Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Двохзонний електролічильник

ФЗВ. Двохзонний електролічильник

Якщо пропадає світло, то як себе поводить двохзонний електролічильник, якщо в будинку нема ніяких додаткових акумуляторів?  Він потім самостійно включається при появі світла і працює нормально далі? Чи може також розрядитися?
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник
den

Працює нормально ( принаймні 10+ годин без світла точно тримав )

Є мабуть документація на скільки там аккума стане
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

на разі проблем з лічильником в нас не було
виключається-включається
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

Бо щось родич пару раз заїжджає до нас в будинок вдень ,  а світла нема, електролічильник нічого не показує.  Тобто можна припустити, що коли світло з'являється, то електролічильник відновляє роботу? 
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

на разі проблем з лічильником в нас не було
виключається-включається

Двохзонний у вас  також?
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

В тих лічильниках є свій акумулятор. Його функція - тримати налаштування дати та часу, бо вартість від них залежить. Читайте інструкцію до вашого лічильника.
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

Працює нормально ( принаймні 10+ годин без світла точно тримав )

Є мабуть документація на скільки там аккума стане

У вас також двохзонний, правильно?
І під час виключеного світла він  у вас також нічого не преазує?
Це нормальний стан речей?
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

В тих лічильниках є свій акумулятор. Його функція - тримати налаштування дати та часу, бо вартість від них залежить. Читайте інструкцію до вашого лічильника.

Ми не вдома. Я навіть не знаю де та інструкція зараз.
Знаю тільки, що  у нас двохзонний лічильник марки  ISKRA
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник
den

У вас також двохзонний, правильно?
І під час виключеного світла він  у вас також нічого не преазує?
Це нормальний стан речей?

Саме так
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

У мене дохне акумулятор сигналізації, поліція охорони навіть не шевелеться. Раніше телефонували, коли пропадало світло і через деякий час пропадав сигнал. Навіть замінила акумулятор. Зараз їм явно пох, багато абонентів без світла, можна списати на воєнний час. Треба якось подзвонити диспетчеру.
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

У мене дохне акумулятор сигналізації, поліція охорони навіть не шевелеться. Раніше телефонували, коли пропадало світдо і через деякий час пропадав сигнал. Навіть замінила акумулятор. Зараз їм явно пох, багато абонентів, можна списати на воєнний час.

І у нас та ж сама проблема. Вже здох схоже   :weep:
ДСО також навіть не телефонує і не питає нічого .
Я вчора зав'язалася з СДО , сказали що зв'яжутья з братом і приїдуть глянути що і до чого . Добре, що у сусіда поруч хоч  дві вівчарки є, які  там "за сигналізацію"  в нашому перевулку 

Останнє редагування: 9 грудня 2022 16:54:51 від Росинка
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

І у нас таж сама проблема. Вже здох схоже   :weep:
ДСО також навіть не телефонує і не питає нічого .
Не здох, а розрядився. На платах в основному стоїть струм зарядки 0.5 а, тому не встигає нормально зарядитись.
Я поставив новий. А перший зарядив на заміну, коли знов розрядиться.
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

У мене дохне акумулятор сигналізації, поліція охорони навіть не шевелеться. Раніше телефонували, коли пропадало світло і через деякий час пропадав сигнал. Навіть замінила акумулятор. Зараз їм явно пох, багато абонентів без світла, можна списати на воєнний час. Треба якось подзвонити диспетчеру.

Я  попросила родича розпитати ДСО , що можна зробити, щоб  сигналізація не  розряжалась.  Запитайте Ви також у своєї ДСО, потім порівняємо відповіді і подумаємо, що можна зробити
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

Я  попросила родича розпитати ДСО , що можна зробити, щоб  сигналізація не  розряжалась.  Запитайте Ви також у своєї ДСО, потім порівняємо відповіді і подумаємо, що можна зробити
Поставити більший акумулятор. Я засунув 22 замість 18.
26 не вліз.
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

Не здох, а розрядився. На платах в основному стоїть струм зарядки 0.5 а, тому не встигає нормально зарядитись.
Я поставив новий. А перший зарядив на заміну, коли знов розрядиться.

Ага, ясно.  дякую.
А підкажіть будьласка,  якої марки  новий купили, де і скільки коштує?
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

Поміряйте місце, де стоїть акумулятор, і купіть найбільший, який туди влізе.

Останнє редагування: 9 грудня 2022 17:05:50 від ricardo
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

у того лічильника є батарейка на RTC
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

Якщо пропадає світло, то як себе поводить двохзонний електролічильник, якщо в будинку нема ніяких додаткових акумуляторів?  Він потім самостійно включається при появі світла і працює нормально далі? Чи може також розрядитися?
У мене при стрибку напруги до 290 в скинув дату і час. Показники не постраждали. Лічильник замінили.
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

Поставити більший акумулятор. Я засунув 22 замість 18.
26 не вліз.

Мене більше цікавить, чому з пульту не телефонують, коли пропадає сигнал. Як варіант,  кварира не стає на сигналізацію, хоча все робиш як треба, або вони ігнорують це.

Останнє редагування: 9 грудня 2022 17:23:27 від Chock_Keks
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

Ага, ясно.  дякую.
А підкажіть будьласка,  якої марки  новий купили, де і скільки коштує?
А який у вас зараз стоїть? На скільки АН?
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

Мене більше цікавить, чому з пульту не телефонують, коли пропадає сигнал. Як варіант, что кварира не стає на сигналізацію, хоча все робиш як треба, або вони ігнорують це.
Тому що ця проблема у всіх клієнтів. Раніше, шоб поміняти батарею, треба було дзвонити на пульт, бо після заміни йде перезапуск системи. Зараз на це забили.
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

Двохзонний у вас  також?
так
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

Тому що ця проблема у всіх клієнтів. Раніше, шоб поміняти батарею, треба було дзвонити на пульт, бо після заміни йде перезапуск системи. Зараз на це забили.

Ось моя переписка на цю тему

   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

Якщо пропадає світло, то як себе поводить двохзонний електролічильник, якщо в будинку нема ніяких додаткових акумуляторів?  Він потім самостійно включається при появі світла і працює нормально далі? Чи може також розрядитися?

В них є батарейка як в компах.
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

В мене двухзонний відстає на 1 хвилину кожен місяць. Вже півгодини накопичилося.
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

Ось моя переписка на цю тему


Мені не подзвонили. Я сам побачив, що сіла в ноль і поставив нову. Та була куплена раніше, бо знав, що таке колись станеться через відключення.
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

В мене двухзонний відстає на 1 хвилину кожен місяць. Вже півгодини накопичилося.
Є таке.
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

У мене при стрибку напруги до 290 в скинув дату і час. Показники не постраждали. Лічильник замінили.

А хто вам лічильник замінив? Ви самі чи ДТЕК?
Я маю на увазі за чий рахунок? Бо купували ми самі колись

Останнє редагування: 9 грудня 2022 17:36:54 від Росинка
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

А хто вам лічильник замінив? Ви самі чи ДТЕК?
Вони. Там же пломби. Я десь на 5й день помітив, що на ньому 5те січня якогось 2000 року. Заміна безкоштовна.
А час виставляти на місці вони не вміють, лише в лабораторії.
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

Вони. Там же пломби. Я десь на 5й день помітив, що на ньому 5те січня якогось 2000 року. Заміна безкоштовна.
А час виставляти на місці вони не вміють, лише в лабораторії.

Дякую
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

Вони. Там же пломби. Я десь на 5й день помітив, що на ньому 5те січня якогось 2000 року. Заміна безкоштовна.
А час виставляти на місці вони не вміють, лише в лабораторії.

Так, я знаю це,  що не вміють. Намучились з цим при покупці ще.
Там ще за ту лабораторію прийшлось тоді заплатити.
А цей раз вам платити геть не потрібно було, ні за сам лічильник, ні за лабораторію?


   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

Так, я знаю це,  що не вміють. Намучились з цим при покупці ще.
Там ще за ту лабораторію прийшлось тоді заплатити.
А цей раз вам платити геть не потрібно було, ні за сам лічильник, ні за лабораторію?
Ні, поставили інший, цей забрали. Правда, годинник у попередньому йшов точно. А у цьому за пів року вже 15 хв різниці.
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

Ні, поставили інший, цей забрали. Правда, годинник у попередньому йшов точно. А у цьому за пів року вже 15 хв різниці.

От блін. Якщо за їх рахунок, то все через сраку  :(
Мабуть Ваш  новий лічильник забрали, а якесь старьйо підсунули
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

От блін. Якщо за їх рахунок, то все через сраку  :(
Мабуть Ваш  новий лічильник забрали, а якесь старьйо підсунули
Це вже третій. Я купляв сам сім років тому. Десь років чотири тому вони безкоштовно мій зняли, а поставили новий (який сам передає покази). А про останню заміну я вже написав.
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

Я купляв сам сім років тому. Десь років чотири тому вони безкоштовно мій зняли
Він не ваш... Хіба не бачили там по документам навіть лінія намальована: після лічильника то ваша власність, а сам лічильник і СІП кабель на їхньому балансі
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

Він не ваш...
Не мій. Я його просто купив у них. Хоча якби рік-півтора почекав, то поставили б безкоштовно. Була у них така акція.
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

Не здох, а розрядився. На платах в основному стоїть струм зарядки 0.5 а, тому не встигає нормально зарядитись.
Я поставив новий. А перший зарядив на заміну, коли знов розрядиться.

То дві нових батареї купувати не потрібно? Одної нової достатньо?
Чи потрібно дві нових на переміну?
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

То дві нових батареї купувати не потрібно? Одної нової достатньо?
Чи потрібно дві нових на переміну?
Я не знаю, яка у вас сигналізація і яка там стоїть батарея. Може одна 12V: на 7 чи 7.5 AH.
У мене багато зон, тому стояла на 18 АН, я поставив більшу, яка влізла в ящик.
Треба подивитись всередину короба з основною платою. При цьому сигналізація має бути вимкнена.
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

Треба подивитись всередину короба з основною платою. При цьому сигналізація має бути вимкнена.

Сигналізація спрацьовує одразу при відкритті ящика. Треба мати на увазі!
   
Re: ФЗВ. Двохзонний електролічильник

Сигналізація спрацьовує одразу при відкритті ящика. Треба мати на увазі!
Не всяка. Якщо задіяний тампер, то так.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія