Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Захід повинен позначити "червоні лінії" у відносинах з РФ – Макрон

Президент Франції Еммануель Макрон вважає, що міжнародне співтовариство має визначити чіткі "червоні лінії" у відносинах з Росією.

Джерело: Макрон в інтерв'ю телеканалу CBS

Деталі: За словами Макрона, Захід повинен вводити санкції у разі "неприйнятної поведінки" президента РФ Володимира хуйло.

При цьому президент Франції зазначив, що одних тільки санкцій недостатньо і підтримав бажання президента США Джо Байдена почати діалог із Росією.

Пряма мова: "Я вважаю, що санкцій недостатньо самих по собі, але санкції є частиною пакету. Я віддаю перевагу конструктивному діалогу, але для конструктивного та ефективного діалогу вам потрібен авторитет".

"Я думаю, що ми повинні визначити чіткі червоні лінії з Росією".

"Я думаю, що те, що сталося кілька років тому, коли на Україну було скоєно напад – це не провал дипломатії, це провал нашого колективного авторитету по відношенню до Росії".

Більше деталей: Макрон відзначив нездатність міжнародного співтовариства забезпечити дотримання "червоних ліній" щодо застосування хімічної зброї сирійським диктатором Башаром Асадом у 2013 році. Ця бездіяльність, на думку Макрона, додала сміливості хуйло.

Що передувало: Канцлерка Німеччини Ангела Меркель, президент Франції Еммануель Макрон і президент України Володимир Зеленський за підсумками переговорів у Парижі в п'ятницю закликали Росію відвести війська від кордону з Україною.

У суботу Єлисейський палац заявив, що найближчим часом президент Франції Еммануель Макрон планує провести розмову з російським коллегою Володимиром хуйло.

Українська правда
   
фунья.
ваще фунья
   
Ничто так хорошо не поднимает авторитет, как хорошая п***а кацапам( можно гибридно). Они другого языка не понимают. По-французски ни
бельме.
   
фунья.
ваще фунья

ну хіба що окуєшвший ведмедь вже давно всі червоні лінії порвав
в цьому згоден 
   
Макрон за перезагрузку. Удачно дебил съездил в париж на стрелку
   
Видать Адон Зев рассказал жабожэру что хуйло реально Хуйло.
   
Макрон за перезагрузку. Удачно дебил съездил в париж на стрелку

це іронія?

насправді до цієї поїздки макрон такий сміливий не був 
   
це іронія?

насправді до цієї поїздки макрон такий сміливий не був 
з розмови з зеленським макрон зрозумів що той боронити Україну не збирається тому старі червоні лінії нічого не варті, треба малювати нові - по Збручу або навідь по берегово. До речі це мрія хуйло віддати частину закараття угорцям
   
"Я думаю, що ми повинні визначити чіткі червоні лінії з Росією".

"Я думаю, що те, що сталося кілька років тому, коли на Україну було скоєно напад – це не провал дипломатії, це провал нашого колективного авторитету по відношенню до Росії".

І що заважало їм визначити червоні лінії рік назад? Чи п'ять років назад? Чи сім років назад?
   
Французи і червоні лінії?!  :laugh:
Та вони швиденько здадуться і будуть жрати круасани.
   
Французи і червоні лінії?!  :laugh:
Та вони швиденько здадуться і будуть жрати круасани.

Это да. Кто,кто, а французы полюбляют пососать куи оккупантов
   
Макрон за перезагрузку. Удачно дебил съездил в париж на стрелку
Де ти там перезагрузку побачив ?
А що до втрати авторитету,Мікрон правий.
Якось Саакашвілі розказував , як йому Хуйло тет а тет , ще до війни в Грузії описував європейських лідерів,як чмошників і лохів які його вразі чого не захистять.
Міхо тоді не повірив.

Останнє редагування: 18 квітня 2021 00:40:16 від Blackout
   
Французи і червоні лінії?!  :laugh:
Та вони швиденько здадуться і будуть жрати круасани.

країн які швидко здаються вже давно на карті немає
   
І що заважало їм визначити червоні лінії рік назад? Чи п'ять років назад? Чи сім років назад?
Точно відомо що застосування кацапами хімічної зброї на території інших держав не є "перетином червоної лінії", тому Макрону варто подумати що говорити про кацапів, а то вийде що він перетне, сам про те не здогадуючись, "червону лінію" яку хуйло для нього провів  :-)o
   
  Хде Наполеон?  Хде де Голль?  Хде Карл Великий?  Хде  Генрих 4?

Шо за плядский макарон, хде фсе  французы,  пуркуа па?!@
   
Це потрібно для того, щоб  потім можна було чесно сказати : Ми випробували всі методи і засоби для приборкання звіра
Судячи з усього Зе не поступився інтересами України, і дорікнути йому за це різним макронам важко
   
Это да. Кто,кто, а французы полюбляют пососать куи оккупантов
По одній другій світовій я б не судив. Проте справді французи розбещені легким життям
   
Французи і червоні лінії?!  :laugh:
Та вони швиденько здадуться і будуть жрати круасани.

Линии Мажино.
   
Линии Мажино.
Угу, на лінії мажино і будуть сидіти, бо з одного боку підступні цапи, а з іншого їх негри і араби ганятимуть
   
Жабоеды, которые при первом удобном случае сдавались кому ни попадя, теперь великая мировая держава-решала... афуеть.
   
Це потрібно для того, щоб  потім можна було чесно сказати : Ми випробували всі методи і засоби для приборкання звіра
Судячи з усього Зе не поступився інтересами України, і дорікнути йому за це різним макронам важко

Так ніхто і не дорікає. Макрон - імпотент, Бубочка тут ні до чого.
   
Французи і червоні лінії?!  :laugh:
Та вони швиденько здадуться і будуть жрати круасани.

ну да. вы же крым не  сдали, воевали до последнего. а французы жрут круасаны.

дебибля
   
Жабоеды, которые при первом удобном случае сдавались кому ни попадя


я так понимаю при обороне крыма стояли до последнего


господи, прости
   
На фоні зростання напруги між Росією і Україною в травні-2020 в Чорне море зайдуть британські кораблі
есмінець типу 45 з ПВО ракетами


фрегат типу 23 для боротьби з підводними апаратами


В Середземному морі буде британський авіаносець HMS Queen Elizabeth


зі стелз-літаками RAF F-35B Lightning ---В «стелс»-режимі — 2 450-кг бомби та 2 КР повітря-повітря AIM-120C AMRAAMS.
В режимі «перевантаження» — 2 900-кг бомби та 4 КР в 2 відсіках зброї.


і гвинтокрилами Merlin - охотнік протів ПЛПЛ

   
Хуйло вже восьмий рік нахабно порушує міжнародне право і власні міжнародні зобов’язання, застосовує заборонену міжнародними конвенціями хімічну зброю проти власних та іноземних громадян, у тому числі на території інших держав, здійснює масштабні кібератаки проти інших держав, не кажучи вже про війну проти України.

Які в біса ще червоні лінії комусь потрібні, щоб вжити адекватних заходів проти безумного диктатора?

Чекати, коли хуйло підірве Ейфелеву вежу ?

Це знову дешеві трюки язиком дегенерованих єврогеїв...
   
Французи і червоні лінії?!  :laugh:
Та вони швиденько здадуться і будуть жрати круасани.

не украинцям ци побрехеньки про французив розповидати  :laugh:

Цитувати
Французская армия в результате войны потеряла около 300 000 человек убитыми и ранеными. Полтора миллиона было взято в плен. ВВС и танковые силы были частично уничтожены, частично встали на вооружение вермахта. Французская эскадра в порту Мерс-эль-Кебир была обстреляна и потоплена англичанами 3—6 июля 1940 года.

По другим данным, общие потери союзников убитыми и ранеными составили 390 тыс.; 2 млн попали в плен[14].

"шестинедельная война"
300 000 / 6х7 = 7 000 в день

   
не украинцям ци побрехеньки про французив розповидати  :laugh:

"шестинедельная война"
300 000 / 6х7 = 7 000 в день
за шість тижнів радянсько-німецької війни були більші втрати території і людей.
   
Надо провести красные линии для Паутина! НАДО!
1  Провести их надо МЕЖДУ нынешними красными линия и ВПЛОТНУЮ   к Паутину! А  после чего АКТИВНО, громадным набором "маленьких шагов" передвигать нынешние красные линии вплотную к Паутину.
2 Попытки Паутина выйти из новых красных линий пресекать путём обнуления сначала 10 %  денег озерных в западных банках, затем 20 %и так далее.
 Освободившиеся ресурсы озерных направлять  на  решение экологических проблем Земли. Например на стремительное развитие солнечной и ветровой энергетики, коммерческой термоядерной энергетики.

Останнє редагування: 18 квітня 2021 08:55:09 від Георгиу
   
Макрон косит под Ле Пена.Такой же коллаборант и чмошник
   
Надо провести красные линии для Паутина! НАДО!
1  Провести их надо МЕЖДУ нынешними красными линия и ВПЛОТНУЮ   к Паутину! А  после чего АКТИВНО, громадным набором "маленьких шагов" передвигать нынешние красные линии вплотную к Паутину.
2 Попытки Паутина выйти из новых красных линий пресекать путём обнуления сначала 10 %  денег озерных в западных банках, затем 20 %и так далее.
 Освободившиеся ресурсы озерных направлять  на  решение экологических проблем Земли. Например на стремительное развитие солнечной и ветровой энергетики, коммерческой термоядерной энергетики.

міжнародні зобов’язання держави і є червоними лініями, порушення яких повинно каратись міжнародним співтовариством. Іншого механізму дотримання порядку у світі не існує.

Якщо міжнародне співтовариство не бажає карати порушника міжнародного права, міжнародний порядок перестає існувати і світ поринає у хаос і війни.

Хуйло давно перейшло усі червоні лінії.

Небажання і нездатність світового співтовариства застосувати проти порушника дієвих каральних заходів заохочує інших світових гравців безкарно урвати «своє» і наближає світ до глобальної катастрофи.

Ніяких інших «червони ліній», крім як міжнародне право, вигадувати не має сенсу.
   
Макрон дурачек).. Как только эти линии обозначат и обнародуют - Россия тут же их перешагнет чисто для взять на *слабо*.. Красную линию он собрался провести)) ну и в каком месте он ее проведет?? Думаю, эти сцыкуны решатся на ответку только после того как полЕвропы и вся Украина будут в ядерном пепле.. Люди, не верьте в поддержку Запада!! Никто нам не поможет! Сейчас они не пытаются погасить конфликт, а наоборот его раздувают!!
   
Макрон дурачек).. Как только эти линии обозначат и обнародуют - Россия тут же их перешагнет чисто для взять на *слабо*.. Красную линию он собрался провести)) ну и в каком месте он ее проведет?? Думаю, эти сцыкуны решатся на ответку только после того как полЕвропы и вся Украина будут в ядерном пепле.. Люди, не верьте в поддержку Запада!! Никто нам не поможет! Сейчас они не пытаются погасить конфликт, а наоборот его раздувают!!

Че за конфликт?
   
Жорстка риторика не характерна для Франції. Мабуть добрячої прочуханки дав Зеленський у Парижі. Це очевидний дипломатичній успіх.
І знову синхронна істерика у кацапів та порохоботів. Але це вже давно не дивує.
   
Захід все малював і малював лінії, а РФ їх переходила і переходила... :facepalm1:
   
Президент Франції Еммануель Макрон вважає, що міжнародне співтовариство має визначити чіткі "червоні лінії" у відносинах з Росією.

Джерело: Макрон в інтерв'ю телеканалу CBS

Деталі: За словами Макрона, Захід повинен вводити санкції у разі "неприйнятної поведінки" президента РФ Володимира хуйло.

При цьому президент Франції зазначив, що одних тільки санкцій недостатньо і підтримав бажання президента США Джо Байдена почати діалог із Росією.

Пряма мова: "Я вважаю, що санкцій недостатньо самих по собі, але санкції є частиною пакету. Я віддаю перевагу конструктивному діалогу, але для конструктивного та ефективного діалогу вам потрібен авторитет".

"Я думаю, що ми повинні визначити чіткі червоні лінії з Росією".

"Я думаю, що те, що сталося кілька років тому, коли на Україну було скоєно напад – це не провал дипломатії, це провал нашого колективного авторитету по відношенню до Росії".

Більше деталей: Макрон відзначив нездатність міжнародного співтовариства забезпечити дотримання "червоних ліній" щодо застосування хімічної зброї сирійським диктатором Башаром Асадом у 2013 році. Ця бездіяльність, на думку Макрона, додала сміливості хуйло.

Що передувало: Канцлерка Німеччини Ангела Меркель, президент Франції Еммануель Макрон і президент України Володимир Зеленський за підсумками переговорів у Парижі в п'ятницю закликали Росію відвести війська від кордону з Україною.

У суботу Єлисейський палац заявив, що найближчим часом президент Франції Еммануель Макрон планує провести розмову з російським коллегою Володимиром хуйло.

Українська правда
Намерение "рисовать красные линии" переводится с языка дипконсенщиков как "давайте признаем оккупацию Крыма и даунбаса", потому что красные линии не рисуют за спиной того, для кого их рисуют.
   
Намерение "рисовать красные линии" переводится с языка дипконсенщиков как "давайте признаем оккупацию Крыма и даунбаса", потому что красные линии не рисуют за спиной того, для кого их рисуют.

Оккупация давно и почти всеми, кроме РФ, признана как оккупация.

Или Вы про легализацию оккупации и признание за РФ права на эти территории? Так этого не будет никогда.
   
Я вважаю, що санкцій недостатньо самих по собі, але санкції є частиною пакету. Я віддаю перевагу конструктивному діалогу

мікрон-гандон
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія