Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну як же корпоратив без драки ... :gigi:

Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

У нас был случай, на корпоративе зацепились, вышли на лестницу, где курилка, помахаться. Кто-то стуканул шефу, он врываеца в махач с воплем "Наконец-то повод всем п***а дать!".
У него было правило. что на работу брал только тех, кого мог отпиздить. Дядька здоровый, еле отпиздили толпой. Кароч, коллектив укрепили :о)
   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

Самые тупые драки это по пьяне в кабаках из-за ТП. В случае ТС это тот самый случай. Быдло оно и на ЗУ быдло
   
без вiдоса не цiкаво
балачки
   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

Просто програны засиделись.
Нужно заниматься физо. Ходите вечером в спортзал, играйте в волейбол и т.п. Это помогает.
   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

Тепер ці 10 повинні відметелити винну співробітницю)))
краще гуртом їбати) Бо ж свято, нашо лихо робити?
   
тут взагалі цікаво як та блонда в тій фірмі опинилась? судячи з 40-річного джуніора , це дуже слабенька програм.  контора , що перебивається з хліба на воду. платять мало. бльшість співробітників програмери-задроти, що ніколи баб не бачилм, живуть з мамою.  звичайно в таких ситуаціях єдиною метою такого корпоратиру була спроба напоїти блонду і якось поближче з нею познайомитись. і тут як це часто буває, буха баба побачила "справжніх чоловіків" за сусіднім столиком :D
   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

краще гуртом їбати) Бо ж свято, нашо лихо робити?
за сексуальні домагання більше ліплять.
   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

якісь какцапські звичаї)
   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

Корпоратив без драки это как новоселье без обблеваного балкона  :weep:
   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

Аськи мотив пограти своїм егом зрозумілий... Жінка. Якби вона спровокувала бійку, її можна зрозуміти.

А от автора гілки є такі слова у Соломона, дурному зло в радість.

   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:
Svitlana Bykova

  ;o
И это ботаны -программеры :)
ти цього ботана-ТС бачив? :gigi: там шафа 2-метрова
   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:
Svitlana Bykova

У нас был случай, на корпоративе зацепились, вышли на лестницу, где курилка, помахаться. Кто-то стуканул шефу, он врываеца в махач с воплем "Наконец-то повод всем п***а дать!".
У него было правило. что на работу брал только тех, кого мог отпиздить. Дядька здоровый, еле отпиздили толпой. Кароч, коллектив укрепили :о)
:weep:
   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

тут взагалі цікаво як та блонда в тій фірмі опинилась? судячи з 40-річного джуніора , це дуже слабенька програм.  контора , що перебивається з хліба на воду. платять мало. бльшість співробітників програмери-задроти, що ніколи баб не бачилм, живуть з мамою.  звичайно в таких ситуаціях єдиною метою такого корпоратиру була спроба напоїти блонду і якось поближче з нею познайомитись. і тут як це часто буває, буха баба побачила "справжніх чоловіків" за сусіднім столиком :D

То вона не ітшниця,  маркетолог там чи сммщиця чи щось таке.

А з приводу 40калітнього стажора джуніора то моя особиста ініціатива взяти АТОшника.  Нехай вчиться та працює.  Буде у чувака можливість нормально обеспечувати сімю і жити.
   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

Что то не пойму, в чем виновата ваша коллега? В том, что вы быки? Какие нормы корпоративной этики гласят, что все участники корпоратива должны покинуть заведение после отжирания блюд на столе? Каждый продолжает уже за свои и с кем ему больше нравится. Если она кому то нравится из ваших бычков, но не дает, это сугубо его проблемы. Вы не правы.
   
якісь какцапські звичаї)

   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

тут взагалі цікаво як та блонда в тій фірмі опинилась? судячи з 40-річного джуніора , це дуже слабенька програм.  контора , що перебивається з хліба на воду. платять мало. бльшість співробітників програмери-задроти, що ніколи баб не бачилм, живуть з мамою.  звичайно в таких ситуаціях єдиною метою такого корпоратиру була спроба напоїти блонду і якось поближче з нею познайомитись. і тут як це часто буває, буха баба побачила "справжніх чоловіків" за сусіднім столиком :D

жестко  :laugh:
   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

меня пацан на корпоративе пригласил танцевать. рожа знакомая, а вспомнить не могу.
он меня спросил - Наташа, ты меня помнишь?
ну што я могла ответить -сказала конечно помню!
он так обрадовался ( в хлам конечно уже был) что начал меня в шею целовать, руки потянулись к жопе ну и так далее
примерно 50 мужиков за этим делом внимательно наблюдали
с таким неподдельным интересом)
правда парочку человек уже хотели нас разнимать, но тот вроде немного очухался
вот скажите я кого то провоцировала? может меня тоже уволить?

а где то ночью уже проветрившись по дороге домой я вспомнила что мы вместе в автошколе учились
он щенок совсем был, в 17 лет его туда отец привел
   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

я таких пригод боюсь, як вогню

бо вчили довго і серйозно, як діяти в бійках на рівні рефлексів
і я добре усвідомлюю
що отак влізеш у бійку в кабаку, а потім буде пару покалічених

шановні
запам*ятайте

вбити чи покалічити людину дуже просто, навіть випадково
на тренуванні чи в ось такій бійці
правильно поставлений удар, яки випадково потрапив у слабке місце
проблеми з здоров*ям у противника, про які він навіть не здогадувався до цього удару
і маєте труп чи інваліда

тому останній раз у бійку влазив років з 15 тому, якщо не рахувати
політичні акції і Майдани
   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

В пьяной драке в кабаке из-за женщины, да и еще толпа на толпу, или тебя могут чем то пырнуть, или ты кого то сильно покалечить (например ударить головой об угол стола). Поэтому я и написал, что это самый глупый тип драки и ее нужно максимально избегать. Это не защита себя или членов своей семьи от угрозы, которой не избежать.
   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

На нашому корпоративі кажуть теж була бійка)) я вже поїхала, тому не бачила)

А вдруг из-за тебя?;)
   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

А вдруг из-за тебя?;)
ні, я до такого ніколи не доводила
   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

 -Я не їджу по дорогам на   авто,  бо постійно агрессивні водіі, провокують на конфлікт,  а мене вчили бити насмерть,  як  вдарю,  то труп..

 - А я не ходжу у ресторан,  бо набухаються,  потім лізуть до сусідніх столікив,  а у мене чорний пояс по теквандо! Як  жахну  ап чагі,  все- івалід..

  - А я не  вихожу ввечорі на променад,  бо  оті п'яні  тіпочки,  гопнички,  а я  9років кекушинкая,  як в'єбу маваши,  гопнічку і звізда..

-  Та я вже за  хлібом боюсь  виходити як вогню.  Двері ліфта відкриваються,  там мужик,  руки опущені,  а  я кмс по боксу,  дав аперкота,  чиста підспзнательно..


     Так бачу я  декіх фуперів,  нуашо.  Чиста  на подсознаніі  як  вчили..

   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:
Svitlana Bykova

-Я не їджу по дорогам на   авто,  бо постійно агрессивні водіі, провокують на конфлікт,  а мене вчили бити насмерть,  як  вдарю,  то труп..

 - А я не ходжу у ресторан,  бо набухаються,  потім лізуть до сусідніх столікив,  а у мене чорний пояс по теквандо! Як  жахну  ап чагі,  все- івалід..

  - А я не  вихожу ввечорі на променад,  бо  оті п'яні  тіпочки,  гопнички,  а я  9років кекушинкая,  як в'єбу маваши,  гопнічку і звізда..

-  Та я вже за  хлібом боюсь  виходити як вогню.  Двері ліфта відкриваються,  там мужик,  руки опущені,  а  я кмс по боксу,  дав аперкота,  чиста підспзнательно..


     Так бачу я  декіх фуперів,  нуашо.  Чиста  на подсознаніі  як  вчили..
:gigi:  :clapping:  (tu)
   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

ні, я до такого ніколи не доводила

та то у вас мусчинки такие...:) пора крокодила засылать...:)
   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

 :)

Смайл то Світлані був

Останнє редагування: 25 грудня 2017 19:59:13 від Miki Mastiffo
   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

-  Та я вже за  хлібом боюсь  виходити як вогню.  Двері ліфта відкриваються,  там мужик,  руки опущені,  а  я кмс по боксу,  дав аперкота,  чиста підспзнательно..

 :D  :D  :D
   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

-Я не їджу по дорогам на   авто,  бо постійно агрессивні водіі, провокують на конфлікт,  а мене вчили бити насмерть,  як  вдарю,  то труп..

 - А я не ходжу у ресторан,  бо набухаються,  потім лізуть до сусідніх столікив,  а у мене чорний пояс по теквандо! Як  жахну  ап чагі,  все- івалід..

  - А я не  вихожу ввечорі на променад,  бо  оті п'яні  тіпочки,  гопнички,  а я  9років кекушинкая,  як в'єбу маваши,  гопнічку і звізда..

-  Та я вже за  хлібом боюсь  виходити як вогню.  Двері ліфта відкриваються,  там мужик,  руки опущені,  а  я кмс по боксу,  дав аперкота,  чиста підспзнательно..


     Так бачу я  декіх фуперів,  нуашо.  Чиста  на подсознаніі  як  вчили..

на авто, їзджу але рідко, більше, як пасажир, у конфлікти не вступаю, відразу викликаю поліцію і чекаю
в ресторани ходжу в основному з дружиною і на сімейні свята, чи весілля і не бухаю там точно, не більше бокала вина,
вечорами гуляю постійно, особливо літом

а у бійки реально не лізу, благо мої фізичні дані дають можливість і словами переконати
опонента

а вчили класно, у мене був тренер з рукопашного бою з практиків військових
і був клуб типу молодого десантника
де вчили не показним прийомам, а реальним бойовим, в тому числі елементи бойового самбо і
робота з підручними предметами, наприклад з лопаткою
чи ножовий бій

потім я поступив у ВУЗ і  в нас був просто Тренер і Вчитель
офіцер у відставці дуже веселого підрозділу
тому не вчили показних і пафосних руконогомашеств
а вчили, як вирубити, як покалічити і як знешкодити
плюс ножовий бій, плюс психологічна підготовка

я поки був молодший пару раз потрапляв у ситуацію де доводилось
застосовувати набуті навички
мені не сподобалось
адреналіновий викид, нічого не пам*ятаєш, ну майже і
ледве від кримінальної справи відбився за перевищення, бо виписали ідіота на 18 день з лікарні

   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

Miki Mastiffo и Nik02121971

   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

Тепер ці 10 повинні відметелити винну співробітницю)))
краще відідрати
   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

краще відідрати

От стены отодрать, шоле?
   
 :Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

 :) Значить було вдосталь коньяку и горілляки
   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

Я боюсь драк таких. У меня муж бывший такой полудурошный был по молодости. Счас остепенился, бо вже не то здоровье. А раньше - то вообще трындец. Как бутылеккорпоратив - так бля кому-то вломит. Или ему. А однажды в ментовке в наручниках ночь просидел. Весело это все только со стороны смотреть, слушать и хихикать. А утром  сним к стоматологу идти рожу его шить (а перед этим в садик ребенка закинуть) - это совсем скучно.
   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

Вообщем корпоратив у нас закінчився мощним боєм.
Формально наша співробітниця винна. А ле в результаті 5 на 5  :lol:  ну пряи як в дитинстві.
З нашої сторони саме більше пострадав мій стажор python девелопер (АТОшник, айдарівець) трохи око підбили і лице в загальному.
Доречі він перший в бій ринувся   :laugh:  Остальні не пострадали практично зовсім.
Протилежні стороні поламали три пальця одному, другому звязки порвали третьому пару зубів вибили  :gigi:

Поліціі не було. Не встигла приїхати.

Бльо чесно, такого адреналіна і азарта років з 15 не мав  :gigi:

Ну хіба не можна таку розвагу
щовечора влаштовувати?
   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

Miki Mastiffo  - відчувається "рука митця" і знання термінів. :)
   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

Nik02121971  - буває, що КМС-а з боксу лупить ножем у печінку перехожий, з тяжкими наслідками для здоров'я або і насмерть.
Дійсно, що краще без агресії до оточуючих.
   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

Тю , якщо та кобіта пересіла , можна було її спокійно лишати , в цій драці причина алкоголь , а не шльондра якась))
   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

Miki Mastiffo  - відчувається "рука митця" і знання термінів. :)
;)

Звісно, маю пробєли. Їх йде заповнювати Мастіфкін- молодший.  На вільну. З  прицілом надалі  на самбо чи мма після 14ти.   Підхоплює родинний прапор)
   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

 Боксера питають, навіщо він побив тещу. Він:
 -  Ну а шо?
 - Приходжу я додому напідпитку.
 - Тут вона двері відкриває.
 - Руки опущені , корпус відкритий...
 
   
Re: Ну як же корпоратив без драки ...  :gigi:

Miki Mastiffo - головне тренер.
Бокс або ММА добре, тільки треба уточнювати з чого ММА складається у секції.
Мастіфкіну молодшому - натхнення, наснаги та наполегливості.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія