Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Простите, а как народ сказал Зе, что хочет инагурацию именно 19 мая?

Повторяю уже неоднократно, готов возглавить тройки по расстрелу порохоботов. Жду закона Украины о предоставлении мне таких полномочий.  Опыта инъекций нет, готов предварительно пройти курсы, что бы не мучились мрази.
dimec:
“Триумф обязательно будет и шоколадникам после всего этого цирка будет только больнее.никто не надеялся что будет легко,т.к. ставки слишком высоки и всю эту мразь будет непросто оторвать от корыта.Но я по прежнему надеюсь что это будет сделано.Жаль только что без расстрелов,но и конфискации будет достаточно”

ооо нащадки нкведистів нарисувались на горизонті.  В них рука не дрогне кров тисячам пустити.. і всі, як на підбор, кацапомовні.. співпадіння?

Останнє редагування: 11 травня 2019 19:00:49 від andy lev
   
Внимательней читай что постишь.
Определяются Радой. А погоджуе - Зе.

А в нашем случае - определил Зе, и требует, чтобы Рада согласовала 19 мая.
Кто на ком стоял? (с)
т.е. технически, например - 14.06 ВР собралась, проголосовали - на 28-е инаугурацию. избраный президент согласен - ну и ок.
не согласен - ВР по новой может проголосовать например,дату 04.07.

   
Зе согласовал дату - 19е. Не определил, а согласовал
з ким він "согласовал"?
він тільки оголосив свою бажану дату.
   
Глумятся не над ним,а нам 3/4 избирателей и здравым смыслом
-------------------------------------------------
Это у ватников здравый смысл? А половина проголосовавших-вата. Ну и обманутые, ну и вы,прихильники певної політсили леваки. И 40% НЕ ГОЛОСОВАЛИ. Так что не расписуйся тут. Вас никто не уполномачивал. Никто вам не даст расхерачить Украину. Не те времена. Бум глумиЦЦа. :fuck:
   
Глумятся не над ним,а нам 3/4 избирателей и здравым смыслом

с первым тезисом согласна.
конечно, глумятся. и правильно делают.

относительно же здравого смысла - так где он, а где 3/4 ?

ps: так себе я порохобот, конечно, но если смотреть на все это без глумления, то можно, пожалуй, и в депрессию впасть
   
Я-то внимательно читаю ВСЕ, а не выдергиваю куски.
Да, визначаються рішенням Верховної Ради, но исключительно за погодженням з новообраним Президентом України
С ним согласовывают, не после, а ДО принятия решения.

Зе согласовал дату - 19е. Не определил, а согласовал - проект соответствующего постановления был зарегистрирован раньше.
Все другие даты, которые звучали от руководства ВР на встрече, им _не_согласованы_.

Давай, рассказывай ))))

Наличие зарегистрированных проектов постановы не является согласованием ВР.

Прикольно, 3 мая подставной депутат в день оглашения Зебика победителем регистрирует проект постановы, а Зебик 4 мая типа его согласовывает ))))))

Самому не смешно?

А вообще, мануалы кури. В смысле матчасть изучай. Кто что с кем согласовывает в законодательстве вообще то прописано.
И я тебе уверяю - х.йни, что ты написал - там нет
   
И в догонку.

Дата инаугурации согласовывается не только между ВР и новым презом. А и с ещё одним должностным лицом.

А    з е б и л ы и не слышали про это, вот нежданчик то  :lol:
   
Давай, рассказывай ))))

Наличие зарегистрированных проектов постановы не является согласованием ВР.

Прикольно, 3 мая подставной депутат в день оглашения Зебика победителем регистрирует проект постановы, а Зебик 4 мая типа его согласовывает ))))))

Самому не смешно?

А вообще, мануалы кури. В смысле матчасть изучай. Кто что с кем согласовывает в законодательстве вообще то прописано.
И я тебе уверяю - х.йни, что ты написал - там нет

Можешь уверять что угодно - твои фантазии меня не волнуют.
Я тут лишь констатирую факт: в Регламенте четко указано, что дату инагурации ВР должна согласовать с новоизбранным Президентом ДО принятия постановы - таковы особенности украинского оборота "за погодженням з".
И при это никакого согласования от самой ВР (как ты тут пытаешься изобразить) не требуется - от депутатов требуется лишь кнопку нажать за дату, которая была согласована новоизбранным Президентом.
Единственная согласованная ним дата (ну, во всяком случае, я другой не слышал) - это 19е.
У ВР есть всего два законных пути:
1. Попытаться уговорить Зе дать согласие на другую дату.
2. Проголосовать 19е.

Любой другой вариант будет прямым и наглым нарушением Закона.
   
которая была согласована новоизбранным Президентом
ще раз. з ким "согласована"?

ти знаєш значення цього слова?)
   
Можешь уверять что угодно - твои фантазии меня не волнуют.
Я тут лишь констатирую факт: в Регламенте четко указано, что дату инагурации ВР должна согласовать с новоизбранным Президентом ДО принятия постановы - таковы особенности украинского оборота "за погодженням з".
И при это никакого согласования от самой ВР (как ты тут пытаешься изобразить) не требуется - от депутатов требуется лишь кнопку нажать за дату, которая была согласована новоизбранным Президентом.
Единственная согласованная ним дата (ну, во всяком случае, я другой не слышал) - это 19е.
У ВР есть всего два законных пути:
1. Попытаться уговорить Зе дать согласие на другую дату.
2. Проголосовать 19е.

Любой другой вариант будет прямым и наглым нарушением Закона.

Кури мануал

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2227-15

 П О С Т А Н О В А
                      ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

           Про порядок проведення урочистого засідання
          Верховної Ради України, присвяченого складенню
             присяги новообраним Президентом України

1. Урочисте  засідання  Верховної  Ради  України,  присвячене
складенню присяги новообраним Президентом України (далі - урочисте
засідання), проводиться у сесійному залі Верховної Ради України на
підставі  офіційно  оголошених   Центральною   виборчою   комісією
результатів виборів Президента України. День проведення урочистого
засідання визначається рішенням Верховної Ради України за поданням
Голови Верховної Ради України.


     2. Час урочистого засідання,  список запрошених на нього осіб
та  інші  організаційні  питання  Голова  Верховної  Ради  України
узгоджує    з   новообраним   Президентом   України   та   Головою
Конституційного Суду України.
   
Можешь уверять что угодно - твои фантазии меня не волнуют.
Я тут лишь констатирую факт: в Регламенте четко указано, что дату инагурации ВР должна согласовать с новоизбранным Президентом ДО принятия постановы - таковы особенности украинского оборота "за погодженням з".
И при это никакого согласования от самой ВР (как ты тут пытаешься изобразить) не требуется - от депутатов требуется лишь кнопку нажать за дату, которая была согласована новоизбранным Президентом.
Единственная согласованная ним дата (ну, во всяком случае, я другой не слышал) - это 19е.
У ВР есть всего два законных пути:
1. Попытаться уговорить Зе дать согласие на другую дату.
2. Проголосовать 19е.

Любой другой вариант будет прямым и наглым нарушением Закона.

юзер, ти погано володієш українською мовою
втім, російською теж
бо ніяк не вдається тобі второпати, що "погодження" - це двосторонній процес досягнення згоди
і не може зе запропонувати дату і самостійно її погодити  :facepalm:   (подрочити самостійно може, тут не заперечую)

і раджу читати норми закони повністю, а не лише те, що тебе влаштовує   ;)   знайдеш так відповіді на багато питань

наприклад:

2. Дата і час проведення урочистого засідання Верховної Ради за погодженням з новообраним Президентом України визначаються рішенням Верховної Ради. У разі неприйняття такого рішення дата і час проведення урочистого засідання визначаються Головою Верховної Ради України.
   
в Регламенте четко указано, что дату инагурации ВР должна согласовать с новоизбранным Президентом ДО принятия постановы
так "сагласавалі" чи ні?
я бачив, що ні. в тебе є інша інформація? дай лінк - буду знати
   
Я в лічку писав йому на ФБ!

а шо?

так і писав!

"Вова! ти собі як хочеш, а ми з дружиною вимагаємо щоб інавгурація була 19 травня! І теща теж вимагає!"

Лайк отримав у відповідь від Вови?
   
юзер, ти погано володієш українською мовою
втім, російською теж
бо ніяк не вдається тобі второпати, що "погодження" - це двосторонній процес досягнення згоди
і не може зе запропонувати дату і самостійно її погодити  :facepalm:   (подрочити самостійно може, тут не заперечую)

і раджу читати норми закони повністю, а не лише те, що тебе влаштовує   ;)   знайдеш так відповіді на багато питань

наприклад:

2. Дата і час проведення урочистого засідання Верховної Ради за погодженням з новообраним Президентом України визначаються рішенням Верховної Ради. У разі неприйняття такого рішення дата і час проведення урочистого засідання визначаються Головою Верховної Ради України.

Це ти трохи вперед заскочив )))))

Ми ще обговорюємо хто там з ким що узгоджує, а ти одразу прихильники певної політсили рубанув )))))
   
Це ти трохи вперед заскочив )))))

Ми ще обговорюємо хто там з ким що узгоджує, а ти одразу прихильники певної політсили рубанув )))))

якщо такий варіант дійсно відбудеться, а зє.біли не будуть до нього морально готові, це ж купи трупів буде  :(
я не готовий брати таке під свою відповідальність.. 
не тільки люди, а й зє.біли повинні знати правду
   
Кури мануал

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2227-15

 П О С Т А Н О В А
                      ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

           Про порядок проведення урочистого засідання
          Верховної Ради України, присвяченого складенню
             присяги новообраним Президентом України

1. Урочисте  засідання  Верховної  Ради  України,  присвячене
складенню присяги новообраним Президентом України (далі - урочисте
засідання), проводиться у сесійному залі Верховної Ради України на
підставі  офіційно  оголошених   Центральною   виборчою   комісією
результатів виборів Президента України. День проведення урочистого
засідання визначається рішенням Верховної Ради України за поданням
Голови Верховної Ради України.

     2. Час урочистого засідання,  список запрошених на нього осіб
та  інші  організаційні  питання  Голова  Верховної  Ради  України
узгоджує    з   новообраним   Президентом   України   та   Головою
Конституційного Суду України.


Ти точно чтото не то куришь - мануал вот:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1861-17

ЗАТВЕРДЖЕНО
Законом України
від 10 лютого 2010 року № 1861-VI


РЕГЛАМЕНТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Глава 28
ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ УКРАЇНИ УРОЧИСТОГО ЗАСІДАННЯ З ПРИВОДУ СКЛАДЕННЯ ПРИСЯГИ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ НОВООБРАНИМ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ
...

Стаття 165. Дата і час проведення урочистого засідання Верховної Ради

1. Урочисте засідання Верховної Ради, на якому новообраний Президент України складає присягу Українському народові, проводиться не пізніше ніж через тридцять днів після офіційного оголошення результатів чергових виборів Президента України і не пізніше ніж через п'ять днів після офіційного оголошення результатів позачергових виборів Президента України.

2. Дата і час проведення урочистого засідання Верховної Ради за погодженням з новообраним Президентом України визначаються рішенням Верховної Ради. У разі неприйняття такого рішення дата і час проведення урочистого засідання визначаються Головою Верховної Ради України.


А ну, умный ты наш, знаешь ли что имет большую юридическую силу: закон или постанова?
   
юзер, ти погано володієш українською мовою
втім, російською теж
бо ніяк не вдається тобі второпати, що "погодження" - це двосторонній процес досягнення згоди
і не може зе запропонувати дату і самостійно її погодити  :facepalm:   (подрочити самостійно може, тут не заперечую)
юзер, на відміну від тебе я нормально володію мовами...
Процес погодження у законі не прописано, а дату запропоновано у вже зареєстрованому на момент зустрічі з керівництвом ВР проекту постанови.
Зе лише погодився з датою, яку там вписано.
Я не виключаю, що сам проект було ініційовано його штабом, але формально це значення не має.

Цитувати
і раджу читати норми закони повністю, а не лише те, що тебе влаштовує   ;)   знайдеш так відповіді на багато питань

наприклад:

2. Дата і час проведення урочистого засідання Верховної Ради за погодженням з новообраним Президентом України визначаються рішенням Верховної Ради. У разі неприйняття такого рішення дата і час проведення урочистого засідання визначаються Головою Верховної Ради України.

Я читаю усе. Друге речення вступає в силу лише у разі, якщо депутати не приймуть постанову.
Але прийняття постанови з іншою датою ніж погоджена новообраним Президентом України буде прямим й наглим порушенням Закону - ось про що я пишу.
   
скіфе, ти в чергове ігноруєш моє питання. з ким зе погодив дату?
підказка - беня, богдан, обама, якийсь почесун чи таки з ВР?
   
Закон на першому місці. Має бути. І це вперше в історії України,  коли потроху це почали усвідомлювати. Хотєлки Зелі, оборудки колишніх президентів, в минулому.  LEX
   
юзер, на відміну від тебе я нормально володію мовами...
Процес погодження у законі не прописано, а дату запропоновано у вже зареєстрованому на момент зустрічі з керівництвом ВР проекту постанови.
Зе лише погодився з датою, яку там вписано.
Я не виключаю, що сам проект було ініційовано його штабом, але формально це значення не має.

Я читаю усе. Друге речення вступає в силу лише у разі, якщо депутати не приймуть постанову.
Але прийняття постанови з іншою датою ніж погоджена новообраним Президентом України буде прямим й наглим порушенням Закону - ось про що я пишу.

на даний момент є кілька проектів постанов із різними датами
якщо процес погодження не прописано, чому ти вирішив, що відбулось погодження?

розслабся, Парубій визначить 2 червня і на тому перший етап великої битви зє з парламентом закінчиться
   
Цікаво, а який президент більш всенароднообраний:
з 54% в першому, чи 73% в другому турі?
Порохоботи запевняють, що 73% це не всенароднообраний, то чи повернеться в них язик промовити, що 54% Порошенка теж не всенароднообраний?  :S
   
Игорь Бигдан
23 ч.

Цитувати
Нет, ну допустим, что Зеленский идиот - но ведь его кукловоды в любом случае не идиоты. Согласны?

Тогда давайте смотреть на всё вышеперечисленное именно как на спектакль. Правда его играют не для нас, а для 73% клоунофилов, которые искренне возмущаются тем как Верховная Рада и лично Порошенко не хотят отдавать булаву их любимому Вовочке.

Это и есть цель.

Коломойский понимает, что у него пока нет в Раде достаточного количества сторонников, чтобы уговорить Раду самоубиться ради полного захвата власти Коломойским. И при любом раскладе до конца мая он не успевает купить/нагнуть нужное количество депутатов.

Следовательно выборы пройдут в законный срок - в октябре 2019-го. Следовательно до зимы у клоуна не будет полноты власти - он конечно может уволить министров, но не может назначить новых, т.е. Гройсман и Ко останутся работать с приставками и.о. аж до выборов в ВР и создания новой коалиции.

Следовательно нужно выжать из этой ситуации максимум:

1. Максимально широко показать зелефанам, что Вова прикладывал массу усилий, требовал, быковал, бился в конвульсиях - но плохие депутаты не захотели досрочно распускаться. А значит Зеленский не может снизить тарифы, закончить войну, сделать русский государственным, закончить зубожиння, и многое другое из обещанного - но не потому, что он нассал избирателям в глаза, а потому что депутаты плохие. Это позволит удержать рейтинг Зели следующие полгода.

2. Обида - отличный объединяющий стимул. Зелефаны проникнутся ненавистью к депутатам, обидевшим Вовочку, максимально объединятся, мобилизуются, и на выборах в Раду дадут побольше голосов партии "Слуга народа". А просто чтобы наказать этих зажравшихся ублюдков! Иррационально, но это сработало с Порошенко, помните?

Повторял и ещё не раз повторю: вы можете сколько угодно ржать над марионеткой или плеваться от отвращения, глядя на её ужимки. Но вы никогда не должны забывать о том, кто дёргает её за ниточки, и не должны недооценивать её хозяев. Один раз эта ошибка уже стоила нам будущего.
   
Ты купил дорогую и долгожданную вешь.  (tu)

Звонит продавец и говорит, доставим через месяц  ;o

Твоя реакция?

А какая твоя реакция, если на твои упреки продавец начинает звиждеть шото типа, "у тебя шо, зудит?"
   
Цікаво, а який президент більш всенароднообраний:
з 54% в першому, чи 73% в другому турі?
Порохоботи запевняють, що 73% це не всенароднообраний, то чи повернеться в них язик промовити, що 54% Порошенка теж не всенароднообраний?  :S
а ти порівняй результати першого туру. питання зникне ;)
чи таки зе...л?)))
ПС.
вибач, якщо неправильно тебе зрозумів.


Останнє редагування: 11 травня 2019 21:30:58 від Гоша
   
скіфе, ти в чергове ігноруєш моє питання. з ким зе погодив дату?
підказка - беня, богдан, обама, якийсь почесун чи таки з ВР?
Я про це тут вже декілька разів писав. Ось останній - дублюю для тебе:
Процес погодження у законі не прописано, а дату запропоновано у вже зареєстрованому на момент зустрічі з керівництвом ВР проекту постанови.
Зе лише погодився з датою, яку там вписано.
Я не виключаю, що сам проект було ініційовано його штабом, але формально це значення не має.


на даний момент є кілька проектів постанов із різними датами
якщо процес погодження не прописано, чому ти вирішив, що відбулось погодження?
Я від Зе чув лише одну дату - 19е.
Дуже сумнівно, що він десь дуже конспіративно на іншу погодився.

Цитувати
розслабся, Парубій визначить 2 червня і на тому перший етап великої битви зє з парламентом закінчиться
Можливо, якщо депутати не підтримують 19е.
Про це можемо окремо поговорити.


Останнє редагування: 11 травня 2019 21:31:12 від skiff
   
якщо коаліція існує, вона повинна відправити зє на кенгурацію на стадіон )
   
Зе лише погодився з датою, яку там вписано.
ото ти дав)))
зе може погодитись зі стороною обговорення, а не зі своєю)))
тобто ти не знаєш, що таке погодження. погодження це

 "достижение предварительной договоренности, общего согласия между группой заинтересованных ответственных лиц по поводу выпуска документа определенного содержания, протокола, договора, принятия общего решения, осуществления общей сделки, проведения совместных действий;"

ото новина, так?)
зе повинен погоджити дату з парламентом, який приймає рішення, а не з автором пропозиції. невже так важко це зрозуміти?)
але зе просрав туможливість. а натомісць захотів нагнути раду. то рада нагне його і буде права
   
Так, харе сперечатися про те погодження
Шо не ясно? "За погодженням з президентом" означає, що рада визначає дату, а Зеля з нею погоджується ))
І не має права не погодитися - прямо в законі написано :)
   
Каким образом народ сказал, что хочет инагурацию 19 мая?
Референдум был?
Или там Майдан собрался на полмиллиона человек и сказал что 19 мая Зе инагурировать?
Или как то ещё?
прихильники певної політсили, раскройте тайну желания народа.
И, интересно, "народ" - это кто? О ком речь?

И это, а зачем народу инагурация Зе именно 19 мая?

Не 20, 21 или 25, а именно 19?

Заранее спасибо всем неравнодушным


Баран, иди воюй, Сирия тебе в руки, ВеняСуєла...
Тебе негде смой МГ применить? У хуйло тебе есть где писюн воткнуть X(
Текбе же кучник скучно без комманидировок в горячие точки...
Звони, они тебя ждут... как ждали увсе эти годы... Поедешь в Африку
как и раньше, где тебе разрядить ружбайку, хуйло найдет...
   
ото ти дав)))
зе може погодитись зі стороною обговорення, а не зі своєю)))
тобто ти не знаєш, що таке погодження. погодження це

 "достижение предварительной договоренности, общего согласия между группой заинтересованных ответственных лиц по поводу выпуска документа определенного содержания, протокола, договора, принятия общего решения, осуществления общей сделки, проведения совместных действий;"

ото новина, так?)
зе повинен погоджити дату з парламентом, який приймає рішення, а не з автором пропозиції. невже так важко це зрозуміти?)
але зе просрав туможливість. а натомісць захотів нагнути раду. то рада нагне його і буде права

Читати навчись! Зе нічого ні з ким погоджувати не повинен - це ВР має з ним погоджувати дату й час:
Дата і час проведення урочистого засідання Верховної Ради за погодженням з новообраним Президентом України визначаються рішенням Верховної Ради
З датою 19е, що є у проекті постанови 10270 від 03.05.2019, новообраний Президент України погодився.

Останнє редагування: 11 травня 2019 21:53:54 від skiff
   
Повторяю уже неоднократно, готов возглавить тройки по расстрелу порохоботов. Жду закона Украины о предоставлении мне таких полномочий.  Опыта инъекций нет, готов предварительно пройти курсы, что бы не мучились мрази.
прорiзалось нутро камсацьке...
   
законне питання
я, наприклад, сподівалася що мародерську пику приберуть ще минулого вівторка
аж до 19-го чекати?  :weep:
так він у Ізраїлі заховався
   
якщо коаліція існує, вона повинна відправити зє на кенгурацію на стадіон )


Классніе ребята. Для вас присяга Президента Украина - кенгурация. Тогда не плачьте. Кенгуру бьют больно и в солнечно сплетение. Готовьтесь. С вами по-другому нельзя
   
Дєсантура мудрий хлоп.
Телевізор сказав шо народ так трєбужт.
Це сказала голова Клована на ютубі.
Це факт бугога
   
Классніе ребята. Для вас присяга Президента Украина - кенгурация. Тогда не плачьте. Кенгуру бьют больно и в солнечно сплетение. Готовьтесь. С вами по-другому нельзя

нах пшло, ольгінське
розберемось без кацапоїдів
   
Классніе ребята. Для вас присяга Президента Украина - кенгурация. Тогда не плачьте. Кенгуру бьют больно и в солнечно сплетение. Готовьтесь. С вами по-другому нельзя

Чекаємо з нетерпінням.
Прийдеш подивитися як нас будуть п***а ?
Я тебе чекатиму мальчік
   
Клуони, до 14 травня 2дні.
Починати присідати , розминайте дупу)))))
   
Трибуна для інавгурації...))

   
Классніе ребята. Для вас присяга Президента Украина - кенгурация. Тогда не плачьте. Кенгуру бьют больно и в солнечно сплетение. Готовьтесь. С вами по-другому нельзя
а как дерутся клоуны?  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія