Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хочу попередити Закарпатців

Re: Хочу попередити Закарпатців

Я жив трохи на Закарпатті і маю купу знайомих звідти. Донбасяни дуже легко там приживаються, на відміну від Галичини.
Многие мои знакомые поехали именно в Закарпатье
и там действительно хорошо прижились
   
Re: Хочу попередити Закарпатців

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140053.msg27835270#msg27835270

ЗІ я не стукаю, спонукаю недолугого писати українською, або перекладати.
Опитування розраховано на місяць, тому до 13 апреля можно спокойно писать на русском.  :beach:
   
Re: Хочу попередити Закарпатців

А ты мне в глаза мог бы это повторить ?
Что бы я тебе в рот нассал
А потом голову отбил и в задницу засунул
Вы Зе боты гавнюки при этом модераторе уже вкрай распоясались
вас надо поучить хорошим манерам
Я могу заняться этим
А потом видео здесь выложу с твоей обосаной рожей
Який різкий, ненадірви що-небудь випадково
   
Re: Хочу попередити Закарпатців

А если начнет дорогу ремонтировать от венгерской границы до Мукачево ( по аналогии Станица - Северодонецк)
То я вам советую сразу же продавать всю недвижимость и валить с области ( без шуток)

А шо там с недвижимостью может случиться ?
   
Re: Хочу попередити Закарпатців

Уся діяльність v-образних це постійне просування кацо ІПСО, він почав тут з того, що спершу сипав усіляке лайно на Порошенка, зараз на цю владу.
   
Re: Хочу попередити Закарпатців

Уся діяльність v-образних це постійне просування кацо ІПСО, він почав тут з того, що спершу сипав усіляке лайно на Порошенка, зараз на цю владу.
Это потому что между По и Зе нет никакой разницы
от слова вообще
Это только ваши фермы воюют друг с другом ( за две копейки за пост )
А на самом деле в войне между тупоконечниками и остроконечниками Джонотана Свифта
было больше  причин чем в вашей войне ботоферм
Это же касается и модерации
При ПО меня здесь банила Света за то что я критиковал ту власть
При Зе та же самая история
Модерация ФУПа и боты всегда были лояльными власти
но это вовсе не означает что именно они на стороне истины
а скорее наоборот 



Останнє редагування: 16 березня 2024 23:53:44 від vadym
   
Re: Хочу попередити Закарпатців

Я жив трохи на Закарпатті і маю купу знайомих звідти. Донбасяни дуже легко там приживаються, на відміну від Галичини.
тому що Закарпаття це космополітичний багатонаціональний регіон. де купа націй і мов живуть перемішані, живуть  більш-менш толерантно, і ніхто нікому за мову чи  походження не грузить.

тоді як Галичина це купа дурних понтів і фаріонщини на грунті які ми самі правильні українці. а всі інші як не москалі то манкурти.
   
Re: Хочу попередити Закарпатців

тому що Закарпаття це космополітичний багатонаціональний регіон. де купа націй і мов живуть перемішані, живуть  більш-менш толерантно, і ніхто нікому за мову чи  походження не грузить.

тоді як Галичина це купа дурних понтів і фаріонщини на грунті які ми самі правильні українці. а всі інші як не москалі то манкурти.


Власне, Донбас теж космополітичний і проблем, для прикладу, з антисемітизмом там не було. Всім було пох хто ти і звідки, бо значна частина населення були такі ж понаїхи
   
Re: Хочу попередити Закарпатців

А шо там с недвижимостью может случиться ?

Ну то Вадік придумав, що якщо дорога ремонтується, то обов'язково для кацапів або для їх сателітів
   
Re: Хочу попередити Закарпатців

Закарпаття віддно на аідкуп "луганським", так це вже десь два роки говорять. Зараз це просто чергове підтвердження.
   
Re: Хочу попередити Закарпатців

Я уже ранее писал: страна, в которой премьер Гройсмен, обречена на вечное отставание и прозябание. Аналогично и с регионом, которым руководит Гайдай.
   
Re: Хочу попередити Закарпатців

Закарпаття віддно на аідкуп "луганським", так це вже десь два роки говорять. Зараз це просто чергове підтвердження.


 Так і ви кажіть (с). Яким саме луганським віддали Закарпаття?
   
Re: Хочу попередити Закарпатців

тому що Закарпаття це космополітичний багатонаціональний регіон. де купа націй і мов живуть перемішані, живуть  більш-менш толерантно, і ніхто нікому за мову чи  походження не грузить.

тоді як Галичина це купа дурних понтів і фаріонщини на грунті які ми самі правильні українці. а всі інші як не москалі то манкурти.

залежно з якої позиції дивитись
з позиції привокзального цигана так і є, як ти описав
   
Re: Хочу попередити Закарпатців

тому що Закарпаття це космополітичний багатонаціональний регіон. де купа націй і мов живуть перемішані, живуть  більш-менш толерантно, і ніхто нікому за мову чи  походження не грузить.

тоді як Галичина це купа дурних понтів і фаріонщини на грунті які ми самі правильні українці. а всі інші як не москалі то манкурти.
:facepalm: який тупуватий хахол.   
PS.  Закарпаття то навіть не ЗУ чи Галичина.  Найбільше парафій МПЦ в Україні.  І все вже зрозуміло.   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія