   
Re: Потратився ...  (tu)

То в чому сенс порівнювати дешеві андрофони з дорогими тиблукофонами?!

У мене досі живі Lenovo P780 і навіть дідусь LG P500 Optimus One
А вони не були топовими ніколи

Lenovo P780 це хіт і вершина леново
теперішній Lenovo P2 непоганий по параметрах і дешевий як чіпси має купу браку, весь амазон виє і плаче
а міг бути черговий хіт
щодо айфонів то це просто інша платформа, закрита і монопольна- а сам телефон хоч і має прекрасних конструкторів і прграмерів, і чудовий контроль за якістю, але теж зроблений не з космічних матеріалів, а просто є звичайним якісним телефоном з окремою операційною системою і хорошою підтримкою
а якщо гехнути його молотком він розлетиться на шматочки так само як якийсь ксайомі,  і аккум в нього це просто звичайний аккум, і дисплей звичайний дисплей, і 90 відсотків його залізячок такі самі як в інших смартфонів, просто інші дешеві смартфони можуть збиратися  з неліквідів і браку
   
Re: Потратився ...  (tu)

щодо айфонів то це просто інша платформа, закрита і монопольна- а сам телефон хоч і має прекрасних конструкторів і прграмерів, і чудовий контроль за якістю, але теж зроблений не з космічних матеріалів, а просто є звичайним якісним телефоном з окремою операційною системою і хорошою підтримкою
а якщо гехнути його молотком він розлетиться на шматочки так само як якийсь ксайомі,  і аккум в нього це просто звичайний аккум, і дисплей звичайний дисплей, і 90 відсотків його залізячок такі самі як в інших смартфонів, просто інші дешеві смартфони можуть збиратися  з неліквідів і браку
те саме можна сказати і про автомобілі, але БМВ і відро з гайками Жигулі, це дві великі різниці.
   
Re: Потратився ...  (tu)

бомбезний апарат за свої гроші, ідеальне "капіталовкладенння" станом на кінець 2017 року.

чего -чего? Капиатловкладення?
   
Re: Потратився ...  (tu)

те саме можна сказати і про автомобілі, але БМВ і відро з гайками Жигулі, це дві великі різниці.

Ну назвати Samsung S8 відром з гайками це далеко повернути з шляху істини. Особливо якщо врахувати що дисплей у Айфона X самсунговський і перший АМОЛЕД.
   
Re: Потратився ...  (tu)

теперішній Lenovo P2 непоганий по параметрах і дешевий як чіпси має купу браку, весь амазон виє і плаче
Я бы не сказал, что он "дешевый как чипсы". Лично я его брал за 9.998 гривен, т.е. почти 400 долларов. По сравнению с обсуждаемым Ксяоми - это мега-дорого ;) скажем так - аппарат средней ценовой группы. Что касаемо брака - тьфу-тьфу, мне с этим повезло - все отлично.
   
Re: Потратився ...  (tu)

задовбали лопати

чи щоб таке типу iphone se  але на 2 ciм карти iсну?
   
Re: Потратився ...  (tu)

Я бы не сказал, что он "дешевый как чипсы". Лично я его брал за 9.998 гривен, т.е. почти 400 долларов. По сравнению с обсуждаемым Ксяоми - это мега-дорого ;) скажем так - аппарат средней ценовой группы. Что касаемо брака - тьфу-тьфу, мне с этим повезло - все отлично.

зараз 6т, сам апарат класний
   
Re: Потратився ...  (tu)

зараз 6т, сам апарат класний
Угу. С ним я забыл, что такое с собой в поездки павер-банки возить.
   
Re: Потратився ...  (tu)

В А1 батарейка меньше
зато головняка с прошивками нет
   
Re: Потратився ...  (tu)

зато головняка с прошивками нет
А в чем головняк в случае Ноут 4х?
   
Re: Потратився ...  (tu)

задовбали лопати

чи щоб таке типу iphone se  але на 2 ciм карти iсну?

цікаве питання
з нормальних брендів це тільки Samsung Galaxy A3 2016 або 2017 маленький і має дві сімки -  134*65*7
2016 вже мабуть не знайти- він трохи менший і вже дуже дешевий. хоча в 2017 стоіть більш серйозний проц
хм, і 2017 має хорошу батарейку паше навіть трохи довше за se, має амолед дисплей
саунд може тільки гірший за se- додаткова сімка за саунд :)
   
Re: Потратився ...  (tu)

это интересней чем политика на ФУПе  :D
   
Re: Потратився ...  (tu)

цікаве питання
з нормальних брендів це тільки Samsung Galaxy A3 2016 або 2017 маленький і має дві сімки -  134*65*7
2016 вже мабуть не знайти- він трохи менший і вже дуже дешевий. хоча в 2017 стоіть більш серйозний проц
хм, і 2017 має хорошу батарейку паше навіть трохи довше за se, має амолед дисплей

гарний апарат з виду але 16 гб це взагалi
32 хочаб
   
Re: Потратився ...  (tu)

это интересней чем политика на ФУПе  :D
Точнісінько така думка мелькнула.))
По сабжу - Сяомі взагалі, і ноут 4х в частності - ідеальне співвідношення ціна-якість. Користаю такий півроку - ні разу не пошкодував.
Але мушу признатись, сиджу на андроїді (хоча в Сяомі він дуже специфічний) тільки тому, що любимий 5s з яблучком фізично здох жорстокою смертю, а на вісімку пєньонзів катма.)
   
Re: Потратився ...  (tu)

 а я на таке задивляюсь
   
Re: Потратився ...  (tu)

А яка різниця? Вони всі однакові
   
Re: Потратився ...  (tu)

про новый айфон.                                                           айфон x

Останнє редагування: 10 листопада 2017 20:13:53 від makcim08
   
Re: Потратився ...  (tu)

маю апарат від xiaomi і скажу, що більше від них нічого не куплю. мене не задовільняють три речі в їх прошивках.
1. не працює smartlock
2. не підтримує віджет google maps. сама програма працює, а віджету від неї нема навіть в списку доступних.
3. в вбудований антивірус почали пхати рекламу і позбутися цього неможливо.
   
Re: Потратився ...  (tu)

Xiaomi Redmi Note 4
а який ефект дає full hd на маленькому екрані?
   
Re: Потратився ...  (tu)

а який ефект дає full hd на маленькому екрані?
разница явно есть, достаточно посмотреть full HD ролики из ютуба. На топах самсов разрешение можно менять, типа говорят экономия батареи некоторая... так вот тоже заметно хорошо разницу
   
Re: Потратився ...  (tu)

а я на таке задивляюсь
Показати зображення...
яка модел укітела?
   
Re: Потратився ...  (tu)

разница явно есть, достаточно посмотреть full HD ролики из ютуба. На топах самсов разрешение можно менять, типа говорят экономия батареи некоторая... так вот тоже заметно хорошо разницу
дякую. бо тут читала про телевізори, то писали що ултра хд(3840x2160) має сенс на телевізорах з великим екраном. а так різниця невідчутна буде в порівнянні з фулл хд.
я оцей дивлюся. https://ru.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Note-5A-5-A-3GB-RAM-32GB-ROM-Mobile-Phone-Snapdragon-435-Octa/32829081291.html?spm=a2g0v.10010108.1000016.1.c311e7aMxQffW&isOrigTitle=true

там камери основна - 13, фронтальна - 16мп . і лед спалах в камері(що він дає?). мені головне, щоб фотки якісні, і селфі гарні робив.
   
Re: Потратився ...  (tu)

ТАки взяв собі  Xiaomi Redmi Note 4
восьмиядровий Qualcomm Snapdragon 625  - 2 ГГц
3 ГБ - ОЗУ

Кльова китайська машинка за 160 долларів, поки що літає   :gigi: 
Після віндовзфону (майкрософт) - насолоджуюсь просто  (tu) . Ну і андроїд (7) як система стала здається більш стабільною після мого попередьного ардроїдфона :)
І на плеймаркеті зоопарк :-) незвичний після бідного майкрософтсторе


Показати зображення...

Я цим девайсом користуюся вже півроку.
Порівнювати не маю права, бо це мій перший смартфон.
Великий екран не дуже зручний для телефонних розмов, але в подорожі, навпаки - дуже зручно і читати і переглядати фільми.
Купив до нього "бампер", який дозволяє тримати його під зручним кутом для перегляду фільмів і користуюсь цим під час перельотів.
Якість фотографій не сильно вражає, вона непогана тільки при гарному освітленні. А от відео виходить дуже якісне - не розумію, чому так виходить.

Не знаю, чи можна це вважати недоліком конструкції, але одного разу в мене тріснув екран, коли телефон був в кишені із ключами від авто.
При тому я не пам'ятаю якихось незвичних рухів і від чого луснув екран, досі не розумію.
Довелося міняти монітор із сенсорним екраном, бо то є спільний блок.

Але ось тут і проявилася справжня перевага девайса. Монітор із сенсорним екраном я придбав в Києві всього а 550 грн.
Мені не віриться, що таке можливе у випадку із  айфоном чи самсунгом.   

     
   
Re: Потратився ...  (tu)

взял отцу на али , распродажа 11.11, сяомку А1... имхо лучiая до 250$ труба
   
Re: Потратився ...  (tu)

про новый айфон.                                                           айфон x
и шо? из миллионов, у пары появились траблы?
 Некоторые пользователи с проблемными устройствами обратились в местные представительства компании, и им бесплатно заменили смартфоны. 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія