Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Рідка броня. Вчені дослідили, як кава впливає на організм людини

Як кава впливає на організм людини


Згідно з дослідженнями вчених з різних країн, вживання кави знижує ризик передчасної смерті, допомагає скинути зайву вагу, покращує мозкову активність, а також призупиняє процеси старіння.

За легендою, відомі європейські філософи та письменники, на кшталт Серена К'єркегора, Іммануїла Канта та Вольтера, обожнювали каву і могли випивати по кілька десятків чашок цього напою на день. Це нібито допомагало їм творити, і, у випадку з Вольтером та Кантом, дозволило дожити до глибокої старості.

Попри це, деякі люди досі вважають, що кава надзвичайно погано впливає на організм, може призвести до серйозних серцевих захворювань, і взагалі, як казав герой відомого фільму: «Кава тільки офіцерам. Від кави — нерви».

Але, видання Inc. зібрало кілька наукових досліджень про цей напій, і, виявилося, що в ньому може бути більше плюсів, ніж мінусів.

Згідно з опитуваннями, які проводили в Іспанії і Великобританії, люди, у яких вживання кави увійшло в звичку живуть на 10 років довше, ніж ті, хто не п’ють її регулярно. Крім того, за даними цього ж опитування, дві додаткові чашки кави на день знижують ризик передчасної смерті на 30% у людей старше 45 років.

Експерти з Гарвардської школи громадської охорони здоров’я протягом 30 років аналізували свідчення 200 тис. докторів і медсестер про їхніх пацієнтів. Виявилося, що у людей, які часто пили каву набагато рідше фіксували серцеві та неврологічні захворювання, інсульт, діабет і навіть випадки самогубств.

Вчені дійшли висновку, що одна чашка кави на день знижує ризик смерті від перерахованих причин на 6%, а від трьох до п’яти чашок в день — на 15%.

Кава також допоможе тим, хто хоче схуднути. Робота вчених з Ноттінгемського університету, яку опублікували в журналі Scientific Reports, свідчить, що кофеїн добре спалює зайву буру жирову тканину, яка може накопичуватися в ділянці шиї, нирок, уздовж верхньої частини спини та на плечах.

Ну і, звичайно, розумові властивості кави, якими нібито користувалися європейські філософи: вчені з Науково-дослідного інституту Krembil у Канаді довели, що кава позитивно впливає на здоров’я мозку та знижує ймовірність розвитку хвороб Альцгеймера і Паркінсона.

Такі лікувальні властивості мають антиоксиданти феніліндани, які з’являються в процесі обсмаження кави. Ця речовина зупиняє накопичення в мозку токсичних білків, які пов’язані з хворобами Альцгеймера і Паркінсона.

нв
   
я чув люди ще мочу п'ють  :weep:
   
Нехай ще воду дослідять.
   
Вчені дійшли висновку, що одна чашка кави на день знижує ризик смерті від перерахованих причин на 6%, а від трьох до п’яти чашок в день — на 15%.

Експерти з Гарвардської школи громадської охорони здоров’я протягом 30 років аналізували свідчення 200 тис. докторів і медсестер про їхніх пацієнтів. Виявилося, що у людей, які часто пили каву набагато рідше фіксували серцеві та неврологічні захворювання, інсульт, діабет і навіть випадки самогубств.



 Пити каву по п'ять разів на день - значить люди не сильно то й напаружуються, ну і гроші в них є, кава по п'ять разів на день не таке вже й дешеве задоволення.
   
Пити каву по п'ять разів на день - значить люди не сильно то й напаружуються, ну і гроші в них є, кава по п'ять разів на день не таке вже й дешеве задоволення.
у нас в офисе кофе бесплатно :shuffle:
   
Пити каву по п'ять разів на день - значить люди не сильно то й напаружуються, ну і гроші в них є, кава по п'ять разів на день не таке вже й дешеве задоволення.

пристойну каву в зернах можна купити за 300-400 грн кг. Цього одній людині вистачить на місяць
   
Британські вчені дійшли до висновку, що краще бути багатим і здоровим ніж бідним і хворим.
   
пристойну каву в зернах можна купити за 300-400 грн кг

і шо 5 чашок будешь пити зранку? чи ввечері?
   
і шо 5 чашок будешь пити зранку? чи ввечері?

цілий день

має бути можливість звичайно

вдома

або в офісі як що є чайник або кавоварка

якщо працюєш весь день кур'єром тут проблема звичайно 
   
Щойно прочитав інших британських вчьоних, що дуже корисно пити чай, бодай 4 рази на тиждень.  Для мозку добре, і щось там ще позитивне.  Налаштувався йти зробити чайку за хвилинку, тим часом клікнув на ФУП.  А тут першою темою ...  дуже корисно пити каву.
Облом, не знаю що тепер пити...  :(
   
Щойно прочитав інших британських вчьоних, що дуже корисно пити чай, бодай 4 рази на тиждень.  Для мозку добре, і щось там ще позитивне.  Налаштувався йти зробити чайку за хвилинку, тим часом клікнув на ФУП.  А тут першою темою ...  дуже корисно пити каву.
Облом, не знаю що тепер пити...  :(

насправді і те і те корисно
особливо зелений

одне не забронює інше!
   
Щойно прочитав інших британських вчьоних, що дуже корисно пити чай, бодай 4 рази на тиждень.  Для мозку добре, і щось там ще позитивне.  Налаштувався йти зробити чайку за хвилинку, тим часом клікнув на ФУП.  А тут першою темою ...  дуже корисно пити каву.
Облом, не знаю що тепер пити...  :(
----батюшка, вы будете вино или водку?
-- и пиво тоже
   
Велика кількість кави, чаю, кофеїну знижує імунітет. Зокрема щодо простудних та вірусних захворювань.
Перевірено на собі. Щось в тому є. Треба чередувати з какао, компотом, узваром. Або змішувати.

https://bigkyiv.com.ua/kava-u-nadmirnij-kilkosti-vbyvaye-imunitet-doslidzhennya/
   
Проти застуди та грипу - заварювати в термосі лушпиння цибулі та часнику. Містять кверцетин та ще купу всього.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія