Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пфайзер

Re: Пфайзер

Як мінімум Т клітини.

 :laugh:
   
Re: Пфайзер

спасибо за ответ) я не сказала, что мой семейный дурак, это меня за желание сделать прививку один тут допысувач отправил к психиатру. У меня очень хороший доктор. Таких по городу единицы. Мне повезло к ней влезть.

Я саме того дописувача і мала на увазі.

У мене теж лікар з тих, кому іноді довіряєш більше, ніж собі, тому я вас розумію.
   
Re: Пфайзер

З моєї сім'ї сьогодні останні двоє отримали першу дозу.
Отже вакцинувалися: троє - Модерною, п'ятеро - Пфайзером, одна - Коронаваком.
   
Re: Пфайзер

З моєї сім'ї сьогодні останні двоє отримали першу дозу.
Отже вакцинувалися: троє - Модерною, п'ятеро - Пфайзером, одна - Коронаваком.

Побєду святкувати рано
Модерною чи Файзером треба вакцинуватись кожних 5-6 місяців, кажуть хлопці з дівчатами в Ізраїлі та США
Поки Дельту не здолає ще більш впертий штам Ковіду
Спутник і АстроЗенека - це тільки раз в житті - скільки діє - невідомо. Якщо ширнутись в третій раз - здохнеш від своєї імунної системи - самоліквідація
   
Re: Пфайзер

:laugh:

Ось так ви ігноруєте дієві ліки.
   
Re: Пфайзер

Побєду святкувати рано
Модерною чи Файзером треба вакцинуватись кожних 5-6 місяців, кажуть хлопці з дівчатами в Ізраїлі та США

Виробник пише, що термін дії препарату не відомий.

І взагалі зараз ця вакцина ще не пройшла 3 фазу експерименту. Зараз іде експеримент а добровільно вакциновані - його учасники.
   
Re: Пфайзер

Зараз іде експеримент а добровільно вакциновані - його учасники.
Так - я участник. А ти можеш чекати правильної вакцини.
   
Re: Пфайзер

Так - я участник.

Добре, що ви це усвідомлюєте. Дехто з істериками це заперечує.

Зараз іде фаза III клінічних досліджень по вакцині Pfizer. Не говорячи про IV фазу.

Цитувати
Мінімальний термін, обов'язковий для фази IV, - 2 роки.
   
Re: Пфайзер

Ось так ви ігноруєте дієві ліки.

Та че там... Фигачим уже вилочковую железу в 16ть этажей... Бум Т-лимфоциты производить...

Пока думаем чьё ДНК брать за основу... Предложения будут????  :D
   
Re: Пфайзер

Пока думаем чьё ДНК брать за основу...


Доречі а чию ДНК взали при виготовленні мРНК вакцин?

Inside this facility in Chesterfield, Missouri, trillions of bacteria are producing tiny loops of DNA containing coronavirus genes — the raw material for the Pfizer-BioNTech vaccine.

https://www.nytimes.com/interactive/2021/health/pfizer-coronavirus-vaccine.html
   
Re: Пфайзер

Так - я участник. А ти можеш чекати правильної вакцини.

Суіцидальний ідіот.  :facepalm1:
   
Re: Пфайзер

Суіцидальний ідіот.  :facepalm1:
І це пише мені сцикло, яке постійно ховається за проксі.
   
Re: Пфайзер

Какое значение эта писулька имеет?

Для тебя уже ни какое. Нє пєрєймайся.


   
Re: Пфайзер

Як вам таке?

Якщо курці, курящі, курільшики, чи як там правильно буде, користуються препаратом Чантикс,(Варениклин (торговое название препарата Chantix в США и Champix в Европе и других странах) — был создан фармацевтической компанией Pfizer.)
шоб кинути палити і тим самим уникнути загрози захворіти раком, то для таких є новина:


Pfizer добровільно відкликає всі свої препарати проти куріння Chantix через високий вміст у таблетках збудників раку, які називаються нітрозамінами.

Відкликання стосується всіх партій таблеток варенікліну 0,5 мг та 1 мг, повідомила у четвер Управління з контролю за продуктами та ліками. Тривалий прийом препарату може призвести до "потенційного збільшення ризику раку у людей, але не існує безпосереднього ризику для пацієнтів, які приймають цей препарат".

З цієї причини FDA заявила в п'ятницю, що пацієнти, які приймають відкликаний препарат, "повинні продовжувати приймати свої нинішні ліки, поки їх фармацевт не надасть заміну або їх лікар не призначить інше лікування".

"Користь для здоров'я від припинення куріння перевищує ризик раку від домішок нітрозаміну у варенікліні", - додала FDA.

https://www.nbcphiladelphia.com/news/recall-alert/pfizer-recalls-all-lots-of-anti-smoking-drug-chantix-over-carcinogen-presence/2963712/?_osource=db_npd_nbc_wcau_twt_shr
   
Re: Пфайзер

Як вам таке?

Якщо курці, курящі, курільшики, чи як там правильно буде, користуються препаратом Чантикс,(Варениклин (торговое название препарата Chantix в США и Champix в Европе и других странах) — был создан фармацевтической компанией Pfizer.)
шоб кинути палити і тим самим уникнути загрози захворіти раком, то для таких є новина:


Pfizer добровільно відкликає всі свої препарати проти куріння Chantix через високий вміст у таблетках збудників раку, які називаються нітрозамінами.
Відкликання стосується всіх партій таблеток варенікліну 0,5 мг та 1 мг, повідомила у четвер Управління з контролю за продуктами та ліками. Тривалий прийом препарату може призвести до "потенційного збільшення ризику раку у людей, але не існує безпосереднього ризику для пацієнтів, які приймають цей препарат".

З цієї причини FDA заявила в п'ятницю, що пацієнти, які приймають відкликаний препарат, "повинні продовжувати приймати свої нинішні ліки, поки їх фармацевт не надасть заміну або їх лікар не призначить інше лікування".

"Користь для здоров'я від припинення куріння перевищує ризик раку від домішок нітрозаміну у варенікліні ", - додала FDA.

https://www.nbcphiladelphia.com/news/recall-alert/pfizer-recalls-all-lots-of-anti-smoking-drug-chantix-over-carcinogen-presence/2963712/?_osource=db_npd_nbc_wcau_twt_shr
==========================

у варенікліні  :pleasantr:

О!
Щось знайоме!


Воно,ні? :gigi:
   
Re: Пфайзер

Побєду святкувати рано
Модерною чи Файзером треба вакцинуватись кожних 5-6 місяців, кажуть хлопці з дівчатами в Ізраїлі та США
Поки Дельту не здолає ще більш впертий штам Ковіду
Спутник і АстроЗенека - це тільки раз в житті - скільки діє - невідомо. Якщо ширнутись в третій раз - здохнеш від своєї імунної системи - самоліквідація

Вот не тре на спутник наговорювати
Так само кожні 6 міс, інакше вигонять з роботи :D


   
Re: Пфайзер

Вот не тре на спутник наговорювати
Так само кожні 6 міс, інакше вигонять з роботи :D
супутник можна колоти один раз, там навіть різний аденовірус в двох дозах.
   
Re: Пфайзер

Повідомляю вам про побічну дію Пфайзера. Темп тіла 35.6-36.1. І знизився пульс на 4й день після 2ї дози: 49-53.
   
Re: Пфайзер

Повідомляю вам про побічну дію Пфайзера. Темп тіла 35.6-36.1. І знизився пульс на 4й день після 2ї дози: 49-53.
який ваш вік?
   
Re: Пфайзер

знизився пульс на 4й день після 2ї дози: 49-53.

Так у мого батька теж сильно пульс знизився після 2-ї дози.
   
Re: Пфайзер

який ваш вік?
>60
Пульс підвищити не проблема, 30  крапель Зеленіна + чай з медом, зранку вже 62. Але є така реакція. Підозрюю, що після 2ї дози падає імунітет на тиждень-другий.
   
Re: Пфайзер

Виробник пише, що термін дії препарату не відомий.

І взагалі зараз ця вакцина ще не пройшла 3 фазу експерименту. Зараз іде експеримент а добровільно вакциновані - його учасники.

Сергей, а вы знаете что это за 3-я фаза испытаний? Вы знаете что такое 1,2 фазы? Что вообще они означают?
   
Re: Пфайзер

супутник можна колоти один раз, там навіть різний аденовірус в двох дозах.

не знаю-не знаю
дружині брата сказали через 6 міс знову колотися або шукати іншу роботу
вона медик у севасі  і першу вакцінацію ледь пережила
   
Re: Пфайзер

17-го прошел ревакцинацию, все было прекрасно пока не лег спать, ночью проснулся от озноба, две таблетки цитрамона решили проблему (после первого укола такого не было), место укола, в этот раз, в отличии от первой прививки, не болело.
Я уже писал, что полгода назад привился спутником, тогда вообще никаких осложнений не было, даже места уколов не болели.
   
Re: Пфайзер

17-го прошел ревакцинацию, все было прекрасно пока не лег спать, ночью проснулся от озноба, две таблетки цитрамона решили проблему (после первого укола такого не было), место укола, в этот раз, в отличии от первой прививки, не болело.
Я уже писал, что полгода назад привился спутником, тогда вообще никаких осложнений не было, даже места уколов не болели.

Соромлюсь спитати, пан заробляє тестуванням на собі?
   
Re: Пфайзер

Соромлюсь спитати, пан заробляє тестуванням на собі?
А де платять ?  :D
Тут же "эксперты" ФУП наперебой пишут, что Спутник это фигня, вотя я по рекомендациям адептов форума и привился настоящей вакцинной :)
   
Re: Пфайзер

 :D

Все схвачено, - за все заплачено.

   
Re: Пфайзер

:D

Все схвачено, - за все заплачено.

https://twitter.com/view/status/1450519193216970756

Вивсьовроті!Вакцінирабоают!Сєйф&Єфєктів!
   
Re: Пфайзер

Бустернувся
   
Re: Пфайзер

Бустернувся

До речі, допомогло.
Після 3-ї прививки схопив мало не усі можливі побічки: 4 дні температури, слабкість, лімфаденопатію, але за тиждень усе минуло.
Дружина теж 3 прививки, а от дитина влітку мала 2 коронаваки, без бустеру.
Дружина принесла ковід з роботи, спочатку навіть не здогадувалися, що це ковід: без температури, лише насморк, слабість та герпес під носом. Пройшло усе за 3 дні, але нюху не мала місяць.
Дитина захворіла на 3-4 день, мала високу температуру, яка практично не збивалася протягом 4х днів. Після того, як температура впала почався бронхіт і ще тиждень антибіотиків.
Я не мав жодних симптомів, хоча абсолютно не намагався вберегтися.

Ковід, бо в дружини на роботі у одразу у кількох людей, які захворіли синхронно з нею, підтвердили ковід. Відтак сенсу тестуватися не було.
   
Re: Пфайзер

Як висновок, до речі, коронвак, таки, ніфіга не ефективний від сучасних штамів.
Файзер працює.
А природній імунітет ні, співробітники дружини, яких я згадував, вже ковідом раніше хворіли, деякі - двічі.
   
Re: Пфайзер

з цією війною зовсім забув коли мав прийняти бустерну дозу....
   
Re: Пфайзер

з цією війною зовсім забув коли мав прийняти бустерну дозу....
неделю назад меня врач приглашала на бустер файзером
   
Re: Пфайзер

А що ж саме з бустерів пропонують двічі файзернутим як я?  Бо он читав,  що Модерна відкликала 750,000 доз.  Причина:  стороння речовина
   
Re: Пфайзер

Сам по собі Короновак слабенький навіть проти дельти не кажучи про омікрон.У випадку природній імунітет плюс Короновак то в багатьох знайомих омікрон пройшов дуже легко.
   
Re: Пфайзер
HSM

у мене побочка після 2 фізера  по ногах
нах
і після 2-ї  перехворів , з місяць кашляв





 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія