Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФУПЗВ А, какие можно яды приобрести свободно, недорого но эффективно .

Метанол та щуряча отрута.

Где тот метанол взять? Грибов насобирать таки проще :)
   
З того, що в аптеках продають, можна нефігово намутити, та то передбачає деяку хімічну освіту. Тож, метанол та щурячка.
   
Где тот метанол взять? Грибов насобирать таки проще :)
в вас інтернет прямо під рукою.
   
Цьогоріч було неміряно блідої погане , я стільки ніколи не бачила.
Треба почитати, чи вона сушена така сама отруйна, порошку треба заготувати, підсипати зручно.

Настоять на 70-80% спирте а потом выпарить 2 трети жидкости до получения концентрата, будет кашерная жидкость без запаха
   
Ще піднасрати можна ртутю, свінцевим цукром, фосфором білим, барія солями, багато чім.
   
Можете в теплом помещении с хорошим освещением вырастить несколько кустов аконита и так же сделать экстракт.
Чем теплее будет в помещении тем сильнее будет яд.
   
Екзотіка - солі індія, що викликают надмірну волохатість, та солі талію, що викликають облисіння. Хтоб мені кацапа подарував, я б обидві зразу спробував.
   
Можете в теплом помещении с хорошим освещением вырастить несколько кустов аконита и так же сделать экстракт.
Чем теплее будет в помещении тем сильнее будет яд.
легше пійти до лісу, як земля не мерзла, та накопати цібулін конвалії.
   
Диметилртуть быстро (за секунды) проникает через латекс, ПВХ, полиизобутилен и неопрен, и впитывается через кожу. Таким образом, большинство стандартных лабораторных перчаток не являются надёжной защитой, и единственным способом безопасно обращаться с диметилртутью является использование высокозащищённых ламинированных перчаток под вторыми, доходящими до локтя неопреновыми или иными толстыми защитными перчатками. Отмечается также необходимость ношения длинного лицевого щитка и работы под вытяжным колпаком.

Токсичность диметилртути была ещё раз подчёркнута смертью химика-неорганика Карен Веттерхан, последовавшей через несколько месяцев после того, как она пролила несколько капель соединения себе на руку, одетую в перчатку из латекса.
   
Екзотіка - солі індія, що викликают надмірну волохатість, та солі талію, що викликають облисіння. Хтоб мені кацапа подарував, я б обидві зразу спробував.

Не годится, волохатий и лысый тоже боец.  B-) Это для концлагерей подойдёт.
   
Не годится, волохатий и лысый тоже боец.  B-)
це побічки, основний сімптом - дохне вживаючій.
   
танкисти-буряти можуть попастися непитущі....

Тільки напалм!
   
Щуряча отрута....смерть страшна і болісна. Туди зараз ще протирвотні додають - не нудить, а коли настає кінець - вже пізно щось робити....
   
Ще продаються багато де семена клещовини. Чудовий містять ріцин. Тількі гріти його не можна.
   
Ще продаються багато де семена клещовини. Чудовий містять ріцин. Тількі гріти його не можна.

Не підходить: навряди кацапа можно буде примусити жерти насіння.
   

Тоже хотел спросить о ядах. Для роднуличек наших. Ждем их в Херсоне.
   

Тоже хотел спросить о ядах. Для роднуличек наших. Ждем их в Херсоне.

Та ну не приколюйтесь....хто там насєлєніє до м'яса бурятського того підпустить....Це ж не Україна - на синочок, медку....
   
не смертельно, та непріемно - сира цвітна квасоля. Розмолоти кофемолкою, додати в будьяку готову їжу. Срачка та блювота, якіх світ не бачів. Та вбити тим складно. Всеж, краще цібулинкі конвалії.
   
легше пійти до лісу, як земля не мерзла, та накопати цібулін конвалії.

не сравнивайте куй с пальцем аконитин это намного лучше чем оте ландыши с фитотоксином
   
Тама́ра Анто́новна Иваню́тина (укр. Тамара Антонівна Іванютина, 1941, Киев — 1987, там же) — советская серийная убийца-отравительница. Главная фигурантка резонансного уголовного дела конца 1980-х годов, расследовавшегося в Киеве.

17 и 18 марта 1987 года сразу 13 человек (3 ученика и 10 работников школы № 16 Минского района города Киева) оказались в больнице с признаками пищевого отравления. Двое детей (Сергей Панибрат и Андрей Кузьменко) и двое взрослых скончались практически сразу, остальные 9 человек находились в реанимации. Сначала врачи подозревали вспышку гриппа либо кишечную инфекцию, но некоторое время спустя у пострадавших начали выпадать волосы, что нехарактерно для подобных заболеваний

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0,_%D0%A2%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%B0_%D0%90%D0%BD%D1%82%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0
;o 
   
Не підходить: навряди кацапа можно буде примусити жерти насіння.
1. розмолоти, настояти в гарячій воді. Додавати до супу за смаком. 2.  Розмолоти та використовувати як перец до перших та другіх страв.
   
1. розмолоти, настояти в гарячій воді. Додавати до супу за смаком. 2.  Розмолоти та використовувати як перец до перших та другіх страв.

Ото я ще кацапм не готувала :))) щас. Самі повиздихать від п'янкого українського повітря :))
   
легше пійти до лісу, як земля не мерзла, та накопати цібулін конвалії.
Точно! Конвалія росте, як собака, глушить чорниці в лісі. Буду весною копати.
   
Болиголов пятнистый
Чемерица черная.
Aconitum stoerckeanum, Aconitum napellus, Aconitum variegatum
Клещевина
Вёх ядовитый
   
не сравнивайте куй с пальцем аконитин это намного лучше чем оте ландыши с фитотоксином
не вчіть того, хто 25 років отрути колекціонує. Серцеві глікозіди конваліі, то високій клас!
   
Екзотіка - солі індія, що викликают надмірну волохатість, та солі талію, що викликають облисіння. Хтоб мені кацапа подарував, я б обидві зразу спробував.
:S натяк на...Вольтера?
   
не вчіть того, хто 25 років отрути колекціонує. Серцеві глікозіди конваліі, то високій клас!
Спиртову настоянку робити? Глікозіди спиртяка не поруйнує?
   
Та ви спочатку до тієї польової кухні доберіться, панове атравітєлі.
Прям: "падхаді, братішка, сипь сваю шнягу вот сюда" ))

Щось не пригадуються піонери-герої, щоб гітлерівців потравили. І про масове отруєння совєтських солдат афгані не читав. Та й про поодинокі не читав.
   
Точно! Конвалія росте, як собака, глушить чорниці в лісі. Буду весною копати.
ягідки збирайте. В них вміст глікозідів чудовий.
   
здебільшо ефектівним буде метанол. Як спіймають людину, то зразу конфіскують та вихрючать пляшку горілки.
   
Я канєшно, розумію бажання нищити кацапів, і щоб за це нічого не було. Але так не буває. Війна несе смерть не лише ворогу.
Пишіться у тероборону.
   
Борщівник сіяти. На піхотонебезпечних напрямках.
   
Спиртову настоянку робити? Глікозіди спиртяка не поруйнує?
такі речі краще тягнути водою не надто гарячою. Або сушити та додавати до готових страв.
   
Борщівник сіяти. На піхотонебезпечних напрямках.
ви злий.
   
Та ви спочатку до тієї польової кухні доберіться, панове атравітєлі.
Прям: "падхаді, братішка, сипь сваю шнягу вот сюда" ))

Щось не пригадуються піонери-герої, щоб гітлерівців потравили. І про масове отруєння совєтських солдат афгані не читав. Та й про поодинокі не читав.

За то дед с банкой меда и взрывчаткой, на КПП ВСУ, вспомянулся.
   
здебільшо ефектівним буде метанол. Як спіймають людину, то зразу конфіскують та вихрючать пляшку горілки.

але тобі дадуть першим ковтнути.
   
За то дед с банкой меда и взрывчаткой, на КПП ВСУ, вспомянулся.

Граната, кажись в банці була.
Це може спрацювати лише один раз. Після цього будуть перевіряти.
   
але тобі дадуть першим ковтнути.
ну я то знаю, що мені блювати треба за першою можливістю, а вони - ні.
   
ви злий.
Торік листок просто сковзнув по шиї.
До вечора температура, тремор, запаморочення і страшно болюча висипка. Не знаю тільки, чи воно сухе має такий ефект.
   
Залишити магаз з отравленою горілкою і п***а батальону
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія