Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Щось не те... або хто займається бізнесом?

Щось не те... або хто займається бізнесом?

  Якась депресія. Будь де. Ну їжу ще беруть та певні гаджети,хоча вже без ажіотажу. Асортимент звужується практично в усьому. Люди закуклюються та зажимаються. Вже мало цікавляться новим. Жопа наближається.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

+1
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Змінюється сутність продукту. Настає цифровий капіталізм. Але мені здавалося,що це буде якось повільніше,більш еволюційно.  Причьому це і у нас,і у Європі,причому у нас ще є певна цікавість... а у Європі вже все таке функціональне,таке обмежене... Їх супермаркети-це знущання,в порівняні з звичайним "Сільпом". Це як наше АТБ. Та й у нас те ж... я думав,що ще є час.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

не поняв
не купують твої чудо- срєдства до шкіри?
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

не поняв
не купують твої чудо- срєдства до шкіри?
Купують шкіру після чудо-срєдств...
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Сьогодні купив чудо-смердючку з патичком за 400 грн. В епіцентрі. Звернув увагу, що хоча на касах людей було багацько, але брали всяку дрібну хрєнь.
   
ера понтів закінчується
принаймні в розвинутих країнах
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Сьогодні купив чудо-смердючку з патичком за 400 грн. В епіцентрі. Звернув увагу, що хоча на касах людей було багацько, але брали всяку дрібну хрєнь.

Вибач, перше речення якою мовою? Бо я не розумію...  :(
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Вибач, перше речення якою мовою? Бо я не розумію...  :(

Китайська традиційна. А шо?
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Ресурси обмежені. А жити по-людськи хочуть усі. Отже, економіка споживання і одноразових товарів повинна вмерти. Потрібна економіка вічних речей. дорогих якісних і вічних. як це не дивно.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Китайська традиційна. А шо?

переклади :) що таке смердючка ще й чудо і чому вона така дорога? і нафіга там той патичок?!
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

переклади :) що таке смердючка ще й чудо і чому вона така дорога? і нафіга там той патичок?!

Такого типу, на 150 мл.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Ресурси обмежені. А жити по-людськи хочуть усі. Отже, економіка споживання і одноразових товарів повинна вмерти. Потрібна економіка вічних речей. дорогих якісних і вічних. як це не дивно.
Та назовіть мені хоча б один потенційно вічний товар. Ви ще жінкам про це розкажіть. Лружину запитали. Вічну шубу вона не хоче? Або вічну сумочку чи костюм?
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Такого типу, на 150 мл.
Показати зображення...

А... та нє, я ще не дійшов до того рівня, щоб витрачати гроші на таке. Бухло, сосиски, хліб, майонез з кетчупом і макарони. Всьо...
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

А... та нє, я ще не дійшов до того рівня, щоб витрачати гроші на таке. Бухло, сосиски, хліб, майонез з кетчупом і макарони. Всьо...

Дружина хотіла :)
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Та назовіть мені хоча б один потенційно вічний товар. Ви ще жінкам про це розкажіть. Лружину запитали. Вічну шубу вона не хоче? Або вічну сумочку чи костюм?

а прийдеться :) Звикати. Може, це будуть трансформери якісь, може ще яка хрінь, але будуть такі речі в тренді.. І будуть всілякі зелені і гендерно-вегано-зож озабочені вас до цього спонукати.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

а прийдеться :) Звикати. Може, це будуть трансформери якісь, може ще яка хрінь, але будуть такі речі в тренді.. І будуть всілякі зелені і гендерно-вегано-зож озабочені вас до цього спонукати.
То хай зелені гризуть науку щоб винайти спосіб людині з сонячної енергії підзаряжатись. Он скільки палива задарма вже мільйони років вигорає. ;)
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

  Якась депресія. Будь де. Ну їжу ще беруть та певні гаджети,хоча вже без ажіотажу. Асортимент звужується практично в усьому. Люди закуклюються та зажимаються. Вже мало цікавляться новим. Жопа наближається.

 Не жопа, а Європа!!!

Я пам"ятаю, в якому шоці я був після Данії та Іспанії, зайшовши в троєщинське Сільпо!

В нас такого вибору і не пахло!


Так-що пгавильним щляхом йдете, тавагіщі  :laugh:
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

не поняв
не купують твої чудо- срєдства до шкіри?

Пангонта,

Ти реально давно не був в Україні - в них там вибір реально просто капець!
Я не кажу про хліб якого 30 сортів різного. Але навіть якихось анчоусів, яких в Європі добре, якщо є, а там, курва, ВИБИРАЙ з 5-7 різних варіацій.

Реально космос
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Ти реально давно не був в Україні - в них там вибір реально просто капець!
Я не кажу про хліб якого 30 сортів різного. Але навіть якихось анчоусів, яких в Європі добре, якщо є, а там, курва, ВИБИРАЙ з 5-7 різних варіацій.

Реально космос

Та да. пластиковий хліб і помідори-огірки. без запаху і смаку. І так майже все :)
Свинина. котра не щквариться. а скручується від добавок :(
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Та да. пластиковий хліб і помідори-огірки. без запаху і смаку. І так майже все :)
Свинина. котра не щквариться. а скручується від добавок :(

Та перестаньте, Пане.

То Ви ще пластику не куштували.

Порівняно з Польщею, Даніє чи Іспанією у Вас - органіка, курва. І на шару майже.

І вибір разів в 5-7 більше.

Єдина проблема, що інколи можна купити реально протерміновані продукти - от такого в ЄС теж є, але дуууже рідко.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Та перестаньте, Пане.

Я ше не починав. Народ масово на говядину переходить. Ту хоч шкварити можна і хоч якийсь смак має :)
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Ресурси обмежені. А жити по-людськи хочуть усі. Отже, економіка споживання і одноразових товарів повинна вмерти. Потрібна економіка вічних речей. дорогих якісних і вічних. як це не дивно.
+ Так, дивно, але це тільки на перший погляд.
   
  Якась депресія. Будь де. Ну їжу ще беруть та певні гаджети,хоча вже без ажіотажу. Асортимент звужується практично в усьому. Люди закуклюються та зажимаються. Вже мало цікавляться новим. Жопа наближається.
В суботу ввечері заїхав у Скаймол хтів з родиною в "Мафії" піци поїсти і не знайшов де запаркуватися, усі депресують :weep:  поїхав у Караван, запаркуватись є де а от з місцями у ресторані йок, все забито родинами з дітьми різного віку. Потім проїзжав біля Лавіни то там такий депресняк шо ваще хавайсь. :weep:
Може люди переходять від матеріальних цінностей до родинних?
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Та да. пластиковий хліб і помідори-огірки. без запаху і смаку. І так майже все :)
Свинина. котра не щквариться. а скручується від добавок :(

Где ты такое говно находиш?
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Змінюється сутність продукту. Настає цифровий капіталізм. Але мені здавалося,що це буде якось повільніше,більш еволюційно.  Причьому це і у нас,і у Європі,причому у нас ще є певна цікавість... а у Європі вже все таке функціональне,таке обмежене... Їх супермаркети-це знущання,в порівняні з звичайним "Сільпом". Це як наше АТБ. Та й у нас те ж... я думав,що ще є час.

 :lol:  :lol:  :lol:

я зазвичай на фотографую у супермаркетах.
але тобі зроблю виключення - найближчим часом буду в німеччині та штатах, а трохи пізніше у франції. спеціально нароблю хвоточок з їх "атб"

бля, ну ти й nиздун, не можу заспокоїтися :weep:
хранцузьский ашан і наш ашан - різниця набагато більша ніж сільпо і атб.
і не на користь нашого ашана.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Я ше не починав. Народ масово на говядину переходить. Ту хоч шкварити можна і хоч якийсь смак має :)

Яловичину
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Никогда не сдавайся, многоуважаемый Вольфганг!
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Никогда не сдавайся, многоуважаемый Вольфганг!

   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Никогда не сдавайся, многоуважаемый Вольфганг!

   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

  Якась депресія. Будь де. Ну їжу ще беруть та певні гаджети,хоча вже без ажіотажу. Асортимент звужується практично в усьому. Люди закуклюються та зажимаються. Вже мало цікавляться новим. Жопа наближається.
По тєліку один політик сказав, що по статистиці роздрібна торгівля в 4 рази впала...


   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Фуйня. В сегменте Б2Б - в этом году впервые с довоенных лет - заметное оживление

Это отмечают почти все мои знакомые!
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

По тєліку один політик сказав, що по статистиці роздрібна торгівля в 4 рази впала...

може в 44 рази? :lol:

цей політик?

   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Щось не те... якесь зубажіння...
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Обіг роздрібної торгівлі в Україні в січні-травні 2018 року зріс на 6,1% порівняно з аналогічним періодом 2017 року (в порівнянних цінах) - до 354,443 млрд грн, повідомляється на сайті Державної служби статистики України. Читайте також Зростання цін в Україні сповільнилося до 11,7%: подорожчали яйця, м'ясо та алкоголь Напередодні Держстат оприлюднив лише процентне співвідношення. Водночас, минулого року Держстат повідомляв, що за січень-травень 2017 року обіг роздрібної торгівлі становив 298 млрд грн. Цей показник на 18,9% менше порівняно з даними за 2018 рік. У відомстві пояснили УНІАН, що порівняння даних відповідних періодів минулого року є некоректним, тому що в 2018 році враховано індекс цін, також минулий період може уточнюватись за даними квартального звіту. Згідно з повідомленням, найбільше обіг роздрібної торгівлі зріс у Луганській (на 24,6% - до 3,1 млрд грн), Полтавській (на 10,2% - до 11,56 млрд грн), Вінницькій (на 9,8% - до 9,53 млрд грн) і Донецькій (на 9,7% - до 10,55 млрд грн) областях. Найменше зростання роздрібного товарообігу в січні-травні 2018 року було зафіксовано у Чернівецькій та Харківській областях (на 0,9% - до 5,5 млрд грн і на 2,2% - до 28,1млрд грн відповідно). При цьому зниження не зафіксовано в жодній області.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

  Якась депресія. Будь де. Ну їжу ще беруть та певні гаджети,хоча вже без ажіотажу. Асортимент звужується практично в усьому. Люди закуклюються та зажимаються. Вже мало цікавляться новим. Жопа наближається.

яка жопа?

у пана є конкуренти в Чернівцях ,фірма ТОВ МАКСМАР
так хлопці взлітають, вийшли на ринок ЄС
позіціонуються і пройшли всі перевірки, як екологічно чистий та натуральний продукт
продаються по всій ЄС і в скандинавії, в Україні не продають, бо їх продукцію забирають всю і відразу
дружина каже, що їх продукція просто бомба, тому за частину робіт беру продукцією
зараз роблю їм 4 нових упаковки під креми, під дезодорант, під шампунь і під мило

по світлодіодному освітленню просто космос
ОТГ мають гроші і ставлять світло в селах і СМТ
наприклад мої партнери виграли тендер і монтують світло у кількох населених пунктах Івано-Франківської області
зараз приймають участь у тендерах на 4 обласних центри
терміново проектуємо і запускаємо новий світильник, буде самим крутим в Україні, бо придумали
пару дуже цікавих фішок


   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Чой то мнє здойоться, шо ця "мисля" відноситься не тільки до кацапів...  :weep: 



(с 14:00) Ви упороті баблом, хаспада... Снімітє карону с ушей... :pooh_lol:

Останнє редагування: 12 листопада 2018 08:48:50 від Naff-Naffchuk
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Розваги, подорожі, креативні штучки, меблі цікаві, послуги - все ок
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

  Якась депресія. Будь де. Ну їжу ще беруть та певні гаджети,хоча вже без ажіотажу. Асортимент звужується практично в усьому. Люди закуклюються та зажимаються. Вже мало цікавляться новим. Жопа наближається.

Вольтер вже заїбав своїм ниттям.
Я спостерігаю зворотню картину, підприємства потроху відновлюються. Не так швидко, але +.
А те, що не купують засоби для вирощування волосся, з тієї самої опери. Народ розумніша, і китайською пастою зуби не чистить, бо вони від цього випадають.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

  Якась депресія. Будь де. Ну їжу ще беруть та певні гаджети,хоча вже без ажіотажу. Асортимент звужується практично в усьому. Люди закуклюються та зажимаються. Вже мало цікавляться новим. Жопа наближається.
Купи рекламу нормальную и все наладится.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія