Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порох повинен піти у відставку .

Порох повинен піти у відставку .

Але не за те , що багато хто вважає , що він просрав ато .  . Тут якраз я не вважаю , що він просрав . Він просто апріорі не міг його виграти і добився максимального для себе і прийнятного для нас результату .  Він повинен піти у відставку , бо україні потрібні реформи . А порох і реформи - поняття несумісні . Тому він повинен звільнити місце новим людям . Реформаторам . Тим , хто не звязаний домовленостями і родинними звязками .

Я не знаю хто зможе у нас провести реформи так , як змогли це зробити грузини . Але це точно не пєтя .
   
Re: Порох повинен піти у відставку .

Але не за те , що багато хто вважає , що він просрав ато .  . Тут якраз я не вважаю , що він просрав . Він просто апріорі не міг його виграти і добився максимального для себе і прийнятного для нас результату .  Він повинен піти у відставку , бо україні потрібні реформи . А порох і реформи - поняття несумісні . Тому він повинен звільнити місце новим людям . Реформаторам . Тим , хто не звязаний домовленостями і родинними звязками .

Я не знаю хто зможе у нас провести реформи так , як змогли це зробити грузини . Але це точно не пєтя .

Строго говоря за реформы отвечает премьер министр

Курите конституцию
   
Re: Порох повинен піти у відставку .

Але не за те , що багато хто вважає , що він просрав ато .  . Тут якраз я не вважаю , що він просрав . Він просто апріорі не міг його виграти і добився максимального для себе і прийнятного для нас результату .  Він повинен піти у відставку , бо україні потрібні реформи . А порох і реформи - поняття несумісні . Тому він повинен звільнити місце новим людям . Реформаторам . Тим , хто не звязаний домовленостями і родинними звязками .

Я не знаю хто зможе у нас провести реформи так , як змогли це зробити грузини . Але це точно не пєтя .


даже те крохи что были сделаны, все таки сделаны благодаря ему
не кролю или еще комуто
   
Re: Порох повинен піти у відставку .

Йулю необходимо срочно переместить в качяновку..., вместе с туровским кодлом штабных дописувачив.
   
Re: Порох повинен піти у відставку .

Порох не повинен іти у відставку. Порох повинен бути взятий за зябра і не заважати іншим проводити реформи.
   
Re: Порох повинен піти у відставку .

Замітка: Тема №1

 :gigi:
   
Re: Порох повинен піти у відставку .

Порох не повинен іти у відставку. Порох повинен бути взятий за зябра і не заважати іншим проводити реформи.

Чем онимешает?... помоему только наоборот .. стимулирует и стимулирует но кроль всеи никак .. тупо шлангует.
   
Re: Порох повинен піти у відставку .

А кого на його місце? Чи це дрібниці, головне обезголовити країну?
   
Re: Порох повинен піти у відставку .

Йулю необходимо срочно переместить в качяновку..., вместе с туровским кодлом штабных дописувачив.
+100500!
+100500!
+100500!
   
Re: Порох повинен піти у відставку .

 :heart: Шоколадником займутся после победы.Сейчас не время.
   
Re: Порох повинен піти у відставку .

+100500!
+100500!
+100500!

От про що я говорю - в тому що нема реформ поросята готові СВИНУВАЧУВАТИ будь -кого -юльку , яйценюка , гройсмана , хуйла , погоду , молодий місяць - тільки ніяк не пороха . Поросята , в такій країні , як грузія , відповідальність за реформи взяв на себе Саакашвілі . І він провів реформи . І всі знають , що то він зробив . Бо він був Президентом А от порох не президент , а шмата . І тому реформи він провести не зможе . І тому має піти у відставку .
   
Re: Порох повинен піти у відставку .

Йулю необходимо срочно переместить в качяновку..., вместе с туровским кодлом штабных дописувачив.

Всем серцем за.  (tu)
   
Re: Порох повинен піти у відставку .

Знак, держу пари что и ты и поголовно все дописувачи на этой ветке не знают что такое реформы.
Об этом очень хорошо сказал Саакашвили.
   
Re: Порох повинен піти у відставку .

Так а кого ж на його місце?
от якби зара вибори, тохто б зміг набрати необхідні голоси?
   
 :facepalm1:  :facepalm1: Re: Порох повинен піти у відставку .

От про що я говорю - в тому що нема реформ поросята готові СВИНУВАЧУВАТИ будь -кого -юльку , яйценюка , гройсмана , хуйла , погоду , молодий місяць - тільки ніяк не пороха . Поросята , в такій країні , як грузія , відповідальність за реформи взяв на себе Саакашвілі . І він провів реформи . І всі знають , що то він зробив . Бо він був Президентом А от порох не президент , а шмата . І тому реформи він провести не зможе . І тому має піти у відставку .
:facepalm:  :facepalm1: :facepalm:  :facepalm1: :facepalm:  :facepalm1: :facepalm:  :facepalm1: :facepalm:  :facepalm1: :facepalm:  :facepalm1: :facepalm:  :facepalm1: :facepalm:  :facepalm1: :facepalm:  :facepalm1: :facepalm:  :facepalm1: :facepalm:  :facepalm1: :facepalm:  :facepalm1: :facepalm:  :facepalm1: :facepalm:  :facepalm1: :facepalm:  :facepalm1: :facepalm:  :facepalm1: :facepalm:  :facepalm1: :facepalm:  :facepalm1: :facepalm:  :facepalm1: :facepalm:  :facepalm1: :facepalm:  :facepalm1: :facepalm:  :facepalm1: :facepalm:  :facepalm1: :facepalm:  :facepalm1: :facepalm:  :facepalm1:
А в Німеччині реформи робив прем"єр...
А в Великій Британії президента взагалі немає...
А в Зоряних Війнах реформи взагалі джедаї проводили  :lol:
   
Re: Порох повинен піти у відставку .

Тю, та я тут себе пропонував на роль керманича у різних іпостасях:
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=771384.msg14299996
 :-)o
   
Re: Порох повинен піти у відставку .

Так а кого ж на його місце?
от якби зара вибори, тохто б зміг набрати необхідні голоси?

Гнила відмазка . От пєтя реформи провести не може , але ніхто не зможе , бо ми , українці , не можемо жити в нормальній країні , тому що у нас нема такої людини , як саакашвілі , тому хай лишається пєтя . Сука , поросята , ви так прямим текстом скажіть - українці , розслабтесь  бо   при пєті реформ не буде . Бо йому , як хєровому танцору мішають яйця  , юлька мішає і яценюк і народ хєровий попався .
   
Re: Порох повинен піти у відставку .

Але не за те , що багато хто вважає , що він просрав ато .  . Тут якраз я не вважаю , що він просрав . Він просто апріорі не міг його виграти і добився максимального для себе і прийнятного для нас результату .  Він повинен піти у відставку , бо україні потрібні реформи . А порох і реформи - поняття несумісні . Тому він повинен звільнити місце новим людям . Реформаторам . Тим , хто не звязаний домовленостями і родинними звязками .

Я не знаю хто зможе у нас провести реформи так , як змогли це зробити грузини . Але це точно не пєтя .

Угу... вова проведе. Пєдєралізация називаються.
   
Re: Порох повинен піти у відставку .

стільки років говорять про реформи, що я вже й не знаю, які ж вони повинні бути ті реформи.

ну хоч намікніт в пару слів
   
Re: Порох повинен піти у відставку .

Дуже легко критикувати, лежачи на дивані почесуючи яйці
   
Re: Порох повинен піти у відставку .

Так а кого ж на його місце?
от якби зара вибори, тохто б зміг набрати необхідні голоси?
питання гарне.
зробіть хтось голосування.
"якби вибори були завтра,кого б ви обрали?"
   
Re: Порох повинен піти у відставку .

Про реформи:
http://highwai.mobi/story/250087/
 B-)
   
Re: Порох повинен піти у відставку .
IgS

Шоколадником займутся после победы.Сейчас не время.

З Порошенком перемоги не буде ніколи. Він генетично не здатен на перемогу.

Він здатен тільки кромсати шматки від поневіченої України, набиваючи собі кишеню.

Бізнес (Порошенко та іже з ним) ніколи не переможе вояків.

Для цього нам потрібен Воїн. В Історії -- це Пілсудський у поляків, Маннергейм у фінів.

Нам потрібні люди такого ж рівня.

Інакше на нас чекає незкінченний ланцюг поразок.
   
Re: Порох повинен піти у відставку .

Тогда туда же надо всех и набрать новых людей, потому как все, кто крутился в большой политике и большом бизнесе начиная с 90-х, это все ворюги и нелюди. Другие туда не пробивались.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія