Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про жизнь. Для чого ви живете? :umnik2:

Про жизнь. Для чого ви живете?  :umnik2: Нове

Лет 15 назад по просьбе одного из международных комитетов ООН американские психологи провели крупный международный эксперимент: в 10 самых высокоразвитых странах мира опросили в каждой стране по 1000 человек, задав всего 1 вопрос: "ДЛЯ ЧЕГО ВЫ ЖИВЕТЕ НА ЗЕМЛЕ?"...
Когда на заседании Комитета психологи огласили результаты исследования - все обомлели!... Никто такого не ожидал.
Оказалось, что только 10-20 человек из 1000 опрошенных более или менее что-то вразумительно ответили: для чего они живут на земле!!!... Остальные путались,толком не отвечали - они не знали...

Вот это Справжня Українська Правда

Останнє редагування: 3 листопада 2018 21:03:28 від pravda
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Лет 15 назад по просьбе одного из международных комитетов ООН американские психологи провели крупный международный эксперимент: в 10 самых высокоразвитых странах мира опросили в каждой стране по 1000 человек, задав всего 1 вопрос: "ДЛЯ ЧЕГО ВЫ ЖИВЕТЕ НА ЗЕМЛЕ?"...
Когда на заседании Комитета психологи огласили результаты исследования - все обомлели!... Никто такого не ожидал.
Оказалось, что только 10-20 человек из 1000 опрошенных более или менее что-то вразумительно ответили: для чего они живут на земле!!!... Остальные путались,толком не отвечали - они не знали...
Невже хтось знає, для чого він живе?
Я теж не знаю. Для кого знаю, для чого не знаю.  :)
Це Ви десь в ФБ таку новину знайшли?
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Ні для чого.... Так просто слизь на планеті.... Іноді час від часу хтось вистрілює чимось екстраординарним... ..
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Священників всіх патріархатів треба кадилом по яйках за такі результати їхньої роботи. Це все.
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Лет 15 назад по просьбе одного из международных комитетов ООН американские психологи провели крупный международный эксперимент: в 10 самых высокоразвитых странах мира опросили в каждой стране по 1000 человек, задав всего 1 вопрос: "ДЛЯ ЧЕГО ВЫ ЖИВЕТЕ НА ЗЕМЛЕ?"...
Когда на заседании Комитета психологи огласили результаты исследования - все обомлели!... Никто такого не ожидал.
Оказалось, что только 10-20 человек из 1000 опрошенных более или менее что-то вразумительно ответили: для чего они живут на земле!!!... Остальные путались,толком не отвечали - они не знали...

Особливо виділене сподобалось, це навіть не ФБ, це рівень однокласників.  :)
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

люди, зупиніться хоть на хвилину і замислитись для чого ви живете
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

люди, зупиніться хоть на хвилину і замислитись для чого ви живете

Смисл?
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

щоб пізнати цей світ, в якому живеш 

Це питання для мене зникло, коли моє чудо народило нам 2-х хлопців,
для дітей ми живемо, і для стареньких батьків, які жили для нас
Життя для життя !
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Для розвитку нашої Галактичної системи.
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Сенс життя міняється в часі.
Жахливі катаклізми першої половини ХХ ст. були викликані людським "перевиробництвом". Це було наслідком науково-технічної революції і зменшенням дитячої смертності. Міста переповнилися і всім хотілося війни. У кожного була думка, шо  вб'ють не мене, а мені потім легше буде дихати.
І понєслась.
Процес зупинила "Деклярація прав людини", пролобійована (пролобована?) фінансово-промисловою мафією.
Отже життя дається людині для того, аби нахапатися кредитів, накупити на них непотрібу і все життя виплачувати іпотєку.
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

люди, зупиніться хоть на хвилину і замислитись для чого ви живете

Щяс!
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Священників всіх патріархатів треба кадилом по яйках за такі результати їхньої роботи. Це все.

Жорстко, але вірно
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Жорстко, але вірно

Уточнення - розжареним кадилом. Можна з ладаном та мірою.
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

І я не знаю. Це не моя справа.
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:
PAL

Оказалось, что только 10-20 человек из 1000 опрошенных более или менее что-то вразумительно ответили: для чего они живут на земле!!!... Остальные путались,толком не отвечали - они не знали...
нормальна статистика, 1-2 відсотки ідіотів (у медичному сенсі) в популяції  :shuffle:

пане, над цією проблемою філософи б'ються вже кілька тисяч років точно  :lol:
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

нормальна статистика, 1-2 відсотки ідіотів (у медичному сенсі) в популяції  :shuffle:


Точно.
   
42
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

люди, зупиніться хоть на хвилину і замислитись для чого ви живете

навіщо задавати питання, на які не існує відповідей?
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Люди розумніші ніж я думав. Всі розуміють що Всесвіт це хаос, а життя не має смислу.
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Тю, дурня якась!

Питання поставлене так, ніби ми самі вирішуєм з'являтись на світ чи ні. І маєм для того якісь причини.

Нас народили  без нашого дозволу. І батьки не знали що за особистість вони народили.

Живем бо живем. А сенс життя і не повинні мати всі. Більшість людей мають дуже посередні розумові здібності і добре якщо можуть втямити хоча б загальні правила суспільного життя, відрізнятии зло і добро в самих простих речах. Для них замислюватись про сенс життя, мету їх діяльності (якщо вона, загалом, є хоч якась!), то дуже небезпечно бо заведе на слизьке.

Навіть генії не можуть гарантовано впливати на розвиток цивілізації - то теж випадок, доля. Скільки їх згинули в тьмі історії і ми про їх існування і не здогадуємось. То чого очікувати від пересічного манюпаса?
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Весь парадокс в том, что смысл жизни ...в смерти.
В подготовке к достойному концу.
Если этого нет, то ты остаешься животным.
Питаешься, размножаешься, реализуешь биологическую программу...

Если у тебя есть нечто, за что ты готов отдать жизнь, значит она имеет смысл.

   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Весь парадокс в том, что смысл жизни ...в смерти.
В подготовке к достойному концу.
Если этого нет, то ты остаешься животным.
Питаешься, размножаешься, реализуешь биологическую программу...

Если у тебя есть нечто, за что ты готов отдать жизнь, значит она имеет смысл.
Це Ваше особисте переконаннч, а не істина. Так?
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Це Ваше особисте переконаннч, а не істина. Так?

Так.
Але не тільки моє.
У філософській антропології це майже аксіома.
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Невже хтось знає, для чого він живе?
Я теж не знаю. Для кого знаю, для чого не знаю.
щоб отримати задоволення від життя і продовжити рід
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

що би платити за комунальні услуги  :weep:
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

що би платити за комунальні услуги  :weep:
треба думати глобальніше )
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Життя не мае НІЯКОГО смислу :buba:  Наш розум і осознаніє сєбя, рефлексія - побочьний продухт розвитку.
Тож нема нічого кращчого вжитті ніж:
- бухать многовоткі
- їсти фкусниє пільмєні
- бхати виключьно ув ачько 8-)
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Питання з розряду: А для чого вода мокра?
   
Так.
Але не тільки моє.
У філософській антропології це майже аксіома.

вопрос "отдачи жизни" к смыслу жизни относится так же как вопрос налогообложения к манюпасам
т.е. - сxyяли???

именно этой бодягой занимаются все корытососы - обьясняют манюпасам "за шо они кровь сдают"
кстати украинские корытососы никуево живут
по меркам развитых стран - вообще пипец как шикарно

шо означает например - либо рабскую тупость манюпасов, либо талантливость клещей
а может и все вместе

большой привет
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Если имеется в виду смысл жизни человека вообще - то ето самосовершенствован ие.
Если имеется в виду смысл текущей земной жизни человека - то смыслы могут быть разные, начиная от развязывания кармических узлов предыдущих жизней здесь, и заканчивая выполнением какой-то  миссии.
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Если имеется в виду смысл жизни человека вообще - то ето самосовершенствован ие.

Спробуй обясніть : ЗАРАДИ ЧОГО самосовєршенствовац ця?..
Бо е тіки 2 реальні тому прічіни:
- мати більше шансів заробити стразєкі (шоб задовольняти більше потреб: їсти, бухати, бхати, здоровля)
- це - спосіб відволіктись і менш депресувати від того, шо життя немае ніякого смислу.
КРАПКА.
   
в самосовершенствован ии нет никакого смысла
это инстинкт

у каждого он по-своему проявляется
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Вже сказали: сенс життя в самому житті. Enjoy while it lasts.

   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

"Life, Liberty and the pursuit of Happiness"
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

нечто взяло "в аренду" частицу вселенной, какой миллиарды лет, (а возможно и вечность), придало ей форму, собссно ваше тело, наделило энергией, собссно ваша душа, и вот на какой ляд??

соблюдать 10 заповедей? реально?

реально стоит лишь задуматься, что вашим молекулам миллиарды лет, они летели сквозь вселенную, они видели большой взрыв (а шо видели Вы ...).

И вот эта форма, соединяющая их, рассыпется, энергия, движущая формной, растворится в пространстве, загрузится в облако, или шо там, как чайная ложка воды, зачерпнутая из моря, выльется назад, станет единым с морем целым, перемешается и возможно опять будет зачерпнута и вдунута в форму, какая тоже была зачерпнута из облака, и ради чего это, да хоть почему так?
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

нечто взяло "в аренду" частицу вселенной, какой миллиарды лет, (а возможно и вечность), придало ей форму, собссно ваше тело, наделило энергией, собссно ваша душа, и вот на какой ляд??

соблюдать 10 заповедей? реально?

реально стоит лишь задуматься, что вашим молекулам миллиарды лет, они летели сквозь вселенную, они видели большой взрыв (а шо видели Вы ...).

И вот эта форма, соединяющая их, рассыпется, энергия, движущая формной, растворится в пространстве, загрузится в облако, или шо там, как чайная ложка воды, зачерпнутая из моря, выльется назад, станет единым с морем целым, перемешается и возможно опять будет зачерпнута и вдунута в форму, какая тоже была зачерпнута из облака, и ради чего это, да хоть почему так?

Це концентрація на дрібницях і ліпиння з мухи слона. Irrelevant shit.
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Це концентрація на дрібницях і ліпиння з мухи слона. Irrelevant shit.

панатна  ;o
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

панатна  ;o

Не ображайся, але ці всі розмишлізми то все безвідносне до нашого життя.
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

люди, зупиніться хоть на хвилину і замислитись для чого ви живете
Почитати огляд кіно ввд марика snakeman77.livejour nal.com!
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Не ображайся, але ці всі розмишлізми то все безвідносне до нашого життя.

ааа, если типа брать помелочи?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія