Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не вижу темы про "Покоління Моргенштерна"

Виконавець з америки образ  стиль повадки,  та наавіть татухи якого спиздив морген

Показати зображення...

Матір Божа....а зуби хто вибив ?
   
цей тіп і є мега крутость  :laugh: а морген то хуйлан який зайшов кацапорилим які не розуміють інгліша

там скоро ярд преглядів буде

https://www.youtube.com/watch?v=pPw_izFr5PA
В тебе є бажання мати загальне ліжко з подібною мавпою?
Кількість переглядів подібного лайна свідчить лише про кількість
довбограїв в цьому світі і загальну його деградацію.
І більше ні про що.
   
Як такого покоління моргенштерна немає, зараз зіркою стають швидко і відходять в небуття ще швидше. Чимось нагалує сегодня ти іграєш джаз а завтра родину продаш.
   
Все верно.. я давно говорил что  пропаганда и официоз будут вызывать отторжение у молодежи.

Патриотизм должен быть не для всех а избранных. А в Украине должна быть свобода без поклонений какиим бы то не было вождям, героям, ветеранам и так далее.
Не будут

Любая армяшка 4 -6 лет уже знает, что турки враги

Любой кацаповыкормыш 7 лет знает, что Раисся великая страна, а хохлы быдло

Любое турченя 7 лет знает, что кроме Турции никого сильнее, красивее нет

Все идёт от семьи

Останнє редагування: 2 серпня 2021 18:18:16 від Palermo
   
Re: Не вижу темы про "Покоління Моргенштерна"
Ali

в Украине должна быть свобода без поклонений какиим бы то не было вождям, героям, ветеранам и так далее.


имеено, не надо строить антирашку,  это не  наш путь,  должно быть разрешено все, ценность в свободе
   
Маячня що підлітки слухають "те що цікавіше". Якби було так, вони б слухали не русобидлореп а куди більш якісний автентичний афроамериканський реп.

Підлітки (більшість з них) слухають те що модно, те що розкручують і, так, те де особливо думати головою не обов'язково. Що порекомендує ютубчик\тікток\спотіфай\потрібне підкреслити те і слухатимуть. Що включить діджей в клубі те й слухатимуть. Що вставлять в ротацію радіо\каналу (хоча це вже маловажливо) те і слухатимуть. Що увімкне на гулянці один з них те і слухатимуть.


Поки в нас в ютубах сидять 55-річні які слухають "талантливую падлюку" ютуб буде рекомендувати моргенштерна українцям, доки діджеї наскрізь руськомірні в клубах буде грати Моргенштернчики. І так далі
   
Матір Божа....а зуби хто вибив ?

то накладки і ймовірно вони коштують як пару квартир  :laugh:
   
Та х4й там, бо там не розуміють кацапської, тому і нема.

Ттж проблема не в патріотизмі, а в кацапоязиких.
В СССР английского толком никто не знал, в битлов слушали
И когда попрекали молодежь в отсутствии патриотизма обходились "тлетворным влиянием запада"
на английский язык не наезжали
даже в школе преподавали
   
Любая армяшка
Любой кацаповыкормыш
Любое турченя
Стабильность - показатель класса, множите на ноль всех

   
Re: Не вижу темы про "Покоління Моргенштерна"

В СССР английского толком никто не знал, в битлов слушали
И когда попрекали молодежь в отсутствии патриотизма обходились "тлетворным влиянием запада"
на английский язык не наезжали
даже в школе преподавали

звичайно нє наєзжалі, бо чого на нього наєзжать як він нікому не заважав
   
Маячня що підлітки слухають "те що цікавіше". Якби було так, вони б слухали не русобидлореп а куди більш якісний автентичний афроамериканський реп.

Підлітки (більшість з них) слухають те що модно, те що розкручують і, так, те де особливо думати головою не обов'язково. Що порекомендує ютубчик\тікток\спотіфай\потрібне підкреслити те і слухатимуть. Що включить діджей в клубі те й слухатимуть. Що вставлять в ротацію радіо\каналу (хоча це вже маловажливо) те і слухатимуть. Що увімкне на гулянці один з них те і слухатимуть.



та хоч і 24\7 крути по квотам Цибульську і Федишин по фм, а не слухатимуть

зуб даю

наприклад Винник став кумиром українських тьоть при тому, що його ні на фм не крутили, ні по тб не показували.
так от із уст в уста

або згадати як гриби свого часу розкрутились із одного треку до стадіонів
   
звичайно нє наєзжалі, бо чого на нього наєзжать як він нікому не заважав
зато американцы так мешали - страх
не в языке дело, это даже коммунисты понимали
поэтому  ГДР на немецком говорить не запрещали
   
Re: Не вижу темы про "Покоління Моргенштерна"

зато американцы так мешали - страх
не в языке дело, это даже коммунисты понимали
поэтому  ГДР на немецком говорить не запрещали

тут є 2 компонента
1. домінація узкоязиччя в Україні - це автоматичне звуження простору для української мови, тому що якщо української мови не буде в Україні - її ніде не буде
2. домінація узкоязиччя в Україні - це фактор вразливості України і українців в умовах агресії Росії. Тому що Росія здатна виробити російськомовний контент більше і краще ніж всі узкоязикі України разом узяті. Відповідно це не Росія буде слухати смисли створені в Україні російською мовою, це узкоязикі в Україні будуть слухати що їм створила Росія.

п.1 був, є і буде, це безвідносно російської агресії.
п.2 - став особливо помітним після агресії, і буде використовуватись в майбутньому, навіть якщо до влади в Росії прийдуть умовні ліберали, більш того в тих умовах він можливо буде застосовуватись навіть більш активно ніж зараз.

ні в Сзідній Німеччині, ні в Радянському союзі, не було п.1
в Східній Німеччині частково був п.2 - і це нічим хорошим для НДР не закінчилось

   
Re: Не вижу темы про "Покоління Моргенштерна"

...
Поки в нас в ютубах сидять 55-річні які слухають "талантливую падлюку" ютуб буде рекомендувати моргенштерна українцям, доки діджеї наскрізь руськомірні в клубах буде грати Моргенштернчики. І так далі
И как Вы предлагаете бороться с этими несознательными элементами?
   
найбільшими совками по суті чомусь є найбільші борці із совком по формі

чому так виходить?
   
найбільшими совками по суті чомусь є найбільші борці із совком по формі

чому так виходить?

за совка тебе б вивезли к хуям собачим, а не 30 років панькались

так шо ти порівнюй
   
Re: Не вижу темы про "Покоління Моргенштерна"

найбільшими совками по суті чомусь є найбільші борці із совком по формі

чому так виходить?

мабуть тому шо вони не борці з совком а з чимсь іншим? або у тебе якесь своє особливе визначення "совка"?
варіантів повно
   
за совка тебе б вивезли к хуям собачим, а не 30 років панькались

так шо ти порівнюй


то совок застав чи тобі Вятрович розказував?
   
А я вам розповідав про Молодіжну Музичку коли ще це не було мейнстрімом))
пс. На той момент у Текаші було 150 лямів переглядів))
І Моргенштерн тільки —но починав толком))

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1076552.msg24075590#msg24075590
   
:weep:

https://www.youtube.com/watch?v=xdDhmagsXrc

как это можно смотреть, слушать,платить за это деньги? или я что-то не понимаю в этой жизни ?
   
И как Вы предлагаете бороться с этими несознательными элементами?

А що я можу з вами зробити? Та нічого. Та і то ваше право слухати що вам хочется в ютубі. Але ви маєте розуміти що ваше прослуховування має певну вагу.

Я знаю що Я можу зробити - я майже не дивлюсь нічого москальского, навіть той (невеликий) перелік речей які мені подобались колись до війни. В той же час я не лінуюсь зробити банальне - "комент лайк і підписка" для українських виконавців яких вважаю вартими увагу (по суті навіть для музики яка не в моєму смаку, головно щоб не малороська шароварщина)
   


Оця ось пісня румунки вже 7!!! тижнів на першому місці серед музичних відео в Україні по переглядам за тиждень. Як думаєте хтось буде протестувати якщо (скоріше коли, вона в Україні зараз куди популярніша ніж вдома) вона приїде до України з концертам

І не важко зрозуміти чому цю пісню слухає молодь (а хто ще?)

Останнє редагування: 2 серпня 2021 22:37:50 від Мрійник
   
20 серпня у КВЦ Parkovy – популярний астраханський гурт Anacondaz! Крута реп-рок група вже чотири роки не навідувалася до української столиці. Тож пропустити довгоочікуваний виступ неможливо.

Замов квитки собі й усім своїм просто зараз!

СПЕЦІАЛЬНА ПРОГРАМА В РАМКАХ ТУРУ З НОВИМ АЛЬБОМОМ «ПЕРЕЗВОНИ МНЕ +7 999 577 12 02»: АНАКОНДАЗ У КВЦ ПАРКОВИЙ

 :facepalm:
   
https://www.youtube.com/watch?v=XqgYj8atJqo
Оця ось пісня румунки вже 7!!! тижнів на першому місці серед музичних відео в Україні по переглядам за тиждень. Як думаєте хтось буде протестувати якщо (скоріше коли, вона в Україні зараз куди популярніша ніж вдома) вона приїде до України з концертам

І не важко зрозуміти чому цю пісню слухає молодь (а хто ще?)



А ось розумний приклад роскрутки, оперативно зробила кавер на популярну пісню і набрала собі 1.5М+ переглядів за трошки більш ніж місяць що для виконавиці її рівня абсурдно багато. Кліп максимально простенький, вокал нічого особливого але підписників собі набрала. Тепер он вже власна пісня №7 в трендах
   
Вроді моргенштерн навіть хуйлів хуєсосив у своїх пісеньках.
   



 :facepalm1:
   
хай Качуру подзвонять, він їх назад у Польщу не пустить
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія