Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лоза поставил под сомнение Закон всемирного тяготения

А теперь по делу — сейчас я уже и сам знаю, как задать вопросы, которые заставят любого ортодокса от науки усомниться в своих убеждениях.

Вот первый — кому и зачем понадобился так называемый «закон всемирного тяготения», в котором утверждается, что большие тела непременно притягивают малые, скажем Земля —Луну? На нём строится весь фундамент нашего миропонимания, но нет ни одного убедительного доказательства, что он работает.

К примеру, теннисный шарик не притягивается к двигателю МКС, хотя ему никто и ничто не мешает — там невесомость. Да там даже пылинки ни к чему не притягиваются, а это значит, что закон существует лишь на бумаге и в не желающих думать головах.




Останнє редагування: 13 серпня 2019 22:19:54 від Potato
   
До двигуна МКС тенісна кулька не притягується, а до Землі притятягується. З чого би це? B-)
   
Артисти -що взяти? Його хочь у припізденти там не обрали... :facepalm:
   
я думаю, тенісний м'ячик притягується до двигуна. але там настільки малі сили, що треба десятки років, аби м'ячик "впав" на двигун.
   
До двигуна МКС тенісна кулька не притягується, а до Землі притятягується. З чого би це? B-)
я в дитинстві не розумів чому планети не падають на сонце а місяць разом з космонавтами на Землю коли на них діє сила тяжіння. Здається Лоза не зрозумів цього і досі.
   
кому и зачем понадобился так называемый «закон всемирного тяготения», в котором утверждается, что большие тела непременно притягивают малые, скажем Земля —Луну?

А це перший крок до розуміння й визнання плоскої Землі і небесного склепіння  (tu)
   
Re: Лоза поставил под сомнение Закон всемирного тяготения
PAL

 :facepalm1:
моя реакція десь така

   
Re: Лоза поставил под сомнение Закон всемирного тяготения
PAL

я думаю, тенісний м'ячик притягується до двигуна. але там настільки малі сили, що треба десятки років, аби м'ячик "впав" на двигун.

пане, постидайтеся!!!

Тенісний м'ячик НЕ притягується до двигуна! Це абсолютно невірно! Як невірна ота маячня від дурного кацапа у стартпості: "большие тела непременно притягивают малые"
Це принципова помилка й невігластво!

Насправді кожне тіло, що має масу, має й гравітацію. Й правильно казати не "м'ячик притягується до двигуна" й не "Земля притягує Місяць", а тіла силою гравітації притягуються одне до одного!!!!
   
Re: Лоза поставил под сомнение Закон всемирного тяготения
PAL

А це перший крок до розуміння й визнання плоскої Землі і небесного склепіння  (tu)

   
Типовий контраріан, береш щось загально визнане і перевертаєш на голову, створюєш контент що особливо на мізки не давить, таким креативом ютюб під завязку набитий.
   
Лоза, это тот, что на маленьком плоту? Так он уже давно отплыл. Да и не место ему на тихом берегу. Там и легко и проще. Вроде все понятно и с формулами наблюдения сходятся. Не его путь.
   
попсове руцьке лайно, публікує чергову сенсаційну дурню, щоб хоч якось привернути до себе увагу
ну і звісно приперли це на Український форум, але на фоні обговорення брендових кросівок монтажника нарциса з Кельна, це вже не дивно
   
Не поважаю Лозу за його шовіністські політичні погляди, але...

ЗА цей допис йому багато плюсів. Молодець, ще один прозрів,
що той закон притягнута за вуха маячня.
   
Не поважаю Лозу за його шовіністські політичні погляди, але...

ЗА цей допис йому багато плюсів. Молодець, ще один прозрів,
що той закон притягнута за вуха маячня.

шо ? на Ньютона батон кришиш ?
   
шо ? на Ньютона батон кришиш ?
как говорил слесарь из "Двенадцати стульев": "-всегда!!!"
   
пане, постидайтеся!!!

Тенісний м'ячик НЕ притягується до двигуна! Це абсолютно невірно! Як невірна ота маячня від дурного кацапа у стартпості: "большие тела непременно притягивают малые"
Це принципова помилка й невігластво!

Насправді кожне тіло, що має масу, має й гравітацію. Й правильно казати не "м'ячик притягується до двигуна" й не "Земля притягує Місяць", а тіла силою гравітації притягуються одне до одного!!!!
Ну це по універсальному гравітаційному закону для макротіл.
Таким чином між м'ячиком та МКС існує гравітаційна сила порядку 10^-6 Н, а між Землею та м'ячиком 10^13 Н. На відстані порядку у метри. Справа у тому, що у цьому випадку МКС та м'ячик знаходяться у гравітаційному полі Землі і там фіг що помітиш взагалі. Це як у воронку води у раковині помістити мікроба та молекулу чогось,  затягне однаково.
   
Скинути б цього Лозу з пізанської башти,як в часи Галілея.Здивувало,що й на форумі є псевдонауковці,які не вірять в гравітацію,і звичайно це люди з пониженим айкю,так звані прихильники певної політсили-барс.
   
ну Лоза конечно - да...аФтаритет...
   
пане, постидайтеся!!!

Тенісний м'ячик НЕ притягується до двигуна! Це абсолютно невірно! Як невірна ота маячня від дурного кацапа у стартпості: "большие тела непременно притягивают малые"
Це принципова помилка й невігластво!

Насправді кожне тіло, що має масу, має й гравітацію. Й правильно казати не "м'ячик притягується до двигуна" й не "Земля притягує Місяць", а тіла силою гравітації притягуються одне до одного!!!!

В тебе принципова помилка, не притягуються, а притискаються.
Ну й не силами гравітаціі, їх не існує як окремих, а всього лише тиском космічного випромінювання,
хвилями, що відзеркалює сонце з центру галактики. Простіше кажучи прородичами електричного поля.
   
Из говна и веток
Сделал плот Лоза
Плот плывет, не тонет -
Плотности из-за.
   
шо ? на Ньютона батон кришиш ?

На всіх брехливих євреїв.
Перший в списку Енштейн.
І на Ньютона в тому числі.
Збрехав паразит про яблуко. B-)
   
К примеру, теннисный шарик не притягивается к двигателю МКС, хотя ему никто и ничто не мешает — там невесомость. Да там даже пылинки ни к чему не притягиваются, а это значит, что закон существует лишь на бумаге и в не желающих думать головах.
:facepalm1:
   
Скинути б цього Лозу з пізанської башти,як в часи Галілея.Здивувало,що й на форумі є псевдонауковці,які не вірять в гравітацію,і звичайно це люди з пониженим айкю,так звані прихильники певної політсили-барс.

Йди лікуйся, знавець фізики. Дивись щоб сам нікуди не впав відповідно до закону тяжіння. :laugh:
Я начебто тебе не ображав і взагалі не чіпав.
Але за понижене айкю залюбки б виписав тобі квитка до пластичного хірурга,
так вже ви дістали, нахабні тупорилі відмінники.
Ти визначись нарешті, ти віриш в гравітацію чи знаєш що вона існує :lol:
Щось підводить тебе твоє айкью, науковець дуповий  :=V

Останнє редагування: 14 серпня 2019 07:29:46 від б_а_р_с
   
Не поважаю Лозу за його шовіністські політичні погляди, але...

ЗА цей допис йому багато плюсів. Молодець, ще один прозрів,
що той закон притягнута за вуха маячня.

 (tu)
 :super:
 :-)o
   
Лоза....а як плот із пєсєн і слов тримається на воді?
   
Лоза....а як плот із пєсєн і слов тримається на воді?

Ти напевне переплутав ФУП та Фейсбук. І те і те на літеру Ф.
Тут Лоза тобі не відповість. Тебе цікавить чому не тоне чи чому не злітає? :idea:  :shuffle:

ЗИ. Дуже цікава гілка. Як лакмусовий папірець відокремлює догматиків від прогресивного людства.
І порохоботи не підкачали, знову зверхність що до розумових здібностей.

Останнє редагування: 14 серпня 2019 07:55:47 від б_а_р_с
   
Ояк цікаво! кацап Лоза знайшов прихильникив в Україні з своею маячнею!
А тут дивуешься ,як знаходяться люди які кацапьску агресію УкраЇні не визнають!

Кожна , думка ,навіть заперечующа прописані істіні- знайде своїх прихильників!
   
Ояк цікаво! кацап Лоза знайшов прихильникив в Україні з своею маячнею!
А тут дивуешься ,як знаходяться люди які кацапьску агресію УкраЇні не визнають!

Кожна , думка ,навіть заперечующа прописані істіні- знайде своїх прихильників!

Якого біса ти притяг політику в цю гілку? Ти фарбуй молдаванин, не відволікайся.
Не має ніяких істин, ось в чому справа. Дивні ви люди. Отара вівець.
Коли мене питають чому я не згоден з законом кулона, я кажу пробував, працює
інакше. Опоненти ж відповідають - Згодні, тому що в підручнику так написано.
   
Деякі фупчеки не розчаровують.
Перпетуум, як то кажуть, мобілє!  :D
   
А з табличкою множення пан Барс згідний?6 на 9 може помножити?А то є тест порохобота луганського-6 помножити на 9,якщо відповів,далі ще одне питання-чому літом тепло,а зимою холодно.прихильники певної політсили з пониженим айкю можна сказати науково доведена.
   
Деякі фупчеки не розчаровують.
Перпетуум, як то кажуть, мобілє!  :D

Воистинно мобиле!  :-)o
   
А з табличкою множення пан Барс згідний?6 на 9 може помножити?А то є тест порохобота луганського-6 помножити на 9,якщо відповів,далі ще одне питання-чому літом тепло,а зимою холодно.прихильники певної політсили з пониженим айкю можна сказати науково доведена.

Просто пішов на фуй, не маю про що з тобою дискутувати.
Можу тільки зазначити що 2+2=4, а 2*2=5.
Чому так, то не для таких пласких мізків без звилин як твої. :K
   
Просто пішов на фуй, не маю про що з тобою дискутувати.
Можу тільки зазначити що 2+2=4, а 2*2=5.
Чому так, то не для таких пласких мізків без звилин як твої. :K
Я не можу зрозуміти,пан Барс вірить в табличку множення чи ні?І попрошу не матюкатись,мати роблять з пана москаля
   
Просто пішов на фуй, не маю про що з тобою дискутувати.
Можу тільки зазначити що 2+2=4, а 2*2=5.
Чому так, то не для таких пласких мізків без звилин як твої. :K

Тю! Шо ж незрозумілого?!
2*2=5
2**2=6
2***2=7
   
Не вмієте ви рахувати!  :D
   
А це перший крок до розуміння й визнання плоскої Землі і небесного склепіння  (tu)

100%

А хто це? той Лоза

   
В тебе принципова помилка, не притягуються, а притискаються.
Ну й не силами гравітаціі, їх не існує як окремих, а всього лише тиском космічного випромінювання,
хвилями, що відзеркалює сонце з центру галактики. Простіше кажучи прородичами електричного поля.


мдааа....
а може це й до кращого що частина людей деградує
   
Я думаю закон всесвітнього тяжіння вигадала світова закуліса
Ньютон був таємною служкою рокфеллерів
   
Не вмієте ви рахувати!  :D
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=f4jnmCNDkRE[youtube]

трясця, і цей довбень збирає ще цілу групу довбнів і лекцію їм читає  :gigi:

   

Коли мене питають чому я не згоден з законом кулона, я кажу пробував, працює
інакше.
Як інакше? Формулу вивели?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія