Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все-таки сбежала...

Все-таки сбежала...

Співачка Зі Фамелу, раніше відома як Зіанджа, а ще раніше - як Борис Апрєль, виїхала з України до Німеччини, де отримала статус біженки. 31-річна артистка перетнула кордон нелегально, оскільки в її паспорті досі вказано чоловічу стать.

Історією своєї втечі, яка нагадує дещо моторошний пригодницький фільм, Фамелу ще в березні поділилася з американським музичним журналом Rolling Stone, але її її інтерв'ю практично пройшло повз українські ЗМІ.

Як зізналася екс-Зіанджа, перебуваючи в Україні, вона боялася не лише російських бомб, а я того, що її змусять піти воювати.

"Я не хочу стріляти в людей, я не хочу нікого вбивати . Я радше помру", - сказала зірка.

Коли Зі, з її чоловічим паспортом, розвернули на кордоні, вона звернулася до друзів у Німеччині, і ті надіслали по неї водія з Румінії. Він підвіз виконавицю до іншого пропускного пункту, але і там її спвткала невдача. Фамелу не приховує, що пропонувала прикордонникам хабар у розмірі 3 тисяч євро, але ті відмовилися.

Коли стемніло, водій відвіз артистку до лісу неподалік від кордону. Вона загорнула в пакет паспорт та телефон і приготувалася перепливати Дунай. Зі слів Зі, вона "бігла, рятуючи своє життя".

"Я почувалася злочинницею, але я не злочинниця, я біженка", - наголосила вона.

Як пригадала артистка, поки вона боролася з течією Дунаю, була мить, коли вона готова була здатися і змиритися з тим, що її впіймають.

"Я мало не втонула. Я наковталася дуже багато води. Я почувалася виснаженою, це було плиття на останній енергії, що лишалася. Я пливла і якось дісталася берега, але думала, що це досі Україна. Поруч було поле. Це був наче марафон", - розповіла Фамелу.

Зі слів артистки, поліцейські, які на неї натрапили, були шоковані тим, що жінці довелося подолати такий шлях. Далі Фамелу потрапила до табору для біженців, а згодом перебралася до Німеччини, якій дуже вдячна за прихисток.

...

Надеюсь, что все остались счастливы в этой ситуации.

Почему нельзя было просто выпустить человека цивилизованно и зачем надо было устраивать этот цирк?
   
Re: Все-таки сбежала...

Профі, вона ж підказала тобі бажаний шлях до Женеви, нє?

Плавати ти ж вмієш?  B-)
   
Re: Все-таки сбежала...

Почему нельзя было просто выпустить человека цивилизованно и зачем надо было устраивать этот цирк?
тому що через день був би другий "цирк" - тисячі типу трансів на кордоні
   
Re: Все-таки сбежала...

тому що через день був би другий "цирк" - тисячі типу трансів на кордоні

На мой взгляд, если человек хочет спасти собственную жизнь, то его надо выпускать.

   
Re: Все-таки сбежала...

тому що через день був би другий "цирк" - тисячі типу трансів на кордоні

Та пофіг на тих трансів.

Людина, яка остаточно змінює свою стать, окрім кількох пластичних операцій, які наближують її до бажаної статі, виправляє ще й паспорт, і тоді проблем немає. була Люся - стала Олексієм. Чи навпаки: була Олексієм - стала Люсею.

Але коли людина хоче залишити, пардон, всі ознаки чоловічої статі, але натягує на себе перуку та штучні цицьки і вважає себе жінкою, то хто їй лікар, що офіційно її таки вважають чоловіком?
   
Re: Все-таки сбежала...

тому що через день був би другий "цирк" - тисячі типу трансів на кордоні

для пересечения границы настоящий транс должен продемонстрировать отсутствие причиндалов, и дасвидания.
   
Re: Все-таки сбежала...

тому що через день був би другий "цирк" - тисячі типу трансів на кордоні
та хня питання кастрація та їдь
   
Re: Все-таки сбежала...

Та пофіг на тих трансів.

Людина, яка остаточно змінює свою стать, окрім кількох пластичних операцій, які наближують її до бажаної статі, виправляє ще й паспорт, і тоді проблем немає. була Люся - стала Олексієм.

Але коли людина хоче залишити, пардон, всі ознаки чоловічої статі, але натягує на себе перуку та штучні цицьки і вважає себе жінкою, то хто їй лікар, що офіційно її таки вважають чоловіком?

Однако в Германии ей спокойно присвоили статус беженки, ничего не требуя взамен.
   
Re: Все-таки сбежала...

Статус "біженця" одразу...Круто. А сісілісти Швеції пропонують українцям повертатися...добро вільно. Навіть ультраправі обурюються: Типу, чому те саме ме пропонують афганцям, сомалійцям, арабам і іншим які сосють соціал десятки років...
   
Re: Все-таки сбежала...

Однако в Германии ей спокойно присвоили статус беженки, ничего не требуя взамен.

Якщо ти зможеш прорватися до Німеччини, тобі теж нададуть статус біженця.

Просто вона пише про себе, як жінка. Але по паспорту їй надали статус БІЖЕНЦЯ.

Бо в жодній країні ЄС немає постанови не надавати статус біженця українським чоловікам з 18 до 60 років. Якщо зміг перетнути кордон - бути тобі біженцем.
   
Re: Все-таки сбежала...

Якщо ти зможеш прорватися до Німеччини, тобі теж нададуть статус біженця.

Просто вона пише про себе, як жінка. Але по паспорту їй надали статус БІЖЕНЦЯ.

Бо в жодній країні ЄС немає постанови не надавати статус біженця українським чоловікам з 18 до 60 років. Якщо зміг перетнути кордон - бути тобі біженцем.

Я не планирую никуда прорываться, просто цитирую то, что написано в статье.

В любом случае, рад, что мой земляк оказался в безопасности.


   
Re: Все-таки сбежала...

Я не планирую никуда прорываться, просто цитирую то, что написано в статье.

В любом случае, рад, что мой земляк оказался в безопасности.

Ну, крім неї, чи нього, син та онук Софії Ротару також намагалися, правда, на човні, нелегально перетнути кордон України. Здається, до Молдови. Але їх перехопили.

Це було ще на початку війни. Не знаю, як у них склалося на сьогодні.
   
Re: Все-таки сбежала...

Та пофіг на тих трансів.

Людина, яка остаточно змінює свою стать, окрім кількох пластичних операцій, які наближують її до бажаної статі, виправляє ще й паспорт, і тоді проблем немає. була Люся - стала Олексієм. Чи навпаки: була Олексієм - стала Люсею.

Але коли людина хоче залишити, пардон, всі ознаки чоловічої статі, але натягує на себе перуку та штучні цицьки і вважає себе жінкою, то хто їй лікар, що офіційно її таки вважають чоловіком?

не знаю чи можна у нас офіційно змінити стать в паспорті
   
Re: Все-таки сбежала...

Якщо ти зможеш прорватися до Німеччини, тобі теж нададуть статус біженця.

Просто вона пише про себе, як жінка. Але по паспорту їй надали статус БІЖЕНЦЯ.

Бо в жодній країні ЄС немає постанови не надавати статус біженця українським чоловікам з 18 до 60 років. Якщо зміг перетнути кордон - бути тобі біженцем.

як мінімум безкоштовних квитків на транспорт для чоловіків немає
   
Re: Все-таки сбежала...

не знаю чи можна у нас офіційно змінити стать в паспорті
а шо там в трусах?
   
Re: Все-таки сбежала...

Фамелу не приховує, що пропонувала прикордонникам хабар у розмірі 3 тисяч євро, але ті відмовилися.

 (tu)
   
Re: Все-таки сбежала...

як мінімум безкоштовних квитків на транспорт для чоловіків немає

Ну, цю неприємність можна якось пережити...
   
Re: Все-таки сбежала...

не знаю чи можна у нас офіційно змінити стать в паспорті

У нас в паспорті хіба є стать ?
   
Re: Все-таки сбежала...

   
Re: Все-таки сбежала...

Вважаю що фемен повинни обуритись з додаткових переваг що надають цицьки при перетині кордону і забов'язати уряд не випускати і жінок також, ні статевій дискримінації і піхвошовінізму.
   
Re: Все-таки сбежала...

В лютому - березні, Дунай, без лодки... Шось не дуже віриться...
   
Re: Все-таки сбежала...

не знаю чи можна у нас офіційно змінити стать в паспорті

Можно.

Але це важко зробити. Треба проходити психіатричну комісію, яка підтвердить, що то - не тимчасове бажання. І - так, треба позбутися, чи, навпаки, набути певних ознаків бажаної статі. Ну, окрім цього, треба майже все життя приймати гормони, які забазпечуть чоловікам, які бажають бути жінками, більш округлі форми, а жінкам, які бажають стати чоловіками, більш чоловічі риси, і навіть певне оволосіння кінцівок, або навіть незначний ріст волосся на обличчі. Фахівці кажуть, що такий прийом гормонів дає у середньому мінус десять років життя.

Але, як кажіть фахівці, від чоловічого кадику нікуди не дітися і бувшого чоловіка, який став гарненькою дівчиною, можна все-таки розрізнити за чоловічим кадиком.
   
Re: Все-таки сбежала...

В лютому - березні, Дунай, без лодки... Шось не дуже віриться...
ну значить запропонувала 30 і взяли.
   
Re: Все-таки сбежала...

Але, як кажіть фахівці, від чоловічого кадику нікуди не дітися і бувшого чоловіка, який став гарненькою дівчиною, можна все-таки розрізнити за чоловічим кадиком.

Кажуть, в Тайланді є такі майстри...

 :gigi:
   
Re: Все-таки сбежала...

У нас в паспорті хіба є стать ?

ну коли ти Сергій Миколайович, наприклад, по паспорту, то, звісно, навряд чи тебе будуть вважати жінкою?

І Олесі Ігорівні не будуть вручати повєстку в армію, чи не так?
   
Re: Все-таки сбежала...

Місяць чи півтора тому

Ватнік проснувся

Мову вчи, придурок
   
Re: Все-таки сбежала...

В лютому - березні, Дунай, без лодки... Шось не дуже віриться...

Может просто не хочет подставлять погранцов.
   
Re: Все-таки сбежала...

ну коли ти Сергій Миколайович, наприклад, по паспорту, то, звісно, навряд чи тебе будуть вважати жінкою?

І Олесі Ігорівні не будуть вручати повєстку в армію, чи не так?
а якщо у паспорті у когось написано Зі Файдзі,
на голові жіноча зачіска а під кофтиною цицьки у ліфчику,
то на кордоні мабуть варто перевірити хоча б чи вони не гумові... :zrada:
   
Re: Все-таки сбежала...

Может просто не хочет подставлять погранцов.
тоді у місцевих процвітав непоганий бізнес -
пачками перевозили бажаючих через Дунай човнами.
   
Re: Все-таки сбежала...

Все-таки сбежала...
Ну і добре  :-)o
   
Re: Все-таки сбежала...

А який вправний сильний боєць у десанті міг би бути - перепливти Дунай не в саму теплу пору року, то може лише міцний і хоробрий мужик, відмінний пловець з залізними яйцями!

На жаль, тепер лише статті за незаконний перетин державного кордону, пропонування хабаря  прикордонникам під час несення ними служби і свідоме дизиртирство світить мужику :(

   
Re: Все-таки сбежала...

если человек хочет спасти собственную жизнь, то его надо выпускать.
к мужчинам пока другие требования,
феминистки различия не добили
Мужчиной быть тяжело - не позавидуешь
   
Re: Все-таки сбежала...

Вон дива Монро , в миру Олександр Петрович Федяєв,
в Украине осталась согласно паспортным данным и не истерит
   
Re: Все-таки сбежала...

Не "сбежала" а сбежал, або сбежало...  :gigi:

   
Re: Все-таки сбежала...

Не "сбежала" а сбежал, або сбежало...  :gigi:
посмотрите фильм 20 сантиметров (20 Centimeters), вам понравится
   
Re: Все-таки сбежала...

к мужчинам пока другие требования,
феминистки различия не добили
Мужчиной быть тяжело - не позавидуешь
Отож. Все життя-суцільні обов´язки та обтяження. Баби всі втекли, а ми зараз борщі вчимося смажити :gigi:
   
Re: Все-таки сбежала...

Вон дива Монро , в миру Олександр Петрович Федяєв,
в Украине осталась согласно паспортным данным и не истерит
то він не здогадався у паспорті додати скрізь букву "а" -
Олександра Петровична Фєдяєва,
підігнавши документи під свій зовнішній вигляд.
Складніше було б якби батьки назвали його Миколою :sad:
   
Re: Все-таки сбежала...

борщі вчимося смажити :gigi:
:umnik2: напишете тут рецепт смаженого борщу?
   
Re: Все-таки сбежала...

:umnik2: напишете тут рецепт смаженого борщу?

Рецепт такой же как обычного борща.

Только варить его надо в 5 раз дольше.
   
Re: Все-таки сбежала...


Почему нельзя было просто выпустить человека цивилизованно и зачем надо было устраивать этот цирк?

Точно. Ще й вибачатись доведеться


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія