Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Лісабоні інспектори міграційної служби убили українця – спілка українців у Португалії

ви не в темі в Україні теж багато чого змінилося і Врадіївка і тп але то не вам
Та я в курсі.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1090381.0
   
то чому португальські вбивці разом з урядом не приїхали в Україну з вибаченнями і компенсаціями?
чому валять на посольство і роблять винними послиху? це так права людини вбитої представниками держави португалія
 в очах немитих португосів відстоюють?

Останнє редагування: 14 грудня 2020 22:32:34 від Ser
   
Сирун ти наш, мені на тебе насрати. І на твої їбеня. Іди нахyй чмо.
Хей, ЧМОшник «португальський», а ти форумом часом не помилився?
   
100% и какая разница, что он сказал. Он мог сказать, что хочет здесь остаться жить. Но отбирать за это жизнь никому не дозволено, хоть португальский, хоть немецким копам. Надеюсь впаяют по полной

Мог. И ему на это могли вполне законно сказать - Разворот на 180 и гоу хоум.
А то я не видел что отвечают когда ответ - туризм и отсутствие обратного билета.
Нет такого во внутренних инструкциях погранцов - есть туризм и приглашение
родственников-знакомых, коммандировка есть, поиска работы нети.
Кто хочет экспериментировать со своим здоровьем, называйте поводом поиск работы.
Не удивляйтесь потом, если не все смогут этим поиском заняться.
Мне это напоминает кацапов, которые в случае шухера вспоминают про 51ю статью
местной конституции. Статья хорошая, но если вы не юрист, вы засыпетесь на следующих
трех вопросах. Вот так и с поиском работы. Да можно, скажу больше еще раз, работать
даже можно 90 дней в Хорватии, 90 в Румынии и 90 потом хоть в Польше хоть в Германии и
это всё по безвизу и вам не вменят это в нарушения. Но вот по прилету на вопрос
Вы зачем к нам, какая цель визита заявлять вот так в лоб - Поиск работы, просто глупо.
Естественно убивать за такое нельзя, а вот депортировать домой аж бегом могут.
   
Ну навчіться читати вашу маму.... 
Те, що ця справа і досі кипить, саме завдяки португальським журналістам. Сім'ї буде виплачена компенсація, теж в цілому завдяки їм. Посольство не зробило ніфуя. Я правильно вибрав країну, тому, що за двадцять років мого життя тут, це перший такий випадок і його не замнуть.
Ви там вище запитували, щоби було як би це були українські копи. Українські копи мають право, гвалтувати, катувати і брати в заручники тільки українських громадян
.

країна дійсно гарна, і українська громада успішно інтегрується, але дехто по совковій звичці голосує за сісілістів а не за PSD :facepalm:
   
то чому португальські вбивці разом з урядом не приїхали в Україну з вибаченнями і компенсаціями?
чому валять на посольство і роблять винними послиху? це так права людини вбитої представниками держави португалія
 в очах немитих португосів відстоюють?
Крім української діаспори, на послиху ніхто не валить. Журналісти до неї пішли після того, як записали інтерв'ю з дружиною і показали по національному телебаченні. Так до неї претензій нема
   
в очах немитих португосів відстоюють?
:lol:  :weep:
   
:lol:  :weep:

шо оциганення так бомбануло ?? :laugh:

там сидіть тут ви вже все втратили
   
там сидіть тут ви вже все втратили
Я все знайшов.  ;)
   
Повернемося до послихи.  ;)
Здається що це досить цинічно після вбивства іти до посла і запитувати чи передала вона лист співчуття від уряду Португалії. Це якщо не вдаватися в деталі. А деталі такі:
Журналістка запитує, що було в листі. На що посол відповідає, співчуття і (indenização) відшкодування витрат. Журналістка декілька разів перепитує, чи саме той лист ви передали і наголошує, що це важливо. Посол відповідає, що вона зупиняє інтерв'ю, журналіст просить її залишитись і ще раз наголошує, що це важливо. Посол, підтверджує, що зупиняє інтерв'ю і уходить.
Що було до цього і чому вони пішли до посла саме з таким запитанням.
Вийшли на дружину загиблого і взяли в неї інтерв'ю, де та повідомила, що всі витрати на перевезення тіла і похорони лягли на її плечі. Ні уряд Португалії, ні посольство їй не допомагало. І увага НІХТО НЕ ПРОПОНУВАВ ДОПОМОГУ.
Після того, журналісти звернулись до уряду. Ті відповіли, що вони через українське посольство звернулись до сім'ї, що беруть всі витрати на себе. Написали листа, пережали в посольство, щоб ті зробили переклад і відправили сім'ї.
Тепер судити вам!
   

ключове слово - indenização. Про посліху я вже писав. Якщо узагальнити то бандитська влада робить добрі справи виключно за віткати. А який відкат міг бути з бідної вдови?
   
Да ладно, чем это она "незрозумiла"? Читаем внимательно: Коли чоловік став вимагати пояснити ситуацію, йому надягнули наручники, застосували фізичну силу (с)
Так и представляю ситуацию - той небiжчик им каже: "будьласочка, поясните отказ" а те звери его - хоп, в кайданки и в "холодную". Быковать не надо и до тебе будуть чемнi. 
Х/з я в Лиссабоне не раз бывал , есть у них такая мулька выхватывать кого-то из потока и на обыски , самое херовое уже на выходе из аэропорта , а не в погран зоне....я такого например в борисполе никогда не видел шоб на выходе из аэропорта кого-то останавливали, в других странах тоже такого не видел..а вот в Лиссабоне я такое наблюдал плюс самого тоже хотели остановить, но подошла жинка с ребенком и они отъебались...я например тоже бы возмущался если бы какие-то непонятные личности к тебе доебывались. Повторяю я несколько раз наблюдал скандалы в лиссабонском аэропорту, на этой теме и не только с Украинцами...кстати где, где но в Португалии самые ипанутые менты в плане подстав , у них законом разрешенно подставить человека....типа сами менты ходят по центру Лиссабона и предлагают наркоту , какой-то англичанин ( или кто то другой)например купит и тут же его повяжут..
   
ого....
видать
там реальный скандал...
сколько бывал в португалии
большинство в этой стране к украинцам относится очень хорошо.
   
Х/з я в Лиссабоне не раз бывал , есть у них такая мулька выхватывать кого-то из потока и на обыски , самое херовое уже на выходе из аэропорта , а не в погран зоне....я такого например в борисполе никогда не видел шоб на выходе из аэропорта кого-то останавливали, в других странах тоже такого не видел..а вот в Лиссабоне я такое наблюдал плюс самого тоже хотели остановить, но подошла жинка с ребенком и они отъебались...я например тоже бы возмущался если бы какие-то непонятные личности к тебе доебывались. Повторяю я несколько раз наблюдал скандалы в лиссабонском аэропорту, на этой теме и не только с Украинцами...кстати где, где но в Португалии самые ипанутые менты в плане подстав , у них законом разрешенно подставить человека....типа сами менты ходят по центру Лиссабона и предлагают наркоту , какой-то англичанин ( или кто то другой)например купит и тут же его повяжут..

Ничего там нет злодейского. Обычный бардак характерный для стран 3 мира.

Я года три назад прилетал, у них ремонт шел, так я забрал багаж и вышел в город вообще без всякого контроля. Благо встречающая сторона потом порешала с миграционной службой. А так был .бы нарушителем
   
Португальська держава компенсує родині Ігоря понад 800 тисяч євро

https://www.cm-tv.pt/atualidade/detalhe/20201231-1023-estado-portugues-vai-indemnizar-familia-de-ihor-em-mais-de-800-mil-euros?ref=Atualidade_DestaquesPrincipais

є закон і порядок в Португалії

Скільки компенсації Україна виплатила родині Оксани Макар яку вбили менти  ?
   
є закон і порядок в Португалії

Скільки компенсації Україна виплатила родині Оксани Макар яку вбили менти  ?

Португалія поки що цивілізована країна, а Україна - це вже 3-й світ  :(  Неомарксисти проводять африканізацію Європи, що неминуче приведе до краху цивілізації...
   
є закон і порядок в Португалії

Скільки компенсації Україна виплатила родині Оксани Макар яку вбили менти  ?
Макар сожгли какие-то безмозглые твари

Менты другую убили
   
Кстати, на днях нашли убитую 25 украинку на вилле в Турции. Наручники и кулёк на голове. Но там наверное криминал - или "Наташа" или наркотики
   
В Португалии трое пограничников получили тюремные сроки (tu)  за нанесение тяжких телесных повреждений украинцу Игорю Гоменюку. Гоменюк умер после избиения в изоляторе аэропорта, однако суд не признал пограничников виновными в убийстве.

В марте 2020 года 40-летнего Игоря Гоменюка задержали в аэропорту Лиссабона из-за того, что у него не было рабочей визы, а сесть на обратный рейс в Украину он отказался.

В изоляторе для содержания задержанных пограничники начали избивать Гоменюка дубинками и ногами, после чего оставили его на полу камеры со скованными за спиной руками и связанными ногами. Два дня спустя он задохнулся из-за перелома ребер.

Трое избивавших его пограничников приговорены к срокам от 7 до 9 лет за нанесение тяжких телесных повреждений, с увеличением срока из-за смерти жертвы. Однако их не признали виновными по статье об убийстве, о которой говорили представители следствия.

Смерть Гоменюка вызвала резонанс. В результате глава погранслужбы Криштина Гатойнш ушла в отставку, а правительство объявило о роспуске погранслужбы и создании вместо нее другой - Службы по работе с иностранцами и соискателями убежища.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія