Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Софочка Розкішниця - ікона стилю :facepalm:

Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Джентельменів -імпотентів. Імпотенція вдаряє спочатку по причандалях, а потім рикошетом в голову. По ставленню до жінки відразу видно. Нормальні здорові чоловіки себе так не ведуть - то вам будь-яка жінка скаже.

Щодо слова "смарувати": юльки української добре не знають, як і давніх руських коренів. Слово в академічному словнику є.
Означає "вимазувати", в даному випадку я вжила як "бруднити".
Висмаруваний - брудний, чимось замазаний, не обов'язково болотом. Можна і шоколадом .  :)
Але юльки та інші низькопороблені мужлани обсмаровують волонтерку лайном. Самі ж близько до фронту не підлазили.

Ще смарують маслом хліб. Але де юлькам то знати. Вони від кацапської або скацапленого варіанту української ані руш.
До-речі, у Данії  канапка (будерброт для юльків) ( а вони у них то витвори кулінарії) називається "smöre-brös" (я написала німецькими літерами, хоча останній звук - то швидше англ. -th.

Ларта, а можна побачити ваші аблічающіє коментарі в гілці про запріщьонний жолтий цвєт першої леді ? Щоб я не шукала, дякую  :)
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Волонтери, то ті, хто пробивався туди невідомими шляхами, хто відривав від себе, або збирав  допомогу і  організовував доставку туди. Волонтер - це робота в полі, а не на форумі.  Волонтерів залишилися одиниці. А вже Софу, сука, назвати волонтером, це просто лютий пи№№дець. Комфортно доїхати в безпечне місце в прозорій сукні,щоб посвітити там їпалом... волонтер, бля. Ганьба.
А подружайку її Альону ? )) Волонтер на контракті  :facepalm1:
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Йшов 6 рік війни. Валантьори валантьорілі. В тої валантьорші скоро жопа на екран влазитися перестане.
:lol:
Тіки хтіла сказати ) тож стара хвоточька, ще докоритна ) зараз у Софи і пачка і тумбочка підросли  8-)

   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

а я з вами не згодна
звісно, питання всерйоз не досліджувала, але навскидку здається що Софія навпаки дещо схудла у порівнянні з її допедротським періодом
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

В мене картинки щось не грузяться, там є фотка в цій же сукенці, пізніша, де цицьки шеврони ледь стримують )
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Бідні служки.... То таке...

Але хайп Дівчатами ФУП які заздрять пані, це просто треша, особливо що доктора тепер можна записати дівчата, судя що він заздрить її кавалерам ... :gigi:
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Я бачу у одної служки нема сісьок показати, і вона комплексує на рахунок сісьок Софійки.  :snoozer1:

Останнє редагування: 8 листопада 2019 15:07:37 від TimmiApostolMS
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

У тымка слова уже совсем купы не держатся.  :laugh:  Шо воно мэлэ? :facepalm1:
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

У тымка слова уже совсем купы не держатся.  :laugh:  Шо воно мэлэ? :facepalm1:
Просто звертаюсь до різних дописувачів... СЛУЖКА ти наша. :tongue:
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Просто звертаюсь до різних дописувачів... СЛУЖКА ти наша. :tongue:
Ты до психиатра звэрнысь. Допысувачи тебе уже не помогут.  :weep:
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Ты до психиатра звэрнысь. Допысувачи тебе уже не помогут.  :weep:
Я б з радістю, але Олді божевільний, а ти як люба служка не компетентний. :tongue:


До чого Ви служки довели країну, вже немає і лікарів до яких звернутись і це всьоголиш пару місяців як при владі. :cray:
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Я бачу у одної служки нема сісьок показати, і вона комплексує на рахунок сісьок Софійки.  :snoozer1:
Кахи-кахи... Це ти МЕНЕ мав на увазі? :brunette:
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

У тымка слова уже совсем купы не держатся.  :laugh:  Шо воно мэлэ? :facepalm1:


кристалізований єбанько  :laugh:
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

кристалізований єбанько  :laugh:
Там в шпакивне все клопы перетрахались. В одной фразе цыцькы, треш, дивчата, доктора и кавалеры. Как собака - шось сказать хочет, но получается только гавкнуть. :facepalm:
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

В копилку

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1334202500092782&id=100005091337039
Жорстко, але зeбіди по іншому не розуміють.
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Пані звинувачує мене в імпотенції, на підставі допису вище? :lol:
Вважаєте будь-яка жінка в курсі теми?

А на рахунок терміну смарувати, я в курсі. Тільки це поляки так говорять.
Вас, власне, ні, бо нічого похабного про Софію Ви не писали. У виокремлену гілку я пропоную відправити тих, в котрих є чоловічі проблеми, починаючи з ТС . :)
Щодо слова смарувати. Власне кажучи я то юлькам писала, а не Вам. Але вже до слова - "смарувати" занесене до академічного словника української ,  тому що польське, чи як?  :shuffle:


Останнє редагування: 8 листопада 2019 18:27:49 від ЛАРТА
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Цікаво, чому юльки Софію Софою називають? Вона українка, не жидівка. Видать, форма Софа вам ближча... Таке воно рідне.
Українцеві в голову не прийшло б українку Софою називати.
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

В копилку

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1334202500092782&id=100005091337039

Чомусь нагадало слова із пісні Кузьми Скрябіна: "бльядь, бльядь, сука, бльяд, сука науй бльядь..".

Із пєсні слов нє викінєш..
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Кахи-кахи... Це ти МЕНЕ мав на увазі? :brunette:
А ти покажи їх і порівняємо   :blush2:  :snoozer1:
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

П'ята сторінка, а ні тобі розкішниці, ані цицьок  :(
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Жорстко, але зeбіди по іншому не розуміють.

Хайнекен дав силку на ватного наумовича, нетрадиційної уської орієнтації чувак, як і автор хайнекен.

Він так натякає, що він запомнить це як образу. Впринципі що наумович що хайнекен, повністю дрібязкові як їх СЛУЖКА МОНІКИ. І ватні.
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

П'ята сторінка, а ні тобі розкішниці, ані цицьок  :(
А чого ти чекав від прихильника Жульки? і тут надурили))))
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Бідні служки.... То таке...

Але хайп Дівчатами ФУП які заздрять пані, це просто треша, особливо що доктора тепер можна записати дівчата, судя що він заздрить її кавалерам ... :gigi:

Тимко, зосередься :laugh:
Хотя, не надо. Сообщения Тимка читаю чтобьі чиста паржать :laugh:

   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Тимко, зосередься :laugh:
Хотя, не надо. Сообщения Тимка читаю чтобьі чиста паржать :laugh:

Немає чого додати по темі? Ні сісьок в темі нічого, одні гадості пишуть Юльки і Служки.
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:
Bmx

Щодо слова смарувати. Власне кажучи я то юлькам писала, а не Вам. Але вже до слова - "смарувати" занесене до академічного словника української ,  тому що польське, чи як?  :shuffle:
Мабуть тому що запозичене у поляків. Старші люди так у Галичині говорять. Я кілька років жив у Польщі, то щодня смарував канапки маслом. І у поляків є слово смар - по нашому щось типу змащувач.

Пан Гонта може більше розкаже
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:
Bmx

Немає чого додати по темі? Ні сісьок в темі нічого, одні гадості пишуть Юльки і Служки.
А яка ваша думка по темі?  Не занадто з тими шевронами вийшло з боку пані Софії?
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Ларта, а можна побачити ваші аблічающіє коментарі в гілці про запріщьонний жолтий цвєт першої леді ? Щоб я не шукала, дякую
ЛАРТА, питання до тебе.
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

ЛАРТА, питання до тебе.

Вона як Шуша, сліпне, глухне  :laugh:
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

В копилку

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1334202500092782&id=100005091337039
шо ? Апьять ? ) Кидайте в гілку з першим відео )
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Бідні служки.... То таке...

Але хайп Дівчатами ФУП які заздрять пані, це просто треша, особливо що доктора тепер можна записати дівчата, судя що він заздрить її кавалерам ... :gigi:
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Тимко, зосередься :laugh:
Хотя, не надо. Сообщения Тимка читаю чтобьі чиста паржать :laugh:
А  я оце читаючи Тимка, окремо кожне слово ще розумію, а усе разом  -  не збагну, що хотів сказати.. Легше зрозуміти текст іноземною мовою із словником.
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Кахи-кахи... Це ти МЕНЕ мав на увазі? :brunette:
.
не мене так точно  :lol:  а воно бреше що бачить фотки на моїй сторінці )
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

А  я оце читаючи Тимка, окремо кожне слово ще розумію, а усе разом  -  не збагну, що хотів сказати.. Легше зрозуміти текст іноземною мовою із словником.

Тому я заігнорила, там клініка )
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

П'ята сторінка, а ні тобі розкішниці, ані цицьок  :(
Цицьки  й розкішницю соромливо прикрила військовими шевронами :blush2:
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

О, картинки запрацювали )


Нате вам цицьки )

   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

А яка ваша думка по темі?  Не занадто з тими шевронами вийшло з боку пані Софії?

Хіба комусь цікава правда?

Крім сісьок тут нічого цікавого.

Прояв стресу, ми спостергіаємо прояв стресу у людини. В Атошників та і просто людей які дового під стресом, проявляється коли вони по любому поводу дуркують і роблять дурниці, ми це і спостерігаємо, прояв стресу. Софійка так проявляє свій стрес, захисна реакція організму.

У Маркової проявляється  теже стресу, але у неї в неї захисний механізм спрацьовує по іншому, вона возводить в абсолют ідеали а потім по любому поводу істерить. Це теж прояв перевтоми і стресу.

Як у Зеленські, прояв стресу, він бачить всюди РУКУ Порошенка чи Кремля і починає Бурхливу діяльність....


Нічого нового.

Крім сісьок в цій темі нічого цікавого.  :lol:

   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

А яка ваша думка по темі?  Не занадто з тими шевронами вийшло з боку пані Софії?
Коли давно з АТошником говорив який керував розрахунком артелерії, його слова, ми там такі інколи чудили таке....
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

А  я оце читаючи Тимка, окремо кожне слово ще розумію, а усе разом  -  не збагну, що хотів сказати.. Легше зрозуміти текст іноземною мовою із словником.
Ну він останнім часом вже підписує свою нєтлєнку щоб тіпа закосить під дурника якщо шо...
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Ну він останнім часом вже підписує свою нєтлєнку щоб тіпа закосить під дурника якщо шо...
Чого зразу припущення що кошу? Служка просто кладізь конспірології. Може я просто чокнутий?)))  :snoozer1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія