Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

(ОНОВЛЕНО) СБУ таки затримала Саакашвілі. ГРАНД-кловунада. Шоу маст гоу он :facepalm1:

боти панамоофшорні  читати вміють??? :lol:  :weep:

Зустрінеш - запитаєш, а тут спробуй писати по темі
   
Методи зовсім не коригують з правами людини
Методи зовсім не коригують з правами людини
Як ти гадаєш шо це означає???
   
Методи зовсім не коригують з правами людини
Як ти гадаєш шо це означає???

Я не гадаю, а точно знаю що це означає.
І я акцентував увагу на питанні законності, а не на питанні прав людини. Чи були його дії законними чи ні, ось у чому питання.
   
Ну шотам, фенілетиламіновому рабу зробили дорожку?
Бо здається у поциєнта депресія :beach:
   
Я не гадаю, а точно знаю що це означає.
І я акцентував увагу на питанні законності, а не на питанні прав людини. Чи були його дії законними чи ні, ось у чому питання.
Якшо не коригують з правами людини то виходять за рамки закону
Якшо переходять рамки закону, значить ці дії атоматом стають незаконними.
Якшо таке було, значить це порушення закону.
Ти до цього висновку з мої слів не міг приийти??? :facepalm1:
   
Шо ти як кловун, спочатку тебе цікавить, потім не цікавить... Ти сам собі заперечуєш.  :lol:  :weep:

Міхо приїхав в Україну, шоб допомогти провести реформи, допомогти Порошенку виконати його обіцянки, але як тільки затримали "діамантових", Пеця відразу включив задню... ;)
:lol:  :weep: Ну так в Одесі ж провів, паркан зламав,залишилось ще в Україні всі паркани поламати і будемо вважати що реформи проведені.
   
Якшо не коригують з правами людини то виходять за рамки закону

Зовсім не обов'язково, національне законодавство зовсім не обов'язково має відповідати правам людини. У деяких країнах і канібалізм може бути законним. Те що ви не розумієте таких простих речей не дозволяє вам будувати завершені логічні послідовності, знань у вас мало.
   
:lol:  :weep: Ну так в Одесі ж провів, паркан зламав,залишилось ще в Україні всі паркани поламати і будемо вважати що реформи проведені.

 Перед тим як робити реформи в Грузії , Міхо і ко прийняли кучу законів для проведення реформ, і почали роботу. В Україні ж Пеця пообіцяв шо приймемо і... послав Міхо в Одесу...

А тепер розкажи, які реформи він мав провести і міг провести без зміни законодавства.???
   
Зовсім не обов'язково, національне законодавство зовсім не обов'язково має відповідати правам людини. У деяких країнах і канібалізм може бути законним. Те що ви не розумієте таких простих речей не дозволяє вам будувати завершені логічні послідовності, знань у вас мало.
ми живемо не в деяких країнах а в Україні  і говоримо відносно Грузії, де законодавства прив'язані до прав людини...
Я ще раз повторюю, якшо є факти то це порушення закону...
   
Перед тим як робити реформи в Грузії , Міхо і ко прийняли кучу законів для проведення реформ, і почали роботу. В Україні ж Пеця пообіцяв шо приймемо і... послав Міхо в Одесу...

А тепер розкажи, які реформи він мав провести і міг провести без зміни законодавства.???
:facepalm1: Что на чем стояло?(С) Я так зрозумів, спершу саака попрацював реформатором ще при Шеварнадзе, а потім вже його команда завершила цю боротьбу з баригами? Зміни до законодавства приймають в парламенті, чи в Грузії якось інакше? І вже в реформованій саакою Грузії ховається ще один але вже український реформатор Льоня Космос, афуїтєльна картинка вимальовується.
   
На Совете ассоциации Украина-Евросоюз обсуждалась ситуация с неудачным задержанием Михаила Саакашвили, которого обвинили в финансировании его акций за деньги олигарха Сергея Курченко. Об этом сообщил брюссельский журналист Рикард Йозвяк в Twitter.

Европейские политики выразили надежду, что расследование его дела будет проведено оперативно и в соответствии с юридическими нормами.

"В течение Совета ассоциации Украина-ЕС обсуждали Саакашвили. ЕС ожидает справедливое обращение в соответствии с принципами верховенства права", - написал он.
   
:facepalm1: Что на чем стояло?(С) Я так зрозумів, спершу саака попрацював реформатором ще при Шеварнадзе, а потім вже його команда завершила цю боротьбу з баригами? Зміни до законодавства приймають в парламенті, чи в Грузії якось інакше? І вже в реформованій саакою Грузії ховається ще один але вже український реформатор Льоня Космос, афуїтєльна картинка вимальовується.

Панамоофшорні боти всі такі , чи то ти такий особливий...
почитай як приймалися закони під реформи в Грузії
   
   
На Совете ассоциации Украина-Евросоюз обсуждалась ситуация с неудачным задержанием Михаила Саакашвили, которого обвинили в финансировании его акций за деньги олигарха Сергея Курченко. Об этом сообщил брюссельский журналист Рикард Йозвяк в Twitter.

Европейские политики выразили надежду, что расследование его дела будет проведено оперативно и в соответствии с юридическими нормами.

"В течение Совета ассоциации Украина-ЕС обсуждали Саакашвили. ЕС ожидает справедливое обращение в соответствии с принципами верховенства права", - написал он.


це навіть не діпкансьорн  B-)
   
Панамоофшорні боти всі такі , чи то ти такий особливий...
почитай як приймалися закони під реформи в Грузії
Що ти знаєш про офшори, це якісь наркотрафіки?  :gigi: Все, більше ні про що не питаю, не бачу сенсу. жодної відповіді, зрозумів одне, в Міші так серце розболілось за Україну, що воно втекло з ним же реформованої Грузії саджати злодіїв-бариг вже в Україні, а забув ще-"вароф в законє" хто назветься.
   
Вєня, Гаврилюку складався на мотоблок? Чи ти тоді ще й не знав що таке фуп?

знав,  але мабуть ще не був. Я після ЦУГа і до ФУПу на фупоголіку ще був.
Не прижився там.  А тут нівроку))
   
Що ти знаєш про офшори, це якісь наркотрафіки?  :gigi: Все, більше ні про що не питаю, не бачу сенсу. жодної відповіді, зрозумів одне, в Міші так серце розболілось за Україну, що воно втекло з ним же реформованої Грузії саджати злодіїв-бариг вже в Україні, а забув ще-"вароф в законє" хто назветься.
Знаю шо панамоофшорний Барига під час подій під Іловайськом відкривав  в Панама офшори
   
Знаю шо панамоофшорний Барига під час подій під Іловайськом відкривав  в Панама офшори

слухай, тупий дятел, йди нахуй вже
суко, строчить і строчить ту херню тупорилу
   
Гаррі не витримав  :gigi:
   
Народ, я тут был с ревизией в западных регионах страны. Встречали хорошо, о политике не говорили, в основном работали, по вечерам-ночам бухали. Потом я машиной приехал домой.
А че вообще произошло? Что за Карлсон, спецназ, арестовали-не арестовали? Что происходит?
Может кто-то в трёх-четырёх тезисах пояснить?
Я ничего не понял

эташ как бухать надо было? :facepalm:
Поясняю. Михошвили оказывается человек скромный и не проживал в том ханском шатре белом. Ютился в наццатикомнатном пенхаусе с домработницей.
А потом вдруг прокуратура заявила, что обладает записсю разговора который изобличает Миху как беруна денех у Курченка для наведения бардака в Украине. И пошли Миху арестовывать. Но Миха не будь дурак вскарабкался на крышу и начал изображать из себя толе Карлсона толе Икара толе Гастелло. Понтовался кароче. Потом его с крыши спасли палицаи и попробовали отвезти куда-нить для разбирательства. Но какиита бандюки размахивая депутацкими корочками попортили спецтехнику путем пробивания кальос да выламивания двери и извлекли оттудова пупса.
 Теперь пупс на конспиративном положении и немытый тк набив по обыкновению всем морды друзяки пытались отмыть чорного кобеля до бела в одном из отелей но нифига у них не вышло. Может вода кончилась я хз.
 Возможно из-за этой всей антисанитарии а может из-за чая с полонием с ним теперь говорят хворь приключилась. Сидим переживаем все.
И да. Карлсон потому, что толстенький и жил на крыше. Карлсон Николозович, если уважительно. А если без уважения то Михуил Сукашвили.
Вот и все если тезисно
   
Гаррі не витримав  :gigi:

та якби сиділи за столом, то я б ще й переїбав ублюдка :laugh:
   
эташ как бухать надо было? :facepalm:
Поясняю. Михошвили оказывается человек скромный и не проживал в том ханском шатре белом. Ютился в наццатикомнатном пенхаусе с домработницей.
А потом вдруг прокуратура заявила, что обладает записсю разговора который изобличает Миху как беруна денех у Курченка для наведения бардака в Украине. И пошли Миху арестовывать. Но Миха не будь дурак вскарабкался на крышу и начал изображать из себя толе Карлсона толе Икара толе Гастелло. Понтовался кароче. Потом его с крыши спасли палицаи и попробовали отвезти куда-нить для разбирательства. Но какиита бандюки размахивая депутацкими корочками попортили спецтехнику путем пробивания кальос да выламивания двери и извлекли оттудова пупса.
 Теперь пупс на конспиративном положении и немытый тк набив по обыкновению всем морды друзяки пытались отмыть чорного кобеля до бела но нифига у них не вышло. Может вода кончилась я хз.
 Возможно из-за этой всей антисанитарии а может из-за чая с полонием с ним теперь говорят хворь приключилась. Сидим переживаем все.
И да. Карлсон потому, что толстенький и жил на крыше. Карлсон Николозович, если уважительно. А если без уважения то Михуил Сукашвили.
Вот и все если тезисно

 :laugh:  (tu)
   
Знаю шо панамоофшорний Барига під час подій під Іловайськом відкривав  в Панама офшори
А про кількість загиблих грузинів під час за місяць анонсованої кацапо-грузинської війни звісно не  знаєш. Так от я тобі нагадаю, Мішя ще в липні анонсує, що 8.08.2008 він наведе конституційний лад на окупованій кацапами території, кацапи страшно перелякались і тому майже місяць по всім каналам крутять як вони евакують з Цхенвала мирне населення..., тупий грузин замість того щоб перенести дату свого в'їзду на білій кобилі тупо пре на кацапо-"миротворців",  на якусь там армію, яка там випадково проводила маневри..., ітого - просрана назавжди чверть території Грузії і 410 грузин, всього за 5 днів.
   
Re: ГРАНД-кловунада. Саакашвілі vs влада України. Шоу маст гоу он :facepalm1:
Svitlana Bykova

І назвали це -Революцією Гідності. :facepalm1: До речі саме саака ввів цей термін, так що не перекручуйте.

о как
   
тупий грузин замість того щоб перенести дату свого в'їзду на білій кобилі тупо пре на кацапо-"миротворців",


Ти притомний, взагалі? Підними хронологію тієї війни...  (td)
   
слухай, тупий дятел, йди нахуй вже
суко, строчить і строчить ту херню тупорилу

Шо, правда довбодятлам не подобається???
Чи не було відкриття офшорів під час Іловайську, чи не було діамантових, чи тепер нема ситуації НАБУ...
Альо, удод, ти вернись в реальність, я тобі навожу факти, а ти среш емоціями, нахуй тупориле
   
А про кількість загиблих грузинів під час за місяць анонсованої кацапо-грузинської війни звісно не  знаєш. Так от я тобі нагадаю, Мішя ще в липні анонсує, що 8.08.2008 він наведе конституційний лад на окупованій кацапами території, кацапи страшно перелякались і тому майже місяць по всім каналам крутять як вони евакують з Цхенвала мирне населення..., тупий грузин замість того щоб перенести дату свого в'їзду на білій кобилі тупо пре на кацапо-"миротворців",  на якусь там армію, яка там випадково проводила маневри..., ітого - просрана назавжди чверть території Грузії і 410 грузин, всього за 5 днів.

Ти б напевно на його місці гордо поїхав до кацапів з білим прапором, у тебе ж такий план був би...
   
о как
А що революція називалась проти бариг-безпрідєльщіков?
   
Шо, правда довбодятлам не подобається???
Чи не було відкриття офшорів під час Іловайську, чи не було діамантових, чи тепер нема ситуації НАБУ...
Альо, удод, ти вернись в реальність, я тобі навожу факти, а ти среш емоціями, нахуй тупориле

та я в реальності
то ти строчиш тисячі постів щодня з методички
але якось слабенько, все одне і теж гав-гав
   
Ти притомний, взагалі? Підними хронологію тієї війни...  (td)
Що не так? Територія була окупована ще з початку 90-х, там знаходились "миротворці" РФ,  як мінімум за тиждень по всім кацапо каналам верещали що на маленьку Південну Осетію нападуть грузини..., що не так з хронологією?
   
А що революція називалась проти бариг-безпрідєльщіков?

При чому тут це???
Народ вчергове прокинули, понаобіцяли, обманули і до влади прийшов Барига і....

Барига почав усім торгувати – війною, конституційним суверенітетом, окупованими територіями, тарифами, українською мовою і зрештою Парламентом.

Барига продав війну хуйло за свою Липецьку фабрику та інтереси інших олігархів у Росії.

Барига продав конституційний суверенітет України Заходу за підтримку ними Мінських домовленостей, яких від нього вимагали олігархи.

Барига продав публічний вплив на формування тарифів Ахметову за бізнес-контроль над окупованими територіями і за акції від його компаній.

Барига продав здійснення українізації за підтримку націоналістами його діяльності, тобто в обмін на їх мовчання чи відсутність радикальних виступів проти нього.

Барига купив народних депутатів через посередництво Онищенка, щоб здійснювати всі ці оборудки, і продовжує їх купувати тепер вже для блокади боротьби з корупцією, де безліч членів так званої "Парламентської Коаліції" стали підозрюваними чи підслідними.

Барига зрадив і продав свого однокурсника за можливість далі збагачуватися і втримувати владу.

Єдине коло, яке він не зміг продати, це антикорупціонери. Але на них він натравив Генпрокурора та народних депутатів.

Барига і з хуйло сторгувався б, якби хуйло був баригою. Але хуйло бандит, він бариг нагинає і стриже, а не торгує з ними.

У тих, хто стояв на Майдані, завжди була і є можливість відокремитись, відмовитись, зректися таких дій Бариги.

Але натомість вони його підтримували, виправдовуючи себе тим, що він Головнокомандувач, а зараз йде війна.

Але в тому то і справа, що Головнокомандувач не веде війну, він веде специфічний бізнес на війні, де все торгується, тобто все купується і все продається.

Що ж з ними трапилося – з тими, хто стояв на Майдані плече до плеча?

А трапилося ось що.

Ті, хто змушений був підтримувати Баригу, кожен сам поступово і непомітно для себе ставав на бік зла.

Коли в серпні 2014 сталася трагедія під Іловайськом, а їх патрон в цей час барижив, вони не захотіли розслідування.

Коли 31 серпня 2015 пролилася кров під стінами Верховної Ради через торгівлю Баригою конституційним суверенітетом України по всьому світу, вони промовчали.

Коли на початку квітня 2016 сплив скандал з офшорами Бариги, вони це все каналізували, а обіцянки законодавчо урегулювати офшори забули.

Коли в середині квітня 2016 року у Верховній Раді стався контрреволюційний переворот і був створений контрольований олігархами Уряд, вони відмовилися визнати факт відсутності Парламентської Коаліції, почали діяти в ситуації корумпованого ручного управління ситуативною парламентською більшістю і продовжили знищення парламентаризму в Україні.

Коли в травні 2016 Верховну Раду ламали через коліно, щоб у незаконний спосіб призначити Генпрокурора, вони теж змовчали.

Коли під Баригу протягом 2016-2017 років закатували в асфальт більшість українських ЗМІ, вони теж мовчали.

І зрештою, коли Генпрокуратура та СБУ почали переслідувати боротьбу з корупцією у країні, вони це все підтримали.

Ті, хто береже ідеали Майдану, мають право сказати зрадникам Майдану: ми – не ви!

Що ж з вами трапилося, панове ті, хто пліч-о-пліч стояли на Майдані, а тепер зраджуєте своїх побратимів?

В Біблії сказано "Не судіть та не судимі будете" (Мф. 7:1). Але це сказано про персональне осудження. І в персональному плані ніхто жодного з вас не судить.

Але судити можна "колективність Майдану", до якої ви апелюєте. І з точки зору цієї колективності, ви втратили дух єдності Майдану. Колективно ви втратили ті ідеали, за які проливалася кров і в революцію, і у війні.

Колективно ви скурвились.
   
та я в реальності
то ти строчиш тисячі постів щодня з методички
але якось слабенько, все одне і теж гав-гав

І де я сказав неправду???
Якшо потріыбно я ці факти 1000 раз повторю...
Але знай слова Дацюка "Колективно ви скурвились." відносяться ы до тебе 
   
Що не так? Територія була окупована ще з початку 90-х, там знаходились "миротворці" РФ,  як мінімум за тиждень по всім кацапо каналам верещали що на маленьку Південну Осетію нападуть грузини..., що не так з хронологією?
:facepalm1:
   
При чому тут це???
Народ вчергове прокинули, понаобіцяли, обманули і до влади прийшов Барига і....


Колективно ви скурвились.


Барига-на фєнє це здається кому злодії зносять крадене, можливо помиляюсь то поправте.
   
:facepalm1:
Дуже красномовно, я так розумію все не так.
   
Барига-на фєнє це здається кому злодії зносять крадене, можливо помиляюсь то поправте.
Спитай Дацюка, він тобі більш яскравіше і доступні опише
   
Хто почав

Активна фаза війни тривала лише п’ять днів. Так говорить офіційно визнана міжнародна версія, яка була сформульована ОБСЄ. Моментом початку війни за цією версією вважають обстріл та наступ на Цхінвалі грузинської армії.

Місто було сильно зруйноване в результаті обстрілів. Більшість будівель вже відновлена, хоча в процесі багато російських грошей місцева влада розікрала. У центрі міста стирчить башта грузинського танку, нагадуючи осетинам про війну.

Але насправді збройний конфлікт почався раніше. Влітку 2008 року на кордоні між Південною Осетією та Грузією відбувались активні обстріли з обох сторін. Наприкінці липня сторони вже нібито домовились про перемир’я. Але обстріли продовжились. На початку серпня було евакуйовано мешканців Цхінвалі, жінок та дітей.

Цей останній факт можна вважати доказом далеко не мирних планів осетин та Росії. Кремль це спростовує, але в Грузії багато хто вважає кінцевою метою встановлення в Грузії проросійського режиму.

Втім, Південну Осетію важко порівнювати з Донбасом чи навіть з Кримом. Осетини відкололись від Грузії ще на початку 1990-х років. Не без допомоги росіян, звичайно. У 2008 році Грузія спробувала повернути Південну Осетію назад.

Проблема полягала в тому, що у Цхінвалі знаходились російські військові, які перебували там в статусі миротворців. Тож коли грузинські танки зайшли в місто, Росія мала формальний привід для втручання.

https://сайт Народного фронта/article/2015/08/07/novyy_poglyad_na_viynu_v_gruziyi
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія