Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Астанавитесь!!!" (с) (фупівці за тиждень настрочили майже 300 доповідей)

От хрен його знає - ким вважати того ж "вєсєлова", котрий благоразумно не хамить, але вільно пропагує скабєєвщину на фупі?

та як ким ? тим ким вин є - носієм відповідних поглядів. а инакше що, нквд и гулаг ?
   
Не сперечаюсь. Проте навряд чи всі доповіді спрямовані на "політичних опонентів".
От хрен його знає - ким вважати того ж "вєсєлова", котрий благоразумно не хамить, але вільно пропагує скабєєвщину на фупі?
до речі, за скабєєвщину зараз тут не банять, a колись банили. я дуже рідKо тисну доповідь, і майже завжди тільки за упороту українофобію, a-la sevastopolinfo. декілька років тому бачила, що за це юзери отримували бан, зараз - ні.
   
та як ким ? тим ким вин є - носієм відповідних поглядів. а инакше що, нквд и гулаг ?
носії небезпечних вірусів мають бути на (само)ізоляції :)
   
+

а можна оприлюднити найактивнішу двадцятку?
Нумерний на одному з перших місць.

Останнє редагування: 29 грудня 2021 12:43:42 від Plzen
   
Доповидей много именно потому, шо модерация включается "раз на тыждень". после каждого массового бана нарид немного прижимает уши, перестает матюкаться и обзываться, потом осторожно пробует ножкой воду и потихоньку за свое. Если бы банили оперативно, каждый день, то чувства - "пьяному море по колено" НЕ ВОЗНИКАЛО БЫ.
:D
   
Для мене нічого не змінилося. Ну бан, то бан.
   
За антиукраинские высказывания и кацапонаративы тут на хфупе надо банить безпощадно.
   
а можна лідера стукацтва у студію?
хіба фуп не має знати героя?
Если он стучит на кацапов которых тут развелось, то он имхо герой.
   
Звідки у вас стільки зневаги один до одного?
Всіх з святами!

   
Как однако возбудились нарушители правил форума!
 Дайте нам на расправу тех. кто мешает нам  нарушать писанные правила ФУПа!
 Они нам мешают это делать!
 Они мешают нам  их безнаказанно оскорблять !
 Они мешают  в очередной раз уничтожить ФУП тотальным срачем и оскорблением всех и вся! Мешают превратить политический форум в клоаку и тем самым его полностью убить!
 НЕ ДАДИМ, НЕ ПОЗВОЛИМ!
   
Если он стучит на кацапов которых тут развелось, то он имхо герой.
Не стучит,а нажимает кнопку доповидь!
Мерзавцы,в очередной раз желающие убить политический форум. как это они сделали со многими другими форумами. изгнав из  них  юзеров  безнаказанным хамством и оскорблениями, хотят сделать жалобу модератору чем-то постыдным и осуждаемым действием!
 Поэтому настойчиво подменяю  действие в защиту форума термином из уголовного лексикона!
   
Ну все.

Прийшов Георгій та почав строчити лозунгами та закликами. :facepalm1:
   
Не стучит,а нажимает кнопку доповидь!
Мерзавцы,в очередной раз желающие убить политический форум. как это они сделали со многими другими форумами. изгнав из  них  юзеров  безнаказанным хамством и оскорблениями, хотят сделать жалобу модератору чем-то постыдным и осуждаемым действием!
 Поэтому настойчиво подменяю  действие в защиту форума термином из уголовного лексикона!
особисто я тисну на червону :) кнопку у двох випадках:
1.якщо якийсь ТМ займається явно антиукраїнським пропагандозмом.
2.якщо якась  ТК грубо наїжджає на батьків чи дітей іншого юзера.
   
Ну все.

Прийшов Георгій та почав строчити лозунгами та закликами. :facepalm1:

Тю... Ежели отбросить лозунговщину, так свойственную Георгию, то, по сути, он прав. Это не стукачество, не доносительство, это нормальное желание жить в чистоте и при порядке.
Ведь в той-же Европе люди уважат закон, им комфортно жить в условиях его соблюдения, поэтому при попытках кого-либо его нарушить, манюпасу становится неуютно и он сообщает куда следует. И нет тут ничего зазорного. Как раз постыдна позиция "моя хата с краю".
   
Мерзавцы,в очередной раз желающие убить политический форум.

Форум УЖЕ убит!

кста, в основном, свиноПочитателями
   
Мерзавцы,в очередной раз желающие убить политический форум.
Форум УЖЕ убит!

кста, в основном, свиноПочитателями

Да ладно. Нормальний форум. Живе і квітне. Трохи смердить пальмовою олією, але то звикається.
   
Да ладно. Нормальний форум. Живе і квітне. Трохи смердить пальмовою олією, але то звикається.
та да, людина до всього звикає - навіть до ароматів корабельної сосни :)
   
Да ладно. Нормальний форум. Живе і квітне. Трохи смердить пальмовою олією, але то звикається.

Серъёзно?
   
Серъёзно?

Ага. Бля, буду :)
   
Спорю, стукачи по-сути своей - порохоботы  :shuffle:
   
Ага. Бля, буду :)
будь,бля! :)
   
Ага. Бля, буду :)

да пусть лучше " бля",чем свин
   
да пусть лучше " бля",чем свин

Лучше бути людиною.
   
Цим ніком зарегався 26 вересня 2014 17:55:22.
Перед тим був нік DRIM з 2004 року (від Помаранчевої).
За всі роки доповідь натиснув 1 (один) раз.
Будьте людьми!
   
Ах, отпуск взял?
 :dopovid:
 :D

 :laugh:  (tu)
   
gavno, a ne ljudi. se czitata, jaksho sho...  :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія