Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

я так розумію ТС айтішнік, тому роботу знайти не складно

Там помінялися правила і велике значення має, наприклад, вік. По балах треба рахувати шанси. Якщо вони відносно молоді і тим більше мають досвід роботи в США, то шанси, напевно, хороші, але все одно треба дивитися та рахувати. Тому і кажу, щоб переконалися, що проходять, через жінку чи ні.
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

я так розумію ТС айтішнік, тому роботу знайти не складно
Да но опять же работу менять не планирую мне моя и так нравится
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Тому і кажу, щоб переконалися, що проходять, через жінку чи ні.
И с баллами все хорошо а с учебой баллы вобще не причем Канада страна открытая супруга/супруг студента могут получать open work permit
   
И с баллами все хорошо а с учебой баллы вобще не причем Канада страна открытая супруга/супруг студента могут получать open work permit

В такому випадку дійсно можете пожити тут тимчасово. Вам треба тоді дослідити, яке життя у тому місті, де планує вчитися Ваша дружина. Тому що ситуація по провінціях та містах дуже відрізняється. Навіть відрізняється між містами у одній і тій же провінції.
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Тому що ситуація по провінціях та містах дуже відрізняється. Навіть відрізняється між містами у одній і тій же провінції.
Да мы наверно на Торонто и окрестности пока смотрим логистика удобная и прямой рейс на Киев вроде есть
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Если верутся к теме топика хотелось бы услышать мнения фупчиков которые живут в Канаде :)
(вопроса как попасть в Канаду нет интересно мнение там живущих особенно тех кто имел опыт жизни в США)

"Што как" в Канаді залежить від роботи, а остання - від способу, в який ти в Канаду потрапив, так що питання не має змісту.
   
"Што как" в Канаді залежить від роботи, а остання - від способу, в який ти в Канаду потрапив, так що питання не має змісту.

А що в Україні гірше ніж в Канаді?
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

"Што как" в Канаді залежить від роботи, а остання - від способу, в який ти в Канаду потрапив, так що питання не має змісту.
Вы там сговорились ? :) Я не прошу инфу про иммиграцию или поиск работы а просто у кого есть опыт жизни в США и Канаде написать свои впечатления :)
   
Вы там сговорились ? :) Я не прошу инфу про иммиграцию или поиск работы а просто у кого есть опыт жизни в США и Канаде написать свои впечатления :)

Щоб отримати конкретну відповідь, треба ставити питання конкретніше. Наприклад:

Моя жінка буде вчитися в Торонто. Я планую працювати під час цього періоду. Які в Торонто кращі райони, щоб зняти квартиру, щоб була недалеко до (потрібне підставити)? Скільки коштує типова 2-бедрум? Які порекомендуєте школи для дітей?

І т.п.

   
В Канаде могут жить только те кто там родился.
Жизнь в Канаде теряет смысл на второй день после переезда
   
Щоб отримати конкретну відповідь, треба ставити питання конкретніше.

Шоб дати конкретну видповидь, треба читати питання
внимательнее. А человек просит всего лишь сравнение жизни в Канаде и в США:

Цитувати
просто у кого есть опыт жизни в США и Канаде написать свои впечатления


Не информацию о школах, не цены на жилье, не перечисление хороших районов, а сравнительные впечатления.
   

Шоб дати конкретну видповидь, треба читати питання
внимательнее. А человек просит всего лишь сравнение жизни в Канаде и в США:

Не информацию о школах, не цены на жилье, не перечисление хороших районов, а сравнительные впечатления.

Ну так порівнювати можна за тисячею плюс різних факторів. Я і кажу, що питання дуже широко поставлене. Не кажучи вже про територіальні відмінності.
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Возможно вопрос некорректный :) Спасибо всем кто поделился инфой.
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?
nik

Я є у нас нік - nik з Канади фанат хокея :super:  (tu)
навєрно він знає більше :) 

хокей - це наше всьо  X(  :-B

та вже ж нiби все розказали. на вулицi +3. житло дiйсно дороге у великих мiстах, особливо у Торонто i  Ванкуверi,  але всi iдуть сюди, бо є робота.

податки дiйсно високi,  але медицина в основному безкоштовна, хоча i гiрша, нiж в штатах. В  цiлому жити можна.

кажуть в канадi  найкраще живеться дiтям i людям похилого вiку, а в штатах - рештi  :D
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?
nik

Вы там сговорились ? :) Я не прошу инфу про иммиграцию или поиск работы а просто у кого есть опыт жизни в США и Канаде написать свои впечатления :)

тут с впечатлениями, если погуглить.

https://heck-aitomix.livejournal.com/34305.html
   
Якщо порівнювати зі Штатами:
- народ "папрощє", наглухо відсутні прояви будь-якого вялічія
- все дуже приязно: в побуті, на дорозі, на вулиці
- низька щільність населення
- з медициною все ок, за винятком деяких нюансів, і вона безкоштовна якщо ви не турист без страховки
- нижчі заробітки через вищі податки через безкоштовну медицину і купу інших соціальних ніштяків
- міста і провінції мають суттєві відмінності (клімат, темп і вартість життя). Можна вибрати те, що підходить саме тобі. Для нас, наразі, таким виявився Калгарі.
- якщо ви ведете активний спосіб життя і любите дику природу то Канада просто рай для цього
- відстані значні навіть у порівнянні з Штатами. Хоча з часом перестаєш їх так сприймати. Для мене сьогодні проїхати 200 км в один  бік через те, що я вичитав про якийсь новий маршрут в горах зовсім не проблема хоча в Україні це б була ціла подія з підготовчим процесом.
- тільки зараз почали з'являтись дешеві авіалінії  (з купою нюансів але хоч щось)
- дорожчі продукти, алкоголь, сигарети.
- хороша освіта як початкова так і вища (при чому за наявності офіційного статусу вища освіта недорога в порівнянні зі Штатами).
Згадаю ще - додам

леагалайз марь-івани ти забув  :D
   
леагалайз марь-івани ти забув  :D

Я також не погоджуюся, що освіта хороша. Публічні школи, за окремими випадками, переповнені і никудишні (принаймі у нашій провінції).  А про рівень університетської освіти можна зробити висновок з того факту, що лише 3 канадські виші увійшли у світовий топ-100:

http://www.rcinet.ca/en/2018/10/31/three-canadian-schools-make-top-100-in-global-universities-rankings/
   
Розказую як досвідчений гастер: купуєте квиток через Катовіце до Пірсона. З собою треба мати:
1) Ковбасу - 2 палки
2) Чай - 100 пакетиків
3) Цукру - 1 кіло
4) Опціонально - газовий балончик і віза
5) Можна ще узяти плиткоріз, метр, шпатель і мішок церезиту (там дорого)

Фатерку краще підбирати у центрі даунтауна, там якраз самі будови і офіси, є де жопомию приткнутись.

Жерти дорого, крім того гадський такс який долають до ціни. Бухати теж дорого. Дути, кажуть - дешево.
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?
nik

В Канаде могут жить только те кто там родился.
Жизнь в Канаде теряет смысл на второй день после переезда

 :laugh:

заберите нас отсюда!  :weep: 
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?
VYR

Канада чудова країна.
Мені доводилось часто подорожувати  до Vancouver BC і я би з радістю переїхав туди жити на пенсію. Правда житло там стало занадто дороге.
   
канада волшебная страна. про всю не знаю, но бритиш коламбия окуенный край  X(
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?
nik

В Канаді десь скоро має навернутися ринок нерухомості.

любишь ты канаду. всем сердцем  :laugh:
   
Розказую як досвідчений гастер: купуєте квиток через Катовіце до Пірсона. З собою треба мати:
1) Ковбасу - 2 палки
2) Чай - 100 пакетиків
3) Цукру - 1 кіло
4) Опціонально - газовий балончик і віза
5) Можна ще узяти плиткоріз, метр, шпатель і мішок церезиту (там дорого)

Фатерку краще підбирати у центрі даунтауна, там якраз самі будови і офіси, є де жопомию приткнутись.

Жерти дорого, крім того гадський такс який долають до ціни. Бухати теж дорого. Дути, кажуть - дешево.

Якщо собаки на таможні занюхають ковбасу, то не тільки заберуть, а ще і штраф немаленький впаяють ...
   
Якщо собаки на таможні занюхають ковбасу, то не тільки заберуть, а ще і штраф немаленький впаяють ...

ковбасу, сало в антимедвежий кан. никто не учует. проверено многократно
   
ковбасу, сало в антимедвежий кан. никто не учует. проверено многократно

Моя мама неодноразово провозила всі ці смачні продукти, поки одного разу її та пару інших не відправили на контроль. Довелося швиденько викидати ковбасу в смітник, і пояснювати, чому везе стільки цукерок (відповідь - на подарунки). А сусідам світило кілька тисяч штрафу за те, що везли ліки. Перевіряли по інтернету, перекладали назви і змилувалися, пустили без штрафу  ;o .
   
Каки, на ФУПе так всегда. Он знает все, но нихрена не помогает. Аксиома. Один пи.....ж.
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?
VYR

ковбасу, сало в антимедвежий кан. никто не учует. проверено многократно

навіщо везти сало сюди? Сала повно в рос/укр магазинах десь $20 чи $25 за паунд і дуже гарної якості.
Ковбаси тут є різні, на кожний смак.
Горілку не везіть, вона в Україні майже вся палена.
Везіть хіба що вишиванку з бавовни.
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Горілку не везіть, вона в Україні майже вся палена.
?
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?
VYR

?

А хіба не палена? Колись в 90-х майже в кожному кіоску  продавали спирт Рояль від якого люди мерли. А горілка була з технічного спирту розведеного водою. Замість грошей якісь купони. Повно гопників і повій з клофеліном. Усюди народ снує з кравчучками (пом'ятаєте такі сумки на коліщатах?). Ви думаєте щось принципово змінилось? Народ як жив в злиднях так і продовжує жити.
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

А хіба не палена
Уж если вы по какой причине не верите отечественным сетям покупайт в мировых :) Или вы думает что с 90 ничего не изменилось ?
   
навіщо везти сало сюди? Сала повно в рос/укр магазинах десь $20 чи $25 за паунд і дуже гарної якості.
Ковбаси тут є різні, на кожний смак.
Горілку не везіть, вона в Україні майже вся палена.
Везіть хіба що вишиванку з бавовни.

Ну ми купуємо тут, але все одно українське органічне з села краще :). Тут шкірочки дуже сухі :(.
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

А що в Україні гірше ніж в Канаді?

В Україні все класно, крім....
*написав би, але забанять*
   
А хіба не палена? Колись в 90-х майже в кожному кіоску  продавали спирт Рояль від якого люди мерли. А горілка була з технічного спирту розведеного водою. Замість грошей якісь купони. Повно гопників і повій з клофеліном. Усюди народ снує з кравчучками (пом'ятаєте такі сумки на коліщатах?). Ви думаєте щось принципово змінилось? Народ як жив в злиднях так і продовжує жити.
КОЛИ ТЕБЕ ВЖЕ ПОПУСТИТЬ, КОПРОІСТОТО?
   
І тут встигли пересваритися :(.  Ми, наприклад, із задоволенням заточуємо українське "шампанське", ніяке не підробне і дуже смачне. Всім родичам канадолам подарували, їм теж сподобалося.
   
Тут уже правильно писали что Канада хороша для стариков и детей. Людям молодого и среднего возраста тут тесно - налоги, сферы применетния знаний ограничены. Из главных плюсов - бесплатная медицина и недорогое образование. Чтобы хорошо себя чуствовать в Канаде нужно иметь какое-то хобби чтобы зимой не помереть с тоски. Хорошо быть фаном здорового образа жизни - любить коньки и лыжи, рыбалку, хоккей, походы по дикому лесу и тайге и т.п. Главная проблема как по мне это то что вся цивилизация в Канаде это три города- Торонто, Монреаль и Ванкувер. Вот недавно стал Калгари подтягиваться. Вся остальная территория это глубокая депрессивная жопа - без работы и с весьма скромными возможностями самореализации. Еще все очень медленно, не динамично. Очень раздутый гос аппарат и полно всякой бюрократии, засилие профсоюзов практически в любой более менее оплачиваемой промышленности и гос службе. Регулярные забастовки учителей, мед работников, транспорта, работников энерго сектора и т.д. Метро в Торонто продлевали почти 10 лет до моего села. Потратили хренову кучу денег. В результате метро работает через раз, постоянные поломки при этом оно из самых дорогих в Северной Америке. При этом либеральное правительство продолжает накачивать Канаду беженцами как дурное, цены на недвигу и рент выросли за те чуть больше 20 лет что я тут живу в три раза минимум а то и в четыре. Зато главный плюс по сравнению с Америкой был до недавнего времени - относительная безопасность. Но и тут тоже ухудшение заметное. Не Чикаго еще конечно, но в Торонто в этом году был установлен исторический рекорд умышленных убийств и стреляют в городе почти каждый день. Даже на моей улице в нескольких домах от меня парня молодого убили прямо у него в доме несколько месяцев назад. Наркоту продают не могу сказать что на каждом углу но эпидемия опиатных передозов коснулась Торонто вплотную. Знаю несколько семей в которых дети подсели на наркоту очень плотно. Для родителей это настоящая трагедия. В обшем хорошо когда хорошо и плохо когда плохо. У всех по разному. Приезжайте, составите свое мнение.
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Даже на моей улице в нескольких домах от меня парня молодого убили прямо у него в доме несколько месяцев назад.

Більше питань не маю.
   
Більше питань не маю.

Не понимаю что вы имели ввиду. Я живу в довольно дорогом районе, в основном верхний уровень среднего класса, традиционно белый район и для нас всех это был шок.
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Не понимаю что вы имели ввиду. Я живу в довольно дорогом районе, в основном верхний уровень среднего класса, традиционно белый район и для нас всех это был шок.

 Вся остальная территория это глубокая депрессивная жопа
Регулярные забастовки учителей, мед работников, транспорта, работников энерго сектора и т.д.
 метро работает через раз, постоянные поломки при этом оно из самых дорогих в Северной Америке
 Знаю несколько семей в которых дети подсели на наркоту очень плотно


В повній дупі ви живете, а не в білому районі. І взагалі, судячи по опису - в якомусь Гондурасі.
Я б вам порадив тікати звідти.
   
Не понимаю что вы имели ввиду. Я живу в довольно дорогом районе, в основном верхний уровень среднего класса, традиционно белый район и для нас всех это был шок.

У нас просто через дорогу від Сіті Холу якийсь псих зарізав ножем невинного мужчину, який просто чекав поїзд поїхати додому в кінці робочого дня. А цього року з іншого боку тієї ж колії буквально поряд із Сіті Холом якась неадекватка штовхнула жінку (яку взагалі не знала) перед поїздом, що наближався. Жінка - інвалід.

На жаль, той факт, що психів та наркоманів перестали закривати у відповідні установи для насильницького лікування, створює реальні ризики пересічним громадянам. В країні дійсно криза із опіоїдами. Доходить до того, що працівники шикарної нової бібліотеки, яку недавно відкрили знову ж таки через дорогу від Сіті Холу, будуть за додаткові декілька мільйонів доларів платників податків ... рятувати нариків від перманентного кайфу  ;o . Ось такі пріорітети.
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Найгірше це транспорт.

Торонто величезний мурашник мільйонів на 8 від озера Онтаріо до озера Сімко. Забитий переважно дво-три поверховими курятниками з дрібними клаптиками землі коло них.   
які вони називають кондомінімумами. А якщо вже висотки то стоять купами.

Відповідно жахливий транспорт. Легендарний хайвей 401 забитий 24/7. I на подорож яка нормально займала б хвилин 15 треба передбачати години півтори. Аналогічно 400, 427 чи 404 хоча там трохи легше, але свалка всеодно принаймі до 9-го. Це кілометрів 40 від даунтауна.

Саме місто має надзвичайно куце метро яке пробує компенсувати надзвичайно розгалуженою мережею автобусів. Автобусна система не інтегрована а розбита згідно історичних районів. Проблема та ж сама - автобусам складно вже в міському трафіку.

Додам постійний ремонт доріг, які не справляються через клімат, перевантаженість і особливості онтарійського законодавства. Підкреслю - постійний і довжиною в десятки кілометрів.

Пиятка за кермом - федеральний кримінальний злочин. Для вас це означа депортацію.


Магазини відчутно бідніше ніж в штатах, вибір менший, якість як правило гірша. Ціни вище. Хоча різниця не безнадійна крім скажених цін на молочку

По суті заборонено володіти зброєю.

Податки відчутно вище і враховувати треба не тільки подохідний, є ще й суттєвий податок на продаж.

З культурних несподіванок треба підготуватися до того що це переважно індуське, пакистанське і китайське місто. З усіма особливостями їхньої культури. І треба пам`ятати що кращі з них їдуть в Штати. В Канаду - ті кого в Штати не взяли. Тобто і талантом побідніше і рівнем понижче.

Театри, ресторани, музеї на загал на рівні. Хоча культурне життя безумовно провінційне. Шедеврів мало що б не сказати - нема взагалі. Коротше - не Нью-Йорк і не Чікаго.

Дуже надокучлива їх постійна урядова пропаганда - CBC. І майте на увазі що хейт спіч - себто спіч проти усталених політкоректних поглядів в Канаді кримінальний злочин.

Останнє редагування: 27 грудня 2018 03:24:38 від outsider
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія